ناصرخان حجازی:صمدمرفاوی زیرآب زن است

آواتار فضل الله نوری
ناصرخان حجازی:صمدمرفاوی زیرآب زن است
توسط   فضل الله نوری   ۵۴۱۴ روز قبل
ناصرخان گفته چون صمدزیرآبزن بوداخراجش کردم
آواتار مهدی کبیری
توسط   مهدی کبیری   ۵۴۱۳ روز قبل
ناصر حجازی دیگه باید بره سالمندان.
هیچکس بهش تیم نمیده میاد با روزنامه ها مصاحبه میکنه.
صمد هم یک مدت میمونه تو تیم بعد با خفت تیم را ترک میکنه.
استقلال تیم بزرگیه و مربی بزرگی می خواد.نیمکت استقلال جای امثال صمد و حجازی و ... نیست
آواتار علیرضا اروجی
توسط   علیرضا اروجی   ۵۴۱۳ روز قبل

بابا این ناصر حجازی رو دیگه همه میشناسن , به نظر من  در حال حاضر یکی از نقطه ضعفهای ما استقلالیهاست

با اون لبای سیاه تابلوش

آواتار سید حامد حقیقت
توسط   سید حامد حقیقت   ۵۴۰۹ روز قبل
 سلام بر آسمان آبی.
به نظر من ناصر خان حجازی کاملاَ درست میگه . آخه چه کار درخشانی میتونه از صمد سر زده باشه که تیم بزرگ استقلال رو بهش بدن که مربی گیری بکنه . همونطور که علی دایی با زیر آب زدن و پارتی اومد و مربی تیم ملی شد و تیم ملی رو به گند کشید و رفته الانم قایم شده و به هیچکس جواب نمیده ، من مطمئنم که صمد هم با همین کار ها خودشو به استقلال تحمیل کرده . فقط خدا به واعظ و صمد رحم کنه که استقلال بتونه امسال موفق باشه و گرنه ......
آواتار نیلوفر رسولی
توسط   نیلوفر رسولی   ۵۴۰۸ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا اروجی

بابا این ناصر حجازی رو دیگه همه میشناسن , به نظر من  در حال حاضر یکی از نقطه ضعفهای ما استقلالیهاست

با اون لبای سیاه تابلوش

اگه فقط یه آدم حسابی که قیافه و تیپش به ورزشکارا می خوره تو ایران باشه اونم ناصر خان حجازیه........

من اجازه نمی دم کسی بهش توهین کنه یادتون نره ناصر خان خیلی برای استقلال زحمت کشیده.........

تا دیروز که هیچکس چشم نداشت صمد مرفاوی رو ببینه حالا چی شده این آقا اینقدر عزیز شده.......

آواتار نیلوفر رسولی
توسط   نیلوفر رسولی   ۵۴۰۸ روز قبل
نوشته شده توسط: مهدی کبیری

ناصر حجازی دیگه باید بره سالمندان.
هیچکس بهش تیم نمیده میاد با روزنامه ها مصاحبه میکنه.
صمد هم یک مدت میمونه تو تیم بعد با خفت تیم را ترک میکنه.
استقلال تیم بزرگیه و مربی بزرگی می خواد.نیمکت استقلال جای امثال صمد و حجازی و ... نیست

می شه لطفاً ناصر خان رو با صمد مقایسه نکنید

خیلی بی انصاف تشریف دارید

اگه میشه رعایت کنید من از هوادارای ناصر خانم بهم خیلی بر خورده

آواتار کاربر ناشناس
توسط   کاربر ناشناس   ۵۴۰۲ روز قبل
ناصر خان اینقدر استقلال را تخریب نکن صمد همشهری من است وچون فرد سالمیه الآن سر مربی استقلال شده بیا برای یک بار هم که شده بخاطر تیم وجلوگیری از سواستفاده رقیبان سکوت کن وبه فکر موفقیت تیم باش .
آواتار کاربر ناشناس
نوشته شده توسط: نیلوفر رسولی
[quote=alireza_oruji]

با اون لبای سیاه تابلوش

اگه فقط یه آدم حسابی که قیافه و تیپش به ورزشکارا می خوره تو ایران باشه اونم ناصر خان حجازیه........

من اجازه نمی دم کسی بهش توهین کنه یادتون نره ناصر خان خیلی برای استقلال زحمت کشیده.........

تا دیروز که هیچکس چشم نداشت صمد مرفاوی رو ببینه حالا چی شده این آقا اینقدر عزیز شده.......

آواتار کاربر ناشناس
نیلوفر آبی عزیز با حرفهای شما موافقم .استقلا لآرامش می خواهد .
آواتار کاربر ناشناس
نیلوفر آبی عزیز با حرفهای شما موافقم .استقلال آرامش نیاز دارد آقای حجازی
آواتار REZA VALIZADE
توسط   REZA VALIZADE   ۵۴۰۰ روز قبل

ناصر خان حجازی دیگه نمیتونه تیمی مثل استقلال رو مربی گری کنه پیر شده باید قبول کنه

الان نوبت ژنرال و صمد خان هست که استقلال داشته باشند

دیگه نسل پروین و حجازی تموم شده

بهتره حجازی تیم دیگه قبول نکنه واسه مربی گری تا کلاس خودشو حفظ کنه

پارسال اومد استقلال چی شد؟فقط از محبوبیتش کاسته شد و تیمو خراب کرد

آواتار hamed tohi
توسط   hamed tohi   ۵۳۹۵ روز قبل
نوشته شده توسط: نیلوفر رسولی
[quote=alireza_oruji]

با اون لبای سیاه تابلوش

[/quote]نیلوفر بچه ها راست میگن دیگه ، آخه حجازی هم شد مربی . تا بیستر از این سبک نشده باید خودشو از فوتبال بکشه کنار.