قهرمان لیگ جزیره

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۶۰۱ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

قهرمانی تیم اتلتیکو مادرید در لالیگا و قهرمانی آرسنال در جام حذفی انگلیس رو به تمام هوادارانشون تبریک میگم... البته فکر نکنم غیر از خودم تو این تالار هوادارای دیگه ای داشته باشن...! ومن امشب خیلی خوشحالم... ولی بنظرمن اتلتیکو حقش بود که قهرمان بشه...

منم کلا تیم های ضعیف رو که با هزینه کمتر نسبت به سایر مدعیان نتیجه ایده آل میگیرن دوست دارم

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۶۰۱ روز قبل
واقعا دوست داشتم لیورپول قهرمان بشه چون یک اصالت و دیرینه خاصی داره شاید بشه از اون بعنوان تاریخ فوتبال نام برد ولی نشد البته هوادارهای من سیتی فوق العاده هستن و آخر تعصب به تیم ولی از مالکینش خیلی بیزارم
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۶۰۱ روز قبل
با نظر شما آقا میثم موافقم من هم دیروز طرفدار اتلتیکو بودم چون همانطور که گفتی با هزینه کم ولی غیرت ودوندگی بالا قهرمان شدن البته چون من آرزانتینی هستم از حضور سیمئونه هم نباید بگذریم که زمان بازی هم فوقالعاده بود
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۰۱ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

هرچند از قهرمان نشدن بارسلونا ناراحتم اما تیم اتلتیکو نشون داد که لالیگا هم از دوقطبی شدن در اومده...واقعا امسال ازشون تیم خوبی دیدم چون تا لحظه آخر با تیمهای پرستاره رئال و بارسا در لالیگا ودر لیگ اروپا رقابت داشته و این کار ساده ای نیست...منم تبریک میگم به طرفداراشون...

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۰۰ روز قبل

واقعا به نظرم باید اتلتیکو قهرمان لیگ قهرمانان اروپا هم بشه.

این فصل در اروپا آقایی کردند.در لیگ 2 بار با بارسلونا مساوی کردند و نزاشتن هفته آخر بارسا در نیوکمپ قهرمان لالیگا بشه.یک بار رئال رو تو برنابئو برد و در زمین خودش مساوی کرد.

در لیگ قهرمانان هم در گروه آسان خود با 5 برد و یک تساوی با 16 امتیاز مقتدرانه به عنوان تیم اول صعود کردند.میلان رو در مجموع 2 بازی با نتیجه 5-1 بردند و به اصطلاح دبل کردند.بعد نوبت به بارسا رسید و بدون شکست این تیم رو حذف کرد و در نیمه نهایی شاگردان خوزه مورینیو رو در استمفوردبریج به زانو در آوردند.

فقط میتونم بگم آمارشون خیره کنندست.

۱ صفحه ۲ از ۲