ای هواداران بیایید تااستقلال را حتی درروزهای سخت تنها نگذاریم تاهواداری خودمان راثابت کنیم

آواتار جواد نوبخت هروی
ای هواداران بیایید تااستقلال را حتی درروزهای سخت تنها نگذاریم تاهواداری خودمان راثابت کنیم
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۶۰ روز قبل

سلام من هوادار2 آتیشه استقلال هستم بااین وجودکه درتبریز زندگی میکنم ودراینجا اکثرا تراکتوری هستند ولی باهمه این حرفها من به تیمم استقلال تعصب دارم ونمیگذارم کسی به آن توهین کند اگردرتهران بودم حتی دریک بازی استقلال راتنها نمی گذاشتم  ازهمه هواداران آبی دل خواهش می کنم استقلال رادر روزهای سخت تنها نگذارید

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۶۰ روز قبل

سلام من هوادار2 آتیشه استقلال هستم بااین وجودکه درتبریز زندگی میکنم ودراینجا اکثرا تراکتوری هستند ولی باهمه این حرفها من به تیمم استقلال تعصب دارم ونمیگذارم کسی به آن توهین کند اگردرتهران بودم حتی دریک بازی استقلال راتنها نمی گذاشتم  ازهمه هواداران آبی دل خواهش می کنم استقلال رادر روزهای سخت تنها نگذارید

منم با نظر شما موافقم استقلال توی دنیا یه عشق مطلقه.....        آبی = پرستش

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۶۰ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

کاملا موافقم....ای کاش همه ی هواداران مث شما بودن...متاسفانه خیلی از هواداران در تهران هستن و برای حمایت از اس اس به ورزشگاه نمیرن و فقط و فقط و فقط از تیم برد میخوان که غیر ممکنه و باید در همه ی حال از تیم محبوبشون حمایت کنن....زنده باد اســـــــــــــتقلال

آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۵۸ روز قبل

نه ترتر نه پس پس فقط اس اس

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۶۵۶ روز قبل

قبلا هم گفتم به خدا اگه ورود ما خانم ها ازاد بود یه بازی هم نبود که نرم...