بهترین بازیکن

آواتار لیلا جوکار
بهترین بازیکن
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۸۰ روز قبل

با سلام به دوستان آبی دل. با توجه به پایان سال 92 بهترین بازیکن سال را در رای گیری انتخاب کنید.البته جای بعضی از بازیکنانی مثل برهانی وبیگ زاده و ساموئل هم در لیست به علت زیاد شدن تعداد انتخابها خالی است. ممنون اگر همراهی کنید.

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۸۰ روز قبل

من به اندو رای دادم. چون هم خیلی با تعصب بازی کرد! هم کمتر مصدوم شد! و هم بخاطر پول تیم رو رها نکرد و از تیم نرفت! و خیلی فاکتورهای دیگه!!!! البته بقیه هم خوب بودن ولی انتخاب من آندوی دوست داشتنی بود.....

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۸۰ روز قبل

رای من حنیفه

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۸۰ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

رای من کاپـــــــــیتان فرهـــــــــــــاد مجیدیه....واقعا خیلی از سه امتیاز های بازی ها رو با وجود کاپیتان فرهاد به دست آوردیم و نقش به سزایی در موفقیت اس اس داشت....البته سید مهدی رحمتی هم فوق العاده بود {البته به جز چند تا از بازی ها}....

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۷۷ روز قبل
تاوقتی که کاپیتان فرهاد بود بهترین بود ولی بعدرفتنش آندو ازبقیه خیلی بهتربازی کرد و ازهمه مهمتر با وجود پیشنهادمیلیاردی استقلالو تنهانذاشت
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۶۷۶ روز قبل
نوشته شده توسط: fariba nikzad

تاوقتی که کاپیتان فرهاد بود بهترین بود ولی بعدرفتنش آندو ازبقیه خیلی بهتربازی کرد و ازهمه مهمتر با وجود پیشنهادمیلیاردی استقلالو تنهانذاشت

کاملا موافقم !

آواتار رسول باقری
توسط   رسول باقری   ۳۶۵۵ روز قبل
صددرصد کاپیتان فرهاد یادمونه که فصل قبل بخاطر گل های حساس ش بود که قهرمان شدیم خیلی ها خواستند از محبوبیت بندازنش اما نتونستند یعنی خودش با بازی های خوبش نگذاشت.