پیش بینی قهرمان لیگ 92-93

آواتار حسن یارمحمدی
پیش بینی قهرمان لیگ 92-93
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۷۰۴ روز قبل

با توجه به اینکه دو بازی به پایان  مونده  و قطار لیگ داره به انتها میرسه به نظرتون کدوم تیم قهرمان میشه

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۰۴ روز قبل

با این تفاسیر، فکر میکنم که فولاد قهرمان بشه!!!

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۷۰۴ روز قبل

متاسفانه باید بگم پرسپولیس

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۷۰۴ روز قبل

شاید خیلی از کاربرا از نظر من خوششون نیاد ولی من فکر میکنم پرسپولیس قهرمان میشه و از این موضوع هم ناراحتم

از نیم فصل دوم به بعد  یه جورایی حس میکردم استقلال قهرمان نمیشه اگه فولاد رو هم ببریم اونا با برد مقابل گسترش قهرمان میشن دیگه شانس قهرمانی ما خیلی خیلی کمه امیدوارم سهمیه رو بگیریم

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۷۰۴ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

شاید خیلی از کاربرا از نظر من خوششون نیاد ولی من فکر میکنم پرسپولیس قهرمان میشه و از این موضوع هم ناراحتم

از نیم فصل دوم به بعد  یه جورایی حس میکردم استقلال قهرمان نمیشه اگه فولاد رو هم ببریم اونا با برد مقابل گسترش قهرمان میشن دیگه شانس قهرمانی ما خیلی خیلی کمه امیدوارم سهمیه رو بگیریم

من با شما کاملا موافقم اونا قهرمانند بدون شک حالا ما خوشمون بیاد یا نه
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۰۴ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار

[quote=HHH777]

من با شما کاملا موافقم اونا قهرمانند بدون شک حالا ما خوشمون بیاد یا نه
خدانکنه!؟

آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۷۰۴ روز قبل

به نظر من که فولاد قهرمان میشه!!البته متاسفانه!!!

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۷۰۴ روز قبل
به نظرم قهرمانو باید برنده بازی استقلال و فولاد بدونیم یک حسی دارم و فکر میکنم پرسپولیس امتیاز از دست میده واستقلال با دو برد قهرمان میشه خدا کنه این حس به واقعیت تبدیل بشه به قول امیر فقط به لطف خدا وائمه ممکنه
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۷۰۳ روز قبل

کار واسه استقلال واقعا سخت شده منم متاسفانه فکر میکنم یا فولاد یا شانس پولیس قهرمانن.

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۰۳ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

به نظرم قهرمانو باید برنده بازی استقلال و فولاد بدونیم یک حسی دارم و فکر میکنم پرسپولیس امتیاز از دست میده واستقلال با دو برد قهرمان میشه خدا کنه این حس به واقعیت تبدیل بشه به قول امیر فقط به لطف خدا وائمه ممکنه
همه چیز به خواست خداست علیرضا جان. وامیدوارم که حس قشنگت به واقعیت تبدیل بشه و یه جشن مفصل با بچه خای سایت بگیریم ان شاء الله...          هرچه من آن خواست، نه آن شد             هرچه خدا خواست، همان شد

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۷۰۳ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

اگه شانس با ما یار بشه استقلال قهرمان میشه وگرنه صد درصد فولاد تیم دومم قهرمان میشه....از قهرمانی لنگیام حرف نزنین که آتیش میگیرم....

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۷۰۳ روز قبل
بستگی به بازی مابافولادداره.اگه مافولادوببریم متاسفانه پرسپولیس خیلی راحت میتونه قهرمان شه واگه فولادماروببره فولادقهرمان میشه.
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۷۰۳ روز قبل

احتمالا قهرمان دیگه ما نباشیم با این نتایج بدی که گرفتیم.فولادقهرمان میشه.انصافا هم حقشه.سیدودود

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۷۰۲ روز قبل
علی آقا خداکنه درست باشه حستون .....من یکی که ببخشید اصلا حس خوبی ندارم ولی بازم بهقول شما توکل به خدا
آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۶۹۷ روز قبل

احتمالا فولاد

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۶۹۵ روز قبل
آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۹۵ روز قبل

انشاالله

آواتار shima HR
توسط   shima HR   ۳۶۹۲ روز قبل
نوشته شده توسط: کاووس رشیدی

به نظر من که فولاد قهرمان میشه!!البته متاسفانه!!!

آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۹۱ روز قبل

انشاالله استقلال قهرمانه

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۹۱ روز قبل

به امید تکرار این نماز شکر استقلالیا فردا در ورزشگاه آزادی.... ان شاء الله....

آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۹۰ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

به امید تکرار این نماز شکر استقلالیا فردا در ورزشگاه آزادی.... ان شاء الله....

[/quot

ان شاء الله