بی غیرتها و با غیرتها

آواتار امیر حسین اسلامی
بی غیرتها و با غیرتها
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۷۴ روز قبل

همونطور که میدونید در اواخر بازی با نفت شعار ( بی غیرتها حیا کنید-----استقلال و رها کنید) از سوی طرفداران استقلال سر داده شد.منم گفتم البته من منظورم به بازیکنایی مثل نوری ، قاضی نظری و جمشیدیان و کبه بود.

حالا میخوام با این 2 عکس نظر شما دوستان رو بپرسم.به نظر شما کی با غیرت واقعی هست و کی نیست؟کی بی غیرته؟

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۶۷۴ روز قبل
عالی بود به نظر من تمام کسانی که امسال به هر دلیلی از استقلال رفتن باعث بوجود آمدن این شرایط هستن چون با ترک تیم تو اواسط فصل وخالی کردن دست امیر شاید دیگر واژه غیرت در فوتبال بی معنی شد هر کس شرایط شخصی خودش را به تیم ترجیح داد ورفت فکر کنم بهتره از این واژه تو فوتبال استفاده نشه
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۶۷۴ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

عالی بود به نظر من تمام کسانی که امسال به هر دلیلی از استقلال رفتن باعث بوجود آمدن این شرایط هستن چون با ترک تیم تو اواسط فصل وخالی کردن دست امیر شاید دیگر واژه غیرت در فوتبال بی معنی شد هر کس شرایط شخصی خودش را به تیم ترجیح داد ورفت فکر کنم بهتره از این واژه تو فوتبال استفاده نشه

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۷۴ روز قبل

عالی بود به نظر من تمام کسانی که امسال به هر دلیلی از استقلال رفتن باعث بوجود آمدن این شرایط هستن چون با ترک تیم تو اواسط فصل وخالی کردن دست امیر شاید دیگر واژه غیرت در فوتبال بی معنی شد هر کس شرایط شخصی خودش را به تیم ترجیح داد ورفت فکر کنم بهتره از این واژه تو فوتبال استفاده نشه  100% موافقم با حرفتون اما فرهاد یه کم شرایطش فرق میکنه

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۷۳ روز قبل
منم موافقم دوست عزیز
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۷۳ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

[quote=237611ali]عالی بود به نظر من تمام کسانی که امسال به هر دلیلی از استقلال رفتن باعث بوجود آمدن این شرایط هستن چون با ترک تیم تو اواسط فصل وخالی کردن دست امیر شاید دیگر واژه غیرت در فوتبال بی معنی شد هر کس شرایط شخصی خودش را به تیم ترجیح داد ورفت فکر کنم بهتره از این واژه تو فوتبال استفاده نشه  100% موافقم با حرفتون اما فرهاد یه کم شرایطش فرق میکنه

آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۷۳ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

[quote=237611ali]عالی بود به نظر من تمام کسانی که امسال به هر دلیلی از استقلال رفتن باعث بوجود آمدن این شرایط هستن چون با ترک تیم تو اواسط فصل وخالی کردن دست امیر شاید دیگر واژه غیرت در فوتبال بی معنی شد هر کس شرایط شخصی خودش را به تیم ترجیح داد ورفت فکر کنم بهتره از این واژه تو فوتبال استفاده نشه  100% موافقم با حرفتون اما فرهاد یه کم شرایطش فرق میکنه

منم باهات موافقم

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۶۵ روز قبل

.png

این غیرت نیست؟؟؟؟؟

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۶۵ روز قبل
اخراج آندو فدای سرش!!خداییش خیییلی باغیرته!!حتی تویکی ازمصاحبه هاشم گفته اگه دوباره دستم بشکنه فدای سراستقلال!!!
آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۶۵ روز قبل

واقعا دمش گرم خیلی با غیرته