قلعه نویی: دوست دارم یک فصل دیگر در استقلال بمانم.

آواتار میثم محمدی قراسویی
قلعه نویی: دوست دارم یک فصل دیگر در استقلال بمانم.
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۷۱ روز قبل

امیر قلعه‌نویی در کنفرانس خبری پس از دیدار تیمش برابر فولاد که با برتری یک بر صفر آبی‌پوشان همراه بود ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) عنوان کرد: باید چند تشکر پیش از شروع صحبت‌هایم داشته باشم. از هواپیمایی تابان که در رفت و برگشت به ما کمک کردند تشکر می‌کنم. همچنین از آقای فتح‌الله‌زاده که مانند یک برادر زمانی که من تحت فشار بودم از من حمایت کرد و با مدیریت و برنامه‌ریزی کمک حالمان بود، تشکر می‌کنم.

وی با ابراز خرسندی از پیروزی تیمش برابر فولاد افزود: باید بردمان برابر فولاد را تبریک بگویم که دیدار بسیار سختی بود. همچنین یک تبریک باید به فوتبال ایران بگویم بابت تیم فولاد که واقعا زیبا بازی می‌کند. اکنون که پیروز شدیم این حرف را می‌زنم. در بازی امروز حضور پرشور هواداران، زمین خوب و فوتبال به روز فولاد را دیدیم. در 29 هفته‌ای که از لیگ گذشته این یکی از بهترین بازی‌های لیگ بود و امیدوارم هفته آینده نیز چنین دیدارهایی را تماشا کنیم.
سرمربی استقلال ضمن تبریک به دهکردی مدیرعامل باشگاه فولاد و بازیکنان این تیم گفت: باید روی تک‌تک بازیکنانم را ببوسم که در دیدار برابر فولاد مردانه جنگیدند تا پیروز شوند. فولاد هم می‌توانست در این بازی برنده باشد و باید بگویم ما هم شانس آوردیم که در این بازی شکست نخوردیم. البته می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم که از فرصت‌ها استفاده نکردیم. آرش برهانی در این بازی نشان داد که متر و معیارش چقدر است؛ او دوید، زحمت کشید و گل زد.
قلعه‌نویی با اشاره به کسر یک امتیاز انضباطی از تیمش خاطرنشان کرد: اگر یک امتیاز ما کسر نمی‌شد اکنون شانس بیشتری برای قهرمان شدن داشتیم. حقمان نبود که از ما یک امتیاز کسر شود اما اتفاقی است که افتاد.
وی گفت: در این بازی سعی کردیم ارتباط بین بختیار رحمانی و مهاجمان فولاد را قطع کنیم و این برنامه ما از ابتدای بازی بود که این کار به خوبی صورت گرفت و هافبک‌های ما توانستند رحمانی را از کار بیندازند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال افزود: باید از هواداران اهوازی تشکر کنم. اینکه می‌گویند اهواز خانه دوم استقلال محسوب می‌شود درست است و هواداران به خوبی از ما حمایت کرده‌اند.
قلعه‌نویی با بیان اینکه از دیدن بازی‌های فولاد لذت می‌برم اظهار داشت: بازی‌های فولاد را در طول فصل تماشا کردم، البته بخشی از این کار مربوط به شغلم است اما از دیدن بازی‌های آنها نیز لذت می‌برم و به این دلیل بیشتر بازی‌های فولاد را تماشا کردم.
وی در پاسخ به این سوال که تیمش شانس قهرمان شدن در لیگ را دارد یا نه گفت: همه چیز دست خداست. شانس‌مان برای قهرمان شدن بیشتر شد و اکنون به جدول برگشته‌ایم. اگر هفته گذشته برابر نفت مساوی می‌کردیم اکنون وضعیت بهتری داشتیم اما همچنان به قهرمانی امیدواریم.
قلعه‌نویی افزود: این هفته تمام تیم‌ها مدعی تلاش کردند تا شانس خود را برای قهرمانی افزایش دهند و مطمئنا هفته آینده نیز همین تلاش را انجام خواهند داد. اگر ما قهرمان شویم خدا را شاکر خواهیم بود و اگر قهرمان نشویم لیاقت دیگر تیم‌ها بوده که قهرمان شوند.
وی در واکنش به این سوال که فصل آینده در استقلال حضور خواهد داشت یا نه، عنوان کرد: در این مملکت شب می‌خوابی و از صبح خود خبر نداری که چه اتفاقی می‌افتد. من مانند یک سرباز در اختیار استقلال هستم و دوست دارم یک فصل دیگر در این تیم بمانم اما شاید در پایان فصل مدیر باشگاه یا هواداران من را نخواستند و وضعیت ماندن من در استقلال بعدا مشخص خواهد شد.
قلعه‌نویی اظهار داشت: در این چند سال تا جایی که توانستم تلاش کردم و از قراردادهای بسیار بزرگی گذشته‌ام. آقای بوستانی که در کنار من نشسته می‌داند چه قراردادهایی را رد کرده‌ام و همه اینها به خاطر استقلال بوده است چون اینجا را خانه خودم می‌دانم. تا جایی که توانسته‌ام توان خود را برای استقلال گذشته‌ام و از هواداران هم که تا اینجا از من حمایت کردند تشکر می‌کنم.
سرمربی استقلال با اشاره به مشکلات مالی این تیم گفت: در همه تیم‌ها مشکل وجود دارد و ما تا به اینجا 20،30 درصد بیشتر نگرفته‌ایم. بازیکنان ما از خود غیرت نشان دادند و شاید در بازی قبلی برخی هواداران به آنها بی‌غیرت گفتند اما من قبل از بازی با الجزیره گفتم که اینها اصلِ غیرت هستند. همه تیم‌ها مشکلات مالی دارند اما وضعیت ما کمی بدتر است و بازیکنان ما در این شرایط نشان دادند که باغیرت هستند.
قلعه‌نویی با بیان اینکه امیدوارم هفته آینده برابر تراکتورسازی نتیجه بگیریم، اظهار داشت: ما باید در بازی هفته آینده پیروز شویم و باقی مسائل دست خداست. ما باید تلاش خودمان را بکنیم.
وی در خصوص اینکه در هفته آخر لیگ چقدر به فوتبال پاک اعتقاد دارد، عنوان کرد: فوتبال ما پاک است و آقایان با حرف‌های خود می‌خواستند فوتبال را از خانواده‌ها دور کنند. فوتبال ما پاک است و مطمئنا هفته آخر آن نیز پاک‌تر خواهد بود.
سرمربی استقلال یادآور شد: در آن سالی که پاس قهرمان شد همه فوتبال پاک را دیدند. در دیدار پاس و استقلال اهواز که به پاکی برادران شفیع‌زاده اعتقاد دارم مشاهده کردید که فوتبال پاک به نمایش گذاشته شد. آقای آجورلو مدیرعامل باشگاه پاس نیز بعد از قهرمانی این تیم گفت امروز روز پاک فوتبال ایران بود.
قلعه‌نویی تصریح کرد: آقایان می‌خواهند جوان‌ها به ورزشگاه نیایند و آنها را از فوتبال دور کنند چون نمی‌خواهند آنها در ورزشگاه حضور داشته باشند و قصدشان این است به پارک‌ها بروند و کار دیگری انجام دهند اما باید بگویم فوتبال ما پاک است و هفته آخر آن نیز پاک‌تر خواهد بود.

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۷۱ روز قبل

انشاله که میمونه و تیم خوبی رو واسه سال دیگه میبنده

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۷۱ روز قبل

ایشالا میمونه و با جوون کردن تیم ، تیمی ترسناک تر از قبل رو برای لیگ و آسیا مهیا میکنه.

آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۷۱ روز قبل

خدا کنه بمونه و تیم قدرت مندی رو راهی مسابقات کنه

البته این موضوع نیازمند اینه که سرمربی بودن قلعه نوعی زود مشخص بشه تا بتونه زود کارش رو شروع کنه

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۷۰ روز قبل
من هم خواستار موندن و بودن امیر خان با قدرت اقتدار همیشگی شون در استقلال هستم
آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۷۰ روز قبل

اگه حاجی بمونه قطعا امیر خان هم میمونه. از قضیه مطمئنم . میگید نه ؟ خواهیم دید.

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۷۰ روز قبل
ایشالله هم حاجی میمونه وهم امیرخان تافصل بعد بهترین استقلال تاریخو بفرستن تو رقابتا!!اینم بدونین که هیچکس جزامیرخان نمیتونه تو بدترین شرایط ها تیموجمع کنه...
آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۶۷۰ روز قبل

منم دلم میخواد بمونه چون هدایت اس اس فقط برای امیر خان و نه کسی دیگه