نظر کارشناسی شما در باره بازی با سپاهان چیست ؟

آواتار رضا کلاگر
نظر کارشناسی شما در باره بازی با سپاهان چیست ؟
توسط   رضا کلاگر   ۵۳۴۷ روز قبل
آواتار بردیا امینی
توسط   بردیا امینی   ۵۳۴۷ روز قبل

با سلام به همه هواداران و یک سلام وخسته نباشید ویژه به آقا رضا عزیز که تواین 2 ماه اخیر یه تنه جور همه رو کشید و تالارهارو اداره میکرد.

به نظر من بازی خوب و جالبی نبود ولی نتیجه دلچسب بودوشیرین بااین که بازی اول بود و تیم نوگرایی کرده بود در حد استقلال بازی نکردند و فقط بکش زیرش بود جناح راست ضعیف بود و امیدوارم آقای حیدری به روزهای آرمانیش هرچه زودتر برسه,پاس آقا فرهادو به زیبایی هرچه تمام تر روانخواه تبدیل به گل کرد که شادی رو برای هواداران و روحیه رو برای تیم به ارمغان آورد.

سپاهانم تیم بسیار عالی داره البته سرمربی عالی تر  و قطعأ یکی از مدعی ها خواهد بود .

آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۳۴۶ روز قبل

سلام دوست عزیز  بردیا

من با نظر شما موافقم  بخصوص در باره سرمربی  سپاهان .

به امید سربلندی اس اس عزیز .رضا

آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۳۴۴ روز قبل

با سلام

مهم این بود استقلال 3 امتیاز حساس این بازی رو از دست نداد امیر هم انشالله تو بازی ها ی  بعد جبران میکنه.

آواتار کاربر ناشناس
توسط   کاربر ناشناس   ۵۳۴۴ روز قبل
با سلام سپاهان تیم بسیار خوب و پر مهره ای نشان داد که از هماهنگی خوبی برخوردار بود ومطمئن  باشید یکی از مدعیان قهرمانیست . اعتماد به نفس سپاهانیها نیز قابل تحسین بود .آنها از استقلال نمی ترسیدند و خیلی خوب توپ را در همه فضاهای خالی پشت مدافعان ارسال می کردند .یکی از روشهای سپاهان هم برای رسیدن به گل شوت از راه دور بود که موفق ظاهر شدند.استقلال ولی تاکتیک خاصی نداشت ودر فکر این بود که بوسیله بازیکنان خلاق خود نتیجه بگیرد که با یک ضد حمله سریع به منظور خود رسید.در کل بازی متعادل بود وبرای اولین بازی این تیمها در لیگ بد نبود ولی بنظر من سپاهان از تاکتیک وتکنیکهای بهتر وبیشتری استفاده کرد .
آواتار اسماعیل شریفی
توسط   اسماعیل شریفی   ۵۳۴۰ روز قبل
به نظر من دو تیم خوب بودند ولی استقلال بهتر از سپاهان از موقعیت استفاده کرد