فرهاد مجیدی

آواتار کاربر ناشناس
فرهاد مجیدی
توسط   کاربر ناشناس   ۵۳۷۲ روز قبل

با سلام خدمت همه استقلالیهای عزیز و تبریک پیروزی مقابل سپاهان .بی شک یکی از بهترین بازیکنان استقلال مقابل سپاهان فرهاد بود او بازیکنی بدون حاشیه وحرفه ایست که می تواند الگویی بسیار خوب برای فوتبالیستهای ایران باشد.

بایستی قدر این بازیکنان را دانست و از تجربیات آنان استفاده مطلوب کرد . بازیکنانی همچون مجیدی و منصوریان همیشه در استقلال بوده اند تا نقش کاتالیزور را بازی کنند و برای جوانان الگو باشند . آنها بموجب تعصب خاصی که به تیمشان دارند همواره صلاح تیم را به صلاح خویش ترجیح می دهند و در خدمت تیم خود هستند . برای فرهاد و استقلا ل آرزوی بهروزی دارم .

نظر شما هوادار عزیز در این خصوص چیست؟

با احترام نادر

آواتار بردیا امینی
توسط   بردیا امینی   ۵۳۷۲ روز قبل

باسلام به همه آبی دلان

به نظر من تو فوتبال نسل جدید تعصب نقشی نداره و کلأ ورزش به صورت حرفه ای داره دنبال میشه.

ولی به نظر منم آقا فرهاد یکی از محبوب ترین چهره های استقلاله که واقعأ برای تیم بازی میکنه.

فرهاد مجیدی دوست داریم ما ......... دوست داریم ما

آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۳۷۲ روز قبل

من با بردیا موافقم .

فرهاد عشق ابی دوستان . رضا

آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۳۷۱ روز قبل
فرهاد یکی از با تعصب ترین بازیکن استقلال هست انشالله با بازیهای خوبش استقلال را یاری خواهد کرد
آواتار احمد قدس
توسط   احمد قدس   ۵۳۷۰ روز قبل
فرهاد مجیدی یکی از وفادارترین بازیکن به تیم استقلال است . البته این رو هم بگم که فرهاد حرفه ای و بدون حاشیه است .
آواتار اسماعیل شریفی
توسط   اسماعیل شریفی   ۵۳۷۰ روز قبل
فرهاد مجیدی بی حاشیه وباتعصب
آواتار فریدون حمدی
توسط   فریدون حمدی   ۵۳۶۹ روز قبل

فرهاد مجیدی یکی از بازیکنان با تعصب و حرفه ای برای استقلال محبوب است امیدوارم با درخشش و استفاده از تجارب زیاد راه قهرمانی را با همدلی و همکاری دیگر بازیکنان هموار سازد