اشکها ولبخندها

آواتار علیرضا جوادیان
اشکها ولبخندها
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۶۶۱ روز قبل
شاید تعجب کنید که چرا این واژه را انتخاب کردم شاید بهتر بود تیتر پایان را میگذاشتم ولی احساس کردم این واژه مناسب حال استقلال در این فصل باشه تیمی که با منحنی سینوسی شدیدی در گرفتن نتایج امسال روبرو بود ودر انتها با مقام پنچم کار این فصل را به پایان رساند وهوادارانی که نمیدانستندچرا تیم نتیچه لازمرا نگرفت . از اول فصل شروع کنیم تیم قهرمان سال قبل تقریبا با همان نفرات بسته شد ستاره های میلیاردی که گاه از نوع تفکرات امیر دلگیر بودند به خاطر تکمیل کلکسیون افتخاراتشون و بالا بردن جام قهرمانی آسیا کنایه های گذشته را به یکباره کنار گذاشته وبه دید تنها صادقان وادی فوتبال یعنی هواداران هم دل شدند وبالاخره تیمی که همه به آن امید داشتند در آسیا نتیجه نگرفت و از آنجا دوباره بازار شایعات گرم شد هر روز صحبت از رفتن یکی از همان ستاره ها به گوش میزسید ستاره هایی که اگر ساز جدایی نمیزدند امروز جام در دستانشان بود من امروز میخواهم تابویی به نام غیرت به باشگاه را در فوتبال ایران از دستانم به زمین پرتاب کنم وآنرا بشکنم من سالهاست فوتبال را پیگیری میکنم شاید هیچ کدام از شما بازیهای استقلال را در امجدیه ندیده باشید ولی من از آن دوران با استقلالم وفراز و فرودهای بسیاری را با آن دیده ام ولی امسال شاهکار ستاره ها بود همان کسانی که رگ غیرت هوادار برایشان پاره میشود آنها که به خاطر تکمیل کلکسیون خود از موقعیت بی پولی در استقلال استفاده کردند وبازی برد برد را با استقلال بستند چون یا با استقلال قهرمان آسیا میشدند یا بعد از عدم نتیجه مسیر خود را عوض وبه دنبال منافع شخصی خود میرفتند و همین اتفاق هم افتاد آنها تک تک هر کدام به دلیلی از تیم جدا شدند .از نظر من جدایی بازیکنان برای دریافت حقوق بیشتر هیچ اشکالی ندارد ولی اینگونه رفتن زیبنده مدعیان غیرت نیست آیا فرهاد که واقعا دوستش دارم نمیدانست که از نیمه های راه میخواهد به کلاس مربیگری برود و آیا نمیشد چند ماهی بعد این کار را انجام دهد یا نکونام نمیدانست با امیر نمیتواند کنار بیاید یا پژمان . من هنوز هم میگویم این ستاره ها را دوست دارم ولی کلمه غیرت کمی برایم عذاب آور است چون در فوتبال منافع شخصی حرف اول را میزند امسال وقتی فکر میکردیم برنده ایم بازنده بودیم ووقتی خود را آماده باخت کرده بودیم میبردیم برای همین امسال را سال اشکها و لبخندها نامیدم
آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۶۰ روز قبل

خیلی زیبا بود و کاملا موافقم

آواتار مصطفی داودی
توسط   مصطفی داودی   ۳۶۶۰ روز قبل

زیبا بود ممنون کاملا موافقم ولی نباید از این گذشت که استقلال نیم فصل را راحت از دست داد و چندتا بازیکن بنجل و فاقد کارایی را خرید که اصلا به کارش نیومد

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۶۶۰ روز قبل

کاملا موافقم من از دست فرهاد بیشتر ناراحتم از این میسوزم که هنوزم داریم اسمشو تو ورزشگاه فریاد میزنیم کسی که اسطوره ی تیممون بود دو بار تیمو ول کرد هر دوبارم اس اس بدجور ضربه خورد میدونم فرهاد برای خیلی ها اعم از خودم مهمه ولی اینو باید قبول کنیم همراه خوبی نیس هر جا که کم بیاره به راحتی تنها میذاره و میره بدون اینکه بفهمه با پشت سرش چی کار کرد معذرت میخوام ولی به نظر من فرهادم تو این فصل دقیقا به اندازه ی همون بی غیرتای تیم مقصره(ببخشید این نظر شخصی منه)

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۶۶۰ روز قبل

مثل همیشه زیبا نوشتید ، با شما موافقم ،

کسی میتونه عنوان غیرت رو یدک بکشه که تا آخر فصل با استقلال می موند نه  بازیکنانی که با سرو صدای زیادی اومدن و نیمه راه دست امیر خان رو خالی گذاشتن ، اونایی که تحمل بازی در شرایط سخت استقلال رو ندارن نمیشه بهشون با غیرت لقب داد . و به شخصه  از اینکه تیمم در رده ای بهتراز پنجم جا نگرفت ناراحتم . ولی میدونم اونایی که در تیم بودن از دل و جون واسه استقلال زحمت کشیدن و  اونایی هم که فقط واسه دعوت شدن به تیم ملی و دیده شدن به استقلال اومده بودند فقط درجا زدن و سوتی های زیادی دادن . ولی  می گن بعد از هر شکست پیروزی است . پس به امید بازی های زیبای تیم در جام باشگاههای آسیا و فصل آینده

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۶۰ روز قبل
کاملاباهاتون موافقم.خیلی قشنگ نوشتین وحرف دل ماروزدین.
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۶۰ روز قبل

تو این وسط فقط امیر بود که بار همه انتقادات رو روی دوش کشید واقعا اون چند نفر استقلال رو نابود کردن و رفتند و حتی حاضر نشدند کمی از منافشون بگذرند چقدر از این مساله همه ناراحتیم.. ممنون از متن زیبای دوستان....انشاله فصل بعد...

آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۶۰ روز قبل

استقلال صددرصد قهرمان میشد ولی زیاده خواهی سرمربی که باید حرف من باشد مرغ یک پاداره ویا اینکه فرهاد به خاطر کلاس مربیگری خود استقلال راتنها گذاشت جواد هم به خاطره غرور وزیاده خواهی خود منتظری همین طور ونیز آوردن نوری نیکبخت اولادی به دلایلی .......آخرسراین افرادی که نام بردم دودستی آسیا وجام رابه دیگران دادند....ونیز یک خورده زیادی تیم دفاعی ومحافظه کارانه ازسوی قلعه نویی چیده میشد وکلا وذاتا به مرور زمان تیم حالت دفاعی به خودگرفته بود واین حالت تکنیک رادرتیم منحل میکند

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۶۰ روز قبل

زیبا بود مرسی