عامل پنجمی استقلال

آواتار امیر حسین اسلامی
عامل پنجمی استقلال
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۳۸ روز قبل

گزینه آخر به معنی این هست که اگر هیچ کدام از گزینه های فوق نظر شما نبود یا مثلا اگه خواستین چند گزینه رو با هم انتخاب کنید گزینه آخر رو انتخاب کنید و نظرتون رو در همین تاپیک مطح کنید.البته اگه خواستید چیز دیگه ای بیان کنید در همین تاپیک مطرح کنید.

رای من از 8 گزینه اول نیست و به نظرم دلایل ناکامی استقلال در این فصل مصدومیت بازیکنان تاثیر گذار (آندو و خسرو)، مسوول نقل و انتقالات یعنی شخص امیری و جدایی ناجوانمردانه و بی تعصبانه فرهاد و نکو بود.

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۶۳۸ روز قبل

بهنظر من جدا شدن فرهاد و جواد مخصوصا فرهاد

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۳۸ روز قبل

میخوام اینجا احساس واقعیمو از پایان فصل بگم!!!: خب از نتیجه ای که برای ما رقم خورد خوشحال نیستم! ولی اگر بگم که ناراحتم نیستم! دروغ نگفتم!!!؟ بنظرمن، ما نیاز داشتیم به یک فصل استراحت و ریکاوری خوب و منظم که انصافا چندین سال پشت سرهم حسرتشو میبردیم! واینکه یه سال بذاریم این لنگیا برن تو آسیا ببینیم چکار میکنن!!!؟ شاید بگین اینارو الان داره میگه:! ولی نه بخدا! شب قبل از بازی، یعنی 5 شنبه شب، با یکی از دوستای استقلالیم صحبت میکردم و همینا رو بهش گفتم که اگرم نتونیم نتیجه ی درخوری کسب کنیم؟! یه فصل نفس راحت میکشیم!!! ولی در مورد عدم موفقیت:

بنظرمن خیلی موارد دست بدست هم داد تا امسال نتونیم به اون چیزیکه میخوایم برسیم!؟ رفتن سه تن از ستاره هامون که هرکدومشون هم یه وزنه برای تیم بودن و هم ترسی تو دل بازیکنای تیم مقابل! اعتماد به نفس بیش از حد کادر فنی که شاید این نتیجه یه تلنگری باشه براشون! مصدومیتهای بیش از اندازه ی بعضی بازیکنای اصلی که کلا دست مربی رو بست! و شاید غرور بیش از حد ما استقلالیا که زیادی به خودمون بالیدیم!!! (البته در پرافتخار بودن ما شکی نیست!) خلاصه،،، امسال سال ما نبود که بخواهیم به عنوان خاصی برسیم! ولی بیشترین چیزی که داره مارو میسوزونه، پرروگری این لنگیاست که بعداز چندسال حسرت شنیدن سوت آسیا، اومدن برای ما که 6 سال بود در آسیا حضور پرقدرت داشتیم، کری میخونن!!! البته گناه دارن بنده های خدا!حسرت خوردن خیلی بده!!!

ولی بهرحال این فصل با همه خوبیها و بدیها، زشتیها و زیباییها، بایدها و نبایدها، رفتن ها و آمدنها، بقول دوست خوبم علیرضای عزیز، اشکها و لبخندها، تموم شد و پرونده ش بسته شد!!! ولی روسیاهیش به زغال موند... اونایی که به هر طریقی سنگ جلوی پای ما استقلالیا انداختن تا ما نتیجه نگیریم... درحال حاضر چیزیکه مهمه اینه که باید یه فصل جدید و با تمام مشکلاتش شروع کنیم... و باید همه جانبه از تیم محبوبمون حمایت کنیم....

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۶۳۸ روز قبل
نظر سنجی خیلی خوبی گذاشتی و نتیجه ای که از دل آن بیرون بیاید میتواند جواب خیلی جیزها را بدهد من از همه دوستان استدعا دارم در این نظر سنجی شرکت کنند و دلائل انتخاب گزینه خود را کامل بنویسند تا هم بقیه با نظرات جدید آشنا بشن هم اگر مجموع نظرات بیانگر دفاع از امیر بود دوستان جدیدی که فقط به دنبال شکستن امیر هستند بدانند شعور عمومی و غالب بر سایت پذیرای نظرات ضد امیر نیست من نمی گویم که امیر بی اشتباه است بلکه نظرم این است با هر حربه ای به دنبال له کردن امیر نباشیم تمام شرایط موجود در استقلال را ببینیم ودرک کنیم بعد مقصر را پیدا کنیم من حدود 8 سال پیش خانه پدری بهتاش فریبا در محله تیموری را برایش ساختم واز آن موقع ایشان به من لطف دارند عید که برای تبریک با هم صخبت میکردیم میگفت امیر خیلی پوست کلفت است که نوانسته در شرایط موجود که اکثرا از آن بی اطلاعند تیم را منسجم ومدعی نگه دارند واین کار فقط امسال از او بر آمده وبعد مسائلی که در مورد قیمت گذاری باشگاه و از هم پاشیدن آن برای امیال اقتصادی را مطرح کرد و گفت امیر یک تنه ایستادگی کرده من رای خودم را به سیستم دولتی اداره باشگاه منظورم مدیریت نیست و عدم استقلال ومدیریت غیر متمرکز که از سوی وزارت بر باشگاه تحمیل میشود و باشگاه هم توانایی مقابله با آن را ندارد وحاصل آن هم جدایی ستاره ها وعدم جذب نفرات شایسته میباشد اگر سیستم مدیریت به نحوی بود که حاجی یا هر مدیر دیگر محدوده بسته ای در کار خود نداشت حتما نوعی دیگر برخورد میشد و بازیکنها به راحتی از تیم جدا نمیشدند وقتی دو باشگاه یک صاحب امتیاز دارد پس او میتواند برای فروکش عصیان هوادارها گاهی یکی را تضعیف کند امیدوارم همانطور که دولت گفته هر چه سریعتر باشگاه به بخش خصوصی واگذار بشه تا اکثر مشکلات حل بشه در دنیای امروز بهره وری و در آمد زایی حرف اول را میزند و وقتی یک سرمایه گذار باشگاه را میخرد به دنبال این مهم است پس مجبور به انتخاب با صرفه ترینهاست یعنی پر بازده ترین در هر قسمتی از سیستم از مدیر مربی و بازیکن پس به امید استقلال آزاد از دولت برای سال بعد با مربیگری ژنرال آبیها امیر قلعه نویی .
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۳۸ روز قبل

انصافا در اینکه هیچ کس جز امیرخان نمیتونست تیم رو تا اینجا بالا بیاره هیچ شکی نیست... و شاید اگر کس دیگه ای جای امیرخان بود،؟ باوجود مشکلات بسیار زیادی که وجود داشت تا حالا (قبل از پایان فصل) استعفا داده بود و از تیم رفته بود....

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۳۸ روز قبل
عامل اصلی پنجم شدن اس اس خود ما هوادارا بودیم با انتقادهای بی جا و مخربمون البته عامل های دیگه که گفتین هم بوده مثل رفتن بازیکنان بی...و مسئول نقل وانتقال
آواتار مصطفی داودی
توسط   مصطفی داودی   ۳۶۳۸ روز قبل

به نظر من مهمترین عامل سن بالای بازیکنها و نبود یک بازیگردان 6 دانگ مثل جباری وگرنه نکونام بود و نبودش فرقی نمی کرد و جز پول خرج کردن الکی چیز دیگه ای برای استقلال نداشت

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۳۸ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

انصافا در اینکه هیچ کس جز امیرخان نمیتونست تیم رو تا اینجا بالا بیاره هیچ شکی نیست... و شاید اگر کس دیگه ای جای امیرخان بود،؟ باوجود مشکلات بسیار زیادی که وجود داشت تا حالا (قبل از پایان فصل) استعفا داده بود و از تیم رفته بود....

دقیقا.
آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۳۸ روز قبل
به نظرمن همه ی عوامل هرکدوم به یه اندازه ای تواین نتایج سهم داشتن ونمیشه دقیقایکی رو مقصرکرد
آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۳۸ روز قبل

به نظر من همه ی موارد + هوادارا تو این ناکامی به اندازه ی خودشون نقش داشتن

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۳۷ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

کاملا با حرفای داش میثم موافقم . غیر از امیرخان کسی نمی تونست تیم و تا اینجا بیاره

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۳۷ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

نظر سنجی خیلی خوبی گذاشتی و نتیجه ای که از دل آن بیرون بیاید میتواند جواب خیلی جیزها را بدهد من از همه دوستان استدعا دارم در این نظر سنجی شرکت کنند و دلائل انتخاب گزینه خود را کامل بنویسند تا هم بقیه با نظرات جدید آشنا بشن هم اگر مجموع نظرات بیانگر دفاع از امیر بود دوستان جدیدی که فقط به دنبال شکستن امیر هستند بدانند شعور عمومی و غالب بر سایت پذیرای نظرات ضد امیر نیست من نمی گویم که امیر بی اشتباه است بلکه نظرم این است با هر حربه ای به دنبال له کردن امیر نباشیم تمام شرایط موجود در استقلال را ببینیم ودرک کنیم بعد مقصر را پیدا کنیم من حدود 8 سال پیش خانه پدری بهتاش فریبا در محله تیموری را برایش ساختم واز آن موقع ایشان به من لطف دارند عید که برای تبریک با هم صخبت میکردیم میگفت امیر خیلی پوست کلفت است که نوانسته در شرایط موجود که اکثرا از آن بی اطلاعند تیم را منسجم ومدعی نگه دارند واین کار فقط امسال از او بر آمده وبعد مسائلی که در مورد قیمت گذاری باشگاه و از هم پاشیدن آن برای امیال اقتصادی را مطرح کرد و گفت امیر یک تنه ایستادگی کرده من رای خودم را به سیستم دولتی اداره باشگاه منظورم مدیریت نیست و عدم استقلال ومدیریت غیر متمرکز که از سوی وزارت بر باشگاه تحمیل میشود و باشگاه هم توانایی مقابله با آن را ندارد وحاصل آن هم جدایی ستاره ها وعدم جذب نفرات شایسته میباشد اگر سیستم مدیریت به نحوی بود که حاجی یا هر مدیر دیگر محدوده بسته ای در کار خود نداشت حتما نوعی دیگر برخورد میشد و بازیکنها به راحتی از تیم جدا نمیشدند وقتی دو باشگاه یک صاحب امتیاز دارد پس او میتواند برای فروکش عصیان هوادارها گاهی یکی را تضعیف کند امیدوارم همانطور که دولت گفته هر چه سریعتر باشگاه به بخش خصوصی واگذار بشه تا اکثر مشکلات حل بشه در دنیای امروز بهره وری و در آمد زایی حرف اول را میزند و وقتی یک سرمایه گذار باشگاه را میخرد به دنبال این مهم است پس مجبور به انتخاب با صرفه ترینهاست یعنی پر بازده ترین در هر قسمتی از سیستم از مدیر مربی و بازیکن پس به امید استقلال آزاد از دولت برای سال بعد با مربیگری ژنرال آبیها امیر قلعه نویی .

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۳۷ روز قبل

شاید این کاریکاتور که خیلی با معناست دلیلی قابل قبول بر رتبه 5 تیم که حاصل این جمع و تفریق است باشد......

استقلال