بازی استقلال الشباب دور برگشت

آواتار لیلا جوکار
بازی استقلال الشباب دور برگشت
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۳۶ روز قبل

چهارشنبه باید با این حریف عربستانی بازی کنیم و متاسفانه بازی سختی اونجا داریم..باز خدا رو شکر که ک...وش از ... شیطون پیاده شد تا ملی پوشان با تیم برن عربستان.که اینم ناشی از تلاش کادر فنی و حاجی بود که پافشاری کردند...دوستان با توجه به وضعیت تیم وحریف چه نتیجه ای رو پیش بینی میکنند...البته آرزوی خودم برد تیم محبوبم هست.!!!

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۶۳۶ روز قبل

امیدوارم ببریم و به مرحله ی بعد صعود کنیم

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۳۶ روز قبل

البته کی روش هیچ کاره بود؟! خود باشگاه استقلال و البته سپاهان، بازیکناشونو در اختیار تیم ملی قرار ندادن!!! که این امر باعث شد که کی روش ملی پوشای فولاد و تراختور و هم مرخص کنه!!! ومطمئنا آرزومونه که تیم ببره! چون تنها شانس ما برای صعوده و اگر ببریم، میتونیم امیدوارم باشیم که صعود میکنیم.... ان شاء الله......

آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۳۶ روز قبل

به امید برد در این بازی

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۳۶ روز قبل

یه نکته ی امیدوار کننده که واسه این بازی هست اینه که تیم الشباب در بازیهای این فصل لیگ قهرمانان در زمین خودش خیلی خوب گل میخوره و در بازی با الجزیره در ورزشگاه خانگی 3-1 باخته و در بازی با الریان در ورزشگاه خانگی به سختی و با نتیجه ی 4-3 پیروز شده.یعنی 2 بازی خانگی و 6 گل خورده.البته این تیم عربستانی هر 2 بازی خارج از خانه خودشو با پیروزی پشت سر گذاشته و گلی دریافت نکرده.

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۳۶ روز قبل
امیدوارم این دو بازی آخرو ببریم به مرحله بعد صعود کنیم
آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۳۶ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

البته کی روش هیچ کاره بود؟! خود باشگاه استقلال و البته سپاهان، بازیکناشونو در اختیار تیم ملی قرار ندادن!!! که این امر باعث شد که کی روش ملی پوشای فولاد و تراختور و هم مرخص کنه!!! ومطمئنا آرزومونه که تیم ببره! چون تنها شانس ما برای صعوده و اگر ببریم، میتونیم امیدوارم باشیم که صعود میکنیم.... ان شاء الله......

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۶۳۶ روز قبل

ایشاله با این همه مصدومی که داریم بتونیم پیروز بشیم .

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۳۶ روز قبل
نوشته شده توسط: افسانه طرقیان

امیدوارم این دو بازی آخرو ببریم به مرحله بعد صعود کنیم
ایشالله!

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۳۶ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

امیدوارم که با یه بازی حساب شده و منطقی بتونیم پیروز بشیم....

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۳۵ روز قبل

هرچه اون بالایی بخواد اون میشه . و منم ازش برد اس اس رو می خوام

آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۶۳۵ روز قبل

انشالله که میبریم.اگه نبریم دیگه صعود بی صعود.سیدودود

آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۳۵ روز قبل
نوشته شده توسط: سعید آقامحمدی

هرچه اون بالایی بخواد اون میشه . و منم ازش برد اس اس رو می خوام

ای خدا چی میشه استقلال ببره خدا ازدهنت بشنوه

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۶۳۴ روز قبل

قصل بدمون با این باخت تکمیل شد

تواین بازی هم زحمتشونو کشیدن

آقای بیک زاده با نونی که سر سفرتون میبری کاری ندارم یه فصل تنمونو لرزوندی

حیف حیف اونا پولا که به شماها دادن

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۳۴ روز قبل

اینم ازشانس ما.خداییش بچه هاخوب بودن ولی اون داورعوضی که هرچی بهش بگم کم گفتم باعث شدمانبریم.امسال داوراهم خوب حال ماروگرفتن.بازی رفت که پنالتی مارونگرفتن وبازی برگشتم که یه پنالتی الکی وبیخود واسه اوناگرفتن.واقعاواسه این فوتبال وبه خصوص این......متاسفم.باختیم درصورتی که اصلاحقمون نبود ولی با این حال فدای سرهمه ی بازیکنابه خصوص سیدکه عالی بودمثل همیشه....

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۳۴ روز قبل

انصافا خیلی زحمت کشیدن و با تمام توانشون دویدن... ولی نشد.!!! البته من به داورم ایراد دارم.! خیلی بطرف الشباب غش کرد و پنالتی شم که جای بحث داره! ولی اگر بچه ها تو چندتا موقعیت عالی بعداز گل استقلال، یه کم بیشتر دقت میکردن،الان وضعیت بهتر بود... درکل راحت میتونستیم بازی رو ببریم ولی.........!!!!!؟؟؟؟

آواتار حسن یارمحمدی

از این خیلی بیشتر ناراحتم که الشباب رفت و برگشت تیم قدرتمندی نبود که ما بهش ببازیم

بازی الریان هم تموم شه راحت شیم از دست بی غیرتایی مثل بیک زاده نوری و   اولادی  زن صفت

آواتار fariba nikzad

کلا امسال حذف شدنمون اونم اینقدزود واقعاچیزبدوعجیبی بود.الجزیره روکه توتهران مساوی کردیم وتوامارات بردیم.الشبابم که رفت وبرگشت با اشتباهات داوری باختیم.الریانم که سر یه اشتباه ساده وبچگانه باختیم...خداییش حق ما این نبود...الان بایدبشینیم حسرت اون موقعیتهایی روبخوریم که خیلی راحت ازدست دادیم

آواتار حسن یارمحمدی

یادمه بعده بازی داماش یا فجر (دور برگشت) گفتم این استقلال تو آسیا به مشکل میخوره که همون طورم شد

خداییش حقمون با اون یارگیریامون همینی بود که دیدیم

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۳۴ روز قبل

البته بنظر من اولادی امشب خیلی خوب بازی کرد.! نوری هم خیلی دوندگی کرد و اگر نگیم خوب نبوده، شاید یه کم بی انصافیه!!! البته نظر شماهم محترم....

آواتار fariba nikzad
آقامیثم کاملاباهاتون موافقم.اولادی ونوری بهترین بازیشون درطول فصلوتواین بازی انجام دادن.من حتی توبعضی ازصحنه هاباورم نمیشداین نوریه!
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۳۴ روز قبل

متاسفانه تو آسیا هم حذف شدیم و این فصل کابوس وار پروندش بسته شد.

بزرگترین مقصر این شکست رو من کنفدراسیون فوتبال آسیا میدونم که داوری عرب رو برای بازی گذاشته که یک پای اون یک تیم عربی بود.

واقعا پنالتی نبود.همون گل هم شیرازه تیم مارو از هم پاشوند.

بیک زاده خیلی خوب جا میموند و روی سرعت کم میاورد.مبعلی هم هیچ نقشی در بازی نداشت که تعویض شد.اولادی و نوری بهترین روز خودشونو تو استقلال سپری کردن.فقط کاش موقعیت هامون گل میشد.البته اینم بگم دست قلعه نویی خیلی بسته بود.نظری ، ساموئل ، سیاوش نبودن.

البته به نظرم وقتی استقلال گل مساوی رو دریافت کرد قلعه نویی میتونست کبه رو به جای نوری به بازی بیاره.

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۶۳۴ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

متاسفانه تو آسیا هم حذف شدیم و این فصل کابوس وار پروندش بسته شد.

بزرگترین مقصر این شکست رو من کنفدراسیون فوتبال آسیا میدونم که داوری عرب رو برای بازی گذاشته که یک پای اون یک تیم عربی بود.

واقعا پنالتی نبود.همون گل هم شیرازه تیم مارو از هم پاشوند.

بیک زاده خیلی خوب جا میموند و روی سرعت کم میاورد.مبعلی هم هیچ نقشی در بازی نداشت که تعویض شد.اولادی و نوری بهترین روز خودشونو تو استقلال سپری کردن.فقط کاش موقعیت هامون گل میشد.البته اینم بگم دست قلعه نویی خیلی بسته بود.نظری ، ساموئل ، سیاوش نبودن.

البته به نظرم وقتی استقلال گل مساوی رو دریافت کرد قلعه نویی میتونست کبه رو به جای نوری به بازی بیاره.

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۳۴ روز قبل

حیف اون گل زیبای آرش و اون موقعیتهایی که با بی دقتی بیرون زدن.واقعا به قول دوستمون الشباب تیمی نبود که استقلال رفت و برگشت بهش ببازه با وجود اینکه بازی دست استقلال بود و اونا فرصت چندانی نداشتن این داور پست عربی زهر خودشو ریخت.منم موافقم دیشب اولادی نسبتا خوب بازی کرد و با خسرو هماهنگ بود فقط کاش بعد گل اول قدر موقعیتهامونو بیشتر میدونستیم...  من که خیلی حالم گرفته شد تازه بعدشم بارسلونا هم با وجود برتری توی زمین به رئال خوش شانس باخت و شب غمگین من کامل شدددددددد.....

آواتار حسن یارمحمدی

اولادی بیش از ده تا توپ لو داد بعد گلم که یه موقعیت 100% خراب کرد

حالا شاید خوب بازی کرده

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۳۴ روز قبل

لعنت خدا به این داوری عوضی

آواتار fariba nikzad
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

حیف اون گل زیبای آرش و اون موقعیتهایی که با بی دقتی بیرون زدن.واقعا به قول دوستمون الشباب تیمی نبود که استقلال رفت و برگشت بهش ببازه با وجود اینکه بازی دست استقلال بود و اونا فرصت چندانی نداشتن این داور پست عربی زهر خودشو ریخت.منم موافقم دیشب اولادی نسبتا خوب بازی کرد و با خسرو هماهنگ بود فقط کاش بعد گل اول قدر موقعیتهامونو بیشتر میدونستیم...  من که خیلی حالم گرفته شد تازه بعدشم بارسلونا هم با وجود برتری توی زمین به رئال خوش شانس باخت و شب غمگین من کامل شدددددددد.....

ولی من حداقل بعدباخت وحذف اس اس باقهرمانی رئال کلی ذوق کردموحالم بهترشد!!!

آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۳۴ روز قبل

سلام دوستا ن وهواداران باغیرت  دیروز دربازی باالشباب همه این موضوع را کاملا متوجه شدیم که بازیکنان استقلال وسرمربی وهمه اعضای تیم باغیرت ترین ها هستند وچطور دربرابراین همه دید فیفا وهواداران حق استقلال راخوردند من به شخصه دست تک تک بازیکنان استقلال وسرمربی وهمه اعضای تیم رامی بوسم

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۶۳۳ روز قبل

واقعابرای کنفدراسیون آسیا متاسفم..دوباره عربا نشون دادن که جور آدمایی هستن

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۳۳ روز قبل

ما نمیدونیم دیشب هاشم ازمسی ترسیده بودکه اینجوری بازی میکرد یا مسی  بازی استقلالودیده بودکه ازهاشم ترسیده بود این شکلی بازی میکرد!!!

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۳۳ روز قبل
نوشته شده توسط: fariba nikzad

ما نمیدونیم دیشب هاشم ازمسی ترسیده بودکه اینجوری بازی میکرد یا مسی  بازی استقلالودیده بودکه ازهاشم ترسیده بود این شکلی بازی میکرد!!!

دومی بیشتر امکان داره باشه!!!!!

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۳۳ روز قبل
نوشته شده توسط: fariba nikzad

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۳۳ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

[quote=3248465]