سرمربی فصل بعد کیه؟!!

آواتار وحید ابوالحسنی
سرمربی فصل بعد کیه؟!!
توسط   وحید ابوالحسنی   ۳۶۶۲ روز قبل

با سلام خدمت تموم آبی دلان اس اس دوست

دوستان بنده بامشکلاتی که دارم زیاد خبری از اوضاع کادر فنی و مدیریت فصل بعد استقلال ندارم

اون دسته از عزیزانی که در تهران هستند یا در شهرهای دیگه و آمار اطلاعات دقیق و حقیقی از فصل بعد استقلال دارند برام بزارن که ژنرال و دکتر قراره بروند یا بمونند؟

فصل تمام فکر و ذکرم اینه که انشاالله امیرخان و حاجی فصل بعد باشند ولی با یه خونه تکانی اساسی

منو در جریان بگذارید

با تشکر

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۶۱ روز قبل

انشاله هستن و نیروهای جدید به تیم اضافه میکنن دوست عزیز.

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۶۱ روز قبل

تویکی از روزنامه هانوشته بود امیرخان قرارداد3 ساله بسته.امیدوارم که راس باشه!

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۶۶۱ روز قبل

توسایت خود باشگاه نوشته بود که امیر خان میمونه ولی حاجی با هر کی مصاحبه کرده گفته میخواد بره مگر اینکه باشگاه به طور کامل خصوصی بشه،در این صورت میمونه

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۶۱ روز قبل
نوشته شده توسط: fariba nikzad

پسر قلعه نویی گفته پدرش میخواد بمونه و برای بار دوم پروژه سه ساله رو در استقلال عملی کنه و برای دومین بار بازیکنان پا به سن گذاشته رو از استقلال کنار بگذاره و بازیکنان جوان رو در استقلال پرورش بده و نسل جدیدی شکل بده.

آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۶۶۰ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

[quote=3248465]

پسر قلعه نویی گفته پدرش میخواد بمونه و برای بار دوم پروژه سه ساله رو در استقلال عملی کنه و برای دومین بار بازیکنان پا به سن گذاشته رو از استقلال کنار بگذاره و بازیکنان جوان رو در استقلال پرورش بده و نسل جدیدی شکل بده.

[/quote] باهات موافقم  احتمال نود درصد قلعه نویی میمونه

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۶۰ روز قبل

والبته خود امیرخان گفته بود که بی معرفتیه  تیمم پنجم شده . برم

آواتار دانیال ذواقدر
توسط   دانیال ذواقدر   ۳۶۶۰ روز قبل

با سلام خدمت تموم آبی دلان اس اس دوست

دوستان بنده بامشکلاتی که دارم زیاد خبری از اوضاع کادر فنی و مدیریت فصل بعد استقلال ندارم

اون دسته از عزیزانی که در تهران هستند یا در شهرهای دیگه و آمار اطلاعات دقیق و حقیقی از فصل بعد استقلال دارند برام بزارن که ژنرال و دکتر قراره بروند یا بمونند؟

فصل تمام فکر و ذکرم اینه که انشاالله امیرخان و حاجی فصل بعد باشند ولی با یه خونه تکانی اساسی

منو در جریان بگذارید

با تشکر

دکتر میگه من خودم دوست دارم بمونم ولی چون باشگاه استقلال رو می خواهند واگزار کنند موندنم دست خودم نیست