قلعه‌نویی: ضعیف‌ترین داور عمرم را دیدم!

آواتار علیرضا جوادیان
قلعه‌نویی: ضعیف‌ترین داور عمرم را دیدم!
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۶۳۳ روز قبل
قلعه‌نویی: ضعیف‌ترین داور عمرم را دیدم!/ این فوتبال نیست؛ نتایج باید داخل زمین رقم بخورد سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: فوتبال آسیا با این وضعیت داوری هرگز پیشرفت نخواهد کرد. به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال، امیر قلعه‌نویی سرمربی این تیم بعد از شکست 2 بر یک مقابل الشباب عربستان در کنفرانس خبری اظهار داشت: متاسف هستم برای فوتبال آسیا، شما مطمئن باشید که فوتبال آسیا با این وضعیت داوری پیشرفت نخواهد کرد،چرا که مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا عرب هستند و داور امروز هم عرب بود و این فوتبال نیست. قلعه‌نویی ادامه داد: اگر فوتبال آسیا می‌خواهد پیشرفت کند، باید نتایج داخل زمین رقم بخورد. شاید شما عرب‌ها از این فوتبال لذت ببرید ولی ما لذتی از این وضعیت نمی‌بریم. چرا که در این شرایط یک تیم قربانی می‌شود و تیم دیگر پیروز میدان لقب می‌گیرد. سرمربی استقلال در آخر نیز افزود: یک سوال از کنفدراسیون فوتبال آسیا دارم که چرا برای یک دیدار حساس داور عربی انتخاب می‌کنند؟ بنده قبل از بازی هم گفته بودم که از وضعیت داوری نگران هستم و امیدوار بودم که این مسئله در جریان بازی تاثیرگزار نباشد. این ضعیف‌ترین داور در طول عمر ورزشی‌ام بود که به چشم دیده بودم و شک ندارم که آن صحنه پنالتی نبود و این اتفاق باعث بر هم خوردن آرامش تیم ما شد. بازدید از صفحه اولارسال به دوستان نسخه چاپی
آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۳۳ روز قبل

متاسفانه اشتباه داوری اونم به تعداد بازی زیبای استقلال رو نابود کرد و باز هم حق استقلال به خاطر داوری پایمال شد!

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۳۳ روز قبل

امان از ناداوری....جقدر بچگانه خطای پنالتی گرفت در صورتی که اولادی پشت به توپ وایساده بود.....متاسفم برای خودمون که ایرانی هستیم و توی آسیا غریبه!!!!!

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۳۳ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

واقعا حق با امیرخانه...

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۳۳ روز قبل

امروز پنجشنبه هست و منم از ته قلبم به پدر ومادر اون داورای بحرینی لعنت میفرستم.

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۳۳ روز قبل

احسنت بر این شجاعت امیرخان.... درسته که دردی از ما دوا نمیکنه، ولی امیدوارم برای آینده فوتبال آسیا مفید باشه!!!

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۳۳ روز قبل

خداییش این داورعوضی بدجوردلمونوبه درد آورد.فقط اینوبایدیادش باشه که نفرین بیست میلیون آدم پشت سرشه...

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۶۳۳ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

امان از ناداوری....جقدر بچگانه خطای پنالتی گرفت در صورتی که اولادی پشت به توپ وایساده بود.....متاسفم برای خودمون که ایرانی هستیم و توی آسیا غریبه!!!!!

واقعا غریبه ایم....