جام حذفی اسپانیا

آواتار fariba nikzad
جام حذفی اسپانیا
توسط   fariba nikzad   ۳۶۳۴ روز قبل

برد رئال مادریدوقهرمانیشوتوجام حذفی اپانیا به همه ی رئالیهاتبریک میگم!!دیشب وقتی هوادارا وبازیکنای بارسارودیدم یادحال وروزخودمون افتادم چون اونام مث ماهت تریک کردنوتوهرسه تا جام عقب افتادن وفقط یه ذره تولالیگاشانس دارن.دیشب احساس کردم هوادارای یه تیم دیگه هم هستن(بارسا)که حال و روز الان مارودرک میکنن!

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۳۳ روز قبل

برد رئال مادریدوقهرمانیشوتوجام حذفی اسپانیا به همه ی رئالیهاتبریک میگم!!دیشب وقتی هوادارا وبازیکنای بارسارودیدم یادحال وروزخودمون افتادم چون اونام مث ماهت تریک کردنوتوهرسه تا جام عقب افتادن وفقط یه ذره تولالیگاشانس دارن.دیشب احساس کردم هوادارای یه تیم دیگه هم هستن(بارسا)که حال و روز الان مارودرک میکنن!

بیبخشید اسپانیارونوشته بودم اپانیا

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۳۳ روز قبل

آره فریبا جوون هر چند من بارسلونی هستم اما بهت تبریک میگم دقیقا دیشب مثل بازی استقلال واسه بارسلونا اتفاق افتاد..من تا ساعت 2/30 بیدار بودم اما از باخت 2 تا تیم محبوبم ناراحت و داغون بودم انشاله توی فصل جدید  دوتا تیم  برگردند به روزهای اوجشون.....

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۳۳ روز قبل

من طرفدار هیچ کدومشون نیستم ولی این برد و البته قهرمانی رئال مادرید و به هوادارانش تبریک میگم....

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۶۳۳ روز قبل

انقدر باخت اس اس حالمو گرفت که حتی تحمل دیدن یه بازی دیگه رو نداشتم و برای قهرمان شدن رئال فقط تونستم یه لبخند بزنم....ولی قهرمانی رئالو به همه رئالیا تبریک میگم

آواتار لیلا جوکار

اینم واسه اتحاد طرفدارای بارسا و رئال توی بازی دیشب...

آواتار fariba nikzad

ماهمه جوره درخدمت استقلالیای گل حتی ازنوع بارساییش هستیم!!!لیلاخانم ممنون ازبابت عکس زیباتون!فقط ما رئالیا یه شانس آوردیم اونم اینکه بعدباخت اس اس حداقل رئال قهرمان شد وارزششوداشت که تادو ونیم سه بیدارباشیم وجشن قهرمانیشوببینیم وخوشحال باشیم!!با اینکه اصلا از بارساخوشم نمیادولی به خاطرهوادارای گل آبی مثل لیلاخانم میگم که ایشالله فصل بعد بارساهم مثل قبل به اوجش برگرده وتوهرسه جام مدعی اصلی باشه!!ولی قهرمان نشه ها!!چون رئال بایدقهرمان شه!!!

آواتار لیلا جوکار

انشاله استقلال قهرمان بشه از همه چی مهمتره که هم من خوشحال شم هم تو عزیزم...

آواتار fariba nikzad
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

انشاله استقلال قهرمان بشه از همه چی مهمتره که هم من خوشحال شم هم تو عزیزم...

اون که صدالبته!!!

آواتار دانیال ذواقدر
توسط   دانیال ذواقدر   ۳۶۳۳ روز قبل
تازه رئال بدون رونالدو برد