سرمربی فصل بعد منچستر یونایتد

آواتار امیر حسین اسلامی
سرمربی فصل بعد منچستر یونایتد
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۲۷ روز قبل

پس از جدایی مویس از منچستر یونایتد به نظر شما سرمربی فصل بعد یونایتد چه شخصی می شود؟

رای خودم کاپلو هست.

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۲۶ روز قبل

اگه خود فرگوسن بر میگشت عالی میشد ولی اگه نیاد به نظر من یورگن کلوپ سرمربی دورتموند یا سیمئونه سرمربی اتلتیکو مادرید سرمربی منچستر یونایتد بشه....

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۲۶ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

اگه خود فرگوسن بر میگشت عالی میشد ولی اگه نیاد به نظر من یورگن کلوپ سرمربی دورتموند یا سیمئونه سرمربی اتلتیکو مادرید سرمربی منچستر یونایتد بشه....

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۲۶ روز قبل

من از منچستر متنفرم!!!؟ و امیدوارم که کی روش مغرور سرمربی ش بشه و با ناکامی هایی که بدست میاره، یه کم از غرور بیجاش که خودشو از ما ایرانی ها سرتر میبینه بشکنه و فکر نکنه خیلی آره....!!!!؟؟؟ البته از هوادارای منچستر عذرخواهی میکنم...

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۲۶ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

من از منچستر متنفرم!!!؟ و امیدوارم که کی روش مغرور سرمربی ش بشه و با ناکامی هایی که بدست میاره، یه کم از غرور بیجاش که خودشو از ما ایرانی ها سرتر میبینه بشکنه و فکر نکنه خیلی آره....!!!!؟؟؟ البته از هوادارای منچستر عذرخواهی میکنم...

باهات موافقم آقا میثم

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۲۶ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

اگه به تنبیه کی روش باشه ایشالله تویه تیم دیگه بدترین نتیجه هاروبگیره وآبروش بره.ولی درموردمنچستر اصلا.من عاشق منچسترم وبه هیچ وجه دوس ندارم یکی مث کی روش بره واین تیموخراب کنه...

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۲۵ روز قبل
نوشته شده توسط: fariba nikzad

[quote=meisam taj025]

اگه به تنبیه کی روش باشه ایشالله تویه تیم دیگه بدترین نتیجه هاروبگیره وآبروش بره.ولی درموردمنچستر اصلا.من عاشق منچسترم وبه هیچ وجه دوس ندارم یکی مث کی روش بره واین تیموخراب کنه...

ایشالا... اینم بخاطر هم تیمی م.... ولی باید سرمربی یه تیم مطرح بشه تا غرور کاذبش که خودشو خیلی برتر از ما ایرانیا میدونه، شکسته بشه اونم به طرز فجیع !!!!

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۲۵ روز قبل

ولی گفته میشه که آنچلوتی وارد مذاکره شده

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۶۲۲ روز قبل

من اصلا تیم  منچستر رو دوست ندارم ولی حدسم ونگال بود که دیشب متوجه شدم که صحبتهای اولیه برای حضور در منجستر رو باهاش انجام دادن .

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۶۲۲ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

من اصلا تیم  منچستر رو دوست ندارم ولی حدسم ونگال بود که دیشب متوجه شدم که صحبتهای اولیه برای حضور در منجستر رو باهاش انجام دادن .

اصلاح   میکنم منظورم فن خال  بود .

آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۱۹ روز قبل

یا فان خال با کاپلو