رئال_بایرن

آواتار fariba nikzad
رئال_بایرن
توسط   fariba nikzad   ۳۶۲۶ روز قبل

برد رئال رو به همه ی رئالی های سایت تیریک میگم!!وقتی بایرنوبردیم پس میتونیم قهرمان شیم!!به امیدقهرمانی رئال توجام باشگاه های اروپا!!!

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۲۶ روز قبل

تبریک میگم به تو فریبا جوون و همه طرفدارای رئال  هرچند من بارسایی هستم وتفکرات گواردیولا  رو هم می پسندم!!!

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۲۶ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

تبریک میگم به تو فریبا جوون و همه طرفدارای رئال  هرچند من بارسایی هستم وتفکرات گواردیولا  رو هم می پسندم!!!

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۲۶ روز قبل

من طرفدار چلسی هستم ولی از 3 تیم منچستر یونایتد ، بارسا و بایرن بدم میاد.البته 2 تای آخر به خاطر تفکرات گواردیولا و تیکی تاکا.شاید خیلی از مردم از این سبک بازی خوششون بیاد ولی من از این سبک بازی متنفرم و این نوع بازی رو کسل کننده میدونم.البته طرفداران بارسا و بایرن وقتی مقابل تیمهای مثل چلسی و رثال دیشب قرار میگیرند و میبینند کاملا از لحاظ تاکتیکی به بن بست میخورن از واژه پارک کردن اتوبوس در مقابل دروازه استقاده میکنن چرا که انتظار دارن این تیمها هم مثل مثلا وایادولید و لاکرونیا و ..... بیایم 4-5 تا گل دریافت کنیم.

این برد رو به همه هواداران رئال تبریک عرض میکنم.

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۲۶ روز قبل

من طرفدار هیچکدوم نیستم. ولی با کمال احترام به طرفدارای رئال، فکر میکنم که بایرن به دور بعد صعود میکنه.....!!!

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۲۶ روز قبل

برد رئال رو به همه ی رئالی های سایت تیریک میگم!!وقتی بایرنوبردیم پس میتونیم قهرمان شیم!!به امیدقهرمانی رئال توجام باشگاه های اروپا!!!

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۲۶ روز قبل

ای بابا . به نظرم بایرن صعود میکنه . اگه بازی و خوب دیده باشین درصد مالکیت 75 به 25 بود

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۶۲۶ روز قبل

لیورپول یه چند سالی رفته مرخصی جام باشگاه ها نیست تیما چه جولانی میدن

یادش به خیر رئال 5 صفر برد

بارسا مدافع عنوان قهرمانیو حذف کرد

چلسی و میلان و یوونتوس که هیچی......

گفتم واسه بچه های اس اسی سایت یه کری بخونم

آواتار ف م
توسط   ف م   ۳۶۲۵ روز قبل

عشق است بارسا و گواردیولا انشالله بازی بعدی رئال و میزنیم و امسالم قهرمان میشه بایرن با مربی محبوب پپ گواردیولا

توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۲۵ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

من طرفدار هیچکدوم نیستم. ولی با کمال احترام به طرفدارای رئال، فکر میکنم که بایرن به دور بعد صعود میکنه.....!!!

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۲۵ روز قبل
نوشته شده توسط: سعید آقامحمدی

ای بابا . به نظرم بایرن صعود میکنه . اگه بازی و خوب دیده باشین درصد مالکیت 75 به 25 بود

مهم اینه که همون چندتاضدحمله ای هم که رئال انجام دادخیلی خطرناک بودوهمشون ازموقعیتایی که بایرن تو کل بازی ایجادمیکردخطرناک تربود

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۲۵ روز قبل
نوشته شده توسط: ف م

عشق است بارسا و گواردیولا انشالله بازی بعدی رئال و میزنیم و امسالم

قهرمان میشه بایرن با مربی محبوب پپ گواردیولا

آقا امیر حسین شما کلا دوست دارین مخالف همه نظر بدین و همه رو بکوبین اگه اشتباه نکرده باشم توی چند تا تایپیک اینو دیدم...البته نظر هر کس محترمه!!!!

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۲۰ روز قبل
هورررررا!!!!!!اینم یه چهاردیگه!!!!عشق است کریس بااون دوتاگل خوشگلش!!!!!دیدین گفتم صعودمیکنیم!!!!
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۲۰ روز قبل
نوشته شده توسط: fariba nikzad

هورررررا!!!!!!اینم یه چهاردیگه!!!!عشق است کریس بااون دوتاگل خوشگلش!!!!!دیدین گفتم صعودمیکنیم!!!!

با اینکه رئالی نیستم ولی به خاطر تو فریبای عزیز و سایر رئالی های سایت بهتون تـــــــبـــــــــریک میگم....تا باشه از این شادی ها واستون

آواتار fariba nikzad
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

[quote=3248465]هورررررا!!!!!!اینم یه چهاردیگه!!!!عشق است کریس بااون دوتاگل خوشگلش!!!!!دیدین گفتم صعودمیکنیم!!!!

با اینکه رئالی نیستم ولی به خاطر تو فریبای عزیز و سایر رئالی های سایت بهتون تـــــــبـــــــــریک میگم....تا باشه از این شادی ها واستون

aمرسی گلم!!!!!!
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۲۰ روز قبل

تبریک میگم

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۲۰ روز قبل

منم به هواداری ریال مادرید تبریک میگم... با اون بازی ای که مقابل بایرن کردن، مستحق صعود بودن....

آواتار fariba nikzad
وای اتلتیکوهم که چلسی روبرده و اومده فینال!!!چه فینالی بشه این فینال تمام اسپانیایی!!!!!
آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۱۹ روز قبل
تبریک میگم بعد از 12 سال رفتین فینال
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۱۹ روز قبل

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۱۹ روز قبل
من از صعود رئال بینهایت خوشحالم مخصوصا دو تا گلی که کریس زد در ضمن جدا از بحث تعصب به رئال و کریس واقعا فوتبال تمییز و بی نقصی دیدیم واقعا هر 90 دقیقه پر از هیجان و آموزش بود ومن که خیلی استفاده کردم بازی دیشب هم که بینظیرتر بود و خیلی خوشحالم که دو تا تیم اسپانیایی به فینال اومدن کلا به خاطر دیدن دو تا فوتبال تمیز و پر از تکنیک به همه طرفدارای فوتبال تبریک میگم.....
آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۱۹ روز قبل
نیس که بارسا هرسال یه پای فینال وقهرمانه؟!!!
آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۱۹ روز قبل
نوشته شده توسط: fariba nikzad

[quote=1375@2800]تبریک میگم بعد از 12 سال رفتین فینال

اگه یادتون باشه که صد در صد هست ما تو 1 سال 6 تا جام گرفتیم . حواستون هست 6 تا ها 6 تا

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۱۹ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار

من از صعود رئال بینهایت خوشحالم مخصوصا دو تا گلی که کریس زد در ضمن جدا از بحث تعصب به رئال و کریس واقعا فوتبال تمییز و بی نقصی دیدیم واقعا هر 90 دقیقه پر از هیجان و آموزش بود ومن که خیلی استفاده کردم بازی دیشب هم که بینظیرتر بود و خیلی خوشحالم که دو تا تیم اسپانیایی به فینال اومدن کلا به خاطر دیدن دو تا فوتبال تمیز و پر از تکنیک به همه طرفدارای فوتبال تبریک میگم.....

یعنی چلسی کثیف بازی میکنه؟هه

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۱۹ روز قبل

[quote=3248465]

اگه یادتون باشه که صد در صد هست ما تو 1 سال 6 تا جام گرفتیم . حواستون هست 6 تا ها 6 تا

ببینین الان کجای این جامین وتولیگ کجایین!اگه به گذشته هاباشه که رئال هم قهرمانی های فراوون داره وهم بیشترین حضورتونیمه نهایی اروپا.

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۱۸ روز قبل

چیزی نمیگم فقط نگاه کن

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۱۸ روز قبل

مسی ازینا امسال گرفته آیا؟؟؟؟ببین امسالی که کریس اکثررکورداروشکست مسی کجابوده؟؟اگه به گذشته هاباشه که اون موقعی که رونالدوداشت توجام جهانی بازی میکرد مسی داشت بابچه های محلش گل کوچیک بازی میکرد!!

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۱۸ روز قبل

اینم افتخارات کریس.اونایی که شمانشون دادی فقط مربوط به حضورش تورئاله.

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۱۸ روز قبل
شما ک میگین رونالدو تو جام جهانی بوده و جزو بازیکنای قدیمیه پس چر افتخاراتش کمه؟ اگه به مسی نگاه کنی که شما میگین تازه وارده . تو۶_۷ سال ببینین چقدر افتخار داره!
آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۱۷ روز قبل

شما ک میگین رونالدو تو جام جهانی بوده و جزو بازیکنای قدیمیه پس چر افتخاراتش کمه؟ اگه به مسی نگاه کنی که شما میگین تازه وارده . تو۶_۷ سال ببینین چقدر افتخار داره!
اگه به تعدادافتخارات باشه که پس زیدان ورونالدینیهو ورونالدوی برزیلی وپله وخیلی های دیگه هیچ وفقط مسی خوب آره؟اون موقع که رونالدوتازه شروع به درخشش کرده  بوداین سوسول بازیاوجام مام مدنبود والانم که مدشده ماشالله زیاد داره!!مسی هم که بااینکه سنش یه خورده ازکریس کمتره ولی داره کم کم بعداون مصدومیت افت میکنه ولی رونالدو ماشالله هرچی بیشترمیگذره داره بهترمیشه و تازشم مث مسی نیس که فقط توبارساخوب باشه بلکه توهرتیمی بوده چه منچستر وچه الان رئال وچه تیم ملیش عالی بوده!

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۶۱۵ روز قبل

واقعا رئال خوب بازی کرد و خوشحالم که ی پای فینال شد ولی از اینکه چلسی حذف شد خوشحال نشدم چون  سیمئونه  رو دوست ندارم 

ولی ایشالا رئال قهرمان بشه 

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۱۵ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

واقعا رئال خوب بازی کرد و خوشحالم که ی پای فینال شد ولی از اینکه چلسی حذف شد خوشحال نشدم چون  سیمئونه  رو دوست ندارم 

ولی ایشالا رئال قهرمان بشه 

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۵۹۴ روز قبل

چیزی نمیگم فقط نگاه کن