استقلال در بازی با فولاد چگونه بود؟

آواتار محمد عسگری
استقلال در بازی با فولاد چگونه بود؟
توسط   محمد عسگری   ۵۳۵۴ روز قبل

نظر کارشناسی شما درباره بازی استقلال با فولاد بیان کنید

استقلال چگونه بود؟

آواتار بردیا امینی
توسط   بردیا امینی   ۵۳۵۴ روز قبل

استقلال امروزخیلی خوب بازی نکرد ولی نتیجه رو از آن خودش کردو 3 امتیاز شیزین رو کسب کرد که این نوید بخش نزدیک شدن به روز های آرمانیه. فولاد بک بازی بسته انجام میداد و استقلال به اجبار از کناره ها باید نفوذ میکرد در کل جای یک هافبک طراح وبازیساز هنوز تو تیم حس میشه که امید وارم زود تر  به ترکیب اضافه بشه.

آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۳۵۴ روز قبل

بعد بازی کردن ولی اگر جانواریو به تیم اضافه بشه تیم بهتر بازی میکند. به مرور زمان بازی تیم بهتر میشود.رضا

آواتار اسماعیل شریفی
توسط   اسماعیل شریفی   ۵۳۵۴ روز قبل
به نظر من برایه خوب بازی کردن امتیاز نمی دن استقلال فقط باید ببره
آواتار بردیا امینی
توسط   بردیا امینی   ۵۳۵۳ روز قبل
درسته که به بازی خوب امتیاز نمیدن ولی تولیگ همه مثل فولاد بازی نمیکنن که انقد راحت نتیجه رو واگزار کنن.
آواتار اسماعیل شریفی
توسط   اسماعیل شریفی   ۵۳۵۳ روز قبل
دوست عزیز مگه ما از تیم استقلال غیر از برد چیز دیگه ای هم می خواهیم من هم می گم فقط برد بیاریم به بازی خوب که امتیاز نمی دن اگه نظر اشتباهی بگین ما هم بدونیم آقا بردیا چی از تیم می خوان
آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۳۵۳ روز قبل
آبی دل عزیز  منظور دوست عزیزمان بردیا این هست که با این روش نمیشه قهرمان شد و تو آسیا نتیجه گرفت نتیجه خوب ، بازی خوب میخواهد این روش که شما دوست دارین ، ما هم دوست داریم که استقلال فقط ببره ولی فکر کنیدآیاجلوی همه تیم ها جواب میده و میتونه تو آسیا  ما رو به نتیجه دلخواه برسونه  ./.
آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۳۵۳ روز قبل

دوست عزیز322 سلام

نظر شما خوب است ولی برای اس اس همیشه قهرمان  محبوب ابیدلان  خوب نیست .

شما دوست ابیدل باید قبول کنی که بااین بازی ما در اینده به مشکل بر می خوریم .

شما دوست واقعی اس اس باید همیشه در فکر اینده اس اس عزیز وسربلندی

همیشگی نه زود گذر باشی . باتشکر ازشما دوست ابیدل . رضا

آواتار بردیا امینی
توسط   بردیا امینی   ۵۳۵۲ روز قبل
ممنون از همه دوستان فوتبال دوست استقلالی و بسیار سپاس گزار از همراهیتان
آواتار اسماعیل شریفی
توسط   اسماعیل شریفی   ۵۳۵۲ روز قبل
من هم از دوستان آبیم تشکر می کنم ولی من هنوز هم اعتقاد دارم که با این شرایط که تیم هنوز با هم هماهنگ نیستند بهترین نتایج رو گرفته پس ما باید صبور باشیم واز همین الان شروع به انتقاد کردن نکنیم به نظر من استقلال تا حالا خوب بوده ومطمئنم بهتر ازاین هم می شه و خدا کنه استقلال ببره وبرایه من خوب بازی کردن زیاد مهم نیست باتشکر از بردیا ورضا ومحمد که نظرشان قابل احترامه
آواتار هومن کیانی
توسط   هومن کیانی   ۵۳۵۲ روز قبل

استقلال باید خوب بازی کنه ولی باید از تک تک موقعیت هایش استفاده کنه .

نه مثل بازی با فولاد که سیاوش بیاد و 2 موقعیت خوب رو خراب کنه . یا مثل آرش که تا توپ دستش میاد خ.دش رو بندازه بعد شوت بزنه.

نماز و روزه های همه ی شما آبیدلان قبول باشه

به امید قهرمانی استقلال در لیگ و آسیا

انشاالله .