خبرهای دست اول از استقلال و فوتبال در این فصل

آواتار محمد عسگری
خبرهای دست اول از استقلال و فوتبال در این فصل
توسط   محمد عسگری   ۵۳۷۰ روز قبل

دوستان آبی هرکسی از استقلال خبری جدید و دست اول ، از هر منبعی داره برای اطلاع دوستان میتونه اینجا بذاره ، برای آگاهی بیشترعاشقان استقلال از وضعیت تیم محبوبشان، البته از سایت ها روزنامه و ... منبع های خبری غیر از این سایت با ذکرمنبع.

آواتار محمد عسگری

-مرفاوی: فقط خداوند از آینده خبر دارد

-شکست ملوان با 4 گل یک اتفاق بود

طبیعتاً نخستین سوال میزان رضایت مرفاوی از شاگردانش بود؛

-از وضعیت راضی‌ام، برنامه‌هایمان به خوبی پیش  می‌رود و روز به روز بهتر می‌شویم. کم‌کم شکل تیمی خود را به دست آورده‌ایم و رو به جلو پیش می‌رویم.

میل به پیروزی نزد تک‌تک نفرات احساس می‌شود و این مایه امیدواری است. پشتیبانی خوب مدیریت باشگاه انسجام مربیان، همدلی بازیکنان و دلگرمی تماشاگرانی که به خصوص در بازی اخیر برای استقلال سنگ‌تمام گذاشتند نقاط قوت ماست و استقلال با این شرایط موفق خواهد شد.

- با شرایط ماه رمضان چطور کنار آمدید که روزه بچه‌ها و تمرینات لطمه نخورند؟

-این یک فریضه شخصی است و خود بازیکنان باید قلباً با خدای خود ارتباط برقرار کنند. من وارد فضای شخصی آنان نمی‌شوم اما شرایطی فراهم کرده‌ایم که در طول ماه رمضان بازیکنان بتوانند هم روزه‌دار باشند و هم تمرینات خود را انجام دهند برنامه تمرینات به نحوی است که یا مقارن با لحظات افطار پایان می‌پذیرد و یا ساعتی پس از افطار تمرین را شروع می‌کنیم. اما به لحاظ فردی هر یک از ما موظفیم واجبات را به جای آوریم و روزه نیز از واجبات دین ماست که باید مورد توجه هر مسلمانی قرار گیرد.

-در تمرین دیروز عنایتی، مجیدی و اکبرپور غایب بودند، غیبت این سه نفر باعث دلخوری شما شد فکر می‌کنید علت چه بود؟ آنچه که ما را نگران می‌کند مغرور شدن بچه‌ها با توجه به نتایج تیم است.

-نه موضوع غرور نیست. مجیدی و اکبرپور توضیحات خودشان را در مورد علت غیبتشان ارائه کردند و ما هم بنابر آئین‌نامه انضباطی آنها را جریمه کردیم. البته عنایتی در تمرین امروز هم غایب است که باید در این باره به باشگاه توضیح بدهد. در صحبتی که صبح امروز با بچه‌ها داشتم قرار شد کسی که یک جلسه غیبت می‌کند فردای آن روز به باشگاه برود و پس از روشن شدن وضعیتش می‌تواند در تمرینات حضور پیدا کند. ما در این مورد بسیار جدی هستیم و قاطعانه برخورد می‌کنیم.

- وضعیت فابیو که او هم چند روزی است در کنار استقلال حاضر نشده، به کجا می‌انجامد.

-او هم مثل بقیه؛ گفته‌ام که جان‌آریو وضعیتش را با باشگاه روشن کند و پس از آن در موردش تصمیم‌گیری خواهند کرد  فعلاً او غایب است و همچون غایب‌ها با او هم برخورد خواهم کرد.

*پیش از فصل عده‌ای می‌گفتند کار استقلال با مرفاوی در هفته سوم یا چهارم با چند باخت و ناکامی تمام می‌شود اما حالا هفته سوم گذشته واستقلال با 7 امتیاز نتایج قابل قبولی کسب کرده است برای این افراد چه پاسخی دارید؟

-به هر حال هرکس تفکری دارد و من نمی‌توانم پاسخگوی هر اظهارنظری باشم.  ما هم که پیش‌گو نیستیم و فقط خداوند از آینده خبر دارد من وظیفه‌ای دارم و باید آن را به نحو احسن انجام دهم و از خدا کمک بخواهم که مرا در مسوولیت سنگینی که بر دوشم است یاری کند.

این وظیفه ماست که تلاش‌مان را بکنیم و هر اتفاقی که می‌افتد چیزی است که خدا مقدر کرده و حکمتی در آن است.

-پس از پایان بازی با فولاد در اتوبوس هنگامی که از ورزشگاه خارج می‌شدیم،  وقتی شادی یکی از هواداران استقلال را دیدید که رو به اتوبوس فریاد می‌زد رو به آسمان خدا را شکر کردید. در آن لحظه چه از ذهنتان گذشت؟

-به دو دلیل خدا را شکر کردم. اول اینکه بازی را برده بودیم و ماموریت‌مان را به خوبی انجام دادیم خدا را شکر کردم که لطفش شامل حال ما شد و دوم اینکه وقتی مردم را می‌دیدم این چنین شاد و خوشحال به سمت خانه‌های خود می‌روند از اینکه در مقابل این مردم سربلند شدیم از خدا تشکر کردم. امیدوارم تماشاگرانی که در بازی با فولاد آنطور برای ما سنگ‌تمام گذاشتند و 90 دقیقه یک‌پارچه و متحد تیم‌شان را تشویق کردند همیشه همینطور شاد و خندان از ورزشگاه برگردند و استقلال بتواند پاسخگوی محبت‌های همیشگی آنان باشد.

حریف بعدی استقلال ملوان است این تیم هفته پیش 4 گل از پیکان خورد دیدار استقلال ‌ملوان را چطور می‌بینید؟

-به نظر من آن 4 گل اتفاقی بود. اتفاق در فوتبال هست و گاهی گریبان‌گیر  تیم‌ها می‌شود. هرگز نمی‌توان گفت ملوان تیم ضعیفی است به خصوص که در سالیان گذشته هم ملوان همواره بازی‌های خوبی از خود به نمایش گذاشته و به ویژه در برابر استقلال عملکرد خوبی داشته است.

* خط دفاعی تیم که به نسبت عملکرد رضایت‌بخشی داشته است. به نظر می‌رسد خط میانی و خط حمله قدری روان کار نمی‌کند و تیغ استقلال به اصطلاح بُرنده نیست.

-نه اینطور فکر نمی‌کنم. الان نیاز ما سرعت است ما باید به سرعت لازم برسیم تاکتیک‌ها اجرا می‌شود اما این کار باید سریع‌تر انجام شود. اما خوشبختانه حرکت ما رو به جلوست تیم کم‌کم دارد به آن شعور تاکتیکی مدنظر ما نزدیک می‌شود و در آینده بهتر خواهیم شد.

-روزهای آینده را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟

- همه بازیکنان پشت هم هستند و این خوب است من با بازیکنانم صحبت می‌کنم و همه آنها انگیزه  حضور در میدان و پیروزی دارند. این نقطه قوت ماست. ترکیبی که به میدان می‌رود در هر بازی براساس برنامه‌هایی که ما برای تیم مقابل تدارک دیده‌ایم انتخاب می‌شود و در طول بازی‌‌ها هم تعویض‌ها برای تغییر روند حرکتی تیم است بچه‌ها این موضوع را به خوبی می‌دانند.

منبع خبر : سایت http://fcesteghlal.ir

آواتار محمد عسگری

- دلخوری دروازه‌بانان استقلال از یک روزنامه ورزشی

وحید طالب‌لو از اینکه یکی از روزنامه‌های ورزشی صبح کشور از قول وی موضوع رکورد‌شکنی‌اش و بسته نگه داشتن دروازه استقلال را مطرح کرده بود ابراز ناراحتی کرد.

دروازه‌بان استقلال در گفتگویی با سایت باشگاه استقلال اظهار داشت: ادبیات من کاملاً با مصاحبه‌ای که در این روزنامه درج شده بود متفاوت است من هرگز در مورد مباحثی همچون رکوردشکنی و... حرفی نمی‌زنم و همواره موفقیت تیمم الویت اول من بوده است.

این در حالی است که این روزنامه دیروز هم با درج خبری خلاف واقع اعلام کرده بود محمد محمدی دیگر دروازه‌بان استقلال به زودی از این تیم جدا می‌شود که امروز این موضوع نیز در همان روزنامه تکذیب شد

آواتار محمد عسگری

پزشک باشگاه استقلال در رابطه با وضعیت مصدومیت مجتبی جباری گفت: اگر عمل نشود بهتر است، چون زانوی او تحت فشار بوده است. ما باید صبر کنیم تا تمرینات تعادلی و قدرتی زیر نظر دکتر ابراهیمیان انجام شود و بعد تصمیم بگیریم.

به گزارش ایسنا، مجتبی جباری همچنان علامت سوال بزرگ باشگاه استقلال است. ستاره ای که با تاخیر به تیم ملحق شد و دو هفته قبل از آغاز لیگ در یک غروب چهارشنبه به دلیل مصدومیت تمرین را ترک کرد و دیگر خبری از او نداریم، جز مصدومیت و احتمال جراحی.

امین نوروزی فیزیوتراپ استقلال که سالهاست در این تیم و البته در کل به خدمت به فوتبال ایران مشغول است، بهترین کسی است که می تواند درباره شماره 8 استقلال و وضعیتش در روزهای اخیر توضیح بدهد. او با حوصله پاسخ سوالات خبرنگار گل را داد:

* آقای دکتر، مصدومیت جباری دقیقا چیست؟

برخلاف چیزهایی که منتشر می شود،‌ مجتبی نه تورم دارد و نه درد. اما مفصل او دچار اشکال است و می شود گفت که ناپایداری دارد.

* پس مصدومیت رباط صلیبی او درست نیست؟

چرا. باید به این نکته توجه کنید که بافت رباط صلیبی اگر از ناحیه جلو دچار مصدومیت بشود، استخوان درشت نی فرد مصدوم به سمت جلو لغزش پیدا می کند که این موضوع ریسک این مصدومیت را به شدت بالا می برد.در حال حاضر جباری در ادامه مصدومیت قبلی اش، تحت فشار قرار گرفته و با وجود این که تورم و درد ندارد اما تمرین کردنش ریسک بزرگی است. ما فعلا صبر می کنیم تا نتیجه مذاکرات و مشاوره هایمان مشخص شود.

* اما اخبار ضد و نقیضی در این باره منتشر می شود.

اتفاقا می خواستم این را بنویسید که از دوستان عزیز مطبوعاتی خواهش می‌کنم گمانه زنی نکنند و بگذارند ما کارمان را انجام بدهیم. ما با متخصصین زیادی مشورت کرده و می کنیم.

* چقدر احتمال جراحی وجود دارد؟

اگر او عمل نشود بهتر است چون زانوی او تحت فشار بوده است. ما باید صبر کنیم تا تمرینات تعادلی و قدرتی زیر نظر دکتر ابراهیمیان انجام بشود و بعد تصمیم بگیریم. با توجه به اینکه جباری بازیکن بزرگی است، باید نهایت دقت در این زمینه انجام بشود. اما ما امیدواریم بدون جراحی کار به پایان برسد. فکر می کنم خود مجتبی هم روز به روز دارد بهتر می شود.

* ممکن است در خارج جراحی صورت بگیرد؟

خیر. من نوروزی ممکن است بهترین متخصصان جهان را برای مشاوره به کمک بطلبم اما بدون شک جراحی در ایران انجام خواهد شد چون در ایران خدا را شکر امکانات و پزشکان خوبی داریم. همین حالا امید روانخواه، حسین آشنا، سهراب بختیاری زاده، میثم بائو، محسن بیاتی نیا و... همین جا درمان شده اند و به فوتبال برگشته اند. به نظر من نیازی به خرج اضافی نیست.

* اگر قرار بود جراحی بشود،‌ چه کسی او را عمل می‌کند؟

چون دکتر ابراهیمیان اولین جراح جباری بوده او بهترین شخص برای این کار است.

منبع خبر : سایت ایسنا 

آواتار محمد عسگری

افشین قطبی در تمرین استقلال حضور یافت

افشین قطبی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان عصر امروز(دوشنبه) با حضور در ورزشگاه دستگردی ضمن تماشای تمرین استقلال با کادرفنی این تیم دیدار و گفتگو کرد.

این مربی در ابتدای حضور در تمرین آبی پوشان تهرانی با صمد مرفاوی و سایر اعضای کادرفنی این تیم دیدار کرد و با نشستن روی نیمکت کنار زمین، عملکرد بازیکنان استقلال را در این تمرین زیر نظر گرفت.

البته افشین قطبی به درخواست خبرنگاران مبنی بر انجام مصاحبه پاسخ منفی داد و هرگونه گفتگو با رسانه‌ها را به پایان این تمرین موکول کرد.

ضمن اینکه معدود تماشاگرانی که در تمرین عصر امروز این تیم شرکت داشتند، از حضور قطبی در این تمرین اظهار تعجب کرده و هیچگونه عکس العملی نسبت به این اقدام نشان ندادند

منبع خبر : سایت خبرگزاری مهر

آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۳۶۹ روز قبل

کمیته داوران فدراسیون فوتبال فهرست اسامی داوران قضاوت کننده در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون فوتبال؛فهرست داوران به این شرح اعلام شد:
پنجشنبه:5/6/88 ساعت 21
ملوان انزلی-استقلال تهران-تختی-انزلی-
سعید مظفری زاده – رسول فروغی – محمدرضا ابوالفضلی – رسول رهبرفام
جمعه 6/6/88 ساعت 21
فولاد مبارکه سپاهان-استقلال اهواز-ذوب آهن-فولاد شهر
علیرضا فغانی – حیدر شکور – بهرام کیانی – بابک وسیله بر – فرج یثربی
سایپا تهران-پیکان قزوین-شریعتی-کرج
شاهین حاج بابایی – کیانوش داود نژاد – علی موغلی – سیدمهدی سیدعلی -
ابومسلم خراسان-ذوب آهن اصفهان-ثامن الائمه-مشهد
سعید بخشی زاده – بابک داوری – محبت رضایی تبار – حسین زرگر -
تراکتور سازی تبریز-راه آهن-تختی- تبریز
تورج حق وردی – حسین خانبان – مهدی عالیقدر – محمدحسین فتاحی
استیل آذین تهران-شاهین بوشهر-دستگردی-تهران
رحیم مهرپیشه – علیرضا کهوری – محمدرضا منصوری – علیرضا اکرمی
مس کرمان-پاس همدان-شهید باهنر-کرمان
یداله جهانبازی – محسن فریمانی – عباس انتظامی – موسی الرضا ارغوانی
فولاد خوزستان-مقاومت سپاسی-تختی-اهواز
جمشید دانش مهر – بهرام نقوی – آرمان اسعدی – آرش خرمیان
پیروزی تهران-صبای قم-آزادی-تهران
خداداد افشاریان – رضا سخندان – داود رفعتی – فرشید افشار

منبع خبر : سایت IranSport.Net

آواتار محمد عسگری

مدیر تیم فوتبال استقلال تهران گفت: با تغییر سیستم در بازی مقابل فولاد خوزستان و فریب این تیم، توانستیم پیروز میدان شویم.

غلامحسین مظلومی اظهار داشت: با توجه به اینکه بر روی نیمکت تیم بازیکنان توانمندی داریم، کادر فنی با استفاده از دو بازیکن در ترکیب اصلی و تغییر سیستم بازی نسبت به دیدارهای گذشته برنامه جدیدی را در زمین پیاده کرد که این موضوع ضمن غافلگیری تیم فولاد، باعث شکست آنها شد.

وی ادامه داد: ما در بازی‌های گذشته با ترکیب ‪ ۴ - ۳ -۳‬به میدان می‌رفتیم که در بازی روز گذشته با حضور کاظمی و آرش برهانی در زمین به ‪۴ - ۲ - ۲‬ تغییر سیستم دادیم تا علاوه بر حفظ ترکیب هجومی، بازیکنان بیشتری را در هنگام حمله بر روی دروازه حریف داشته باشیم.

مدیر تیم استقلال تهران در خصوص این بازی یادآور شد: هر دو تیم قصد داشتند تا با متناسب کردن خط هافبک با سایر خطوط و عمق دادن به خط دفاع کنترل بازی را به دست آورند و نبض بازی را در اختیار بگیرند. خوشبختانه با شناختی که از تیم فولاد خوزستان داشتیم و با استفاده از نقاط ضعف این تیم، پیروز میدان شدیم.

مظلومی افزود: تعویض مجیدی و حضور عنایتی در زمین به هیچ عنوان دلیلی بر عملکرد نامناسب مجیدی ندارد. مجیدی بازیکنی است که بازی‌های خوبی را در عمق خط دفاع حریف انجام می‌دهد اما، با توجه به اینکه رضا عنایتی بازیکن سرزنی است قرار شد تا با تغییر برنامه در نیمه دوم به زمین بیاید که خوشبختانه توانستیم توسط این بازیکن به گل برسیم.

وی با اشاره به بازی خوب فولاد خوزستان تاکید کرد: این شکست چیزی از ارزش های تیم فولاد خوزستان کم نمی‌کند. تصور می‌کنم بازیکنان فولاد همچنان در مرحله بدنسازی قرار دارند که عضله هایشان رها نشده است. این در حالی است که لوکا بوناچیچ می‌تواند با کمی تغییر در سیستم بازی فولاد این تیم را دگرگون سازد.

مدیر تیم استقلال در خصوص وضعیت محسن یوسفی و زمان پیوستنش به این تیم تصریح کرد: از زمان دقیق بازگشت یوسفی به استقلال خبر ندارم اما، این بازیکن بعد از اتمام دوران سربازی‌اش به استقلال ملحق می‌شود.

مظلومی در پایان در پاسخ به سئوالی مبنی بر وضعیت مجتبی جباری گفت: در این خصوص همچنان منتظر گزارش پزشک تیم استقلال هستیم تا مشخص شود این بازیکن احتیاج به جراحی دارد یا خیر که این موضوع نیز ظرف روزهای آینده معلوم می‌شود.

تیم فوتبال استقلال در سومین دیدار خود در لیگ برتر، توانست با یک گل فولاد خوزستان را بدرقه کند.

منبع خبر : سایت  http://www.football3.ir

آواتار محمد عسگری

اولین خبرها از دربی امسال پایتخت:

رئیس سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال تاکید کرد: بازی این فصل پرسپولیس و استقلال را داور ایرانی قضاوت خواهد کرد

"عزیز الله محمدی"گفت: بازی فصل قبل در شرایط بسیار دشوار برگزار شد و کادر داوری به خوبی توانست بازی را قضاوت کند و از این پس از داور ایرانی در بازی استقلال و پرسپولیس استفاده خواهیم کرد .

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فردا جلسه ای با مسئولان فدراسیون و کمیته داوران برگزار خواهیم کرد تا وضع حقوقی داوران را مشخص کنیم ولی امکان پرداخت یک میلیون تومان برای هر بازی برای ما وجود ندارد.
رئیس سازمان لیگ برتر درباره نامه دو باشگاه پرسپولیس و استقلال مبنی بر اینکه بلیت فروشی مسابقاتشان به این دو باشگاه واگذار شود هم گفت : بر اساس آئین نامه لیگ برتر این کار برعهده سازمان لیگ است و به هیچ عنوان تا زمانی که این آئین در حال اجراست به دیگری واگذار نخواهد شد .
محمدی تصریح کرد : اینکه مسئولان این باشگاه گفته اند سازمان لیگ بلیت مجانی در اختیار ارگان های دیگر قرار می دهد به هیچ عنوان صحت ندارد ولی در برخی از بازی ها که تماشاگر زیادی به ورزشگاه می آیند شورای تامین استان به بلیت فروشی نظارت خواهد کرد .
وی خاطرنشان کرد :در همه بازی های برگزار شده لیگ همه باشگاه ها سهم خود را از بلیت فروشی دریافت کرده اند و به هیچ عنوان بدهی از این بابت به باشگاه ها نداریم .
نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت : همه بازی های لیگ برتر در ماه مبارک رمضان زیر نور برگزار می شود و تا این لحظه همه ورزشگاه های کشور مورد تایید ناظران بوده اند .
"عزیز الله محمدی" گفت : معیارهای کنفدراسیون آسیا را برای اختصاص سهمیه به همه باشگاه ها فرستادیم و تا سال 2011 باید همه باشگاه ها این ملاک ها را رعایت کنند تا چهار سهمیه ایران در لیگ قهرمانان حفظ

آواتار محمد عسگری

تیم استقلال فردا به انزلی می‌رود
آبی‌پوشان با اتوبوس به تهران برمی‌گردند

تیم فوتبال استقلال عصر فردا راهی استان گیلان می‌شود.

تیم فوتبال استقلال که پنجشنبه هفته‌ی جاری میهمان ملوان بندرانزلی است ساعت 17 فردا (چهارشنبه) از طریق فرودگاه مهرآباد راهی شهر رشت می‌شود و از آنجا با اتوبوس عازم انزلی خواهد شد.

استقلال پس از بازی روز پنجشنبه نیز بلافاصله با اتوبوس به تهران باز خواهد گشت.

آواتار اسماعیل شریفی
توسط   اسماعیل شریفی   ۵۳۶۹ روز قبل
درمورد وضعیت عمران زاده در خبرها اومده که مدیرعامل باشگاه پاس گفته دلالها زندگی خصوصی عمران زاده رو لو دادن بگین ما هم بدونیم چه خبره که این آقا رو آماج حملات قرار دادین خواهش می کنم که هر کی بدونه برایه ایمیلم بفرسته
آواتار محمد عسگری

دوست عزیز 322 این خبر بود که روی همین سایت خودمون بود البته تمام سایت ورزشی هم فقط همین قدر مطلب رو گذشته اند فعلا چیزی معلوم نیست.

افشای زندگی خصوص عمران زاده توسط دلال وی صورت می گیرد !

کاظم اولیایی در گفت‌وگویی در خصوص اینکه مشکل باشگاه پاس همدان با حنیف عمران‌زاده در مورد مسائل مالی و تسویه حساب است یا مربوط به مسائل شخصی وی؛ اظهار داشت: شکایت ما از عمران‌زاده مربوط به مسائل مالی است و هم‌اکنون نیز در دست بررسی است. برخی از مغرضین و روزنامه‌ها به زندگی شخصی وی می‌پردازند در حالی که هم خدا و هم خود او می‌داند که باشگاه پاس همدان به زندگی خصوصی او وارد نشده است.
وی ادامه داد: من درخواست دارم به احترام ماه مبارک رمضان از پرداختن به چنین مباحثی خودداری کنند و در زندگی خصوصی افراد وارد نشوند. دلال‌هایی که باعث جابجایی بازیکنان می‌شوند در این امر دخالت بیشتری دارند و برای منافع مالی خود چنین رفتارهایی را انجام می‌دهند.
مدیرعامل باشگاه پاس همدان تاکید کرد: این موضوع جای بررسی دارد که چگونه و از طریق چه اشخاصی زندگی خصوصی افراد فاش می‌شود؟ این کار باید از طرف کسانی باشد که با اشخاص ارتباط نزدیکی دارند.
اولیایی درباره بازی برابر مس، گفت: روز جمعه با تیم مس کرمان بازی سختی داریم. هر 2 تیم در 3 بازی اخیر خود تنها یک امتیاز گرفته‌اند و به دنبال جبران امتیازهای از دست رفته هستند.

اینم مصاحبه خودش تو سایت   http://www.armandaily.com  پیدا کردم واقعی بودن مصاحبه به گردن سایت این خبر رو زده:

عمران‌زاده: به هیچ‌عنوان قصد ازدواج ندارم.

مشکلات به وجود آمده در زندگی خصوصی حنیف عمران‌زاده مدافع استقلال تهران باعث شد تا این بازیکن تا پایان نیم‌فصل اول محروم شود. در هفته‌های اخیر شایعات زیادی در مورد حنیف مطرح شد که او از آنها با لحنی ناراحت و عصبانی صحبت می‌کند.
پس از حکم کمیته انضباطی و محرومیت عمران‌زاده تا پایان نیم‌فصل اول لیگ برتر، این بازیکن روزهای سختی را سپری کرد. او با پوشیدن پیراهن آبی در انتظار روزهای خوبی بود ولی حالا همه چیز با تلخی برای او پیش می‌رود. عمران‌زاده در شرایطی که سخت‌ترین روزها را سپری می‌کند در مورد اتفاقات اخیر و مسائل مختلف دیگر با خبرگزاری فوتبال ایران گفت‌وگو کرد.
در هفته‌های اخیر نسبت به مسائلی که در موردت عنوان شده است، چه حسی پیدا کرده‌ای؟
به هیچ‌عنوان حس خوبی نیست. وقتی روزنامه‌ها را باز می‌کنم مطالبی را در مورد خودم می‌بینم که جز عصبانیت و عصبانی چیزی برایم ندارد. بعد از بحث منشور اخلاقی که منجر به محرومیتم شد، روزنامه‌ها مطالب زیادی را در موردم نوشتند و با آبرویم بازی کردند. آنها مطمئن باشند که هیچ‌وقت از طرف من بخشیده نخواهند شد.
از اینکه مسائل خصوصی زندگی تو رسانه‌ای شده است، چه حسی داری؟
من به هیچ عنوان راضی نیستم. اصلا هیچ‌کس راضی نیست که زندگی خصوصی‌اش و مسائلی که در آن اتفاق می‌افتد زبان به زبان بچرخد و رسانه‌ای شود.
وقتی در جمع فوتبالی‌ها قرار می‌گیری چه برخوردی با تو دارند؟‌
در این زمینه هیچ‌ مشکلی وجود ندارد. همه به من روحیه می‌دهند و خودم هم به این موضوع فکر می‌کنم که به هر حال این شرایط عوض خواهد شد.
فکر می‌کنی اتفاقات اخیر را چه کسی رسانه‌ای کرد؟
نمی‌دانم. بعد از مطرح شدن محرومیت من به دلیل منشور اخلاقی، مسائلی به وجود آمد که واقعیت نداشت. به هر حال هر کس این شرایط را به وجود آورد خدا جوابش را بدهد.
چند روزنامه در روزهای اخیر نوشتند که در صورت ازدواج کردن، مشکل تو حل خواهد شد و می‌توانی در لیگ برتر بازی کنی. این موضوع صحت دارد؟

مشکلات من به هیچ عنوان ربطی به ازدواج کردنم ندارد. من به هیچ عنوان دوست ندارم ازدواج کنم و ترجیح می‌دهم مجرد باشم. در ضمن بعضی از دوستان من که ازدواج کرده‌اند پشیمان هستند و با توجه به این شرایط ترجیح می‌دهم که مجرد باشم. من از روزنامه‌هایی که در این مورد مطالب کذب نوشته‌اند و با آبرویم بازی کرده‌اند شکایت خواهم کرد. در ضمن باز هم می‌گویم که مشکلات قضایی من ربطی به این مسائل ندارد. متاسفانه برخی با آبروی من بازی کردند و به هیچ عنوان کوتاه نخواهم آمد.
در این مدت برخورد باشگاه استقلال با تو چگونه بوده است؟
هیچ مشکل خاصی وجود نداشته و من باید از صمد مرفاوی و واعظی آشتیانی تشکر کنم که کمک زیادی به من کردند.
خیلی‌ها معتقدند کاظم اولیایی و دیگر مسئولان پاس همدان نقش زیادی در رسانه‌ای شدن این اتفاقات داشتند. در این مورد چه نظری داری؟
فعلا صحبتی ندارم. حرف‌های زیادی دارم که به موقع خواهم زد تا شهر منفجر شود.
الان به صورت انفرادی تمرین می‌کنی؟
خیر. من در تمرینات گروهی استقلال شرکت می‌کنم.
از لحاظ روحی - روانی و آمادگی بدنی در چه شرایطی قرار داری؟
از لحاظ روحی که لطمه دیدم ولی از لحاظ بدنی مشکل خاصی ندارم و تمریناتم را مرتب دنبال می‌کنم.
در مورد عملکرد استقلال در لیگ امسال چه نظری داری؟
خدا را شکر خیلی خوب نتیجه گرفته‌ایم و کسب ? امتیاز از ? مسابقه نشان‌دهنده قدرت استقلال است. ما امسال در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا مدعی هستیم و امیدوارم با نتایج خوب هواداران استقلال را خوشحال کنیم.
در لیگ برتر به نظر تو رقیب اصلی استقلال برای کسب عنوان قهرمانی چه تیمی است؟
تیم‌هایی که در سال‌های اخیر در کورس بوده‌اند رقیبان استقلال هستند ولی شانس ما از همه تیم‌ها بیشتر است و مدعی اول قهرمانی هستیم.
خط دفاعی استقلال عملکرد قابل قبولی داشته است، فکر نمی‌کنی پس از پایان محرومیتت کار سختی برای حضور در ترکیب اصلی داشته باشی؟
مطمئنم کار سختی دارم چون استقلال مدافعان بسیار خوبی دارد و با این شرایط باید بیش از حد تلاش کنم تا به ترکیب اصلی برسم

آواتار محمد عسگری

یک خبر جالب:

ممنوعیت روزه برای فوتبالیست‌های ایرانی

در حالی که بسیاری از مسلمانان لیگ‌های اروپایی در ماه مبارک رمضان روزه می‌گیرند در فوتبال کشورمان مربیان، بازیکنان را بالاجبار از روزه گرفتن منع می‌کنند.

به گزارش فارس در اروپا وقتی مسلمانی با زبان روزه به تمرین می‌رود و مسابقه می‌دهد رسانه‌ها به خوبی از او استقبال می‌کنند و او را به‌عنوان یک فرد معتقد معرفی می‌کنند، ‌اما در تهران این رویه برعکس شده است و بسیاری از فوتبالیست‌های لیگ برتر و حتی لیگ‌های پایین‌تر از سوی باشگاه خود حق ندارند روزه بگیرند. ‌

خیلی
عجیب است وقتی که از زبان بازیکنی در لیگ برتر می‌شنوی که مربی‌اش به او اجازه روزه گرفتن نمی‌دهد: ‌« مربی سر جلسه تمرین به ما می‌گوید که جلوی چشمش آب بخوریم تا مطمئن شود که روزه نیستیم. ‌ما خودمان می‌خواهیم روزه بگیریم ولی به ما اجازه نمی‌دهند. » این بازیکن از فاش کردن نام مربی خود امتناع می‌کند، ‌‌اما حرف عجیب تری می‌زند: ‌« این همه بازیکن در لیگ برتر، ‌بروید از یک نفر دیگر بپرسید! این ماجرا فقط متعلق به تیم ما نیست، ‌در اغلب تیم‌ها روزه گرفتن ممنوع است

منبع خبر : سایت http://www.khabaronline.ir

آواتار اسماعیل شریفی
توسط   اسماعیل شریفی   ۵۳۶۸ روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، لیگ برتر فوتبال فردا در حالی وارد هفته چهارم خود می‌شود که تمام بازی‌ها در ماه مبارک رمضان زیر نور برگزار خواهد شد. اگرچه چند ورزشگاه مشکل نور داشت اما طبق اعلام سازمان لیگ تمام ورزشگاه‌ها برای برگزاری مسابقات زیر نور و در ماه رمضان آماده شده است.
تمام بازی‌های این هفته ساعت 21 برگزار خواهد شد.

* ملوان انزلی - استقلال تهران
ملوان پس از شکست 4 بر صفر مقابل پیکان در هفته گذشته برای اعاده حیثیت در مقابل تماشاگران خودی گام به میدان می‌گذارد. قوی سپید انزلی البته کار دشواری در پیش دارد. استقلال در 3 هفته لیگ برتر نتایج خوبی کسب کرده و جزء بالانشینان جدول به شمار می‌رود.
استقلال برای ادامه این روند چشم به 3 امتیاز دیدار دارد. البته ملوان در خانه حریف سرسختی است. این تیم مقابل تماشاگران متعصب انزلی می‌خواهد 3 امتیاز این دیدار را به دست بیاورد.

آواتار اسماعیل شریفی
سیامک رحیم‌پور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره بازی فردا این تیم مقابل ملوان انزلی اظهار داشت: سه بازی ملوان را تماشا کرده ایم و معتقد هستیم این تیم در بازی با پیکان نتوانسته همه قابلیت های خود را نشان دهد.
وی افزود: شکست 4 بر صفر برابر پیکان نمی تواند نشان دهنده توانایی های این تیم باشد. ما به طور حتم بازی راحتی در انزلی نداریم به خصوص اینکه هر تیمی مقابل استقلال بازی می کند، بازی بهتری نسبت به بازی های دیگر خود انجام می دهد.
رحیم پور ادامه داد: ملوان با توجه به باخت هفته گذشته خود می خواهد در انزلی سه امتیاز را کسب کند. ما هم روی نقاط قوت و ضعف آنها کار کرده ایم. سعی می کنیم بازی قابل قبولی انجام دهیم و با دست پر انزلی را ترک کنیم.
این مربی در مورد وضعیت جانواریو عنوان کرد: این بازیکن دیشب در تمرین شرکت کرد و قرار است امروز هم در تمرین حاضر شود اما اینکه مقابل ملوان بازی کند یا خیر بستگی به تمرین امروز نظر کادر فنی دارد. باید شرایط او را با بقیه بازیکنان مقایسه کنیم و سپس در موردش تصمیم گیری کنیم.
تیم استقلال امروز ساعت 14 در زمین دستگردی تمرین می‌کند و سپس ساعت 17 راهی رشت می‌شود و از آنجا به انزلی می‌رود.
دیدار استقلال و ملوان پنجشنبه ساعت 21 در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می شود.
آواتار اسماعیل شریفی

*جدول گلزنان تاهفته سوم

3 گل: هادی نوروزی (پرسپولیس)، اسماعیل فرهادی (ذوب‌آهن) علی کریمی و محمد غلامی (استیل‌آذین) 2 گل: اسماعیل شریفات (استقلال اهواز)، امین متوسل‌زاده (مقاومت سپاسی)، فرزاد حاتمی (سپاهان)، امیر محبی (تراکتورسازی)، رضا بازیاری (شاهین بوشهر)، ادینهو (مس کرمان).

از استقلال هم عنایتی و روانخواه هر کدام یک گل

آواتار اسماعیل شریفی
به گزارش خبرگزاری فارس، در حکمی از سوی علی کفاشیان، اصغر حاجیلو به عنوان سرپرست تیم ملی فوتبال بزرگسالان منصوب شد.
در قسمتی از این حکم آمده است:
" امید است کمافی السابق با اتکال به خداوند منان و با سعی و تلاش جنابعالی، در کلیه امور محوله و در راستای شرح وظایف ابلاغی از سوی کمیته تیم های ملی موفق و موید باشید
آواتار اسماعیل شریفی
به گزارش خبرگزاری فارس، محمدرضا ساکت، مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در نامه ای به علی سعیدلو رئیس جدید سازمان تربیت بدنی با تبریک این انتصاب، از وی برای تکمیل هر چه سریع تر ورزشگاه نقش جهان استمداد طلبید. در این نامه آمده است:
بر خود لازم می دانم به نمایندگی از خانواده باشگاه فولاد مبارکه سپاهان انتصاب حضرتعالی در مسئولیت خطیر ریاست سازمان تربیت بدنی را صمیمانه تبریک گویم.
صلاحیت های مدیریتی، تلاش های عملی و تحرک و پویایی مثال زدنی جنابعالی عاملی است که می تواند دوستداران ورزش را به موفقیت های شما در این مسئولیت مهم امیدوار نماید.
نکته ای را که در شروع خدمت تان در سازمان ورزش ایران لازم به ذکر می دانم، سخن از زخم چندین ساله ورزش استان اصفهان است که در قالب پروژه ناتمام ورزشگاه نقش جهان متجلی شده است.
این زخم چندین ساله باعث شده تا مردم دیار نصف جهان همیشه نگاه ویژه ای به شخص اول سازمان تربیت بدنی داشته و امیدوار باشند تا بالاخره به همت رئیس این سازمان طلسم تکمیل این ورزشگاه شکسته و پایان پذیرد.
نظر به در پیش بودن رقابت های لیگ قهرمانان آسیا که اصفهان با دو نماینده روانه این مسابقات می شود و با توجه به تاکید و قول مساعد مهندس علی آبادی در مجمع فدراسیون فوتبال که این پروژه ظرف 6 ماه آینده افتتاح می شود ، عاجزانه خواهشمندیم تا به عوامل ذیصلاح در این رابطه برای تحقق هر چه سریع تر این آرزوی دیرینه مردم اصفهان دستورات لازم را صادر فرمائید.
با تقدیر از زحمات مهندس علی آبادی، برای شما و همه همکاران تان آرزوی سرافرازی و سربلندی همیشگی را دارم.
آواتار اسماعیل شریفی
در اعتراض به افزایش 100 هزار تومانی دستمزدها
داوران فوتبال از هفته پنجم سوت نخواهند زد
گروه ورزش - رضا پورعالی: مسوولان فدراسیون فوتبال بعد از کلی سبک و سنگین کردن، به این نتیجه رسیدند که 100 هزار تومان برای هر قضاوت به حقوق داوران اضافه کنند.

بر این اساس دستمزد داوران وسط نسبت به فصل گذشته از 200 به 300 هزار تومان، دستمزد کمک داوران از 150 به 200 هزار تومان و دستمزد ناظرداوری از 60 به 100 هزار تومان افزایش پیدا کرد و دستمزد داور چهارم نیز بدون افزایش، 100 هزار تومان باقی ماند.

مهدی تاج در توجیه این تصمیم ضمن همدردی با داوران گفت: هر چند خواسته آنها بحق است، اما رقمی که فدراسیون فوتبال برای داوران هزینه می‌کند هم، رقم قابل توجهی است. ما در سال بیش از 4000 مسابقه در سطح باشگاهی برای آقایان و بانوان برگزار می‌کنیم و در مجموع 4 میلیارد و 760 میلیون تومان برای داوران هزینه می‌کنیم. این خود برابر است با بودجه 5 فدراسیون. حال با افزایش دستمزدها مجموع پرداخت‌ها به داوری به 7 میلیارد و 300 میلیون تومان خواهد رسید.

این افزایش 50 درصدی، البته بیشتر از آن‌که اسباب خوشحالی داوران را فراهم کند، خشم آنها را برانگیخت. خداداد افشاریان که قبل از نشست دیروز مسوولان فدراسیون فوتبال، گفته بود؛ تا گرفتن حقمان قضاوت نمی‌کنیم، پس از آن‌که از طریق «جام‌جم» در جریان افزایش 100 هزار تومانی دستمزد داوران قرار گرفت، با حالتی شگفت‌زده گفت: «این خیلی بی‌انصافی است. کمیته داوران در خواست دستمزد یک میلیون تومانی برای هر بازی را به فدراسیون فوتبال داده است آنگاه آنها با کلی تحقیق و بررسی به این نتیجه رسیده‌اند که دستمزد داوران را از 200 به 300 هزار تومان افزایش دهند؟! این واقعا خجالت‌آور است. من کارمند ارشد یک اداره هستم و اصلا احتیاجی به پول قضاوت ندارم، اما اینطور هم نباید باشد که این همه فشار و استرس را تحمل کنیم و دست آخر حقوقمان هم اینگونه پایمال شود.»

افشاریان که دل‌ پری از مسوولان فدراسیون فوتبال داشت، افزود: «آقایان می‌گویند در کنار دستمزد داوران، هزینه هتل، بلیت هواپیما و غذای آنها را هم می‌دهیم. این هم شد حرف؟!‌ خب اگر این‌گونه است از هفته بعد، ما با ماشین خودمان به شهرستان‌ها می‌رویم، غذا هم با خودمان می‌بریم و شب‌ها هم در پارک می‌خوابیم! من سال گذشته با 23 قضاوت در لیگ برتر پرکارترین داور بودم، اما در نهایت فقط 3 میلیون تومان دریافت کردم. حال آن‌که فلان مربی یا بازیکن آنقدر پول می‌گیرد که فقط سود بانکی دستمزدش در یک ماه 15 میلیون تومان است. این واقعا بی‌انصافی است. من داور که کوچک ترین اشتباهم در طول فصل، بزرگ ترین اشتباه است، وقتی فکرش را می‌کنم حالم از این تناقض‌ها بهم می‌خورد.»

با این تفاصیل آیا داوران مطرح لیگ تصمیم خود مبنی بر تحریم لیگ را اجرایی خواهند کرد؟! افشاریان در جواب ما گفت: «چهارشنبه بعدازظهر (امروز)، به اتفاق مسعود مرادی به فدراسیون فوتبال خواهیم رفت تا مشکلات و گرفتاری‌هایمان را برای مسوولان بازگو کنیم. شنبه هم جلسه‌ای با آقای کفاشیان خواهیم داشت. اگر صحبت‌هایمان مقبول واقع شود که هیچ، اما اگر آقایان با افزایش دستمزد داوران مطابق با حقش‌شان موافقت نکردند، بنده و دیگر داوران بین‌المللی هفته پنجم در لیگ برتر قضاوت نخواهیم کرد.»

دیروز سعید مظفری‌زاده و تنی چند از داوران مطرح کشورمان نیز معتقد بودند این مبالغ در شأن داوری ایران نیست و آنها نیز چاره‌ای جز تحریم لیگ ندارند.

در عین حال مساله دیگری که دیروز باعث ناراحتی جامعه داوری شد، توصیه فدراسیون فوتبال به باشگاه‌ها برای دادن سکه طلا به داوران بود. فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای به باشگاه‌های لیگ برتری، از آنها خواست روز 10 شهریور که از سوی AFC ، روز داور نامگذاری شده (یا یکی از روزهای نزدیک به آن) به داوران لوح تقدیر و هدایایی ارزنده اهدا کنند. در این نامه نوع هدایا، سکه طلا مشخص شده و از باشگاه‌ها خواسته شده تا فیلم و عکس‌هایی هم از این مراسم تقدیر بگیرند تا فدراسیون آنها را برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کند!

همزمانی این نامه با بحث افزایش دستمزد داوران، واکنش‌های تندی را از سوی جامعه داوری به همراه داشت، تا جایی که مسعود عنایت در مقام رئیس کمیته داوران گفت: اجازه اهدای سکه از سوی باشگاه‌ها به داوران مسابقه را نمی‌دهیم.

هوشنگ نصیرزاده هم در گفتگو با فارس اهدای سکه طلا از سوی باشگاه‌ها به داوران را امری نامتعارف تلقی کرد.

آواتار اسماعیل شریفی
سعیدلو رییس تربیت بدنی شد
یک زمین شناس در سازمان ورزش
جام جم آنلاین: علی سعیدلو که روز گذشته با حکم محمود احمدی نژاد رییس جمهوری به عنوان معاون وی و رییس سازمان تربیت بدنی منصوب شد، بیست و ششمین مدیر ورزش ایران است که جانشین محمدعلی آبادی شده است.

به گزارش مهر ، علی سعیدلو در سال 1331 در شهر تبریز به دنیا آمد. او در سال 1353 با مدرک کارشناسی زمین شناسی از دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شد.

رئیس جدید سازمان تربیت بدنی در مورد سوابق خود گفته است:«زمین شناس ممتاز هستم، کارشناس ارشد در ذخایر معدنی و دانشجوی مقطع دکترای رشته نفت هستم، موضوع دیگر بحث مدیریت است که در 25 سال گذشته 18 سال معاون وزارتخانه بوده‌ام».

معاون اجرایی رئیس جمهور در دولت نهم البته با ورزش بیگانه نیست. سعیدلو طی 4 سال در پس و برون پرده نبض باشگاه پرسپولیس را در دست داشته و هر تحولی در این باشگاه صورت پذیرفته ردپایی از او دیده می شود. سعیدلو که در سوابقش معاونت مالی و اداری شهرداری تهران نیز دیده می شود، در تاریخ 21 آبان ماه سال 84 طی حکمی از سوی محمدعلی آبادی به همراه فداحسین مالکی، محمد مایلی کهن، محمد حسن انصاری‌فرد و محمد حسین نژاد فلاح به عنوان اعضا هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس انتخاب شدند.

3 روز پس از انتخاب به عنوان عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با رای اعضا سعیدلو به عنوان رئیس هیئت مدیره این باشگاه انتخاب شد، انتخابی که سرآغاز فعالیت‌های این مدیر سیاسی در جامعه ورزش بود. عمر مدیریتی سعیدلو در باشگاه پرسپولیس به بیش از 952 روز نرسید و او به همراه دیگر اعضا هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از کناره‌گیری حبیب کاشانی از سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در تاریخ 1/4/87 به خواست خود از حضور در هیئت مدیره این باشگاه استعفا دادند.

از آن تاریخ تا به امروز سعیدلو در سایه فعالیت‌های باشگاه پرسپولیس را زیر نظر داشته و نمی توان نقش او را در تصمیم گیری های کلان این باشگاه نادیده گرفت.

سعیدلو که در کابینه دولت نهم، مدیری علاقمند به ورزش بود، حتی در تاریخ 29 شهریورماه 86 برای عضویت در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد اما به دلیل مخالفت با حضور مدیران سیاسی در فوتبال کشور و تجدید ثبت نام کاندیداهای ریاست در این فدراسیون از حضور دوباره در این عرصه خودداری کرد.

علی سعیدلو بیست و ششمین رئیسی است که پس از حسین علایی، حسین سمیعی، محمد علی تربیت، الله یارصالح، محمود بدر، سیدعلی شایگان مولی، امان الله جهانبانی، نادر باتمانقلیچ، کمال الدین جناب، عباس ایزدپناه، محمد دفتری، محمد حسین عمیدی، منوچهر قراگوزلو، پرویز خسروانی، مصطفی امجدی، علی حجت کاشانی، نادر جهانبانی، حسین شاه حسینی، مصطفی داوودی، اسماعیل داوودی شمسی، احمد درگاهی، حسن غفوری فرد، مصطفی هاشمی طبا، محسن مهرعلیزاده و محمد علی آبادی تصمیم گیرنده اصلی ورزش کشور می شود.

آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۳۶۸ روز قبل

مجتبی شریفی:
از هفته
چهارم به متخلفان رحم نمی‌کنیم
محرومیت عمران‌زاده و نیکبخت به ما ربطی ندارد

از ورود تماشاگران متخلف به ورزشگاه‌ها جلوگیری می‌کنیم

نشست مطبوعاتی رئیس کمیته‌ی انضباطی فدراسیون فوتبال روز چهارشنبه (امروز) در محل این فدراسیون برگزار شد و شریفی تاکید کرد که از هفته‌ی چهارم با متخلفان فوتبال برخورد جدی‌تری صورت خواهد گرفت و به هیچ متخلفی رحم نخواهیم کرد.

مجتبی شریفی درباره جریمه‌های تیم ها متخلف گفت: 3 هفته آغاز لیگ با احتیاط و نرمش آغاز کردیم و سعی کردیم آرائی را صادر کنیم که با تندی مواجه نشود اما از هفته چهارم به بعد قصد داریم با جدیت رای‌های خود را صادر کرده وبه هیچ متخلفی رحم نکنیم.

وی در ادامه درخصوص مدارا کردن با بازیکنان ملی‌پوشی چون حسین کعبی، رحمتی و ..گفت: آئین نامه انضباطی اجازه نمی‌دهد در بازی ملی که ناظران آن آسیایی یا جهانی هستند ورود کنیم.

شریفی هم‌چنین در مورد احکام متخلفان گفت: اگر بازیکنی مرتکب تخلف شود احکام مختلفی درخصوص وی صدق می‌کند. در ابتدا سه تا 8 جلسه محرومیت، سپس 3ماه تا 3 سال و یا 3 تا 30میلیون تومان آن‌ها را جریمه می‌کنیم. این آیین‌نامه به استان‌ها ارسال شده تا نظر باشگاه‌ها نیز گرفته شود و در صورت ایراد وارد آیین‌نامه تغییر خواهد کرد. پس از جمع‌آوری نظرات مختلف آیین‌نامه در اختیار رئیس فدراسیون قرار می‌گیرد و در نهایت چهارم مهرماه به کلیه باشگاه‌ها ابلاغ می‌شود. در همه کشورها محرومیت‌ تماشاگران متخلف جزئی از قانون است.

وی افزود:گاهی اوقات نمی‌توان هواداران را محروم کنیم چرا که ممکن است در یک دیدار تخلفی صورت بگیرد که گروهی در آن نبوده و هفته بعد از آن تازه بخواهند به ورزشگاه بروند. از این رو محروم کردن هواداران نیاز به بررسی دارد. با این حال قصد داریم افراد خاطی را در ورزشگاه‌ها شناسایی و از ورود آن‌ها به استادیوم‌ها جلوگیری کنیم.

شریفی اضافه کرد: یکی از اهداف ما درست کردن کارت‌های اعتباری است که از طریق آن بتوانیم تمامی هواداران را شناسایی کنیم اما هنوز ابزار آن فراهم نشده و تا آن زمان لیدر هر بخشی از ورزشگاه مسئول اتفاقات خواهد بود.

شریفی در خصوص محرومیت عمران‌زاده و واحدی نیکبخت گفت: این دو بازیکن توسط سازمان لیگ مجوز حضور در بازی‌ها را دریافت نکرده‌اند و محرومیت آن‌ها ربطی به ما ندارد. این دو می‌توانند از نیم‌فصل دوم در میادین حاضر شوند.

وی در ادامه به اخلاق حرفه‌ای بازیکنان اشاره کرد و گفت: بازیکنان الگوی جوان‌ها هستند و اگر این افراد رفتار نامتعارفی داشته باشند دیگر نمی‌توان با آن‌ها به ملایمت برخورد کرد. بازیکنی که به جای بازی کردن به ظاهر خود می رسد و شکلی نامتعارف را در جامعه رواج می‌دهد درواقع رفتای غیرحرفه‌ای دارد. باشگاه‌ها ممکن است با چنین بازیکنی برخورد نکنند چرا که باشگاه‌ها دولتی بوده و مدیران آن همیشه در این سمت باقی نمی‌مانند و از بازیکنان تنها خوب بازی کردن را می‌خواهند اما فدراسیون با چنین افرادی که شکل ظاهری آن‌ها مردم را ناراحت می‌کند برخورد قاطع و جدی خواهیم داشت. قانون جدیدی که در آیین‌نامه انضباطی وجود دارد بیشتر به سود باشگاه‌ها خواهد بود.

شریفی گفت: اگر بازیکنی تخلفی سهوی داشته باشد از او پول نمی‌گیریم بلکه از مبلغ قراردادش کم می‌کنیم که این پول در نهایت به باشگاه خواهد رسید.

وی در ادامه در خصوص جلوگیری از مصاحبه های جنجالی و مصدومیت احتمالی برای خبرنگاران افزود:کسانی به دلیل سوالات جنجالی به خبرنگاران حمله ور می‌شوند شامل محرومیتهای جدی خواهند شد ودر واقع کمیته انضباطی از خبرنگاران به صورت جدی حمایت خواهد کرد.

وی در پایان گفت: دوربین های انضباطی از این پس در تمامی استانها با همکاری زحمت کشان حاضر وجود خواهد داشت تا بتوانیم از بروز تخلفات جلوگیری کنیم.درمورد رای اولیایی و مشکلات موجود با نیروهای مسلح، همه چیز به خیر و خوشی تمام شده و قرار شد تا در خصوص بازیکنان سرباز قهرمان نیز مواردی مطرح شود.

آواتار محمد عسگری

باشگاه استقلال جان‌آریو را از دست نخواهد داد

فابیو جان‌آریو امروز با مسوولان باشگاه دیدار کرد.

فابیو جان‌آریو، هافبک برزیلی استقلال امروز با حضور در باشگاه استقلال با مسوولان این باشگاه دیدار کرد و طی صحبت‌های صورت گرفته باشگاه استقلال اعلام کرد به هیج عنوان جان‌آریو را از دست نخواهد داد و مقرر شد فابیو جان‌آریو به دلیل غیبت در تمرینات استقلال مشمول پرداخت جریمه شده که این موضوع مورد قبول وی قرار گرفت.

گفتنی است حضور فابیو در تمرینات ‌آبی‌پوشان منوط به دستور کادرفنی است و قرار شد امشب جان‌آریو با حضور در تمرینات با عبدالصمد مرفاوی، سرمربی تیم استقلال دیدار و گفتگو کند.

آواتار محمد عسگری

مرفاوی: بازیکنانم را برای کسب امتیازات اول فصل توجیه کرده‌ام / بعید می‌دانم جباری تا آخر هفته به تمرینات بیاید .

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: به بازیکنانم گفته‌ام امتیازات بازی‌های ابتدایی می‌تواند در انتهای فصل تعیین‌کننده باشد.

صمد مرفاوی در خصوص دیدار پنجشنبه این تیم مقابل ملوان بندرانزلی اظهار داشت: بازی بسیار سختی پیش رو داریم. ملوان تیم خوب و با انگیزه‌ای است و با توجه به شکستی که مقابل پیکان در هفته گذشته متحمل شده، انگیزه‌های بسیار زیادی برای دیدار مقابل استقلال دارد.
وی ادامه داد: مطمئنا ملوان در ورزشگاه خانگی برای کسب سه امتیاز به میدان می‌آید و قصد دارد هواداران خود را خوشحال کند. البته به خوبی می‌دانم آنها مقابل استقلال یک تیم هجومی خواهند بود ولی یکی از محاسن برگزاری این دیدار زمان بازی است که زیر نور برگزار می‌شود و مطمئنا خنکی هوا می‌تواند روی کیفیت بازی هر دو تیم تاثیرگذار باشد.
مرفاوی درباره آمادگی تیم استقلال قبل از این مسابقه؛ عنوان کرد: در طول هفته تمرینات منظمی را پشت سر گذاشتیم و بچه‌ها به خاطر بردی که مقابل فولاد خوزستان کسب کرده‌اند با روحیه و سرحال تمرینات را ادامه دادند و انگیزه زیادی برای کسب هر سه امتیاز بازی دارند.
وی در خصوص اهمیت امتیازات مسابقات ابتدای فصل یادآور شد: هم بازیکنانم خوب می‌دانند و هم خودم آنها را توجیه کرده‌ام که امتیازات ابتدای فصل می‌تواند در انتهای بازی‌ها نقشی تعیین‌کننده داشته باشد. مطمئنا اگر در ابتدای فصل امتیازات را از دست دهیم، در پایان فصل مشکلات زیادی برای ما به وجود خواهد آمد، بنابراین سعی می‌کنیم در تمام بازی‌ها امتیازات لازم را کسب کرده تا از اندوخته کامل و مطمئنی در پایان مسابقات برخوردار شویم.
سرمربی استقلال در خصوص وضعیت مجتبی جباری و این شایعه که او از اواخر هفته به تمرینات استقلال اضافه می‌شود، گفت: من این مسئله را از زبان شما می‌شنوم ولی بعید می‌دانم جباری تا پایان هفته به تمرینات استقلال برسد.
مرفاوی در پایان با دعوت از هواداران استقلال در شهر انزلی گفت: از هواداران استقلالی شهر انزلی می‌خواهم به ورزشگاه آمده و تیم خود را تشویق کنند و به تیم حریف کاری نداشته باشند.
دیدار ملوان و استقلال ساعت 21 پنجشنبه برگزار می‌شود.

آواتار محمد عسگری
از سازمان لیگ حرفه ای فوتبال ایران
برترین‌های اخلاق هفته‌‌ سوم لیگ برتر معرفی شدند
 سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران برترین‌های اخلاق هفته سوم نهمین دوره‌ مسابقات لیگ حرفه‌ای را اعلام کرد.
بازیکن اخلاق: اسماعیل فرهادی بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن

مربی برتر اخلاق: محمد احمدزاده مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی

تیم برتر اخلاق: با تشکر از تیم‌های ملوان انزلی، فولاد خوزستان، راه آهن، شاهین شهر تیم فوتبال استقلال اهواز برترین تیم اخلاق هفته

بازی جوانمردانه: فجر شهید سپاسی سپاهان اصفهان

منبع خبر : سایت http://jamejamonline.ir 

آواتار محمد عسگری

در حاشیه سفر به انزلی

دزد به استقلال زد

*در بدو ورود آبی پوشان به هتل سفید کنار نماینده باشگاه ملوان با دسته گلی به استقلال مظلومی و مرفاوی آمد و به آنان خوش آمد گفت.

* استقلالی ها ساعت 21 امشب پس از صرف شام به تماشای بخش هایی از فیلم بازی گذشته خود و تیم ملوان خواهند نشست.

* در حالی که لباس های سفارش داده شده برای این بازی در راه فرودگاه مهرآباد بود، سارقان محموله حاوی لباس و شورت بازیکنان استقلال را از پیک حامل آن ربودند! به همین دلیل حسین امانتی از کادر تدارکات استقلال مجبور شد تا تهیه لباس های جدید در تهران بماند و فردا به آبی پوشان ملحق شود.

* رسول فروغی کمک داور بازی استقلال – ملوان همسفر آبی پوشان در سفر به انزلی بود.

*راینر کرافت بدنساز استقلال به دلیل پایان نیافتن موانع اداری دریافت مجوز کار خود، در تهران ماند تا فردا به عنوان آخرین روز کاری پیش از ترک تهرا ن از اداره امور اتباع خارجی پروانه کار خود را دریافت کند. کرافت شنبه آینده با کسب اجازه از مربیان استقلال به مرخصی خواهد رفت.

* هتل محل اقامت استقلال فاقد سرویس اینترنت است و برای دستیابی به اینترنت باید مسیر 10 کیلومتری تا مرکز شهر انزلی را پیمود!

* در نقاط مختلف شهر انزلی پلاکاردهایی که روی آن زمان و محل برگزاری بازی ملوان - استقلال ثبت شده به چشم می خورد.

آواتار محمد عسگری

نظر نهایی پزشکان در مورد هافبک مصدوم استقلال

جباری دوشنبه جراحی می شود

مسوول کمیته پزشکی استقلال نظر نهایی پزشکان را در مورد مصدومیت مجتبی جباری اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه استقلال ، امین نوروزی فیزیوتراپیست استقلال در این باره اعلام کرد، پس از اجماع نظرات برترین و مجرب ترین جراحان و متخصصان زانو در کشور همچنین نظر جناب آقای دکتر ابراهیمیان که 3 سال پیش زانوی وی را جراحی کرده اند، با توجه به شرایط آسیب دیدگی آقای جباری و معاینات صورت گرفته ، مقرر شد وی روز دوشنبه هفته آینده پای خود را به تیغ جراحان بسپارد.

نوروزی تصریح کرد ؛ به سبب شلی مفصلی و ریسک بالای بازگشت جباری به میادین فوتبال (بدون عمل جراحی ) که می تواند موجب بروز لطمات جبران ناپذیر به غضروف، استخوانها، مینیسک و رباط های داخلی و خارجی وی شود، نهایتا این تصمیم گرفته شد. مجتبی جباری طی دو هفته گذشته به جهت وزنه زدن در شرایط خوبی برای انجام عمل جراحی به سر می برد و روز دوشنبه جراحی زانوی وی انجام می شود.

فیزیوتراپیست استقلال در پایان گفت؛ دوران نقاهت و فیزیوتراپی این بازیکن 7 ماه به طول خواهد انجامید.

آواتار محمد عسگری

اینم یه خبر از امیرخان:

قلعه‌نویی: با چند پیروزی دهان همه مخالفان را می‌بندیم / با پروژه جادوگر می‌خواهند مرا نابود کنند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: با کسب چند پیروزی دهان همه مخالفان را خواهیم بست.

امیر قلعه‌نویی درباره آخرین شرایط سپاهان اظهار داشت: مطرح کردن مسائل سحر و جادو ادامه پروژه ای‌ است که می خواهند قلعه‌نویی را از صحنه فوتبال نابود کنند.من شنیده ام که سحر و جادو در قرآن هم آمده،اما فقط به خدا توکل می کنم و هر چه او بخواهد همان خواهد شد.البته من در ریز این مسائل قرار دارم و معتقدم که مطرح شدن این مسائل ادامه یک پروژه است تا قلعه نویی را نابود کنند. من 2 ماه سکوت کردم، اما مدام علیه من مصاحبه کردند. حالا هم می خواهند بحث جادوگر را پیش بکشند و چنین مسائل کثیفی را مطرح کنند که من به آنها کاری ندارم.
وی ادامه داد: واقعاً سئوال من این است که اگر امیر قلعه‌نویی در فوتبال نبود بعضی ها دنبال چه سوژه هایی می رفتند. به یاری خدا در چند بازی آینده برنده خواهیم شد تا دهان خیلی ها بسته شود.
سرمربی سپاهان در مورد باخت به مقاومت سپاسی گفت: به هر حال در فوتبال برد و باخت وجود دارد و هیچکس نمی تواند نتایج را پیش بینی کند. تیم بزرگی مثل منچستر یونایتد هم در هفته دوم می بازد ولی هیچ اتفاق یا حاشیه ای به وجود نمی آید.البته برای تیم بزرگی مثل سپاهان خیلی بد است که لیگ را با دو باخت شروع کرده ایم. کسب 3 امتیاز از 3 بازی آمار بسیار بدی است. هر چند معتقدم سپاهان از لحاظ تاکتیکی یک تیم قوی است، ما در بازی با مقاومت هم بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم، 10 کرنر زدیم و بیش از 5 موقعیت گلزنی را از دست دادیم. البته این مسائل باعث نمی شود تا باخت را توجیه کنیم. متاسفانه بازیکنان به دلیل نتیجه هفته دوم دچار غرور کاذب شده بودند و حالا با توجه به این باخت احساس مسئولیت بیشتری می کنند و با این احساس مسئولیت مصمم اند تا هفته های آتی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

منبع خبر : سایت http://www.football3.ir

آواتار محمد عسگری

اینم یه خبر جالب از بازیکن قدیم تیم پیروزی که پول خرید یک هواپیما رو از تیم ها داره میگره ولی میترسه سوارش بشه

مهریزی: کریمی نباید از هواپیما بترسد

مدیرعامل باشگاه استیل‌آذین گفت: علی کریمی برای همراهی تیم نباید از سفرهای هوایی بترسد.

امیر مهریزی در خصوص شرایط استیل‌آذین اظهار داشت: وضعیت تیم خوب است و شکست 3 بر یک برابر ذوب‌آهن را فراموش کرده‌ایم و به فکر بازی‌های آینده خود هستیم.
وی ادامه داد: روز جمعه بازی سختی برابر شاهین بوشهر داریم و بازیکنان با شکست هفته پیش انگیزه بیشتری برای پیروزی در این میدان کسب کردند.
مدیرعامل باشگاه استیل‌آذین در خصوص علی کریمی خاطرنشان کرد: بازیکنان در بازی برابر ذوب‌آهن احساس خستگی داشتند. بازی استیل‌آذین بستگی به کریمی ندارد. ما باید پیش‌بینی اینکه روزی وی مصدوم یا محروم شود و یا به هر دلیل دیگری نتواند بازی کند را باید داشته باشیم.
مهریزی در مورد مشکل کریمی برای سفر با هواپیما و اعزام تیم با اتوبوس عنوان کرد: پنج هفته آینده در تهران بازی داریم و پس از آن با هواپیما سفر‌ خواهیم کرد. کریمی نیز نمی‌تواند با اتوبوس به بوشهر و اهواز برود. تقدیر انسان‌ها دست خداوند است و هر چه وی بخواهد عملی خواهد شد.
گفتنی است کریمی با اتومبیل شخصی خود و به صورت جداگانه برای بازی‌های استیل‌آذین به شهرستان می‌رود.

آواتار محمد عسگری

تازه ترین خبرها از حواشی فوتبال ایران

ابراهیم زاده: ابومسلم گربه سیاه ذوب آهن نیست
صدرنشین رقابتهای لیگ نهم در چهارمین دیدار خود در مشهد به مصاف تیمی خواهد رفت که به اعتقاد خیلی ها گربه سیاه ذوب آهن به شمار می آید. البته منصور ابراهیم زاده در مورد این بازی با اطمینان خاصی حرف می زند.
وی درباره رویارویی تیمش با ابومسلم تأکید کرد: در فوتبال هیچ گربه سیاهی وجود ندارد. من معتقدم شرایط هر بازی فرق می کند. تیمها قرار نیست همیشه برنده باشند. گاهی وضعیت بازی طوری پیش می رود که شما نمی توانید به خواسته های فنی خود دست پیدا کنید.
سرمربی ذوب آهن ادامه داد: ابومسلم گربه سیاه ما نیست. اگر بازیکنان با هوشیاری در زمین بازی کار کنند می توانیم ابومسلم را در خانه اش شکست دهیم.
ابراهیم زاده خاطرنشان کرد: ابومسلم تیم خوبی است که از کادر فنی با دانشی بهره می برد. سعی می کنیم شرایط کلی بازی را در اختیار بگیریم و با نتیجه ای قابل قبول مشهد را ترک کنیم.
وی همچنین از فرشید طالبی به عنوان تنها بازیکن غایب تیمش نام برد و گفت، این بازیکن به دلیل محرومیت نمی تواند ذوب آهن را در بازی با ابومسلم همراهی کند.

تیموریان: دوست ندارم در جوانی تماشاگر بازی دیگران باشم
آندرانیک تیموریان بازیکن ایرانی فولام با شروع فصل جدید رقابتهای لیگ برتر انگلیس، هنوز فرصت بازی در ترکیب این تیم را پیدا نکرده و شرایط نامناسب آندو در این تیم انگلیسی باعث ناراحتی او شده است.
وی که فصل گذشته در رقابتهای لیگ دسته اول انگلیس بازی کرد، امیدوار بود پس از بازگشت به فولام به ترکیب اصلی این تیم راه پیدا کند، ولی شرایط برای او تغییر نکرده و تیموریان در فولام به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شده است.
تیموریان ابتدا در مورد وضعیت فعلی اش و مصدومیتی که دچار آن شده به خبرگزاری فوتبال ایران می گوید: مدتی پیش دچار گرفتگی عضلات کمر شدم، ولی پس از رفع این مصدومیت دوباره بدشانسی آوردم و در تمرینات فولام از ناحیه مچ پا آسیب دیدم. در حال حاضر تمرینات ویژه ای را پشت سر می گذارم و قرار است از 10 روز دیگر تمرینات سبک را آغاز کنم و فعلاً معلوم نیست چه زمانی شرایط بازی را پیدا کنم.
وی در مورد نیمکت نشینی اش در فولام می گوید: من اصلاً از این شرایط راضی نیستم و اگر خوب یا بد تمرین کنم روی هاجسون هیچ توجهی به من ندارد. دلم نمی خواهد در این سن و در دوران جوانی روی سکوها بنشینم و تماشاگر بازی دیگران باشم. متأسفانه هیچ فرصتی به من داده نشده و با این شرایط دوست دارم از فولام جدا شوم.
آندو در ادامه حرفهایش تأکید می کند: الان شرایط طوری است که حتی دیگر مسائل مالی هم برایم مهم نیست و بیشتر از همه دوست دارم فوتبال بازی کنم. من حتی در مورد نیمکت نشینی با هاجسون حرف زدم، ولی او هیچ وقت پاسخ قانع کننده ای نداشت.

مدیرعامل ابومسلم: حرفهای آشتیانی غیرمنطقی است
امیررضا واعظ آشتیانی معتقد است بلیت فروشی بازیهای استقلال در تهران و شهرستانها باید به باشگاه استقلال واگذار شود که البته برخی از مدیران لیگ برتری با این گفته او مخالف هستند.
قاسمی مدیرعامل ابومسلم در گفتگو با فوتبال ایران، با اشاره به حرفهای واعظ آشتیانی می گوید: بحث واگذاری بلیت فروشی به باشگاهها در مجموع یک کار حرفه ای است، ولی حرفهای مدیرعامل استقلال در این مورد که بلیت فروشی شهرستانها هم باید به این باشگاه واگذار شود غیرمنطقی است. این موضوع اصول خاص خودش را دارد و آشتیانی نمی تواند با تهدید حرفش را عملی کند.

سرمربی علم وادب: شرایط مالی بهتر شد، بازیکن درجه یک اضافه می کنیم
سرمربی تیم فوتسال علم و ادب مشهد در آستانه دیدار تیمش مقابل صدرای شیراز گفت: مانند دیدارهای قبل تنها به فکر سه امتیاز بازی هستیم.
حمید شاندیزی افزود: تیم در شرایط مناسبی به سر می برد و به خاطر ماه رمضان مجبور شدیم تمرینات را سبک تر کنیم، اما با این حال تمامی بازیکنان آماده مسابقه هستند.
وی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش نیز تصریح کرد: «همایونی» تنها بازیکن مصدوم است که به دلیل کشیدگی رباط نمی تواند تیم را همراهی کند، ضمن اینکه مصدومیت خودم هم تا سه ماه دیگر، یعنی پس از نیم فصل اول لیگ، ادامه خواهد داشت.
سرمربی بازیکن تیم فوتسال علم و ادب مشهد با اشاره به شرایط مالی نامناسب تیمش خاطرنشان کرد: در لیگ برتر راه دشواری داریم و اگر در آینده شرایط مالی تیم بهتر شد، حتماً یک بازیکن درجه یک اضافه خواهیم کرد.

گردان: مدیران ابومسلم فراری ام دادند
دروازه بان فصل گذشته ابومسلم خراسان گفت: مدیران ابومسلم کاری کردند که همه از این تیم فراری شدند.
شهاب گردان اظهار داشت: فصل گذشته به خاطر مدیریت باشگاه به ما خیلی بد گذشت، من بعد از 6 سال بازی در ابومسلم دوست نداشتم از این تیم جدا شوم، اما مدیران تیم به گونه ای رفتار کردند که مجبور شدم برای جدایی از ابومسلم 320 میلیون تومان ضرر کنم و علاوه بر بخشش طلب 70 میلیونی ام از این باشگاه، 250 میلیون تومانی را هم که از ذوب آهن گرفتم به ابومسلم بدهم تا رضایت نامه ام را بگیرم.
دروازه بان ذوب آهن اصفهان در آستانه رویارویی با تیم سابقش، با بیان اینکه احتمالاً با عوض شدن مدیریت این باشگاه بار دیگر به ابومسلم برمی گردم، افزود: خوشحالم که به مشهد می آیم، چون خاطرات خوبی با ابومسلم و مشهد دارم و مطمئنم که با تماشاچیان هم مشکلی نخواهم داشت، چون آنها همیشه نسبت به من لطف داشته اند.

پورمهدی: ابومسلم جدیدی می سازم
سرمربی ابومسلم با بیان اینکه شناخت کاملی از ذوب آهن دارد، ابراز امیدواری کرد تیمش ضمن کسب 3 امتیاز حیاتی دیدار با صدرنشین، این تیم را با شکست بدرقه کند.
ناصر پورمهدی، در خصوص دیدار ابومسلم برابر ذوب آهن اصفهان افزود: هدفمان تحمیل مجدد شکست به تیم ذوب آهن در این دیدار است، زیرا پس از باخت برابر صبای قم که استحقاق آن را نداشتیم و روی گلهای مبهم و مشکوک نتیجه را به میزبان واگذار کردیم، برای سر و سامان دادن به وضعیت خود، نیاز به 3 امتیاز این دیدار داریم.
وی خاطرنشان کرد: 14 بازیکن اصلی تیم فوتبال ابومسلم از این تیم جدا شده اند و من با اضافه کردن چند بازیکن باتجربه و استفاده از بازیکنان جوان، قصد دارم تیم جدیدی را بسازم که با تکیه بر آنها ابومسلم دست کم 5 سال نتایج خوبی را در مسابقات داخلی کسب کند.
وی با اشاره به اینکه ابومسلم به عنوان تیمی خصوصی رقابت سختی با تیمهای متمول صنعتی دارد، اضافه کرد: در لیگ امسال همه مسابقات سخت است، ولی بی گمان من به آینده این تیم امیدوارم و مطمئنم با همین بازیکنان می توانیم جایگاه مطلوبی را در جدول رده بندی کسب کنیم.

ضیایی: به صدر جدول نزدیک می شویم
سرمربی صبای قم گفت: قصد داریم با برتری مقابل پرسپولیس به صدر جدول نزدیک شویم.
محمدحسین ضیایی تصریح کرد: صبا در لیگ نهم تیمی قدرتمند و به دنبال کسب یکی از رده های بالای جدول رده بندی است و برای رسیدن به این مهم از همین هفته های آغازین لیگ به دنبال کسب امتیازات لازم هستیم.
وی ادامه داد: خوشبختانه تمام بازیکنان صبای قم در اوج آمادگی بسر می برند و هیچ کدام از بازیکنان تیم صبا با مشکل مصدومیت و محرومیت مواجه نیستند.

مرزبان: کینه توز نیستم
علیرضا مرزبان که در زمان مربیگری افشین قطبی از پرسپولیس کنار گذاشته شد به دلیل کدورتهای قبلی ترجیح داده بود با غیبت در تمرین استیل آذین با قطبی رو در رو نشود، اما حضور قطبی در هتل آکادمی به کدورتهای قبلی این دو نفر پایان داد.وی در خصوص حضور قطبی در تمرینات استیل آذین و برخورد با او پس از کدورتهای قبلی گفت: به دلیل مسائل گذشته حقیقتاً از دست قطبی ناراحت بودم چون وفاداری که به قطبی و پرسپولیس داشتم با کنار گذاشتن من از این تیم تخریب شد، اما به هر حال با حرکتی که سرمربی تیم ملی انجام داد همه چیز تمام شد.وی در ادامه افزود: قطبی برای رفع کدورتهای قبلی به هتل آکادمی آمد و گفتگو و خوش و بش او با من موجب گردید همه چیز را در مورد گذشته فراموش کنم. من آدم کینه توزی نیستم و با وجود آنکه در مقطعی در گذشته دلم به واسطه کنار گذاشتن از پرسپولیس شکسته شده بود، اما با وجود این به دلیل قدم پیش گذاشتن قطبی برای حل مشکلات قبلی همه چیز تمام شد و کدورتهای قبلی کاملاً از بین رفت.مرزبان خاطرنشان کرد: برای او آرزوی موفقیت می کنم و دوست دارم او با تیم ملی در جام ملتهای آسیا موفق باشد.

منبع خبر : سایت  http://www.hurrahsport.com

آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۳۶۷ روز قبل

استقلال می تواند قهرمان شود

تیم استقلال تا به حال در مسابقات خوب کار کرده و دو دیدار خانگی خود را برده است و از 3 بازی 2 برد و یک تساوی کسب کرده و از 9 امتیاز 7 امتیاز بدست آورده و این میتواند نشان دهنده ی یک فصل خوب برای استقلال باشد.
اریش روته مولربه شرایط استقلال اشاره می کند و می گوید: تیم استقلال شرایطی فوق العاده ای دارد و تا به حال در مسابقات لیگ خوب کار کرده و استقلال فصل خوبی را پیش رو داردتیم ما مهره های فراوانی دارد که می تواند از همه ی آنها با اطمینان خاطر استفاده کند .
مولر در خصوص دیدار مقابل ملوان هم گفت: استقلال در حال حاظر شرایط عالی دارد و بازیکنان روی فرم هستند و همه ی اعضای تیم از جمله کادرفنی با نشاط و انرژی زیاد به تمرینات ادامه میدهند و این باعث میشود که تیم روز به روز بهتر شود و با این شرایط میتوان گفت استقلال در دیدار مقابل ملوان به مشکل بر نمی خورد و همه می خواهند که پیروز میدان باشیم.
تیم ما میتواند در انتهای فصل دوباره جشن قهرمانی بگیرد.

آواتار محمد عسگری

باشگاه استقلال به رئیس جدید سازمان تربیت‌بدنی تبریک گفت

باشگاه استقلال در پیامی ریاست سازمان تربیت‌بدنی را به سعیدلو تبریک گفت.

متن پیام تبریک باشگاه استقلال به شرح زیر است:
"جناب آقای سعید‌لو
معاونت محترم رئیس جمهوری و رئیس سازمان تربیت‌بدنی
انتصاب شایسته جنابعالی را تبریک و تهنیت عرض نموده و امید است با توکل به خدا در ارتقای ورزش کشور و تحقق اهداف بلند دولت محترم دهم جمهوری اسلامی موفق و سربلند باشید. "

آواتار محمد عسگری

توقف استقلال مقابل ملوان در ورزشگاه تختی انزلی

دیدار تیم‏های استقلال و ملوان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در آغاز هفته چهارم لیگ برتر، تیم‏های استقلال و ملوان در ورزشگاه انزلی به تساوی 0-0 دست یافتند.
در این بازی پرحادثه، دو تیم موقعیت‏های زیادی برای گلزنی داشتند اما بی دقتی مهاجمان و عملکرد خوب دروازه‏بان‏های دو تیم باعث شد تا توپی از خط دروازه‏ها عبور نکند.
این دیدار ابتدا قرار بود ساعت 21 به وقت تهران برگزار شود که به علت پخش سریال(!) با 15 دقیقه تاخیر آغاز شد و در اواسط نیمه اول به دلیل قطع برق، حدود 20 دقیقه بازی از جریان افتاده بود. با این شرایط هر دو تیم بازی نسبتاً خوبی ارائه کردند اما در نهایت به تساوی بدون گل رضایت دادند.
با این تساوی استقلال 8 امتیازی شد و موقتاً به صدر جدول صعود کرد.

ملوان 0-0 استقلال
ورزشگاه: تختی انزلی
کارت زرد: مهران جعفری(ملوان) برهانی، اکبرپور(استقلال)

ترکیب ملوان:بیرانوند، باسیچ، پورغلامی، ابوالحسن جعفری، سالارزاده، دسوزا، نوری، رمضانی، ابراهیمی، مهران جعفری، آلوز
سرمربی: محمد احمدزاده

ترکیب استقلال: طالب‏لو، شکوری، صادقی، بیک‏زاده، منتظری، رحمتی، روانخواه، خسرو حیدری، اکبرپور، برهانی، عنایتی
سرمربی: عبدالصمد مرفاوی

آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۳۶۶ روز قبل
از قطع برق تا اعتراض به داوری مظفری‌زاده

در حالی که هنوز 20 دقیقه از جریان دیدار تیم‌های فوتبال ملوان و استقلال نگذشته بود برق ورزشگاه تختی قطع شد.

دقیقه 20 بازی پروژکتورهای ورزشگاه تختی انزلی قطع شد. مشکل قطعی برق به نوسان برق در شهر بازمی گشت. به دلیل ضعیف شدن برق شهر لامپ های بعضی نقاط شهر خاموش شد و چون برق انزلی از منابع گازی تامین می شود وقتی چراغ ها خاموش می شود برای روشن شدن دوباره باید منتظر سرد شدن لامپ ها ماند.
با توجه به این که تعداد پروژکتورهای ورزشگاه تختی زیاد شده بود، برق شهر تحمل این قدرت را نداشته و برای دقایقی خاموشی در انزلی حکمفرما شد. همین عامل سبب شد بازی 22 دقیقه دچار وقفه شود.

* بعد از اینکه با وقفه در بازی؛ دو تیم به رختکن رفتند مسئولان ورزشگاه برای هواداران حاضر در ورزشگاه منورهای رنگی روشن کردند.

* پیش از شروع بازی تماشاگران استقلال به شدت محمد احمدزاده را مورد تشویق قرار دادند.

* قبل از آغاز بازی امیر حسین صادقی، کیانوش رحمتی، سیاوش اکبرپور، خسرو حیدری و فرهاد مجیدی به سمت نیمکت ملوان رفتند.

* در دقایق 17 و 61 آرش برهانی دو بار توپ را با دست گرفت و با وجودی که وی کارت زرد داشت و این کار او خطا بود سعید مظفری زاده به وی اخطار دوم را نداد.

* ملوانی ها معتقد بودند هادی شکوری دو بار با پا به کمر بازیکنان این تیم کوبیده و داور باید به او اخطار بدهد اما داور هیچکدام از این صحنه ها را خطا نگرفت. مداقع استقلال یکبار با پژمان نوری و باردیگر با آلوز برخورد کرد.

*در جریان بازی در نیمه اول آرش برهانی و رضا عنایتی با یکدیگر با صورت سجاد بیرانوند برخورد کردند که این برخورد باعث خونریزی لب دروازه بان ملوان شد. در این صحنه مظفری زاده اعتقادی به خطا نداشت و در حالی که بیرانوند نیز نیاز به مداوا داشت دستور به توقف بازی نداد. این تصمیم اعتراض پژمان نوری را در پی داشت اما داور مسابقه به کاپیتان ملوان کارت زرد نشان داد.

* در پایان بازی محمد احمدزاده با با تک تک اعضای کادرفنی استقلال به خوش و بش پرداخت که در این بین برخورد وی با روته مولر و غلامپور جالب توجه بود.

منبع خبر : سایت خبرگزاری فارس
آواتار محمد عسگری

محمد احمدزاده:
استقلال را تاکنون این گونه ندیده بودم
ایجاد ورزشگاه جدید و مدرن حق انزلی است

محمد احمدزاده گفت:

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در پایان بازی تیمش برابر استقلال تهران که با نتیجه‌ی مساوی بدون گل در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد، با بیان این که بازیکنان من بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند و نمی‌توانم از آنها ناراضی باشم، در خصوص این بازی اظهار کرد: بازی را باید به چند قسمت تقسیم کرد. در 20 دقیقه‌ی نخست روند بازی تحت کنترل ملوان بود ولی بعد از ایجاد وقفه در بازی و استراحت 20 دقیقه‌ای تیم‌ها بازی تغییر آهنگ داد و استقلال با آنالیز بازی ما تا پایان نیمه‌ی اول بازی را از آن خود کرد. به حدی که چندین بار بر روی دروازه‌ی ما صاحب موقعیت شد.

وی افزود: اما، در نیمه‌ی دوم به جز چند موقعیت دقایق پایانی بازی ملوان مسلط بر جریان بازی بود و تعویض‌های ملوان روند بازی را از آن تیم ما کرد.

سرمربی ملوان با ابراز رضایت از تیم استقلال، این تیم را تیم بزرگی خواند و تصریح کرد: تاکنون فوتبال این تیم را به این میزان درگیرانه و فیزیکی ندیده بودم ولی به نظر من در دقایق پایانی بازی به دلیل آمادگی جسمانی بهتر تیم ما بازیکنان ملوان آسان‌تر به توپ ضربه می‌زدند.

احمدزاده از حضور تماشاگران ملوان ابراز رضایت و تشکر ویژه کرد و در خصوص اظهارنظر مرفاوی در رابطه با نامناسب بودن زمین انزلی گفت: نظر هر فردی برای خودش محترم است ولی با توجه به زحماتی که مسوولین برای بازسازی ورزشگاه پیر انزلی متحمل شدند، مطمئن هستم امسال زمستان بسیار خوبی خواهیم داشت و دیگر تیمی نمی‌تواند درخصوص وضعیت چمن ورزشگاه انزلی بهانه‌ای داشته باشد.

سرمربی ملوان با گله از اینکه در شهرهای دور کشور بهترین و مدرن‌ترین ورزشگاه‌ها ساخته می‌شود ولی انزلی علی‌رغم اینکه یکی از مراکز فوتبال ایران در طول تاریخ فوتبال کشور بوده، از این قاعده مستثنی‌ است، تصریح کرد: انزلی حق دارد ورزشگاه جدید و مدرنی داشته باشد و مشکل به وجود آمده در نور ورزشگاه موید پیری این ورزشگاه قدیمی کشورمان است.

احمدزاده درخصوص وضعیت هادی تامینی اظهار داشت: تامینی اجازه دارد از نخستین جلسه‌ی تمرین ملوان کنار تیم باشد ولی با کوچکترین اشتباه از سوی وی دیگر فرصتی به او داده نمی‌شود.

وی تصریح کرد: موضوع تامینی ثابت کرد علی‌رغم از دست دادن امتیاز در قبال عدم حضور این بازیکن در خط دفاعی ملوان، ولی برای ما رعایت اصول از سوی بازیکنان ملاک اصلی است.

سرمربی ملوان در رابطه با وجود ضعف در دفاع چپ و راست تیم گفت: جمع آوری این بازیکنان نشانه‌ی بضاعت ماست و اگر بودجه اجازه می‌داد و می‌توانستیم باید پنج ملوانی هجرت کرده دیگر را نیز به تیم اضافه می‌کردیم ولی این توانایی نبود و حضور پژمان نوری به دلیل مردانگی وی بود.

احمدزاده درخصوص عدم استفاده کامل از نزهتی در طول بازی‌های ملوان اظهار داشت: ما نمی‌توانیم تمام دارایی‌های خود را در یک مرحله وارد زمین بازی کنیم. با توجه به روند بازی‌های نزهتی در طول فصل گذشته این بازیکن را به عنوان کلید خود زمانی که بازی ما بسته شده، وارد زمین می‌کنیم.

آواتار محمد عسگری

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال/ تساوی ملوان و استقلال در ورزشگاه بدون برق

دیدار تیم‌های فوتبال ملوان انزلی و استقلال تهران با نتیجه تساوی صفر بر صفر خاتمه یافت.

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال شب گذشته (پنجشنبه) از ساعت 21:15 با دیدار ملوان و استقلال در ورزشگاه تختی انزلی آغاز شد و در پایان دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.
در اواسط نیمه اول برق ورزشگاه قطع شد و نورافکن بخشی از ورزشگاه از کار افتاد و به همین دلیل بازی 22 دقیقه‌ دچار وقفه شد.
پس از تعمیر برق ورزشگاه دو تیم بار دیگر به میدان آمدند و بازی را ادامه دادند اما تلاش ملوان و استقلال گلی در بر نداشت و دو تیم امتیازات را تقسیم کردند.
استقلال با این نتیجه 8 امتیازی و ملوان 5 امتیازی شدند.
سایر دیدارهای این هفته امشب و به شرح زیر برگزار می‌شود:

*جمعه 6 شهریور ساعت 21

فولاد مبارکه سپاهان-استقلال اهواز-ذوب آهن-فولاد شهر
علیرضا فغانی - حیدر شکور - بهرام کیانی - بابک وسیله بر - فرج یثربی

سایپا تهران-پیکان قزوین-شریعتی-کرج
شاهین حاج بابایی - کیانوش داود نژاد - علی موغلی - سیدمهدی سیدعلی -

ابومسلم مشهد-ذوب آهن اصفهان-ثامن الائمه-مشهد
سعید بخشی زاده - بابک داوری - محبت رضایی تبار - حسین زرگر -

تراکتورسازی تبریز-راه آهن-تختی- تبریز
تورج حق وردی - حسین خانبان - مهدی عالیقدر - محمدحسین فتاحی

استیل آذین تهران-شاهین بوشهر-دستگردی-تهران
رحیم مهرپیشه - علیرضا کهوری - محمدرضا منصوری - علیرضا اکرمی

مس کرمان-پاس همدان-شهید باهنر-کرمان
یداله جهانبازی - محسن فریمانی - عباس انتظامی - موسی الرضا ارغوانی

فولاد خوزستان-مقاومت سپاسی-تختی-اهواز
جمشید دانش مهر - بهرام نقوی - آرمان اسعدی - آرش خرمیان

پرسپولیس -صبای قم-آزادی-تهران
خداداد افشاریان - رضا سخندان - داود رفعتی - فرشید افشار

آواتار محمد عسگری

مرفاوی پس از توقف استقلال:

تعویض‌هایم دفاعی نبود / بازیکنانم از موقعیت‌ها استفاده نکردند

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با بیان اینکه تیمش می توانست در دیدار با ملوان 3 امتیاز مسابقه را کسب کند، گفت: تعویض‌‎هایم در جریان بازی دفاعی نبود و به دنبال کسب پیروزی بودیم.

صمد مرفاوی که پس از تساوی بدون گل پنجشنبه شب تیمش مقابل ملوان در انزلی در جمع خبرنگاران سخن می گفت، ضمن بیان این مطلب افزود: تعویض‌های من در نیمه دوم اصلا دفاعی نبود و می خواستم با هجومی‌تر کردن تیم در دقایق پایانی مسابقه، 3 امتیاز حساس این دیدار را کسب کنیم.

وی ادامه داد: هر دو تیم برای موفقیت در این دیدار برنامه داشتند اما بازیکنان ما خصوصا نفرات هجومی از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده نکردند تا از کسب پیروزی در این دیدار محروم شویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال اضافه کرد: در نیمه نخست و پس از قطع برق به بازیکنان توصیه های لازم را انجام دادم و توانستیم قدرت ملوان که در دقایق اولیه مسابقه عملکرد خوبی داشت، را کنترل کنیم.

وی با اشاره به اینکه بازیکنانش از سفت بودن زمین چمن ورزشگاه تا حدودی ناراحت بودند، تاکید کرد: بازیکنان ملوان به خوبی تغییر سیستم دادند و با انگیزه بالایی که داشتند تنها به فکر پیروزی در این دیدار بودند و همین مساله کار ما را برای رسیدن به موفقیت سخت‌تر کرد.

مرفاوی ادامه داد: شکست 4 بر صفر ملوان در دیدار گذشته جزء اتفاقات فوتبالی بود زیرا ملوان تیم خوبی است خصوصا در خانه می تواند برای هر حریفی خطرناک باشد.

وی در مورد آخرین وضعیت جانوآریو اظهار داشت: این بازیکن در حال حاضر تمرینات اختصاصی را انجام می دهد و زمانی که به شرایط مطلوب آمادگی دست یابد از وی در مسابقات استفاده می کنم.

سرمربی تیم استقلال با اشاره به اینکه طی روزهای آینده وضعیت نهایی مجتبی جباری مشخص می شود، در پایان گفت: استقلال از بازیکنان بسیار خوب و با تجربه سود می برد که این موضوع می تواند به موفقیت ما در ادامه مسابقات کمک کند.

دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و ملوان بندر انزلی که پنج شنبه شب در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

منبع خبر : سایت خبرگزاری مهر

آواتار محمد عسگری

حاشیه دیدار ملوان واستقلال

دقیقه 20 بازی پروژکتورهای ورزشگاه تختی انزلی قطع شد. مشکل قطعی برق به نوسان برق در شهر بازمی گشت. به دلیل ضعیف شدن برق شهر لامپ های بعضی نقاط شهر خاموش شد و چون برق انزلی از منابع گازی تامین می شود وقتی چراغ ها خاموش می شود برای روشن شدن دوباره باید منتظر سرد شدن لامپ ها ماند.
با توجه به این که تعداد پروژکتورهای ورزشگاه تختی زیاد شده بود، برق شهر تحمل این قدرت را نداشته و برای دقایقی خاموشی در انزلی حکمفرما شد. همین عامل سبب شد بازی 22 دقیقه دچار وقفه شود.

* بعد از اینکه با وقفه در بازی؛ دو تیم به رختکن رفتند مسئولان ورزشگاه برای هواداران حاضر در ورزشگاه منورهای رنگی روشن کردند.

* پیش از شروع بازی تماشاگران استقلال به شدت محمد احمدزاده را مورد تشویق قرار دادند.

* قبل از آغاز بازی امیر حسین صادقی، کیانوش رحمتی، سیاوش اکبرپور، خسرو حیدری و فرهاد مجیدی به سمت نیمکت ملوان رفتند.

* در دقایق 17 و 61 آرش برهانی دو بار توپ را با دست گرفت و با وجودی که وی کارت زرد داشت و این کار او خطا بود سعید مظفری زاده به وی اخطار دوم را نداد.

* ملوانی ها معتقد بودند هادی شکوری دو بار با پا به کمر بازیکنان این تیم کوبیده و داور باید به او اخطار بدهد اما داور هیچکدام از این صحنه ها را خطا نگرفت. مداقع استقلال یکبار با پژمان نوری و باردیگر با آلوز برخورد کرد.

*در جریان بازی در نیمه اول آرش برهانی و رضا عنایتی با یکدیگر با صورت سجاد بیرانوند برخورد کردند که این برخورد باعث خونریزی لب دروازه بان ملوان شد. در این صحنه مظفری زاده اعتقادی به خطا نداشت و در حالی که بیرانوند نیز نیاز به مداوا داشت دستور به توقف بازی نداد. این تصمیم اعتراض پژمان نوری را در پی داشت اما داور مسابقه به کاپیتان ملوان کارت زرد نشان داد.

* در پایان بازی محمد احمدزاده با با تک تک اعضای کادرفنی استقلال به خوش و بش پرداخت که در این بین برخورد وی با روته مولر و غلامپور جالب توجه بود.

آواتار محمد عسگری

اینم خبری از لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا

قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا برگزار شد

قرعه کشی مرحله گروهی رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا برگزار شد.
به گزارش شبکه تلویزیونی دویچه وله، قرعه کشی مرحله گروهی رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا طی مراسمی در شهر موناکو در فرانسه برگزار شد و تیم های حاضر در این رقابتها حریفان خود را شناختند که به شرح زیر است:
گروه یک:
بایرن مونیخ(آلمان)
یوونتوس (ایتالیا)
بوردو(فرانسه)
مکابی حیفا
گروه دو:
منچستریونایتد(انگلیس)
زسکا مسکو(روسیه)
بشیکتاش(ترکیه)
ولفسبورگ(آلمان)
گروه سه:
آث میلان(ایتالیا)
رئال مادرید(اسپانیا)
المپیک مارسی(فرانسه)
اف ث زوریخ(سوئیس)
گروه چهار:
چلسی(انگلیس)
پورتو(پرتغال)
آتلتیکو مادرید (اسپانیا)
آپوئل نیکوزیا (قبرس)
گروه پنج:
لیورپول(انگلیس)
لیون(فرانسه)
فیورنتینا(ایتالیا)
دبرسن(مجارستان)
گروه شش:
بارسلونا(اسپانیا)
اینتر میلان(ایتالیا)
دینامو کیف (اوکراین)
روبین کازان(روسیه)
گروه هفت:
سویل(اسپانیا)
گلاسکو رنجرز(اسکاتلند)
اشتوتگارت (آلمان)
اونیریا اورزیچنی ( رومانی )
گروه هشت:
آرسنال(انگلیس)
آ زد آلکمار ( هلند )
المپیاکوس(یونان)
استاندارد لیه ژ(بلژیک)

منبع خبر : سایت  http://www.iribnews.ir

آواتار محمد عسگری

بهترین‌های لیگ قهرمانان اروپا شناخته شدند
مسی بهترین بازیکن سال 2009

لیونل مسی بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا شناخته شد.

پنجشنبه شب در مراسمی که در حاشیه قرعه کشی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در شهر موناکو فرانسه برگزار شد، اتحادیه فوتبال اروپا بهترین‌های این رقابت‌ها در فصل گذشته را معرفی کرد. بر این اساس لیونل مسی مهاجم آرژانتینی بارسلونا قهرمان رقابت‌ها به عنوان بهترین بازیکن این رقابت‌ها انتخاب شد.

مسی با به ثمر رساندن 9 گل زده نقش بسیار مهمی در قهرمانی آبی ـ اناری‌ها در این رقابت‌ها داشت و در دیدار پایانی برابر منچستر یونایتد زننده یکی از دو گل دیدار پایانی بود. کریستیانو رونالدو از پرتغال در فصل 2008 توانسته بود این عنوان را به خود اختصاص دهد.

مسی همچنین به عنوان بهترین مهاجم این رقابت‌ها نیز انتخاب شد. در مراسم معرفی برترین‌ها عنوان بهترین دروازه‌بان به ادوین فان در سار سنگربان هلندی منچستر یونایتد رسید.

جان تری کاپیتان چلسی هم بهترین مدافع فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا شناخته شد. تری در سال 2008 نیز این عنوان را از آن خود کرده بود.

ژاوی هرناندس بازیکن خط میانی بارسا و تیم ملی اسپانیا در جمع بهترین‌های اروپا توانست بالاترین امتیاز را به خود اختصاص داده و بهترین هافبک قاره سبز در فصل گذشته شناخته شود.

آواتار محمد عسگری

اینم خبری برای علاقمندان به برنامه نود

برنامه ‌٩٠ که مدتی بنابر دلایل مختلف تعطیل شده بود، پخش مجددش را از دوشنبه سی‌ام شهریورماه جاری، یک روز پس از عید سعید فطر آغاز می‌کند. پیش از این مسوولین شبکه سوم نا آمده بودن دکور را دلیل اصلی عدم پخش برنامه نود اعلام کرده بودند.

این برنامه در حالی شروع دوباره‌اش را از سر می‌گیرد که یکشنبه ‌٢٩ شهریورماه هفته ششم مسابقات فوتبال لیگ برتر برگزار می‌شود.

آواتار محمد عسگری

اخباری کوتاه از باشگاه استقلال

اعضای تیم فوتبال استقلال تهران پس از انجام دیدار با ملوان انزلی با اتوبوس به تهران بازگشتند.
کاروان این تیم پس از کسب تساوی و ترک ورزشگاه، در یکی از رستوران‌های شهر انزلی به صرف شام پرداخته و سپس راهی تهران شدند. اتوبوس حامل بازیکنان این تیم راس ساعت 30/7صبح به تهران رسید.

* وحید طالب لو و مهدی امیر آبادی با کسب اجازه از مربیان استقلال راهی رامسر شدند.

*بنا به تشخیص اعضای کادر فنی استقلال تمرین امروز این تیم تعطیل اعلام شد.جلسه بعدی تمرین تیم استقلال فردا ساعت 18 در ورزشگاه دستگردی خواهد بود.

* راینر کرافت مربی بدنساز استقلال امروز راهی آلمان شده و پس از ملاقات با خانواده خود روز چهارشنبه به تهران بازمی گردد.

تیم فوتبال استقلال تهران در هفته پنجم لیگ برتر روز دوشنبه 16 شهریور در ورزشگاه آزادی به مصاف سایپا می رود.

آواتار محمد عسگری

اخبار کمیته انضباطی/ استقلال جریمه شد

تیم فوتبال استقلال به دلیل تاخیر در حضور در زمین در بازی مقابل مقاومت‌سپاسی با جریمه مالی روبرو شد.

احکام کمیته انضباطی به شرح زیر است:

* با توجه به بروز تخلفات از سوی تماشاگران منتسب به تیم های مقاومت شهید سپاسی و استقلال تهران مبنی بر فحاشی به بازیکنان تیم مقابل ،پرتاب بطری و سه مورد پرتاب نارنجک توسط تماشاگران میزبان،کمیته انضباطی هر دو تیم را با توبیخ کتبی با درج در پرونده و منفردا به پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
گفتنی است، تیم مقاومت شهید سپاسی به دلیل دارا بودن 5 بازیکن اخطاری به پرداخت 2میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
همچنین تیم های استقلال تهران و مقاومت شهید سپاسی که به ترتیب با 3 و یک دقیقه تاخیر به زمین مسابقه وارد شده بودند جریمه نقدی شدند.بر همین اساس استقلال تهران مبلغ 900000 ریال و باشگاه مقاومت سپاسی 300 هزار ریال جریمه شد.

*حسین کاظمی، بازیکن تیم استقلال تهران نیز به دلیل تخلف و رفتار غیر ورزشی با توبیخ کتبی و درج در پرونده به پرداخت مبلغ 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

آواتار محمد عسگری

خداداد افشاریان به احتمال زیاد از داوری محروم شود

خداداد افشاریان از جمله داورانی بود که پس از زیاد نکردن دست مزد داوران نسبت به این مسئله اعتراض داشت و اعتراض خود را در چند مصاحبه مطرح کرد. به دلیل مصاحبه هایی تندی که در این زمینه انجام داد احتمال دارد از حضور در میادین محروم شود. البته هنوز کمیته فنی در خصوص وی تصمیمی گیری نکرده است و تنها گزارشی از عملکرد وی تهیه شده است.

آواتار محمد عسگری

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران با برتری تیم‌های پرسپولیس، استیل‌آذین، سپاهان، ذوب‌آهن  تراکتور سازی پیگیری شد.

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 21 امشب با برگزاری 7 دیدار هم‌زمان پیگیری شد که در پایان نتایج زیر به دست آمد:
*پرسپولیس یک - صبای قم صفر
گل: کریم باقری دقیقه 80
اخراج: جلال اکبری از پرسپولیس

*سپاهان اصفهان 4 - استقلال اهواز یک

*سایپا صفر - پیکان قزوین 2

*ابومسلم مشهد یک - ذوب‌آهن اصفهان 2

*استیل‌‌آذین 2 - شاهین بوشهر یک

*مس کرمان 3 - پاس همدان صفر 2

*فولاد خوزستان یک - مقاومت سپاسی شیراز یک
اخراج: محمد ایرانپوریان از مقاومت 

* تراکتورسازی تبریز 2 - راه‌آهن شهرری 1

منبع خبر : سایت خبرگزاری فارس

آواتار محمد عسگری

اینم یه خبر برای علاقمندان به منچستر

لیگ قهرمانان اروپا؟ منچستریونایتد در گروه مرگ

آیین قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان باشگاه‌های اروپا برگزار شد که طی آن تیم منچستریونایتد انگلیس در گروه دوم با حریفانی از روسیه، ترکیه و آلمان همگروه شد.

به گزارش سایت گل، سر الکس فرگوسن سرمربی تیم منچستریونایتد پس از قرعه کشی این رقابت‌ها گفت: در گروه سختی قرار گرفته ایم، وولفسبورگ آلمان قهرمان بوندسلیگاست و سفرهای طولانی به ترکیه و روسیه می‌تواند برای منچستریونایتد مشکل ساز باشد.

وی اظهار داشت: زسکا مسکو در سال‌های اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته و بازی در ترکیه همیشه سخت بوده است.

گروه دوم: منچستر یونایتد انگلستان، زسکامسکو روسیه، بشیکتاش ترکیه و وولفسبورگ آلمان

منبع خبر : سایت خبرگزاری ایرنا

آواتار محمد عسگری

شهرآورد میلان حساس‌ترین دیدار هفته دوم کالچو

تیم‌های همشهری آث میلان و اینترمیلان، شنبه شب حساس‌ترین دیدار هفته دوم رقابت‌های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه‌های ایتالیا (کالچو) را برگزار خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، این دیدار درحالی فرداشب در ورزشگاه سن سیرو میلان برگزار خواهد شد که تیم اینترمیلان (مدافع عنوان قهرمانی) در هفته نخست برابر تیم تازه صعود کرده باری متوقف شد تا فصل جاری این مسابقه ها را با ناکامی آغاز کند.

آواتار محمد عسگری

ضیایی:خبرنگاران به کادر من توهین کردند!
به هیچ وجه برنامه‌ای برای وقت‌کشی نداشتیم
شاید پرسپولیسی‌ها می‌خواستند به بازیکنم سیلی بزنم

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: برنامه‌ای برای اتلاف وقت نداشتیم.

محمدحسن ضیایی که پس از دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و صبای قم به دلیل آنچه که آن را توهین خبرنگاران قمی در بازی هفته‌ی پیش صبا عنوان می‌کرد حاضر به شرکت در نشست پس از بازی نبود، با کمی تاخیر سرانجام به این نشست آمد و در این باره گفت: در بازی گذشته‌ی صبا به رغم آنکه نماینده‌ام را به نشست مطبوعاتی فرستادم اما، خبرنگاران قمی به کادر فنی ما توهین کردند. من پس از آن بازی کمی عصبانی بودم و در آن شرایط ممکن بود حرفی بزنم که مشکل‌ساز شود و تنها به این دلیل در نشست مطبوعاتی حاضر نشدم اما، آنها پاسخ خوبی به ما ندادند.

پس از اظهارات "ضیایی" خبرنگاران از او پرسیدند که اگر در این مسابقه پیروز می‌شدید هم نماینده‌تان را به نشست می‌فرستادید که وی گفت: در بازی هفته‌ی گذشته پیروز شدیم من آن کار را کردم اما، سرانجام به این نشست آمدم تا حاشیه‌ها ادامه نداشته باشد.

وی پیرامون شکست تیمش مقابل پرسپولیس نیز گفت: بازی خوبی بود و تیم ما به خصوص در نیمه‌ی اول عملکرد قابل قبولی داشت و صاحب موقعیت‌های خطرناکی هم شد اما، در نیمه‌ی دوم با تغییر تاکتیکی که تیم پرسپولیس داد و بازی را به کناره‌ها برد، کم کم تیم صبا به عقب رانده شد و ما بیشتر به ضد حملات توجه کردیم.

سرمربی صبا در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه چرا اتلاف وقت شدید بازیکنان صبا در دستور کارشان قرار داشت، تصریح کرد: به هیچ وجه برنامه‌ای برای وقت کشی نداشتیم. شما بروید 90 دقیقه‌ی بازی را دوباره ببینید تا متوجه شوید چه تیمی بیشتر وقت تلف کرده است. اگر دروازه‌بان ما سینه‌ای مجروح دارد و روی زمین خوابیده است، این به معنای اتلاف وقت نیست.

وی درباره‌ی عملکرد داوری بازی گفت: داوری در مجموع بد نبود اما، در برخی صحنه‌ها معتقدم عملکرد ضعیفی داشت.

وی در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه چرا تلاشی برای پایان یافتن درگیری بازیکنان دو تیم در پایان این مسابقه نداشتید، گفت: من هنگامی که دو بازیکن با هم درگیر شدند، جلو رفتم تا آنها را از یکدیگر جدا کنم و نسبت به این مساله بی‌توجه نبودم. شاید بازیکن گله‌مند پرسپولیس در آن صحنه انتظار داشته است من بروم و سیلی به گوش بازیکن تیمم بزنم!

به گزارش ایسنا ضیایی در پایان این نشست در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر جذابیت بازی و علت نمایش غیر قابل قبول تیم صبا گفت: شاید چون پرسپولیس مدام روی دروازه‌ی ما آن هم در نیمه‌ی دوم حمله می‌کرد، شما واژه‌ی جذاب را به این بازی لقب داده‌اید. معتقدم نیمه‌ی اول مسابقه جذاب‌تر بود چرا که هر دو تیم حمله می‌کردند.

منبع خبر : سایت خبرگزاری ایسنا

آواتار محمد عسگری

علاقمندان به استقلال و طرفداران آبی دل :

ضمن خوش آمد گویی به کاربران مهمان  این تالار از شما کاربر محترم دعوت می شود تا با عضویت در این تالار (تالار خودتان ) و با ارائه نظرات ، پیشنهادات و انتقادات و شرکت در قسمت بحث های کارشناسی این تالار در هر چه بهتر شدن  این تالار شریک باشید.

باشد که قدمی ناچیز برای تیم محبوبمان برداشته باشیم ، از دوستانی که عضو این تالار شدن هم درخواست می شود در بحث های کارشناسی شرکت داشته باشند به امید کسب افتخار دیگر از استقلال عزیزمان.

این پایگاه (وب سایت )اطلاع رسانی  باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران را فراموش نکنید

http://www.esteghlaltehranfc.com

***با تشکر عضو کوچیک ازبین شما  آبی دلان ***

آواتار محمد عسگری

نتایج کامل رقابت های هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشور

هفته چهارم رقابت‌های فوتبال باشگاه‌های کشور با برتری تیم‌های ذوب آهن، استیل آذین، مس کرمان، سپاهان و پرسپولیس و توقف فولاد در خانه برابر مقاومت به پایان رسید. 
هفته چهارم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور شب گذشته(جمعه شب) با برگزاری 8 دیدار در شهرهای مختلف کشور برگزار شد که در یکی از این دیدارها تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با گل‌های محمدرضا خلعتبری موفق به شکست ابومسلم در مشهد شد تا با 10 امتیاز صدرنشین لیگ برتر نام بگیرد.
همچنین در ورزشگاه دستگری استیل آذین با گل‌های علی کریمی از سد تیم فوتبال شاهین پارس جنوبی گذشت تا با 9 امتیاز رده دوم جدول رده بندی را از آن خود کند.
تیم‌های پرسپولیس، سپاهان، مس کرمان، تراکتورسازی تبریز و پیکان قزوین تیم‌های دیگر پیروز در هفته چهارم بودند، ضمن اینکه در اهواز تیم‌های فولاد و مقاومت به تساوی یک بر یک رضایت دادند تا تنها نتیجه مساوی در روز دوم این هفته را رقم زده باشند.
پرسپولیس در شرایطی با تنها گل کریم باقری برابر صبا به پیروزی رسید که برای نخستین بار در لیگ نهم تماشاگرانش را در کنارش داشت. بیش از 50 هزار هوادار پرسپولیس در جشن پیروزی تیمشان شرکت کردند.

* سپاهان اصفهان 4 - استقلال اهواز یک
گل‌ها: فرزاد حاتمی(13)، مهدی جعفرپور(14)، هادی عقیلی(56-پنالتی) و احسان حاج صفی(76) برای سپاهان اصفهان - اسماعیل شریفات(32) برای استقلال اهواز

* سایپا کرج صفر - پیکان قزوین 2
گل‌ها: میثم رضاپور(44) و مجید خدابنده لو(85) برای پیکان

* ابومسلم مشهد یک - ذوب آهن اصفهان 2
گل‌ها: سعید خانی(69) برای ابومسلم - محمدرضا خلعتبری(15 و 25) برای ذوب آهن

* تراکتورسازی تبریز 2 - راه آهن شهرری یک
گل‌ها: کرار(89 و 2+90) برای تراکتورسازی - عیسی ترائوره(12) برای راه آهن

* استیل آذین تهران 2 - شاهین بوشهر یک
گل‌ها: علی کریمی(10 و 55) برای استیل آذین - احمدی پور(65) برای شاهین پارس

* مس کرمان 3 - پاس همدان2
گل‌ها علی سامره(14)، فرزاد آشوبی(68) و مهدی رجب زاده(3+90) برای مس کرمان - هادی اصغری(77) و مقداد قباخلو(2+90) برای پاس همدان

* فولاد خوزستان یک - مقاومت سپاسی شیراز یک
گل‌ها: جواد شیرزاد(45) برای فولاد - امین متوسل زاده(34) برای مقاومت

* پرسپولیس تهران یک- صبای قم صفر
گل‌ها: کریم باقری(80) برای پرسپولیس

در نخستین دیدار هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور هم که پنجشنبه شب برگزار شد دو تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و استقلال تهران به تساوی صفر بر صفر رضایت دادند.

آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۳۶۵ روز قبل

تمام 23 مربی حاضر در کلاس مربیگری حرفه‌یی قبول شدند /مراسم اعطای مدارک با حضور مسوولان فدراسیون فوتبال و روته‌مولر.

دبیر کمیته آموزش فدراسیون فوتبال از قبول شدن تمامی بیست و سه مربی حاضر در دوره مربیگری حرفه‌ای AFC خبر داد.

غلامرضا جباری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: هفته گذشته کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که تمامی بیست و سه مربی حاضر در کلاس مربیگری حرفه‌ای ایران قبول شده‌اند. مدارک و گواهی این دوره آماده است و قرار است طی مراسمی این مدارک به مربیان اعطا شود.

وی افزود: گزینش کمیته آموزش به گونه‌ای بود که افراد منتخب بیشترین شانس را برای قبول شدن در این دوره داشتند و خوشبختانه تمامی 21 مربی داخلی و دو مربی خارجی در این دوره موفق بودند.

جباری درباره مراسم اعطای این مدارک گفت: پس از ماه مبارک رمضان در مهر ماه و در مراسمی که در هتل آکادمی یا هتل المپیک برگزار می‌شود این مدارک از سوی روته‌مولر و مسوولان فدراسیون فوتبال به مربیان اعطا می‌شود. تلاش خواهیم کرد که برای این مراسم از AFC هم مقاماتی را دعوت کنیم.

وی همچنین از برگزاری دومین کلاس مربیگری حرفه‌ای در اردیبهشت سال آینده خبر داد و گفت: این کلاس در سه مرحله و به فاصله سه ماه از یکدیگر برگزار می‌شود.

منبع خبر : سایت خبرگزاری ایسنا

آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۳۶۵ روز قبل

مربی استقلال اهواز: داور شکست ما را رقم زد

اصفهان - مربی تیم فوتبال استقلال اهواز گفت: داور شکست تیم ما را مقابل سپاهان اصفهان رقم زد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، کریم بوستانی که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت، افزود: هماهنگ نبودن داور و کمک داور در اعلام خطای آفساید باعث شد گل اول در وضعیت آفساید وارد دروازه ما شود و از پنج گل این دیدار چهار گل در اثر اشتباه داوری بود.

مربی استقلال اهواز با بیان اینکه کمک داوری که پرچم خود را بالا آورده دیگر نباید پایین بیاورد، خاطرنشان کرد: ناظر داوری هم اشتباه کمک داور را تایید کرد اما به گفته وی دروازه بان باید به سوت داور توجه کند و به پرچم کمک داور توجهی نداشته باشد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر نارضایتی داوران از دستمزد خود تاکید کرد:
دلیل نمی‌شود اگر فدراسیون حقوق کافی به داوران ندهد بخواهند به صورتی بازی را اداره کنند که فاجعه در فوتبال رخ دهد.

وی با اشاره به اینکه تیم سپاهان مهره‌های بسیار خوب و کادر فنی قوی دارد تصریح کرد: در این دیدار شروع و آمادگی خوبی داشتیم و می‌دانستیم سپاهان تیم قدرتمندی است و بر همین اساس با سه مهاجم بازی کردیم.

بوستانی افزود: روی ضربات ایستگاهی سپاهان برنامه ریزی کردیم و تیم ما صرف نظر از اشتباه داوری خوب کار کرد و دست و پا بسته نبود چون برای برد آمده بودیم.

وی علت عدم حضور خداداد عزیزی را در کنفرانس خبری منع وی توسط شریفی رییس کمیته انضباطی برای مصاحبه ذکر کرد و گفت: با توجه به نتایج کسب شده عزیزی برای این تیم خوب کار کرده است.  

صفحه ۱ از ۱۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰