بحث کارشناسی دیدار ایران و بحرین

آواتار بردیا امینی
بحث کارشناسی دیدار ایران و بحرین
توسط   بردیا امینی   ۵۳۲۳ روز قبل

به نظر شما ایران مقابل بحرین چگونه بازی کرد؟

بهترین پست و بد ترین پست کدامند؟

بهترین بازیکنان از دید شما چه کسیانی  بودند؟

آواتار بردیا امینی
توسط   بردیا امینی   ۵۳۲۳ روز قبل

به نظر من ایران تو 90دقیقه 900 بار غافلگیر شد و اصلأ چیزی به اسم انسجام تیمی وجود نداشت و هرکس برای خودش بازی میکرد .ولی نیم بحرین باهدف بازی میکرد و بسیار هوشیارانه بازی میکردندوکاملأ سوار بازی بودن.

بهترین پست مهاجمین بودن و بدترین مدافعان که آقای کعبی گل سرسبدشون بود.

بهترین بازیکنم آقای خلعتبری که متأسفانه مصدوم شد و بعد آقایان برهانی و حیدری

آواتار محمد عسگری
توسط   محمد عسگری   ۵۳۲۳ روز قبل

خوشبختانه این بازی رو من ندیدم ولی از نتیجه اش معلومه بازم به کلکسیون افتخاراتمون در آسیا اضافه شد 

چهار تا گل خوردن از بحرین قدرت فوتبال ما رو تو آسیا نشان داد ،دیگه ما حتی این عربها رو نمیتونیم شکست بدیم وضع از این بدتر نمیشه .بهترین و بدترین پست هم چون من بازی رو ندیم اظهار نظر نمیکنم ولی در بازی  که4 تا گل بخوری اونم از بحرین دیگه باید گفت فوتبالیست بردیم از ایران یا توپ جمع کن.

آواتار هومن کیانی
توسط   هومن کیانی   ۵۳۲۳ روز قبل

از وقتی که ایران نتونست بره جام جهانی من از تیم ملی زباد خوشم نمیاد و بازیش رو هم ندیدم چون معلوم بود میبازه دیگه .  تیم ملی کنونی دیگه اون تیم ملی ای که میشناختیم نیست .

خیلی خنده داره که به بحرین باختیم . قطبی ها که قبل از بازی همش میگفت ما می بریم .

آواتار احمد قدس
توسط   احمد قدس   ۵۳۲۲ روز قبل

بازی مسخره ای بود

تیم ملی ایران از بحرین شکست بخوره خیلی خنده داره .

آواتار سولماز برهانی
توسط   سولماز برهانی   ۵۳۲۱ روز قبل
از نظر من هم بازی مزخرفی بود تنها کاری که بازیکنای ما یاد گرفتن توجیه بیجای خودشون و خرده گرفتن به داوره (اشاره به اون مصاحبه ی برهانی که گفته بود داور روی قهرمانی رو سفید کرد ، که من فکر می کنم ارش هنوز اون شاهکار محسن قهرمانی مربوط به بازی چند فصل پیش بین پاس و استقلال ؛که خطای پیروز قربانی  منجر به اخراجش از زمین شد رو فراموش نکرده ) به نظر من علاوه بر مدافعین  طالب لو هم مقصربود و مثل همیشه ارش مجبود بود خودش جور ضعف هافبکها و عدم ایجاد موقعیت مناسب از طرف اونها رو بکشه اون تو خط حمله همیشه تنهاست...
آواتار اسماعیل شریفی
توسط   اسماعیل شریفی   ۵۳۲۰ روز قبل
بدترین نفر افشین قطبی بود که آبرو ایران رو بااین بازی افتضاح برد