احتمال بازگشت حمودی

آواتار مهدی ثقفیان
احتمال بازگشت حمودی
توسط   مهدی ثقفیان   ۳۶۵۵ روز قبل

علی حمودی در راه بازگشت به استقلال
.
.
.
.
.
.
نظرتون ؟؟؟؟

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۵۵ روز قبل

هر چند که خیلی بازیکن خوبیه و خیلی با خسرو هماهنگه و وقتی رفت استقلال خیلی ضربه خورد ولی چون سیاست باشگاه این هست که امسال جوون گرایی کنه به نظرم بهتره میلاد فخرالدینی رو جذب کنیم.حمودی 28 سالشه و فخرالدینی 24 سال.به نظرم اول باید برن سراغ فخرالدینی بعد بیان سراغ حمودی.

این نکته رو هم بگم که جذب حمودی خیلی راحت تر از فخرالدینی هست چرا که تراکتور فصل بعد در مسابقات آسیایی حضور داره ولی استقلال و سپاهان حضور ندارن.نه فقط حمودی بلکه دیگر بازیکنان سپاهان هم جذب کردنشون آسونه.برای همین قلعه نویی زرنگی کرده و سراغ بازیکنان سپاهان مثل عقیلی ، ابراهیمی ، حمودی و یعقوب کریمی رفته.

ولی نکته ای که هست اینکه اول باید تکلیف مدیریت باشگاه مشخص بشه بعد راجع به این مسائل صحبت کنیم.

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۵۵ روز قبل

علی حمودی بازیکنه خوب وبا اخلاقیه  ولی اینکه  باید تکلیف مدیریت مشخص بشه اول بعد بریم سراغ بازیکن عاقلانه تره .

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۵۵ روز قبل
نوشته شده توسط: افسانه طرقیان

با اجازه ی همه من مخاف برگشتش هستم...حمودی هر چند که بازیکن خوبی باشه ولی تو اون شرایط نباید میرفت و اس اسو ول میکرد و ضربه ی بدی به اس اس زد....حالا هر چندم خوب باشه و با خسرو هماهنگ اما من به شخصه دوس ندارم برگرده چون اســــــــــــــــــتقلال جای بازیکنهای متعصبه...همین

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۵۴ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

با اجازه ی همه من مخاف برگشتش هستم...حمودی هر چند که بازیکن خوبی باشه ولی تو اون شرایط نباید میرفت و اس اسو ول میکرد و ضربه ی بدی به اس اس زد....حالا هر چندم خوب باشه و با خسرو هماهنگ اما من به شخصه دوس ندارم برگرده چون اســــــــــــــــــتقلال جای بازیکنهای متعصبه...همین

آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۵۴ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

هر چند که خیلی بازیکن خوبیه و خیلی با خسرو هماهنگه و وقتی رفت استقلال خیلی ضربه خورد ولی چون سیاست باشگاه این هست که امسال جوون گرایی کنه به نظرم بهتره میلاد فخرالدینی رو جذب کنیم.حمودی 28 سالشه و فخرالدینی 24 سال.به نظرم اول باید برن سراغ فخرالدینی بعد بیان سراغ حمودی.

این نکته رو هم بگم که جذب حمودی خیلی راحت تر از فخرالدینی هست چرا که تراکتور فصل بعد در مسابقات آسیایی حضور داره ولی استقلال و سپاهان حضور ندارن.نه فقط حمودی بلکه دیگر بازیکنان سپاهان هم جذب کردنشون آسونه.برای همین قلعه نویی زرنگی کرده و سراغ بازیکنان سپاهان مثل عقیلی ، ابراهیمی ، حمودی و یعقوب کریمی رفته.

ولی نکته ای که هست اینکه اول باید تکلیف مدیریت باشگاه مشخص بشه بعد راجع به این مسائل صحبت کنیم.

آواتار ابولفضل دولتی
توسط   ابولفضل دولتی   ۳۶۵۴ روز قبل

بالزیکن خوبی همون تور که همه میگن با خسرو هم خیلی هماهنگ چس میتون واسه استقلال مهره خوبی باشه من با اومدنش موافقم

آواتار ابولفضل دولتی
توسط   ابولفضل دولتی   ۳۶۵۴ روز قبل
نوشته شده توسط: ابولفضل دولتی

بالزیکن خوبی همون تور که همه میگن با خسرو هم خیلی هماهنگ پس میتون واسه استقلال مهره خوبی باشه من با اومدنش موافقم

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۵۴ روز قبل

من دوست دارم برگرده