4 بازی دوستانه تیم ملی

آواتار حسن یارمحمدی
4 بازی دوستانه تیم ملی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۶۵۰ روز قبل

قصد دارم در این تاپیک به روند آمادگی تیم ملی فوتبال ایران تا جام جهانی بپردازیم.

از دوستان عزیز هم باشگاهی میخوام نظراتشونو درباره این 4 بازی دوستانه مطرح کنن

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۶۵۰ روز قبل

بازی اول مقابل بلاروس اکثر بازیکنایی که قراره خط بخورن و در جام جهانی ذخیره هستن تشکیل داده بودن

حقیقی که فکر کنم دروازه بان سوممون باشه

در قلب دفاع صادقی و منتظری بودن که عملکرد بدی نداشتن دفاع راست و چپ هم ماهینی و پولادی بودن که احتمال زیاد پولادی دفاع چپ ثابتمون خواهد بود

هافبک ها تیموریان حقیقی و حدادی فر بودن که یکی از اون دوتا حتما خط میخوره

مهاجمان هم شریفی و انصاری فرد و خلعتبری بودن که انصافا شریفی خیلی خوب ظاهر شده حیفه خط بخوره

بازیکنای جانشین هم حیدری و خانزاده و حاج صفی و جهانبخش و رحمانی بودن که جهانبخش خوب بود

نکونام هم  15 دقیقه آخر جای تیموریان اومد

در کل به نظرم در غیاب بازیکنای اصلی آنچنان مفید نبود

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۵۰ روز قبل

اگه قراره جلوی بوسنی اینطوری بازی کنیم معلوم چطور میشه . این که ماکتش بود وای به حال اصلش!

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۵۰ روز قبل

متاسفانه بازی و ندیدم ونمیتونم نظری در مورد بازی بدم! ولی بعید میدونم بازیکن خاصی به تیم اضافه بشه و یا خط بخوره! هرچند نبی معتقد بود که این تیم با تفاضل گل یک یا یک امتیاز اختلاف از بوسنی نتونسته بیاد جام جهانی!!!(عین حرف نبی)

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۵۰ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

[متاسفانه بازی و ندیدم ونمیتونم نظری در مورد بازی بدم! ولی بعید میدونم بازیکن خاصی به تیم اضافه بشه و یا خط بخوره! هرچند نبی معتقد بود که این تیم با تفاضل گل یک یا یک امتیاز اختلاف از بوسنی نتونسته بیاد جام جهانی!!!(عین حرف نبی)

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۶۴۹ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

متاسفانه بازی و ندیدم ونمیتونم نظری در مورد بازی بدم! ولی بعید میدونم بازیکن خاصی به تیم اضافه بشه و یا خط بخوره! هرچند نبی معتقد بود که این تیم با تفاضل گل یک یا یک امتیاز اختلاف از بوسنی نتونسته بیاد جام جهانی!!!(عین حرف نبی)

نبی کاملا اشتباه گفته این دوتا اصلا تو گروه هم نبودن
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۴۹ روز قبل
نوشته شده توسط: سعید آقامحمدی

اگه قراره جلوی بوسنی اینطوری بازی کنیم معلوم چطور میشه . این که ماکتش بود وای به حال اصلش!

آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۳۹ روز قبل

خلاصه بگم . ایران با این شرایطش هیچی نمیشه!

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۳۸ روز قبل

مساویهای سریالی تیم ملی ادامه داره

امروز هم بازی با آنگولا مساوی شد البته بازیکنا معلوم بود کمی محتاط بازی میکردن که آسیب نبینن که کاملا طبیعیه ولی مشخصه که کی روش هنوز نتونسته خواسته هاشو به بازیکنها القا کنه

من براشون آرزوی موفقیت دارم ولی اصلا خوش بین نیستم ....تیمی که دروازه بان اولش هنوز مشخص نیست خودش یک نوع راه رفتن روی لبه تیغه ولی بازم به عنوان یه ایرانی براشون آرزوی موفقیت دارم

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۳۸ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار

امروز هم بازی با آنگولا مساوی شد البته بازیکنا معلوم بود کمی محتاط بازی میکردن که آسیب نبینن که کاملا طبیعیه ولی مشخصه که کی روش هنوز نتونسته خواسته هاشو به بازیکنها القا کنه

من براشون آرزوی موفقیت دارم ولی اصلا خوش بین نیستم ....تیمی که دروازه بان اولش هنوز مشخص نیست خودش یک نوع راه رفتن روی لبه تیغه ولی بازم به عنوان یه ایرانی براشون آرزوی موفقیت دارم

کاملا درست.. موافقم

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۳۷ روز قبل

خوشبین نیستم...فقط آرزوی موفقیت دارم برای تیم ایران.