حفظ بازیکن

آواتار محمد میرزاده
حفظ بازیکن
توسط   محمد میرزاده   ۳۶۰۱ روز قبل

به نظر شما استقلال باید چه بازیکنانی را حفظ کند

به نظر من:رحمتی،حیدری،بیگ زاده،عمران زاده،تیموریان،برهانی،قاضی،سید حسین حسینی،نوری،ساموئل،صادقی،ایمان با صفا

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۰۱ روز قبل

به نظر من:رحمتی،حیدری،بیگ زاده،عمران زاده،تیموریان،برهانی،قاضی،سید حسین حسینی،نوری،ساموئل،صادقی،ایمان با صفا

بیگ زاده و قاضی و نوری رو حذف کن بقیه دیگه بمونن....

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۰۱ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

[quote=m.m77]

نوری رو حذف کن بقیه دیگه بمونن....

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۰۱ روز قبل

نوری رو حذف کن.

ضمنا اینم بگم سید حسین حسینی به خاطر سربازیش مجبوره از استقلال بره.

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۰۰ روز قبل
امیرخان ساموئل و نمیخواد احتمال زیاد میره حسین حسینی هم که سربازه باید بره نوری وبرهانی اگه جایگزین بهتری براشون داشته باشیم بهتره که برن .حیدری و تیموریانم که به اروپا فک میکنن معلوم نیست بمونن .رحمتی هم که من شنیدم با امیرخان به مشکل خورده وامیر خان دنبال جایگزین براش هست مثل اینکه قراره با شهاب گردان صحبت کنن .
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۰۰ روز قبل
نوشته شده توسط: افسانه طرقیان

امیرخان ساموئل و نمیخواد احتمال زیاد میره حسین حسینی هم که سربازه باید بره نوری وبرهانی اگه جایگزین بهتری براشون داشته باشیم بهتره که برن .حیدری و تیموریانم که به اروپا فک میکنن معلوم نیست بمونن .رحمتی هم که من شنیدم با امیرخان به مشکل خورده وامیر خان دنبال جایگزین براش هست مثل اینکه قراره با شهاب گردان صحبت کنن .

همه ی گفته هات صحیحه بجز اینکه میگی رحمتی با امیر خان به مشکل خورده...عزیزم اشتباهی شنیدی وگرنه سید بارها خودش گفته مشکلی برای تمدید قرارداد با استقلال نداره و تو این تیم میمونه ... به نظر خودمم امیر خان سید رو میخواد ....یه لحظه فک کن سیدو از دست بدیم بعدش گردانو جذب کنیم واااااااااااااااای خدا اون روزو نیاره

آواتار فرخنده عدالتیان
توسط   فرخنده عدالتیان   ۳۵۹۳ روز قبل
رحمتی باید باشه
آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۵۹۰ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

نوری رو حذف کن.

ضمنا اینم بگم سید حسین حسینی به خاطر سربازیش مجبوره از استقلال بره.