امین منوچهری

آواتار محمدحسن ملکی
امین منوچهری
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۶۴۷ روز قبل

به نظر من اگه جذبش کنن بد نیست حداقل برای ذخیره کاوه هم که بیاد با هم هماهنگ میشن

خودش هم گفته بود اشاره کنن سریع میام

آواتار محمد میرزاده
توسط   محمد میرزاده   ۳۶۴۶ روز قبل

خوب میلاد میداوودی که بهتره

آواتار مهدی خلیلی شهنا
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۶۴۶ روز قبل

مهاجم خوب و فرصت طلبیه . تو اون نیم فصل خوب ازش بازی نگرفتن .اگه بتونن انصاریفر رو هم جذب کنن اون موقع یه خط آتش رویایی داریم .

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۴۶ روز قبل

فقط تعصب داشتن به استقلال دلیل جذب بازیکن نمیشه.خیلی بهتر از منوچهری رو میتونیم بخریم.

استقلال باید اونقدر بازیکن خوب داشته باشه که به اصطلاح فوتبالی ها 2 تا تیم داشته باشه.یعنی یه نیمکت قوی و سرشار از بازیکنان با انگیزه و توانمند.

نه اینکه مثل این فصلی که گذشت بازیکنای بی کیفیتی مثل نوری ، غلام نژاد ، کبه ، نیکبخت ، اولادی و .... جذب کردیم.

باید نیمکتمون اونقدر قوی باشه که بازیکنای داخل زمین ترس از این داشته باشن که اگه بد بازی کنم یه بازیکن هست که با من تعویض بشه و بعد ها جایگاه منو در ترکیب ثابت بگیره.

استقلال باید بره دنبال انصاری فرد یا بایرامی و از این تیپ مهاجمانی که کارشون فقط گلزنی هست.مثلا میداوودی هم مهاجم خوبیه ولی یک Finisher یا همان تمام کننده شش دانگ نیست.چیزی که استقلال نیاز داره یک تمام کننده شش دانگه.

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۴۶ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

فقط تعصب داشتن به استقلال دلیل جذب بازیکن نمیشه.خیلی بهتر از منوچهری رو میتونیم بخریم.

استقلال باید اونقدر بازیکن خوب داشته باشه که به اصطلاح فوتبالی ها 2 تا تیم داشته باشه.یعنی یه نیمکت قوی و سرشار از بازیکنان با انگیزه و توانمند.

نه اینکه مثل این فصلی که گذشت بازیکنای بی کیفیتی مثل نوری ، غلام نژاد ، کبه ، نیکبخت ، اولادی و .... جذب کردیم.

باید نیمکتمون اونقدر قوی باشه که بازیکنای داخل زمین ترس از این داشته باشن که اگه بد بازی کنم یه بازیکن هست که با من تعویض بشه و بعد ها جایگاه منو در ترکیب ثابت بگیره.

استقلال باید بره دنبال انصاری فرد یا بایرامی و از این تیپ مهاجمانی که کارشون فقط گلزنی هست.مثلا میداوودی هم مهاجم خوبیه ولی یک Finisher یا همان تمام کننده شش دانگ نیست.چیزی که استقلال نیاز داره یک تمام کننده شش دانگه.

با همه ی گفته هات موافقم جز جذب انصاریفر...فقط تمام کننده بودن و یه ستاره بودن دلیل نمیشه که بازیکن بگیریم باید تعصبم داشته باشه نه اینکه قبلا تو تیم 4پلیسیا بازی میکرده و به اونا تعصب داشته و به گفته ی خودش عاشق اون تیمه  و الان ما جذبش کنیم هر چند کریم به خاطر تعصبش به پرسپولیس به اس اسم نمیاد {واقعا مهاجم خوبیه} پس لطفا اسمشو حتی به عنوان مثال نیارید...با تشکر

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۴۶ روز قبل

زهرا خانم درست میگه

آواتار محمد میرزاده
توسط   محمد میرزاده   ۳۶۴۵ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد میرزاده

میداوودی اون،اون سالی که با منوچهری تو استقلال بود اندازه هم بازی کردند ولی منوچهری یک گل زد ویا دو گل یادم نیست ولی میداوودی 4 یا5 گل زد تازه به پرسپولیس هم یک گل زد به نظر منکه میداوودی همه چیزش از منوچهری بهتره

آواتار محمد میرزاده
توسط   محمد میرزاده   ۳۶۴۵ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد میرزاده

میداوودی اون،اون سالی که با منوچهری تو استقلال بود اندازه هم بازی

کردند ولی منوچهری یک گل زد ویا دو گل یادم نیست ولی میداوودی 4

یا5 گل زد تازه به پرسپولیس هم یک گل زد به نظر منکه میداوودی همه

چیزش از منوچهری بهتره

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۴۴ روز قبل
امیدوارم قبل از اینکه تیم های دیگه تمام بازیکنای خوب جذب کنن ما بتونیم حداقل یکی شون بخریم وگرنه باید بریم سراغ همون قبلی ها البته با التماس.
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۶۴۴ روز قبل

بهتر از امین منوچهری خیلی زیادن ، تازه ایشون قبلاً نشون دادن که نمی تونه واسه استقلال مفید باشه . یک اشتباه رو دوبار نباید تکرار کرد .

آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۳۹ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

[quote=Different]

با همه ی گفته هات موافقم جز جذب انصاریفر...فقط تمام کننده بودن و یه ستاره بودن دلیل نمیشه که بازیکن بگیریم باید تعصبم داشته باشه نه اینکه قبلا تو تیم 4پلیسیا بازی میکرده و به اونا تعصب داشته و به گفته ی خودش عاشق اون تیمه  و الان ما جذبش کنیم هر چند کریم به خاطر تعصبش به پرسپولیس به اس اسم نمیاد {واقعا مهاجم خوبیه} پس لطفا اسمشو حتی به عنوان مثال نیارید...با تشکر