بازگشت نکو نام

آواتار امیر حسین اسلامی
بازگشت نکو نام
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۴۰ روز قبل

بازوبند آبی جواد نکو نام در بازی های تیم ملی حسابی سر و صدا کرده است. این کار جواد نکو نام با انتقاد گسترده ای به خصوص از سوی هواداران پرسپولیسی روبرو شده است.
اما شاهرخ بیانی، کاپیتان محبوب سال‌های قبل استقلال جدیدترین چهره ای است که علیه جواد نکو نام و بازوبند آبی اش واکنش نشان داده است. در صفحه اجتماعی منتسب به وی با لحنی تند و انتقاد آمیز درباره حرکت نکو نام نوشته شده:
«دیگه این بازوبند آبی بستن روی بازو برا فریب دادن هوادارا قدیمی شده جناب نکو نام ...
اون موقعی که باید تیم رو تنها نمیذاشتی به خاطر جناب کی روش و پول کویتی ها یه هفته مونده به دربی تیم رو گذاشتی به امون خدا و رفتی ...
الان دقیقا نمیدونم هدفت از این کارها چیه؟
میخوای بگی خیلی با تعصبی؟
یادته تا اول فصل پولت رو کامل نگرفتی سر تمرین نیومدی؟ یادته سر بازوبند کاپیتانی چه اوضاعی برا تیم درست کردی؟
یادته هوایی شده بودی دنبال بهانه میگشتی برا رفتن؟
یادته چنان شیفته الکویت شده بودی که میگفتی فقط 4 ماه بذارید برم؟
یادته تو اوج کمبود بازیکن چند روز قبل دربی بیخیال استقلال و هواداراش شدی؟
حالا میخوای چیو ثابت کنی؟
جناب نکو نام تعصب برا ما باید تو عمل ثابت بشه نه با نشون دادن پارچه و بازوبند که هر کسی از این کارا بلده ...»

من که خودم مخالف بازگشت نکو نام هستم

آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۶۴۰ روز قبل

بهترین خبری که می تونن به من بدن اینه که جواد به استقلال بازگشت

بخدا لنگیا واسه استقلالی بودن جواد دارن آتیش میگیرن انصاف نیست ما هم پشتش رو خالی کنیم

ایشالا رکورد علی لابی رو هم میشکنه

جواد لالیگایی......................سرور لنگیایی

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۴۰ روز قبل

من مخالف برگشتنش هستم و مطمئنم که اون خودش اصلا بر نمیگرده

آواتار احسانه رئیس السادات
توسط   احسانه رئیس السادات   ۳۶۴۰ روز قبل

سایت لنگیا از این بازوبند آبی جواد آتیش گرفته .پماد بدید بهشون بزنن یا زنگ بزنید اتش نشانی آب بریزه تو سایتشون

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۴۰ روز قبل

من موافق بازگشتشم!!! چون یه وزنه ایه برای تیم با توجه به اینکه آندو امسال به احتمال زیلد از تیم میره!!!

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۶۳۹ روز قبل
من اصلا با برگشت جواد به استقلال موافق نیستم چون جواد نکونام برای استقلال مفید نبود و حاشیه های زیادی به تیم تحمیل کرد و بزرگترین آن دوری رحمتی از تیم ملی که در این موضوع خود سید هم مقصر بود ولی به نظر من جواد دورآدور استقلالی باشه بهتره و اومدنش به تیم جز حاشیه چیزی نداره
آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۳۹ روز قبل

اومدنش یه سری خوبیا داره یه سری بدیا

بدیش اینه که حاشیه تیم زیاد میشه اگه بیاد (ضمن اینکه نباید فراموش کنیم کی و تو چه شرایطی تیم رو ول کرد و رفت)

خوبیشم اینه که جواد واقعا بازیکن بزرگیه در حال حاضر بازیکنی در سطح جواد تو پست خودش نداریم ( اسم آندو رو نمیارم چون خصوصیات این دو نفر کاملا متفاوت هست ولی اگه قرار به انتخاب یه نفر باشه من آندو رو بیشتر قبول دارم)

و این وضوع میتونه کمک بزرگی به تیم کنه و خیالمون رو از این پست راحت کنه