طوفان استقلال در بازار نقل و انتقالات

آواتار امیر حسین اسلامی
طوفان استقلال در بازار نقل و انتقالات
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۳۵ روز قبل

مسئولان استقلال امروز با 4 بازیکن لیگ برتری به توافق قطعی رسیده و حتی گفته می شود با آنها قرارداد داخلی منعقد کرده و به برخی از این بازیکنان چک دادند.

بختیار رحمانی(فولاد)، میلاد فخرالدینی(تراکتورسازی)، سجاد شهباززاده(سایپا) و امید ابراهیمی(سپاهان) نفراتی هستند که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد،‌ در استقلال بازی خواهند کرد و البته استقلالی ها در حال مذاکره با هادی عقیلی هم هستند.

قرار است در این چند روز با چند بازیکن زیر 23 سال هم قرارداد امضا شود هر چند آبی ها هنوز هم به حضور اسماعیل شریفات در استقلال دل بسته اند.

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۳۴ روز قبل

شریفات آب پاکی رو ریخته و گفته با فولاد قرار داد داره و مشکل سربازیشم هست  نمیتونه بیاد .بختیار م گفته به استقلال علاقه دارم اما در ایران فقط برای فولاد بازی میکنم چون با این تیم قرار داد دارم مگر اینکه فولادی ها رضایت نامشو بدن که اونام قبول نمیکنن. ولی سجاد شهباززاده تا حدودی قطعی شده  و از فخرالدینی خبر موثقی ندارم.

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۳۳ روز قبل
نوشته شده توسط: افسانه طرقیان

شریفات آب پاکی رو ریخته و گفته با فولاد قرار داد داره و مشکل سربازیشم هست  نمیتونه بیاد .بختیار م گفته به استقلال علاقه دارم اما در ایران فقط برای فولاد بازی میکنم چون با این تیم قرار داد دارم مگر اینکه فولادی ها رضایت نامشو بدن که اونام قبول نمیکنن. ولی سجاد شهباززاده تا حدودی قطعی شده  و از فخرالدینی خبر موثقی ندارم.

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۶۳۳ روز قبل

امیدوارم هرچه زودترشریفات به خونش برگرده حداکثرتا فصل بعد تو استقلال باشه

آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۳۱ روز قبل

بختیار که فک نکنم بیاد شریفات هم که گفته نمیام که البته حق هم داره شریفات چون فولاد سال آینده تو لیگ قهرمانان آسیاست و بازی شریفات هم جوریه که به چشم میاد و احتمال ترنسفر شدنش هست

ولی بقیه احتمالش هست که بیان