احترام به سبک آندو ....

آواتار لیلا جوکار
احترام به سبک آندو ....
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۳۵ روز قبل

بازیکن مسیحی تیم ملی فوتبال ایران در مراسم بدرقه تیم ملی از زیر قرآن عبور کرد و بر این کتاب آسمانی آخرین پیامبر خدا حضرت محمد(ص) بوسه زد.

اما این در حالی بود که وقتی تلوزیون تصویر دنیل داوری رو پخش کرد این بازیکن از بوسیدن قران امتناع کرد.... تفاوت در آدمها تا چه حدی آخه خدایا؟؟؟؟؟  اون با مهدی رحمتی حتی یه ذره هم قابل قیاس نیست....

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۳۴ روز قبل

چه عکسای زیبایی...!!! من ندیده بودم ممنون لیلا خانم...

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۳۴ روز قبل

واقعابایدواسه این تیم تاسف خوردکه دروازه بانش کسیه که حتی به قرآن اعتقادنداره.واقعاماچیجوری باید به این تیم بگیم تیم ملی ایران؟؟؟

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۳۴ روز قبل

برداشت آزاد ....

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۳۴ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

در مقابل عکس دانیال داوری...

سید خیلی مردی همه ما ایرانی ها می دونیم که جام جهانی حق تو بود ولی...!!!!

توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۳۴ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۶۳۴ روز قبل

ادمایی مثل اندو و سید با همین کاراشونه که محبوب میشن و دعای مردم همیشه پشتشونه...

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۳۲ روز قبل

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۶۳۲ روز قبل
شب است و لحظه ی حرمان مریم / وطفلی خفته در دامان مریم.......................... وجود نازنینش بکر و بی عیب / خدا می داند و وجدانِ مریم.............................. مسیح خالق و پیغمبر صلح / گلی خوشبوی از بُستانِ مریم............................ همان طفلی که از روح خداوند / نهالش تنجه زد در جانِ مریم............................... نه دستی بهر تیمار وجودش / نه دارویی که بُد درمانِ مریم............................... دلش در معرض اوهام وحشی / ولی چون کوه بُد پیمانِ مریم...................................... ندای لا تَخَف لا تَحَزنوهآ / زسوی خالقِ سبحانِ مریم............................................ شفا بخش دل پردرد او شد / بشد لطف خدا از آنِ مریم.................................... بُوَداو روح «جاوید» خداوند / نبشته این چنین فرمانِ مریم......................................... تقدیم به همه ارامنه محصوصا آندو عزیز که با این حرکت زیبا یش بی نهایت برایش احترام قائلم او عشق و واحترام را معنا کرد هیچ وقت دوست نداشتم در مورد تیم ملی منفی بگویم ولی انصافا داوری حتی اگر بهترین دروازه بان جام هم بشود لیاقت پیراهن تیم ملی را ندارد
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۳۲ روز قبل
بازهم مثل همیشه زیبا... ممنون علیرضا جان..
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۳۲ روز قبل

دروازه بان استقلال راهی کربلا است
سید مهدی رحمتی در زمان بازی های تیم ملی فوتبال کشورمان در برزیل راهی کربلا خواهد شد و از آنجا (شاید!) بازی های تیم ملی را تماشا می کند.
وی که در آستانه این سفر معنوی قرار دارد جمله ای جالب در خصوص حضرت سیدالشهداء علیه السلام در اینستاگرام خود به تصویر کشیده است.
آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۳۲ روز قبل

اولا که تو سایت های خبری نوشته شده که دانیال داوری قرآن رو بوسیده حالا گیریم هم که نبوسیده باشه

اون مسیحی هست و به اسلام اعتقادی نداره ما باید به دین انسان ها احترام بزاریم

طرف کافر نیست که اینجوری در موردش قضاوت میکنین

درسته که حق سید بوده و هست که بره تیم ملی ولی خواهشا اینجور مسائل رو قاطی این ماجرا نکنین

بهتره که بازیکنا از لحاظ فنی با هم مقایسه بشن نه دینی!!!

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۶۳۱ روز قبل
دوست من کسی به مذهب و اعتقادات دینی داوری بی احترامی نکرد و به خاطر نبوسیدن قران به او ایراد نگرفتیم مااز نظر کاراکتر شخصیتی او را نمیپسندیم واعتقاد من این است همانگونه که صادقیان هنوز ظرفیت پوشیدن پیراهن تیم ملی را نداشت ای آقا هم ندارد
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۳۱ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

دوست من کسی به مذهب و اعتقادات دینی داوری بی احترامی نکرد و به خاطر نبوسیدن قران به او ایراد نگرفتیم مااز نظر کاراکتر شخصیتی او را نمیپسندیم واعتقاد من این است همانگونه که صادقیان هنوز ظرفیت پوشیدن پیراهن تیم ملی را نداشت ای آقا هم ندارد

کاااااااااااااامــــــــــــــــــــلا موافـــــــــــــــــــــقم

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۳۱ روز قبل

من فقط میتونم حرکت آندو رو ستایش کنم و واقعا ادم مثبتیه و دیدش به همه چیز حرفه ای و آزاد هستش آدمها یه جور نیستن!!!!!!!!!

آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۳۱ روز قبل

دوست عزیز اگه به این جملاتی که تاپیک رو ایجاد کرده توجه کنی میبینی که مسئله فقط مربوط به دین داوری هست :

اما این در حالی بود که وقتی تلوزیون تصویر دنیل داوری رو پخش کرد این بازیکن از بوسیدن قران امتناع کرد.... تفاوت در آدمها تا چه حدی آخه خدایا؟؟؟؟؟  اون با مهدی رحمتی حتی یه ذره هم قابل قیاس نیست....

الان شما تو این جملات چیزی جز خرده گرفتن از دین دانیال داوری میبینی؟؟؟

ما که نمیتونیم دو بازیکن رو به لحاظ دینی مقایسه کنیم!!!!

فقط به لحاظ فنی

بعدشم من گفتم باید به دین داوری احترام بزاریم یعنی اگه قرآن رو بوس نکرده اشکالی نداره نظر شخصیش هست . من نگفتم به دینش توهین کردین گفتم بایذ بهش احترام بزاریم . این دوتا فرق دارن

آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۳۱ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

[quote=237611ali]دوست من کسی به مذهب و اعتقادات دینی داوری بی احترامی نکرد و به خاطر نبوسیدن قران به او ایراد نگرفتیم مااز نظر کاراکتر شخصیتی او را نمیپسندیم واعتقاد من این است همانگونه که صادقیان هنوز ظرفیت پوشیدن پیراهن تیم ملی را نداشت ای آقا هم ندارد

کاااااااااااااامــــــــــــــــــــلا موافـــــــــــــــــــــقم

تو کامنت های قبلی میبینیم که یه عکس از داوری گذاشته شده که دو تا دختر دارن میبوسنش و زیرش یه عکس گذاشتن که توش سید وسط زمین داره دعا میخونه!!!

آیا این دو عکس جز برای مقایسه ی اعتقادات (دین) و فرهنگ این دو نفر هست؟؟؟؟

وقتی این دو تا عکس گذاشته میشه یعنی مقایسه ی افراد از لحاظ اعتقادات و دینی!!!!!

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۶۳۰ روز قبل
من تاپیک را چند بار دیدم همه آنها را هیچ کسی به هیچ دین یا مذهبی بی احترامی نکرده همین دوستی که این تاپیک را درست کرده را کاملا با دیدگاهش آشنا هستم و از اولین کسانی بود که تولد عیسی مسیح را به همه هموطنان مسیحی تبریک گفت اینجا کسی قصد بی احترامی به هیچ قشری از جامعه را ندارد ولی با نا هنجاری مقابله میشود خواه فرد مسلمان باشد یا دین دیگری داشته باشد چون هنجارها و بایدها و نبایدهای جامعه انسانی متعالی برای همگان یکیست ایرادهایی که از داوری گرفته میشود هیچ ارتباطی به دین او ندارد بطور مثال خود من تا قبل از اینکه شما بگویی دین آن را نمیدانستم ولی اطلاعاتی که در فضای مجازی در مورد شخصیتش پیدا کردم باعث شد جزو طرفدارانش نباشم شاید هم اتفاقات فوتبالی کمی مرا به او بدبین کرده باشد سایر دوستان هم بخصوص 009898 که از فرهیختگان این سایت میباشد مطمئنم هیچ نگاه متعصبا نه ای از زاویه دین به این موضوع ندارند شما مطمئن باشید تمامی این دوستان و کاربران به انسان وتفکرات الهی آن کمال احترام را دارند و این موضوع از نوشتار آنها در طول زمان مشخص شده از نکته بینی شما ممنونم ولی مطمئن باشید هیچ کسی حتی در مخیله خود هم به فکر بی حرمتی به ادیان الهی را نداشته وندارد
آواتار کاووس رشیدی
توسط   کاووس رشیدی   ۳۶۳۰ روز قبل

من تاپیک را چند بار دیدم همه آنها را هیچ کسی به هیچ دین یا مذهبی بی احترامی نکرده همین دوستی که این تاپیک را درست کرده را کاملا با دیدگاهش آشنا هستم و از اولین کسانی بود که تولد عیسی مسیح را به همه هموطنان مسیحی تبریک گفت اینجا کسی قصد بی احترامی به هیچ قشری از جامعه را ندارد ولی با نا هنجاری مقابله میشود خواه فرد مسلمان باشد یا دین دیگری داشته باشد چون هنجارها و بایدها و نبایدهای جامعه انسانی متعالی برای همگان یکیست ایرادهایی که از داوری گرفته میشود هیچ ارتباطی به دین او ندارد بطور مثال خود من تا قبل از اینکه شما بگویی دین آن را نمیدانستم ولی اطلاعاتی که در فضای مجازی در مورد شخصیتش پیدا کردم باعث شد جزو طرفدارانش نباشم شاید هم اتفاقات فوتبالی کمی مرا به او بدبین کرده باشد سایر دوستان هم بخصوص 009898 که از فرهیختگان این سایت میباشد مطمئنم هیچ نگاه متعصبا نه ای از زاویه دین به این موضوع ندارند شما مطمئن باشید تمامی این دوستان و کاربران به انسان وتفکرات الهی آن کمال احترام را دارند و این موضوع از نوشتار آنها در طول زمان مشخص شده از نکته بینی شما ممنونم ولی مطمئن باشید هیچ کسی حتی در مخیله خود هم به فکر بی حرمتی به ادیان الهی را نداشته وندارد

دوست عزیز منم تو پست قبلی اشاره کردم که!!!

من کی گفتم کسایی که تو این تاپیک هستن دارن به دین داوری توهین میکنن؟؟؟!!!!!

من میگم باید به تصمیم داوری که بر حسب دینش انخاب شده احترام بزاریم!!!!! نباید بیایم اینجا بنویسیم دائری قرآن رو نبوسید آخه تفاوت در آدم ها تا چه حد و ایشون اصلا با سید قابل مقایسه نیست!! از نظر من این جملات یعنی مقایسه از لحاظ دین!!!

ایشون مسیحی هستن و هیچ بایدی هم در مورد بوسیدن قرآن برای ایشون در کار نیست!!!

دوست عزیز شما این کاربرا رو میشناسی هرکسی که این کاربرا رو نمیشناسه ( از جمله خودم) بساد تو این تاپیک و به مطالب نگاه کنه میگه با توجه به پست ها و مخصوصا عکس ها این دو نفر دارن از لحاظ دینی مقایسه میشن!!!

من از شما یه سوال دارم

یه عکس گذاشته شده که دوتا دختر دارن داوری رو میبوسن حالا دقیقا زیر همین عکس یه عکس گذاشته شده از سید که بالاش نوشته در مقابل عکس داوری و محتوای عکس اینه که سید داره وسط زمین دعا میخونه!!

حالا سوالم اینه که شما به من حق نمیدین که فکر کنم این دو نفر دارن از لحاظ دینی مقایسه میشن؟؟؟؟ ( که مطمئن هم هستم هدف کاربرا همین بوده) 

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۶۳۰ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار

من فقط میتونم حرکت آندو رو ستایش کنم و واقعا ادم مثبتیه و دیدش به همه چیز حرفه ای و آزاد هستش آدمها یه جور نیستن!!!!!!!!!

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۲۸ روز قبل

آقایkavo3  من به خاطر مشکلات سایت نتونستم چند روز وارد سایت بشم وگرنه جواب همه سوالات شما رو میدادم.الان خوندم مثل اینکه شما از تایپیک من خیلی ناراحت شدین. اولا اینو بگم که من قصدم توهین به هیچ کس نبود و هر کس آزاد که اعتقادات خودشو داشته باشه.اما صحبت اینجاست که اولا شما منو به دروغ گویی متهم کردین چون میگید که از سایتهای مختلف فهمیدین که داوری قران رو بوسیده در صورتی که من شخصا از تلوزیون دیدم و دلیلی نداره واسه چیزی که میدونم همه میبینن دروغ بگم .واین حرفتون بینهایت  منو ناراحت کرد.دوما اگه شما منو نمی شناسید اولا که حداقل 6 یا 7 ماه بعد من عضو شدین ودوما  اتفاقا من اصلا شما رو توی سایت فعال ندیدم جز تایید صحبتهای بقیه.!!!! شاید شما منظور من از این تایپیک رو بد برداشت کردین چون اتفاقا من هم به دلیل یکی بودن دین داوری و آندو این مطلب رو گذاشتم.اینو خواستم بگم که آندو حتی با وجود مسیحی بودنش به اعتقادات مردمی که دوستش دارن احترام گذاشت اما این داوری تازه به دوران رسیده.... شما اگه توی این سایت هستین حتما طرفدار استقلالین و اگه اس اسی باشید حتما رحمتی رو باید خوب شناخته باشین وگرنه مثل طرفدارای لنگ اعتقادات رحمتی رو به مسخره نمی گرفتین...

به هر حال من قصدم ایجاد اختلاف بین طرفدارای تیم محبوبم نبود از دوستانی که به من لطف داشتن بینهایت تشکر میکنم مخصوصا علی آقا.اما بهتره امثال من که شناخته شده نیستیم!!!!! جا رو برای بقیه باز بزاریم براتون آرزوی سلامتی دارم اگه کسی از حرفام ناراحت شده ببخشید.یا علی.....

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۶۲۷ روز قبل
یکی از خصوصیات منحصر بفرد فضای مجازی آزادی بیان واندیشه هست که در آن افراد میتوانند به راحتی تفکرات و تمایلات شخصی خود را بیان کنند که مادر اینجا هم آن را لمس میکنیم البته سایت ما خصوصیت خاص دیگری هم دارد و آن این است که اینجا ما بدنبال یک علا قه مشترک هستیم حسی که در میان ما هست شاید با وجود نا آشنایی با همدیگر یک دوستی و نزدیکی خاصی بین همگی بوجود آورده و رنجش هر یک ار اعضا شاید برای همگی سخت باشد گاهی رنجشها بخاطر حرفها وتوهینها میباشد که نمونه هایی در گذشته داشتیم ولی بعضی اوغات بدلیل برداشتهای نا همگون و استخراج اشتباه مطالب است و اینمورد به وفور یافت میشود با تشکر از شما بخاطر مطالب خوبی که در سایت میگذارید امیدوارم همچنان با عزم راسختر همچنان در کنارمان باشید
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۲۳ روز قبل

باعرض سلام خدمت همه دوستان آبی دل....

متاسفانه یکی از بهترین دوستانمون لیلا خانم 009898 تقریبا بعداز همین پست، دیگه تو تالار فعالیت نداشتن و این بمعنی خداحافظی ایشن از تالار بوده که توی پست شونم بهمین موضوع اشاره کردن!!!! شما دوستان لطف کنین و با نامه های خوبتون ایشون که انصافا یکی از بهترین کاربران تالار بودن، رو به تالار برگردونین....

ممنون از لطف همه شما...