برزیل در دومین بازی حرفی برای گفتن نداشت

آواتار سعید آقامحمدی
برزیل در دومین بازی حرفی برای گفتن نداشت
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۰۴ روز قبل

ایران در دومین بازی خود از سری بازی های لیگ جهانی والیبال توانست مقابل برزیل نام دار در خاک این کشور 3-0 به پیروزی برسد.

ست اول (28-18) - ست دوم(25-21) وست سوم (25-22). تیم کشورمان توانست برزیلی  را که 9 بار فهرمان این مسابقات شده را شکست دهد.

دمشون واقعا گرم گل کاشتن به خدا هیچ تیمی در مقابل ایران بازی آسانی نخواهد داشت. به امید برد مقابل دیگر تیم ها

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۰۴ روز قبل

انصافا عااااااااااااااااااااااااااااااااالی بودن.....ماشالله به تعصبشون.....دست تک تک شون درد نکنه....ایشالله همیشه پیروز باشن

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۰۴ روز قبل

واقعابازی قشنگی بود!!!دستشون دردنکنه!!!ببینین ایران به کجارسیده که برزیل با اون همه افتخاروتحقیرکرد!!!

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۰۴ روز قبل

من کلا آدمی هستم که بازیهای حساس رو با استرس بالا نگاه میکنم! طوری که بخاطر رفتارهای عجیب و غریبم، اگر ازم فیلم بگیرن، یه موضوع طنزمیتونن برای پخش درست کنن!!! امروز که یه توفیق اجباری نصیبم شد که بازیه تیم ملی والیبال رو نگاه کردم و اونقدر دوستام بهم خندیدن که ......!!! ولی درکل بسیار لذت بردم و به همه ی عزیزان تبریک میگم.... ان شاء الله که مستدام باشه...

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۰۴ روز قبل

امروز واقعا قشنگ بازی کردن و پیروزیشون نشون داد که اعتماد به نقس و روحیه بالا در کنار نکات فنی چقدر کارسازه حالا هر تیمی با هر مقامی که داشته باشه و هر جایگاهی که تو دنیا داره

دست همشون درد نکنه خصوصا تشکری و محمودی که بینظیر بودن.....خدا کنه برزیل واسه فوتبالیستامون هم خوش یمن باشه حداقل با آبرو بازی کنند

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۶۰۴ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار

امروز واقعا قشنگ بازی کردن و پیروزیشون نشون داد که اعتماد به نقس و روحیه بالا در کنار نکات فنی چقدر کارسازه حالا هر تیمی با هر مقامی که داشته باشه و هر جایگاهی که تو دنیا داره

دست همشون درد نکنه خصوصا تشکری و محمودی که بینظیر بودن.....خدا کنه برزیل واسه فوتبالیستامون هم خوش یمن باشه حداقل با آبرو بازی کنند

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۶۰۳ روز قبل

والیبالیست ها عالین نشاط و شادی به مردم هدیه کردن

دیگه هر چقدر تعریف و تمجید کنیم کمه