وضعیت استقلال در نقل و انتقالات

آواتار امیر حسین اسلامی
وضعیت استقلال در نقل و انتقالات
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۲۸ روز قبل

آخرین اخبار و شایعات و وضعیت نقل و انتقالات باشگاه استقلال در این تاپیک گذاشته میشه.

خب بریم سر وضعیت تیم محبوبمون :

خب همونطور که میدونیم ما امروز مراسم معارفه بازیکنان تازه واردمونو داشتیم.البته این معارفه ها ادامه داره چرا که هنوز نقل و انتقالات تموم نشده.

استقلال میتونه در نقل و انتقالات حداکثر 6 بازیکن لیگ برتری جذب کنه فعلا 3 تا از این سهمیه رو جذب کرده که در تصاویر فوق مشاهده میکنید.( امید ابراهیمی ، سجاد شهباز زاده و میلاد فخرالدینی )

شهباز زاده جوون خیلی خوب و جویای نامی هست و استقلال فصل پیش برای رقابت های آسیایی میخواست جذبش کنه که نشد.این بازیکن از میلاد میداوودی 5 سال و از رضا نوروزی ( بازیکنی که پرسپولیس جذب کرد ) 7 سال کوچکتر هست.

همچنین استقلال 2 بازیکن از سهمیه زیر 23 سال خودش رو نیز جذب کرد: گروسیان و خرسند نیا

حنیف هم تمدید کرد تا 4 همچنان ادامه داشته باشه

اما در مورد بازیکنان خارجی :

استقلال مثل بقیه تیم ها میتونه حداکثر 4 بازیکن خارجی رو در لیست خودش داشته باشه.( البته اگر بخواد 4 بازیکن رو جذب کنه و در واقع سقف سهمیه رو اعمال کنه باید حداقل یکی از 4 بازیکن خارجی ، آسیایی باشند.).فعلا که ساموئل رو داریم و اینجور که در اخبار اومده فابیو جانواریو ، بازیکن سابق استقلال ، 2 بازیکن خوب خارجی رو به قلعه نویی معرفی کرده و احتمالا استقلال این 2 بازیکن رو خریداری کنه.طبق روال سالهای گذشته استقلال و خیلی از تیمهای دیگر لیگ برتر بازیکنان آسیایی خیلی به خدمت نمیگیرن و حدس خودم این هست که سهمیه چهارم رو استفاده نخواهیم کرد و به 3 بازیکن خارجی اکتفا خواهیم کرد.

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۶۲۸ روز قبل

ببخشید پستم 2 تا شد ولی پست قبلیم یه اشتباهی داشت که تصحیحش میکنم .

خرسند نیا که از پدیده خریدیمش سهمیه لیگ یک ما هست و از سهمیه زیر 23 سال ما نیست.

مسعود حسن زاده بازیکن فصل پیش داماش جز سهمیه های زیر 23 سال امسال ماست.

این هم نگاهی به سال تولد خرید های استقلال :

امید ابراهیمی از سپاهان متولد 1366،
میلاد فخرالدینی از تراکتورسازی متولد 1369،
سجاد شهباززاده از سایپا 1368
خرسندنیا از پدیده مشهد متولد 1366
فرزین گروسیان از مس متولد 1371
مسعود حسن زاده از داماش 1370

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۲۸ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

خریدای خوبین من که راضیم خصوصا امید ابراهیمی ....

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۲۸ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

من تو خبرگزاری فارس خوندم که مسعود حسن زاده به ذوب آهن پیوست...پس اومدنش به اس اس منتفیه

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۲۸ روز قبل

این خیییییییلی خوبه که بازیکنایی که گرفتیم جوونن!!!امروزم وقتی اخباراعلام کردحنیف2ساله تمدیدکردخیییییییییییلی خوشحال شدم!!!خداکنه بازیکنای خوبمون بمونن وبازیکنای خوبی هم بیان!!!

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۶۲۸ روز قبل
امسال سال خوبی داره برای استقلال میشه فقط رحمانی با کاوه رضایی و شریفات هم اگر بگیرند عالیه
آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۲۸ روز قبل
من خیلی خوشحالم که ابراهیمی اومد استقلال ...و بیشتر از اون خوشحال شدم که حنیف موند....اما بازم نیاز داریم به بازیکنایی که اکتیوتر باشند امیدوارم که به همینا بسنده نشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!