دعوت از دوست خوبمون لیلا خانم 009898

آواتار علیرضا جوادیان
دعوت از دوست خوبمون لیلا خانم 009898
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۶۲۳ روز قبل
با سلام لیلا خانم از اینکه به اسم کوچک شما را خطاب میکنم امیدوارم ناراحت نشوید ولی میخواهم صمیمیت خود را با شما ابراز کنم وشاید دیگر دوستان هم الان اگر این پست را مینوشتند همینطور بود چند روزیست که شما به خاطر کدورتهایی که بوجود آمد به سایت نمی آیید به همین دلیل از شما استدعا دارم با بازگشت خود همه دوستان را خوشحال کنید ممنون از شما
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۲۳ روز قبل

واقعا تاپیک خوبی گذاشتید....ممنون

لیلا ی عزیزم واقعا تو یکی از بهترین کاربرای این سایتی و بخاطر شرایطی هم که ناخواسته پیش آمده متاسفانه چند روزی نیومدی ولی من مطمئنم که تو دوباره بخاطر ما دوستان آبی بازم بر میگردی و ما رو از نظرات خوب و سازنده ات بهره مند میکنی....پس لطفا برگرد

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۲۳ روز قبل

من هم سلام عرض میکنم خدمت لیلا خانم

منم به سهم خودم ازشما کاربر خوب خواهش میکنم که یه تالار برگردین تا مثل قبل شاهد فعالیت خوب شما باشیم....

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۶۲۳ روز قبل

سلام لیلا جون

امیدوارم زودتر به جمع دوستانت برگردی و با پستهای خوب و فوق العادت شاهد فعالیت مثال زدنیت  باشیم.همه منتظریم .

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۲۳ روز قبل
چرای ناراحتی شونو نمیدونم ولی امیدوارم به زودی به سایت و جمع ما برگردن.
آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۲۲ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

واقعا تاپیک خوبی گذاشتید....ممنون

لیلا ی عزیزم واقعا تو یکی از بهترین کاربرای این سایتی و بخاطر شرایطی هم که ناخواسته پیش آمده متاسفانه چند روزی نیومدی ولی من مطمئنم که تو دوباره بخاطر ما دوستان آبی بازم بر میگردی و ما رو از نظرات خوب و سازنده ات بهره مند میکنی....پس لطفا برگرد

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۲۰ روز قبل

سلام دوستان ........

یه خبر خوب که لیلا جون به زودی بر میگرده چون قولشو به من داده....ماها هم باید کمی صبوری کنیم این شرایط برای هممون به نوعی پیش اومده ولی لیلا جون باید بدونه که هر اختلافی که با یه نفر پیش اومده نباید همه مارو از وجود خودش محروم کنه.....از علی آقای مهربون سایت و بقیه بچه ها هم که حمایت کردن ممنون......

من منتظر عکسها و مطالب خوبت هستم لیلای عزیز

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۲۰ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار

سلام دوستان ........

یه خبر خوب که لیلا جون به زودی بر میگرده چون قولشو به من داده....ماها هم باید کمی صبوری کنیم این شرایط برای هممون به نوعی پیش اومده ولی لیلا جون باید بدونه که هر اختلافی که با یه نفر پیش اومده نباید همه مارو از وجود خودش محروم کنه.....از علی آقای مهربون سایت و بقیه بچه ها هم که حمایت کردن ممنون......

من منتظر عکسها و مطالب خوبت هستم لیلای عزیز

ممنون از ساحره خانم بخاطر زحماتشون....

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۱۹ روز قبل

سلام و بسیار بسیار بسیار بابت همه لطفتون ممنونم.شاید اگه خاطر دوستای خوب و مهربونم اینقدر عزیز نبود فقط از دور نظاره گر فعالیتهای شما عزیزانم بودم .اما خیلی برام تعجب آور و البته خوشحال کننده بود که میبینم دوستانی دارم که قلبشون به زیبایی رنگ آبیه.....

مرسی از لطف همه دوستانم. چشم، سعی میکنم با انرژی مثبت و بیشتری در خدمتتون باشم.بازم ممنون..

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۱۹ روز قبل

مرسی لیلای عزیز که برگشتی ازت ممنونم ......منتظر فعالیتهای قشنگت هستیم

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۱۹ روز قبل

این گلها تقدیم به شما....

البته آبی همیشه سرور همه است....

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۱۹ روز قبل

ممنون از هدیه زیباتون لیلا خانم والبته از بازگشت زیباترتون...

خب معلومه که آبی سرور همه رنگهاست.....

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۱۹ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

ممنون لیلا جون که درخواست ما دوستات رو قبول کردیو برگشتی...از بازگشتنت خوشحالم گلم

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۱۹ روز قبل

خوش اومدی لیلا خانم!!!!ممنون که درخواستمونوقبول کردی

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۱۸ روز قبل

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۱۸ روز قبل

آواتار هستی همراه
توسط   هستی همراه   ۳۶۱۵ روز قبل

خوش امد گویی مرا هم بپدیز عزیزم.