جای خالی سید مهدی رحمتی در دروازه تیم ملی

آواتار مهدی خلیلی شهنا
جای خالی سید مهدی رحمتی در دروازه تیم ملی
توسط   مهدی خلیلی شهنا   ۳۶۲۰ روز قبل
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۱۹ روز قبل

متاسفانه چیزیه که شده اما امیدوارم بقیه ی دروازه بانانمون تو برزیل بتونن عملکرد خوبی داشته باشن...ولی خیــــــــلی خوب میشد سیدم بود

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۱۹ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

متاسفانه چیزیه که شده اما امیدوارم بقیه ی دروازه بانانمون تو برزیل بتونن عملکرد خوبی داشته باشن...ولی خیــــــــلی خوب میشد سیدم بود

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۶۱۹ روز قبل

اگه بهترین دروازه بان هم تو تیم ملی مون باشه ولی سید یه چیز دیگه ست... حیف...!!!

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۱۹ روز قبل

بچه هاشمام این خبروشنیدین که افشارزاده گفته نمیتونیم رقم درخواستی رحمتی برای تمدیدقرارداد روپرداخت کنیم؟؟؟؟یعنی چی؟؟؟؟؟؟یعنی سید فصل بعد دیگه تواس اس نیس؟؟؟؟حتی یه لحظه هم فکراینکه سید تو دروازه ی تیم دیگه ای باشه دیوونم میکنه...خودشم که گفته تابعدازظهرتکلیفمو مشخص میکنم

توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۱۹ روز قبل
نوشته شده توسط: fariba nikzad

بچه هاشمام این خبروشنیدین که افشارزاده گفته نمیتونیم رقم درخواستی رحمتی برای تمدیدقرارداد روپرداخت کنیم؟؟؟؟یعنی چی؟؟؟؟؟؟یعنی سید فصل بعد دیگه تواس اس نیس؟؟؟؟حتی یه لحظه هم فکراینکه سید تو دروازه ی تیم دیگه ای باشه دیوونم میکنه...خودشم که گفته تابعدازظهرتکلیفمو مشخص میکنم

یعنی واقعا بدترین خبر ممکن بوده....ولی میدونم که سید بخاطر استقلال و هواداراش تو تیم میمونه...آقای افشار زاده هم باید همکاری کنه....خدا کنه که بمونه

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۱۹ روز قبل

سید اگرطرفدارهارو دوست داره و استقلالو باید یه کم کوتله بیاد .....خیلیها قبلا اینکارو کردن و اصلا از کلی پول گذشتن نمیگم حقشه و باید بگیره ولی باید یه کم کوتاه بیاد

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۱۹ روز قبل
نوشته شده توسط: ساحره عصار

سید اگرطرفدارهارو دوست داره و استقلالو باید یه کم کوتله بیاد .....خیلیها قبلا اینکارو کردن و اصلا از کلی پول گذشتن نمیگم حقشه و باید بگیره ولی باید یه کم کوتاه بیاد

از غلط املاییم عذر خواهی میکنم

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۶۱۹ روز قبل

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت:بهرام افشارزاده از مسائل تیم دور است و برخی چیزها را اشتباه به عرض او رسانده‌اند.
به گزارش بیست چهارده ، سید مهدی رحمتی در خصوص اینکه بهرام افشارزاده صبح امروز اعلام کرد بحث ما و رحمتی مسائل مالی است گفت: در وهله اول باید بگویم که من تا امروز به جز یک سلام و علیک برخورد خاصی با آقای افشارزاده نداشتم و برای او احترام خاصی قائل هستم اما از آنجا که او از مسائلی که در تیم رخ می‌دهد دور است فکر می‌کنم برخی مسائل را اشتباه به عرض ایشان رسانده‌اند. 

وی افزود: من در این مدت ۲ بار به صورت حضوری با آقای نظری جویباری جلسه داشتم و زمانی که از کربلا برگشتم در اولین نشست او به من گفت: ما امسال مشکل مالی داریم و قدر حال کم کردن قرارداد‌ها هستیم، نمی‌توانیم پیش پرداختی آنچنانی به بازیکنان بدهیم و شرایط تا حدودی نسبت به سالهای گذشته تغییر کرده است. خدا شاهد است به نظری جویباری گفتم که من هیچ مشکلی در مورد قرارداد سال آینده‌ام ندارم و فقط تکلیف طلب سال گذشته من را روشن کنید.در این نشست هیچ صحبت دیگری مطرح نشد.

دروازه بان استقلال در ادامه گفت و گو با فارس تاکید کرد: جلسه دوم من با نظری ۵ روز بعد از نشست اول بود.ما دوباره همین حرف ها را زدیم و من به آقای نظری گفتم هر رقمی که شما بنویسید قبول دارم و امضا می‌کنم فقط عدالت را در مورد من رعایت کنید.این صحبت ها را علی نظری‌جویباری با من انجام داده و اگر غیر از این است او می‌تواند شهادت بدهد.

رحمتی خاطر نشان کرد: آقای افشارزاده عزیز، شما در این مدتی که مدیر عامل استقلال شدید حتی به خودتان زحمت ندادید یک صحبت ۱۰ دقیقه ای با من و بازیکنان داشته باشید. آنوقت چطور مدعی هستید که بحث من با استقلال بر سر مسائل مالی است؟!من برای خودم متاسف هستم که بعد از چند سال بازی کردن و زحمت کشیدن برای استقلال و طرفدارانش این صحبت‌ها مطرح می‌شود و به راحتی همه چیز نادیده گرفته شده است.متاسفانه شرایط را طوری برای من فراهم کرده‌اند که ماندنم در استقلال بسیار سخت شود.

وی در پایان در خصوص اینکه تکلیف او و استقلال چه می‌شود گفت:تکلیف من با خودم تا امروز ظهر مشخص می‌شود و اگر هم تا الان صبر کرده‌ام و تصمیم غیر منتظره‌ای نگرفته‌ام به خاطر استقلال و احترام به طرفدارانش بوده است.

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۶۱۹ روز قبل

سید مهدی رحمتی سرانجام از استقلال جدا شد و به پیکان پیوست.

به گزارش بیست چهارده ، سید مهدی رحمتی دروازه‌بان فصل گذشته تیم استقلال با قراردادی یک ساله به صورت رسمی به عضویت تیم فوتبال پیکان در آمد.
رحمتی که طی روزهای گذشته با نظری جویباری جلساتی را برگزار کرده بود، مدعی شد افشارزاده از برخی مسائل درون تیم اطلاع ندارد زیرا بحث او با استقلال مالی نیست و به همین دلیل در نهایت با تصمیمی غیر منتظره به تیم فوتبال پیکان پیوست.
باشگاه استقلال تاکنون با امید ابراهیمی، میلاد فخرالدینی،سجاد شهباززاده، مگوئیان،محمد رضا خرسند نیا و محسن ابراهیمی از پیکان قرارداد بسته و قرار داد بازیکنانی مثل قاضی، نوری، برهانی و عمران‌زاده را تمدید کرده است.
همچنین جدایی سید مهدی رحمتی،ساموئل،سیاوش اکبرپور، مهرداد اولادی، علیرضا نیکبخت واحدی، مجید غلام‌نژاد، ایمان با صفا، کبه، تونی کاروالیو و احمد جمشیدیان از استقلال قطعی شده است. ایمان مبعلی نیز در تماس با مسئولان استقلال خواهان رضایتنامه خود شده اما این بازیکن یک سال دیگر با آبی پوشان قرارداد دارد.

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۱۹ روز قبل

[quote=3248465]

یعنی واقعا بدترین خبر ممکن بوده....ولی میدونم که سید بخاطر استقلال و هواداراش تو تیم میمونه...آقای افشار زاده هم باید همکاری کنه....خدا کنه که بمونه

دیدیم که موند.همشون عین همن.لعنت به این فوتبال که جزپول هیچی سرش نمیشه....

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۱۹ روز قبل

باورم نمیشه همه چی مثل زلزله بود....چرا با استقلال و طرفداراش اینکارو میکنن. بخدا ذره ای اهمیت واسه هوادار بیچاره قائل نیستن از اون به اصطلاح متعصبامون تا پایین گرفته همه عین هم و فقط واسه پول بازی میکنن.واقعا لعنت به این فوتبال.....

دیگه آبرویی واسه تیم جلوی این لنگیها نزاشتن هنوز بابت رفتن مجیدی و جباری و پژمان و نکو...م داشتیم متلک میشنیدیم حالا که دیگه وای به حالمون با این بی تعصبها.....

توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۱۸ روز قبل
نوشته شده توسط: fariba nikzad

[quote=zahra*ss*7777777*4444444]

باور کردن رفتنش خییییییییلی سخته اما متاسفانه رفت...فقط خدا کنه یه دروازه بان خوبی رو جذب کنن

آواتار shima HR
توسط   shima HR   ۳۶۱۸ روز قبل

[quote=3248465]

[quote=3248465]

باور کردن رفتنش خییییییییلی سخته اما متاسفانه رفت...فقط خدا کنه یه دروازه بان خوبی رو جذب کنن

صد در صد یه دروازه بان خوب جذب میکنن . دروازه بان بودن برای یه همچین تیمی افتخار می خواد.