جدایی قطعی رحمتی از استقلال

آواتار حسن یارمحمدی
جدایی قطعی رحمتی از استقلال
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۶۱۹ روز قبل

یادمه بعد از پایان فصل گفت به خاطر نتیجه بدی که این فصل گرفتیم حاضرم فصل بعد قراردادم کمتر بشه

همشون پول پرستن

تو مصاحبه هاشونم دم از مرام  و معرفت برا هوادار میزنن

آقای رحمتی مواظب باش جام ملتها رو هم از دست ندی

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۱۹ روز قبل

یادمه بعد از پایان فصل گفت به خاطر نتیجه بدی که این فصل گرفتیم حاضرم فصل بعد قراردادم کمتر بشه

همشون پول پرستن

تو مصاحبه هاشونم دم از مرام  و معرفت برا هوادار میزنن

آقای رحمتی مواظب باش جام ملتها رو هم از دست ندی

وافعا به شدت موافقم با شما.....حرف زدن راحته عمل کردن سخته.....متاسفم و ناراحت به شدت چون یکی از نقاط قوت استقلال از دست رفت فقط به خاطر پول بابا یه کم کوتاه بیایید دیگه همتون رو اعصاب مایید فصل شروع نشده..............به تنها چیزی که اهمیت نمیدن ما هوادارها هستیم...همین و بس
آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۱۹ روز قبل

ازهمشون متنفرم.لعنت به این فوتبال لعنت به این پول که هیچی سرش نمیشه.لعنت به همه ی اونایی که احساسات هواداراواسشون مهم نیس.اه دارم ازناراحتی دق میکنم.یعنی بعداون کی میخوادبیاد تودروازه ی استقلال وایسته؟؟؟؟؟؟؟؟بعدرفتن کاپیتان تنهادلخوشیم سیدبود که اونم پریدیعنی پیکان میتونست رقم قراردادشوبپردازه واستقلال نتونست؟؟؟؟مگه میشه؟؟؟؟

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۱۹ روز قبل

اصلا باورم نشده من امشب توی سایت خوندم... وهنوز توی شوکم.!!!!!!!فقط یکی بهم بگه چرا ؟؟؟؟؟؟؟

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۶۱۹ روز قبل

چند تا دلیل داره لیلا جون

اول از همه به خاطر پول اونم به این دلیل که نه سید ازش گذشت نه اقایون راضی شدن این پول وبهش بدن که بمونه ولی فخرالدینی می ارزید که بیشتر بگیره من نمیخوام به اون توهین کنم ولی هم باید سید کوتاه میومد هم آقایون با این وضعیت میخوان آندو رو هم نگه دارن ای بابا من که مخم داره سوت میکشه لعنت به این پول

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۱۹ روز قبل

البته توی خبرگزاریها هم گفته بوده که مسایل مالی خیلی مدنظرم نیست ولی از اینکه افشارزاده حرفهایی زده که اصلا واقعیت نداشته، ناراحت شده و رفته! البته من نمیخوام طرفداریشو بکنم !چون کلا بیشتر با پول حال میکنه ولی روش کاری افشارزاده هم اصلا خوشایند نیست؟! چون اصلا خودشو با بازیکن طرف نمیکنه،واین مدیریت نشد!!!؟ یاد حاجی مون بخیر که همه جوره خودش با بازیکنا صحبت میکرد و کلا یه سوپر مدیر تمام عیار بود!!! بهرحال باید با دروازه بان جدید فصل رو شروع کرد که گزینه احتمالی طالبلو هستسش!!!

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۱۹ روز قبل

وای باهاتون موافقم اما تا کی باید چوب بی مسوولیتی مدیر و کادر فنی و بی غیرتی بازیکنامونو بخوریم.پارسال کم نبود سختیهایی که کشیدیم.این نشد تیم داری که....

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۶۱۹ روز قبل
نوشته شده توسط: fariba nikzad

خداییش از رفتنش خیــــــــــــــــلی ناراحت شدم و بدجوری هم تو شوکم...اصلا باورم نمیشد که بره...نمیدونم مقصر اصلیه رفتن سید کی بود؟؟؟؟خود سید یا جناب افشارزاده یا امیر خان یا هر کس دیگه...من یکی که اصلا نمی بخشمش{اونی که باعث رفتنش شد حالا هرکسی که باشه}....خداییش به سید نیاز داشتیم اما رفت اما  اگه خودش به خواست خودش و بخاطر مسایل مالی رفته ازش یه خواهشی دارم و اونم اینه که دیگه به اســـــــــــتقلال کــــــــــــبــــــــــیـــــــــــــــر برنگرده ما فقط بازیکن متعصب میخوایم....هنوزم سیدو دوس دارم اما استقلالو بیشتر از اون دوس دارم و با اومدنش کنار میام ... براش آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم اس اسم یه دروازه بان خوب و متعصب و مطمئن رو جذب کنه...

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۱۹ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

وای باهاتون موافقم اما تا کی باید چوب بی مسوولیتی مدیر و کادر فنی و بی غیرتی بازیکنامونو بخوریم.پارسال کم نبود سختیهایی که کشیدیم.این نشد تیم داری که....

همه میگفتن افشارزاده عالیه.پس کو؟؟؟؟اینطوری میخواست تیم رویایی ببنده؟؟؟؟؟این آقاحتی حاضرنیس دودقیقه با بازیکناش حرف بزنه.

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۱۹ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

البته توی خبرگزاریها هم گفته بوده که مسایل مالی خیلی مدنظرم نیست ولی از اینکه افشارزاده حرفهایی زده که اصلا واقعیت نداشته، ناراحت شده و رفته! البته من نمیخوام طرفداریشو بکنم !چون کلا بیشتر با پول حال میکنه ولی روش کاری افشارزاده هم اصلا خوشایند نیست؟! چون اصلا خودشو با بازیکن طرف نمیکنه،واین مدیریت نشد!!!؟ یاد حاجی مون بخیر که همه جوره خودش با بازیکنا صحبت میکرد و کلا یه سوپر مدیر تمام عیار بود!!! بهرحال باید با دروازه بان جدید فصل رو شروع کرد که گزینه احتمالی طالبلو هستسش!!!

بعد از مجیدی - سید محبوب ترین بازیکن برام بود .خیلی هم دوستش داشتم . داداش میثم میدونه من خودم گلر هستم که سید برای من تو دروازه بانی الگو بود. واقعا برای مسولین خصوصا افشارزاده متاسفم.

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۱۹ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

خداییش از رفتنش خیــــــــــــــــلی ناراحت شدم و بدجوری هم تو شوکم...اصلا باورم نمیشد که بره...نمیدونم مقصر اصلیه رفتن سید کی بود؟؟؟؟خود سید یا جناب افشارزاده یا امیر خان یا هر کس دیگه...من یکی که اصلا نمی بخشمش{اونی که باعث رفتنش شد حالا هرکسی که باشه}....خداییش به سید نیاز داشتیم اما رفت اما  اگه خودش به خواست خودش و بخاطر مسایل مالی رفته ازش یه خواهشی دارم و اونم اینه که دیگه به اســـــــــــتقلال کــــــــــــبــــــــــیـــــــــــــــر برنگرده ما فقط بازیکن متعصب میخوایم....هنوزم سیدو دوس دارم اما استقلالو بیشتر از اون دوس دارم و با اومدنش کنار میام ... براش آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم اس اسم یه دروازه بان خوب و متعصب و مطمئن رو جذب کنه...

[/quote زهراجون منم کاملا باهات موافقم
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۶۱۹ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

دقیقا... کسی که سر پول تیمشو و هواداراشو ول میکنه میره دیگه راه برگشتتی نداره ...

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۶۱۹ روز قبل

فاصله بین دو خبر تنها چند ساعت بود؛ ابتدا خبر خداحافظی رحمتی با استقلال روی خروجی خبرگزاری‌ها رفت و سپس گزارش قطع همکاری کارلوس کی‌روش با تیم ملی ایران توسط یک روزنامه پرتغالی منتشر شد. رحمتی در یک سال‌ونیم گذشته به شدت از سوی کی‌روش تحت فشار قرار داشته و تاوان یک تصمیم شتاب‌زده را به شدیدترین شکل ممکن پرداخته، اما با جدایی مربی پرتغالی از نیمکت ایران، می‌توانست دوباره شانس حضور در تیم ملی را پیدا کند. در صورت باقی ماندن در تیمی مثل استقلال، قطعا فشار افکار عمومی می‌توانست رحمتی را یک گام بلند به پیراهن شماره یک تیم ملی نزدیک کند، اما با پیوستن به تیمی که حتی یک هوادار حقیقی هم ندارد، ممکن است مربی بعدی تیم ملی هم تمایل چندانی برای بازگرداندن او به این مجموعه حس نکند؛ به ویژه که گلرهای جوان زیادی مثل لک و بیرانوند و فروزان پشت خط هستند و شاید کلا نسل دروازه‌بانان تیم ملی تغییر کند.

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۶۱۸ روز قبل
نوشته شده توسط: shide HR

فاصله بین دو خبر تنها چند ساعت بود؛ ابتدا خبر خداحافظی رحمتی با استقلال روی خروجی خبرگزاری‌ها رفت و سپس گزارش قطع همکاری کارلوس کی‌روش با تیم ملی ایران توسط یک روزنامه پرتغالی منتشر شد. رحمتی در یک سال‌ونیم گذشته به شدت از سوی کی‌روش تحت فشار قرار داشته و تاوان یک تصمیم شتاب‌زده را به شدیدترین شکل ممکن پرداخته، اما با جدایی مربی پرتغالی از نیمکت ایران، می‌توانست دوباره شانس حضور در تیم ملی را پیدا کند. در صورت باقی ماندن در تیمی مثل استقلال، قطعا فشار افکار عمومی می‌توانست رحمتی را یک گام بلند به پیراهن شماره یک تیم ملی نزدیک کند، اما با پیوستن به تیمی که حتی یک هوادار حقیقی هم ندارد، ممکن است مربی بعدی تیم ملی هم تمایل چندانی برای بازگرداندن او به این مجموعه حس نکند؛ به ویژه که گلرهای جوان زیادی مثل لک و بیرانوند و فروزان پشت خط هستند و شاید کلا نسل دروازه‌بانان تیم ملی تغییر کند.

امیدوارم حالا که اینجوری دلمونو شکوند واشکمونو درآورد دیگه هیچوقت نه به استقلال برگرده نه به تیم ملی

آواتار shima HR
توسط   shima HR   ۳۶۱۸ روز قبل
نوشته شده توسط: fariba nikzad

[quote=shide]

امیدوارم حالا که اینجوری دلمونو شکوند واشکمونو درآورد دیگه هیچوقت نه به استقلال برگرده نه به تیم ملی

واقعا نمیدونم چی بگم ... یعنی بازی کردن تو استقلال ارزش یه کم کوتاه اومدن رو نداشت؟؟؟؟ یعنی ما هوادارا اینقدر براش بی ارزش بودیم ؟؟؟

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۶۱۸ روز قبل

عکس رحمتی با لباس پیکان!!!!!

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۶۱۸ روز قبل

به هیچ وجه سید به خاطر مبلغ نرفت حاجی فتح ا.. زاده خوب گفت:

از صحبت‌های رحمتی و مسئولان تیم متوجه شدم که تلاش باشگاه خیلی به حفظ رحمتی نبوده و باید از آنها که تیم را می‌بندند پرسید که آیا رحمتی در پازل تیم سال آینده استقلال بوده یا نه.

مدیرعامل سابق استقلال خاطرنشان کرد: من فکر می‌کنم اگر مسئولین استقلال می‌خواستند رحمتی را نگه دارند این کار را می‌کردند. طبق صحبت‌های خود رحمتی باشگاه استقلال قبل از صحبت با وی با سوشا مکانی مذاکره کرده و دروازه‌بان کنونی پرسپولیس این موضوع را تائید کرده است و این نشان می‌دهد که اول مذاکره کردن با مکانی کمی به این موضوع ربط پیدا می‌کند که باشگاه تمایلی به حفظ رحمتی ندارد.

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۶۱۷ روز قبل

با عرض پوزش فراوان ولی به نظر من  بدم نشد چون سید با روزای اوجش خیلی فاصله گرفته و اواخر بازیای استقلال خیلی بد گل میخورد گل هایی که قبلا گرفتنشون برای سید کاری نداشت

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۶۱۷ روز قبل
منم از رفتن سید خیلی ناراحت شدم ولی ...
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۶۱۶ روز قبل

افشار زاده : من به هیچ بازیکنی زنگ نزده و قرار نیست، زنگ هم بزنم.

با این طرز تفکر مدیرعامل، خدا میدونه که چی قراره به سر تیم بیاد!!!؟؟؟

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۶۱۶ روز قبل

همه میدونن .لنگیا هم قبول دارن  که رحمتی بهترینه .واقعا حیف شد که رفت .اون برای استقلال زحمت کشید .استقلال همیشه دروازه بانهای خوبی داشته و خواهد داشت .

رحمتی هم انشاا موفق باشه .