بازی ایران- آرژانتین

آواتار سعید آقامحمدی
بازی ایران- آرژانتین
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۵۶۸ روز قبل

نمیدونم چی بگم و چی بنویسم . انصافا حق ما باخت نبود . حتی میتونستیم برنده از زمین خارج بشیم . عملکرد قابل قبول بچه ها عالی بودن عالی .داورم که هیچ ... . فقط همین

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۶۸ روز قبل

بازیه خیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی خوووووووووووووووبی بود.....واقعا دم همشون گرم با غیرت و تعصب ایرانی مارو سربلند کردن...من به کشورم و تیمم ایران افتخــــــــــار میکنم...واقعا عاااااااااالی بودن...حق ما باخت نبود...مسی هم بالاخره زهر خودشو ریخت...واقعا حیــــــــــــــــف....علیرضا حقیقی هم عااااااااااااااااااالی کار کرد واقعا بهترین بازیشو به عنوان یه ایرانی انجام داد...بچه ها مچکریم...

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۵۶۸ روز قبل

لعنت به این داور...نهایت نامردی روامشب درحق ماکرد...

خداییش دم بچه هاگرم!!عاااااااااااااااالیییییییییییییییی بودن!هیچکس فکرشونمیکردایران اینقد با اقتداربازی کنه...ماشالله به غیرتشون که به کل دنیاغیرت ایرانی رونشون دادن....خداییش حق ماباخت نبود.

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۵۶۸ روز قبل

خوب بودن حیف شد حیف

دعا کنیم بازی نیجریه بوسنی هر نتیجه ای غیر برد نیجریه رقم بخوره

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۶۸ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

خوب بودن حیف شد حیف

دعا کنیم بازی نیجریه بوسنی هر نتیجه ای غیر برد نیجریه رقم بخوره

موافقم

ولی من فکرکنم مساوی بهترین نتیجه باشه برای نیجریه و بوسنی!!!

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۵۶۷ روز قبل
عالی بود فکرشم نمیکردم بازیکنامون یه همچین نمایشی تو بازی داشته باشن دمشون گرم خیلی لذت بردیم امیدوارم یه جوری بشه بتونیم از گروهمون صعود کنیم
آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۵۶۷ روز قبل

کریستیانو رونالدو پس از شکست ایران برابر آرژانتین در صفحه شخصی خود در توئیتر بازی خوب ملی پوشان کشورمان را ستود و تبریک گفت.

آواتار شبنم علی قنبری
توسط   شبنم علی قنبری   ۳۵۶۷ روز قبل

واقعا بچه ها و کروش عالین . من تا حالا ندیده بودم مسی بعد از یه گل زدن انقد خوشحال بشه . حق ما دیگه حذف شدن نیست امیدوارم به مرحله ی بعد صعود کنیم

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۵۶۷ روز قبل

واقعا حیف شد.بد موقعی هم گل خوردیم .کاش دقیقه 70گل میخوردیم تا انقدر حرس نخوریم و اه نکشیم

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۵۶۷ روز قبل

منم ناراحت شدم از باخت ایران.در شبی که حداقل مساوی حقمون بود شکست خوردیم.البته چیزی از ارزشها و زحمات بچه ها کم نکرد.

با این حال مسی نشون داد که بسیار فرصت طلبه و این خصوصیت بازیکنای بزرگ.... به امید روزهای خوب واسه ایرانیها...

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۵۶۵ روز قبل

امیرحسین صادقی با گذاشتن متنی در صفحه شخصی اش از زحمات کی روش سپاسگزاری کرد

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۵۶۵ روز قبل

امیرحسین چقدر قشنگ گفته .زنده باد امیرحسین ایشاا در بازی با بوسنی هم یک بازی خوب از خودش به نمایش بده