عملکرد استقلال در فصل نقل و انتقالات

آواتار امین حسینی
عملکرد استقلال در فصل نقل و انتقالات
توسط   امین حسینی   ۳۵۴۵ روز قبل

لطفا رای بدین

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۵۴۵ روز قبل
بازیکنای خوب و جوونی رو به خدمت گرفتن امیدوترم بتونن موفق بشن و خودشون به ما وتیم ثابت کنن
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۴۵ روز قبل
نوشته شده توسط: افسانه طرقیان

با وجود موندن سه تا از ملی پوشامون که امیدوارم آندو هم بمونه خوب بوده....تقریبا بازیکنای خوبی گرفتن ولی اگه به بعضی از دوستان برنخوره یه دروازه بان طلایی رو از دست دادیم ولی خب امیدوارم کسی که از بچگی رویاش این بود که تو اس اس بازی کنه !!!! بتونه از دروازه اس اس محافظت کنه چون تقریبا بازیکنای خوبی گرفتیم و به کمتر از قهرمانی راضی نمیشیم...

آواتار milad ghazi
توسط   milad ghazi   ۳۵۴۴ روز قبل
aali boodim too naghlo enteghalat aali
آواتار milad ghazi
توسط   milad ghazi   ۳۵۴۴ روز قبل
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۴۴ روز قبل

من دوست داشتم این تاپیک رو بعد از اتمام نقل و انتقال باشگاه بزارم که به صورت جامعی در موردش بحث میکردیم ولی حالا که این تاپیک رو ایجاد کردی همینجا در موردش بحث میکنیم.

من ارزیابی ام از نقل و انتقالات متوسط رو به خوب بود.یعنی اگه به صورت درصد بخوام بگم 70 %.

در مورد حفظ بازیکنای فصل قبل باید بگم اگه آندو رو هم بتونن نگه دارن در مورد ملی پوشها شاهکار کرده آقای جویباری.ولی در مورد سایر بازیکنا من بیشتر دوست داشتم ساموئل به جای نوری  و مبعلی به جای جمشیدیان حفظ میشد و سید همچنان گلر شماره یک ما بود.

در مورد نفرات جذب شده باید بگم خرید ابراهیمی و فخرالدینی عالی بود.خرید شهباز زاده خوب بود ( البته اگه کریم انصاری فرد رو عالی در نظر بگیریم ).برای خرید یک مدافع که به عنوان ذخیره ازش استفاده کنیم استقلال مگوئیان رو خرید که خیلی مناسب میدونم.مگوئیان حنیف ارمنستانی هاست و به کارمون میاد.در مورد کریمیان و کرار باید بگم حالت ایده آل این بود که بختیار رو جذب میکردیم به جای کریمیان.چون کریمیان 34 سالشه .تنها نکته مثبت کریمیان این هست که سابقه همکاری با قلعه نویی رو داشته و قلعه نویی بلده چجوری ازش بازی بگیره وگرنه اگر این نکته نبود من اصلا نظر مثبتی رو این بازیکن نداشتم.ولی کرار توانایی های بالایی داره و خودشم گفته دیگه دنبال حاشیه نیست و البته قلعه نویی هم مظلومی نیست که بزاره کسی حاشیه درست کنه.خرید فروزان رو خیلی مثبت میدونم میدونم و خیلی ازش خوم میاد به شخصه.(هر چند دوست داشتم به جای این 2 بازیکن بختیار و انصاری فر میومدن).در مورد هافبک ( برزیلی - ایتالیایی ) و گلر برزیلی هنوز اطلاعاتی ندارم.ولی اگه ازشون اطلاعاتی کسب کردم حتما در اختیارتون قرار میدم.

ولی اون چیزی که معلومه این هست که قلعه نویی سعی کرده استخوان بندی تیم سپاهانی که باهاش قهرمان لیگ شد رو در خط هافبک داشته باشه ( جمشیدیان ، ابراهیمی ، کریمیان ، خسرو ).

من بهترین خرید رو اول حفظ استخوان بندی اصلی تیم ( ملی پوشا و  حنیف و قاضی ) و بیرون اندختن بازیکنایی مثل غلام نژاد و نیکبخت و سیاوش و ... میدونم و سپس ابراهیمی.

بدترین خرید رو هم کریمیان میدونم چون یه چیزی میشه در حد میثم بائو.اصلا به درد آینده باشگاه نمیخوره و فقط یکی 2 فصل کارایی داره اونم در حد متوسط رو به بالا.

تیره ترین نکته نقل و انتقالاتی رو هم فروش سید و ساموئل به پیکان و البته نخریدن یک هافبک بازیساز تمام عیار در حد ( جباری ، نوید کیا ها ، یا بختیار )میدونم.

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۴۴ روز قبل

من با نظر دوستمون موافقم ولی اصلا کریم انصاری فر به درد استقلال نمی خوره چون انگیزه ای تو استقلال نداره و قبلا هم گفته که پرسپولیسی هست.وهمینطور مخالف تمدید قرارداد پژمان نوری هستم چون اونم کارایی لازم رو نداره.شک نکنید استقلال اگه قرار بود قرارداد قاضی تمدید بشه بهتر بود جای قاضی با رضا عنایتی قرارداد می بستن چون هم استقلالی واقعی هست و هم با انگیزه البته درسته که سنش بالاست ولی تو گلزنی فکر نکنم قاضی به پاش برسه

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۴۴ روز قبل

استقلال این فصل از لحاظ دروازه بان به هیچ عنوان مشکلی نخواهد داشت.

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۵۴۳ روز قبل

خروجی باشگاه به جز رحمتی و باصفا خوب بود دوست داشتم باصفا اگه قراره ستاره بشه تو همین استقلال میشد ولی به صورت قرضی رفته و امیدوارم  با تجربه بیشتر برگرده

کاش نوری هم میرفت که نشد جمشیدیان هم امیدوارم گذشته رو  جبران   کنه

کریمیان و کرارو با توجه به سن بالاشون زیاد نمیپسندم ولی کاریش نمیشد کرد شریفاتو و رحمانی نتونستن بیان که اینا جایگزین شدن

آرزو دارم بازیکنای  گمنامو جوون جذب شده که زیاد هم تعریفشونو شنیدیم ازشون استفاده بشه و  آینده باشگاهو تضمین کنن

آواتار علیرضا طاقتی
توسط   علیرضا طاقتی   ۳۵۴۳ روز قبل
نوشته شده توسط: milad ghazi
با شیفت و آلت فارسی کن
آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۵۴۳ روز قبل

عالی که نه ولی خوب بود.میتونست بهترم باشه

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۵۴۳ روز قبل
نوشته شده توسط: افسانه طرقیان

بازیکنای خوب و جوونی رو به خدمت گرفتن امیدوترم بتونن موفق بشن و خودشون به ما وتیم ثابت کنن

البته اگه بهشون بازی برسه  و عافبتشون  مثل باصفا در فصل قبل نشه .

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۴۰ روز قبل

من به خوب رای دادم ولی امیدوارم که خیلی زود به این یقین برسیم که عالی بوده.....

آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۵۴۰ روز قبل

به نظر من خریدهای امسال خیلی خوب بوده ولی چیزی که مهمه هماهنگ بودن این بازکنا توی زمینه که امیدوارم این اتفاق بیفته

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۵۳۹ روز قبل
نوشته شده توسط: fariba nikzad

عالی که نه ولی خوب بود.میتونست بهترم باشه

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۵۳۶ روز قبل
نوشته شده توسط: امین حسینی

به نظر من خریدهای امسال خیلی خوب بوده ولی چیزی که مهمه هماهنگ بودن این بازکنا توی زمینه که امیدوارم این اتفاق بیفته