رونمایی از دروازه‌بان برزیلی استقلال

آواتار افسانه طرقیان
رونمایی از دروازه‌بان برزیلی استقلال
توسط   افسانه طرقیان   ۳۵۹۲ روز قبل

در اردوی ترکیه از دسیلوا، دروازه بان برزیلی استقلال رونمایی شد. او نشان داد که میتواند دروازه بان قابل اعتمادی برای آبی پوشان باشد.

به گزارش بولتن نیوز به نقل از Banker در اردوی ترکیه از دسیلوا، دروازه بان برزیلی استقلال رونمایی شد. او نشان داد که میتواند دروازه بان قابل اعتمادی برای آبی پوشان باشد.

37771_454.jpg
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۵۹۲ روز قبل

امیدوارم بتونه  دروازه ی استقلال رو حفظ کنه .بیشتر تردید ها بخاطر برقراری ارتباط با مدافعین و جا افتادن در ترکیب می تونه باشه  ولی به مرور زمان می تونه خودشو نشون بده  .

به امید بازیهای خوب استقلال کبیر

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۹۲ روز قبل

امیدوارم چه داسیلوا چه فروزان طوری دروازه بانی کنن که دیگه مهدی رحمتی فکر برگشتن به استقلال به سرش نزنه

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۵۹۲ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

امیدوارم بتونه  دروازه ی استقلال رو حفظ کنه .بیشتر تردید ها بخاطر برقراری ارتباط با مدافعین و جا افتادن در ترکیب می تونه باشه  ولی به مرور زمان می تونه خودشو نشون بده  .

به امید بازیهای خوب استقلال کبیر

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۹۲ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا موسوی

امیدوارم چه داسیلوا چه فروزان طوری دروازه بانی کنن که دیگه مهدی رحمتی فکر برگشتن به استقلال به سرش نزنه

چه داسیلوا و چه فروزان اگه در حد نویر هم ظاهر بشن فصل بعد قـــــــــــــــــطــــــــــــــــــعــــــــــــــــــا سید بازم به اس اس برمیگرده...نمی دونم چرا از فوق العادگی سید بدتون میاد ولی ما که دوسش داریم...شما از اون دست هوادارایی هستین که کسی که تو تیمتونه رو دوس دارین و ازش حمایت میکنین اما اگه تقی به توقی خورد و بازیکن از تیمتون بره شروع میکنین بر ضررش صحبت کردنو...کمی انصاف داشته باشین....اگه از دست سید ناراحت هستین و یا اگرم به فرض ازش متنفر هستین کمی فکر کنین به اون عملکرد هایی که تو اس اس داشته و همه ی تیما آرزوی داشتن همچین دروازه بانی رو داشتن....اون فصلی رو یادمون نرفته سردار پرسپولیسی ها5/7میلیارد به سید پیشنهاد داد اما سید بخاطر اس اس و هواداراش موند...من با این حرفا خودمو گول نمیزنم ولی یکم انصافو دارم امیدوارم که سیدم برگرده...شمام کمی فکر کنین در مورد سید ولی خواهــــــــــــشــــــــــــا از روی تعصب به اس اس و امیرخان اظهار نظر نفرمایین...با تشکر

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۹۱ روز قبل

نه اصلا اینطور نیست من از بازیکن هایی که واسه تیم شرط و شروط میزارن و ناز میکنن بدم میاد.مگه فرهاد یا پیروز قربانی از تیم نرفتن؟هنوز دوستشون دارم . مهدی رحمتی تو تیم ملی هم از این کارا میکرد.دیگه حال نمیکنم پیراهن شماره یک  ناصر خان و تو تن امسال سید ببینم.   

آواتار علیرضا موسوی

امیر قلعه نوعی سمبل استقلاله استقلالی ها همه باید امیر خان دوست داشته باشن. چون هرچی افتخار داریم اول با ناصر خان ودوم با امیرخان هستش          امیر قلعه نوعیه          سرور هرچی لنگیه

توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۹۱ روز قبل

امیر قلعه نوعی سمبل استقلاله استقلالی ها همه باید امیر خان دوست داشته باشن. چون هرچی افتخار داریم اول با ناصر خان ودوم با امیرخان هستش          امیر قلعه نوعیه          سرور هرچی لنگیه

چرا هوادارو مجبور میکنین؟؟؟؟هوادار میل خودشه امیرخانو دوس داشته باشه یا نداشته باشه{هرچند خودم به عنوان یه اس اسی دوسش دارم}  پس  بایدی اصلا نباید در کار باشه...

الان  در مورد قضیه  سید به حرفم نمیرسین وقتی این فصل تموم شد و یه اتفاقاتی افتاد متوجه حرفم میشید

نه اصلا اینطور نیست من از بازیکن هایی که واسه تیم شرط و شروط میزارن و ناز میکنن بدم میاد.مگه فرهاد یا پیروز قربانی از تیم نرفتن؟هنوز دوستشون دارم . مهدی رحمتی تو تیم ملی هم از این کارا میکرد.دیگه حال نمیکنم پیراهن شماره یک  ناصر خان و تو تن امسال سید ببینم.   

اولا من تا یادم بوده شما گفتین سید تحمل رقابت مقابل داوری رو نداشته به همین خاطر رفته پس قضیه ناز کردن نبوده...من یکی که یادم نیست سید واسه تیمی ناز کرده باشه پس بدونین تو تیم ملی مشکل سید نبوده و دست هایی پشت پرده بودن پس قضیه ی تیم ملی اصلا خطای سید توش نبوده....دوما من یکی که کاپیتان فرهادو خیلی دوس دارم و احترام فوق العاده ای براش قایلم اما اون نیم فصلی که به بهانه چشمای تیام ول کرد و رفت قطر{بهانش این بود ولی شاید واقعا یه مشکلی داشته یا خب دیگه نداشته}...{شما به این حرکت سید میگین ناز کردن} ولی خب من به عنوان یکی از هوادارای صد هزار آتیشه ی داداش فرهاد میگم اگه از نظر شما رفتار سید ناز کردن بوده صــــــــد در صــــــــد حرکت داداش فرهادم ناز کردن بوده....پس شمام حق دارین از داداش فرهادم بدت بیاد!!!!....در ضمن چون شما حال نمیکنی سید شماره یکمون باشه دلیل نمیشه مام حال کنیم که نباشه...

آواتار علیرضا موسوی

قبلا گفتم الان هم میگم سید فکر کرده تیم ملی و اسستقلال خونه خالست هروقت خواست بره و برگرده ولی تو تیم ملی دید که رفت و دیگه بر نگشت چون فکر میکرد ریش سفید های فوتبال مشکلشو با کیروش حل میکنن ولی تا آخرین لحظه دید کی روش کوتاه نمیاد شروع کرد به گریه و عذر خواهی کردن. این از این . تو استقلال هم امیر خان کسی نیست که شرط و شروط کسی رو بپذیره در نتیجه عذرشو خواست.امسال اگه فروزان یا داسیلوا بدرخشند که ان شاءالله همینطوره دیگه جایی واسه رحمتی و امسال رحمتی نخواهد بود. امسال هیچ اتفاقی نخواهد افتاد بلکه قهرمان هم خواهیم شد   

آواتار علیرضا موسوی

لطفا لقب و صفت با غیرت رو به امسال مهدی رحمتی نچسبونین چون اونوقت به امسال خسرو آرش امیرحسین و آندو توهین فحش دادین

قبلا گفتم الان هم میگم سید فکر کرده تیم ملی و اسستقلال خونه خالست هروقت خواست بره و برگرده ولی تو تیم ملی دید که رفت و دیگه بر نگشت چون فکر میکرد ریش سفید های فوتبال مشکلشو با کیروش حل میکنن ولی تا آخرین لحظه دید کی روش کوتاه نمیاد شروع کرد به گریه و عذر خواهی کردن. این از این . تو استقلال هم امیر خان کسی نیست که شرط و شروط کسی رو بپذیره در نتیجه عذرشو خواست.امسال اگه فروزان یا داسیلوا بدرخشند که ان شاءالله همینطوره دیگه جایی واسه رحمتی و امسال رحمتی نخواهد بود. امسال هیچ اتفاقی نخواهد افتاد بلکه قهرمان هم خواهیم شد   

منظورم از اتفاق یه چیز دیگه بود نه اتفاق قهرمانی که انشاالله محققم میشه

لطفا لقب و صفت با غیرت رو به امسال مهدی رحمتی نچسبونین چون اونوقت به امسال خسرو آرش امیرحسین و آندو توهین فحش دادین

فک کنم منظورت از امسال،امثال بوده دیگه!!!!!چه خوشت بیاد چه نیاد هم ما هواداران واقعی واقع بین به سید لقب غــــــــــیرت و تعصب رو میدیم و هم بازیکنایی که اسم بردین+حنیف....چون اگه نمی دونستید بدونین کسایی رو که اسم بردین عاشق سید بودن و هستن

آواتار علیرضا موسوی

اتفاق این فصل اینه که داسیلوا یا فروزان ستاره های استقلال خواهند بود و دیگه رحمتی بای بای

اتفاق این فصل اینه که داسیلوا یا فروزان ستاره های استقلال خواهند بود و دیگه رحمتی بای بای

ما که آرزومونه اونا ستاره باشن چون در این صورت اســــتقلال موفق خواهد شد و آرزوی هر هواداری هست که تیم محبوبش موفق باشه حالا چه با رحمتی با تعصب و چه بی رحمتی....

آواتار علیرضا موسوی

من واقعا متاسفم واسه کسایی که اسم بازیکن هایی رو میارن که به هر نحوی و با هر بهونه ای استقلال رو میپیچونن و شما میاین اینجا ازش تقدیر و تشکر میکنید و مسبب این قضیه که فکر میکنید کسی دیگه ای هست ولی در اصل خودشه لعنت می فرستید

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۵۹۱ روز قبل

آقاعلیرضا درسته که از سید ناراحتی و یه اشتباهاتی داشته ولی حق با زهرا خانونمه سید خیلی واسه ما زحمت کشیده.. انتقاد همراه احترام خیلی قشنک تره

آواتار علیرضا موسوی

من از اول هم گفتم سید واسه استقلال زحمت کشیده ولی آیا کم استقلال رو به حاشیه برده؟ فصل قبل سر بازوبند این فصل هم که همه دیدن شرط و شروط و از این حرفها 

آواتار علیرضا موسوی
توسط   عليرضا موسوی   ۳۵۹۱ روز قبل

چرا با تایید کار امثال مهدی رحمتی این حاشیه هارو بدعت گذاری میکنید تو این سایت؟ مهدی رحمتی تموم شد رفت. بیاین از این دروازه بان هایی که تازه اومدن حمایت کنین. مهدی رحمتی حاشیه درست کرده رفته دیگه نباید بهش دامن زد. مرد اونیه که با همه سختی ها بمونه وبجنگه نه اینکه........

من از اول هم گفتم سید واسه استقلال زحمت کشیده ولی آیا کم استقلال رو به حاشیه برده؟ فصل قبل سر بازوبند این فصل هم که همه دیدن شرط و شروط و از این حرفها 

عذر میخوام کدوم حاشیه واسه بازوبند????!!!!؟؟؟؟....معلوم شد همش حاشیه بوده...فک کنم سیدو با نکو اشتباهی گرفتی چون بازوبند حق سید بود و اون حاشیه هارو نکو به وجود آورد....این فصلم شرط و شروط بهانه بود...بخدا اونوقتی که سید رفت خودم گفتم دیگه اسمشم نمیارم چون بخاطر پول بیشتر رفتو واسه تیم محبوبش شرط و شروط گذاشت اما نه بعدا فهمیدم امیرخان دیگه نخواستش...حق سرمربی هم هست که در مورد بازیکنان تیمش تصمیم بگیره حالا بازیکنو بخواد یا نخواد....ولی بدونین که سید هیــــــــــچ نازی نکرده بلکه امیرخان دیگه نخواستش....پس لطفا کم زحمات سیدو نادیده بگیرید و کم هم کم لطفی کنید

چرا با تایید کار امثال مهدی رحمتی این حاشیه هارو بدعت گذاری میکنید تو این سایت؟ مهدی رحمتی تموم شد رفت. بیاین از این دروازه بان هایی که تازه اومدن حمایت کنین. مهدی رحمتی حاشیه درست کرده رفته دیگه نباید بهش دامن زد. مرد اونیه که با همه سختی ها بمونه وبجنگه نه اینکه........

کار سید درسته....تمومم نشده و مطمئن باشین که بر میگرده....در ضمن من از همون وقتایی که سید رفت گفتم که حمایت از اس اس و بازیکناش واجبتره و مطمئن باشین از این دروازه بان های جدیدمون حمایت میکنیم...ولی نظرات شما بر خلاف سید واقعا آزارم میداد و وظیفه ی خودم میدونستم به عنوان یه استقلالی از زحماتی که واسمون کشیده دفاع کنم....شمام لطف کنین دلتونو از سید صاف کنین...همین جام لطف کنین دیگه بر خلاف سید صحبت نکنید و به نظرات دیگران احترام بگذارین....با تشکر

آواتار علیرضا موسوی

امیر خان خیلی بهش لطف کرد با این دروازه بانی افتضاحش تو این فصل باز هم همه بازی هارو بهش داد تا شاید نظر کی روش عوض بشه حالا امیر خان آدم بده شد سید آدم خوبه

آواتار علیرضا موسوی

اگه قرار باشه دروازه بانی رو دوست داشته باشم بعد ناصر خان پرویز برومند و وحید طالب لو هست  نه سید

آواتار علیرضا موسوی

شما هم اینقدر سنگ سید رو به سینه نزنید اینجا فقط باید از امیر خان و تیم استقلال حمایت بشه نه دیگران

از قدیم گفتن میشه آدمی رو که خوابه بیدار کرد ولی آدمی رو که  خودشو زده به خواب اصـــــــــلا....این حرف کاملا با قضیه ی شما صدق میکنه!

بعدشم آقای عیلرضا کسی شمارو مجبور نکرده تا کسیو دوس داشته باشید یا اصــــــــــلا دیگران نظرتون رو مبنی بر اینکه کدوم دروازه بانو دوس دارین نپرسیدن که شما اظهار نظر می فرمایین که کی رو دوس دارین یا از کی بدتون میاد....

در ضمن سید تا اونوقتی که تو اس اس بود عقاب آسیا بود ولی حالا دروازه بانیش افتضاح بوده و....چــــــــــقـــــــــدر نمک نشناسید شما...

سنگ سیدم به سینه میزنم چون لیاقت حمایت مارو داره....شمام نمیخواید حمایت کنین کم بهش توهین کنین لطـــــــــــــــــفا....

راستی چه وجه تشابهی توی علاقه مندی هاتون هست....ناصرخان و امیر خان!...

من هرچـــــــــــقدر هم بگم بازم شما حرف خودتونو میزنین پس گقتگومونو بس کنیم بهتره....من کار خودمو میکنم و شمام کار خودتونو....

اگه میتونین یه بزرگواری کنین و هر جا که من یا سایر دوستان در مورد سید یه چیزی گفتیم یا عکسی گذاشتیم شما اصـــــــلا واکنشی نشون نده....لطــــــــفا قبول کنین

آواتار علیرضا موسوی

چه حرفی می زنی مگه فرهاد با امیر و ناصر خان کار نکرد؟ چه ربطی داره .استقلال هر چی افتخار داره اول ناصر خان بعد امیر خان.

آواتار علیرضا موسوی

پس شما هم  یه لطفی کنید شما هم یه موضوع واسه مهدی رحمتی درست کنید تمتم حرف ها و عکسهاتون رو اونجا بگذارین.

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۵۹۰ روز قبل

نظرات هر دو دوستمونو  خوندم دیگه نظرات آخرتون داره حالت جدل به خودش میگیره که هیچ سودی هم نداره

از دو بزرگوار خواهش میکنم ادامه ندین

توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۹۰ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

نظرات هر دو دوستمونو  خوندم دیگه نظرات آخرتون داره حالت جدل به خودش میگیره که هیچ سودی هم نداره

از دو بزرگوار خواهش میکنم ادامه ندین

چشم من که دیگه بحث نمیکنم

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۵۹۰ روز قبل

تمام بازیکنانی که در استقلال زحمت کشیدن  قابل احترام هستند .به نظر من سید هم زحمت کشیدو حالا دیگه نمیتونه با اس اس باشه مهم نیست .دستش هم درد نکنه ممنونش هم هستیم هر کجا میخاد باشه باشه .مهم اینه که یه اس اسی هست و خودش و پسرش هنوز قلبشون برا استقلال میتپد.جانواریو الان از استقلال رفته و در برزیله وقتی باهاش مصاحبه میکنند مینویسند بازیکن سابق استقلال .این برای من خیلی ارزش داره و به همین خاطر میگم باید بهشون احترام گذاشت حتی اگه دیگه به استقلال نیان. من هم از دست رحمتی خیلی ناراحت شدم ولی بعد گفتم تو این دنیای پولکی و فوتبال نمیشه از بازیکنان انتظار داشت .*مهم استقلال است همین و بس این نام و تیم استقلال است که برای ما می ماند بازیکنان میایند و میروند .

حالا تیم ما که خوبه لااقل بیشتر بازیکنانمان بیشترشون با تعصب هستن و حداقل بعذ از 4سال و 5سال میرن لنگی ها که هنوز مهر قراردادشون خشک نشده رفتن توی یه تیم دیگه تو ایران .

اخ که خندیدم به این لنگی ها برا رفتن خل اکبری که نگو .بنده خداها چقدر خرج کردن خل اکبری را بیارن .نیومده رفت .

دوستان خوبم عشق است استقلال و استقلالی

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۹۰ روز قبل

رحمتی: به زودی به استقلال برمی گردم

دروازه بان فصل پیش استقلال در اردوی تیم جدیدش در ترکیه از هرگونه رویارویی با سرمربی آبی پوشان پرهیز کرد.

برنامه سفر تیم پیکان به ترکیه از تهران هماهنگ شده بود. اینکه شاگردان ابراهیم‌زاده راهی کمپ کارتپه واقع در ۱۴۰ کیلومتری استانبول شده و پس از ۷ روز اقامت در آن کمپ به استانبول رفته و سه روز تمرینات سطح دریا را پشت‌سر بگذارند.

در این میان استقلالی‌ها هم به ترکیه رفته بودند و اتفاقا در استانبول ۱۴۰ کیلومتری محل اقامت پیکان اردو زدند. با این همه تیم ژنرال وقتی برای برگزاری یک دیدار با تیم بورسااسپور راهی کمپ کارتپه شد خیلی‌ها انتظار تقابل او با مهدی رحمتی را می‌کشیدند که این دیدار هرگز رقم نخورد و دروازه‌بان فصل پیش استقلال به محض حضور امیر قلعه‌نویی در لابی هتل به اتاقش رفت و تا شب بیرون نیامد.

اما وقتی قرار شد کاروان پیکان به استانبول برود اعضای این تیم متوجه شدند که قرار است به همان هتلی بروند که استقلال و قلعه‌نویی در آن مستقر هستند به همین خاطر برای دور ماندن از هر حاشیه‌ای آنها هتلی دیگر را رزرو کرده و به آن مکان رفتند تا رحمتی و قلعه‌نویی با هم رودررو نشوند.

این اتفاقات در حالی رخ می‌داد که قرعه‌کشی لیگ چهاردهم در تهران انجام شد و مشخص کرد که استقلال و پیکان در هفته پنجم به مصاف هم خواهند رفت و تقابل این دو در آن هفته دیگر اجتناب‌ناپذیر است.

البته این همه ماجرای رحمتی در این روزها نبود چون او در کارتپه و کمپی که پرسپولیسی‌ها هم آنجا اقامت داشتند بارها از سوی دوستان پرسپولیسی‌اش در این باره مورد سوال قرار گرفت که چرا از استقلال جدا شدی و یا اینکه چه زمانی به این تیم برمی‌گردی که او در پاسخ به آنها گفته بود: «یک روز به استقلال برمی‌گردم.»

البته آن یک روز قطعا تا پایان فصل پیش‌رو نیست اما بی‌شک رحمتی دل به روزهایی بسته که قلعه‌نویی از استقلال برود و به این تیم برگردد.

قطعا او در طول فصل چهاردهم بار دیگر طعم حضور در تیمی بی‌طرفدار را خواهد چشید و بیشتر از حالا به بازگشت به استقلال فکر خواهد کرد.

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۹۰ روز قبل

این خبر بالا رو واسه دوستانی گذاشتم که عاشق مهدی رحمتی هستند وامیدوارند روزی به استقلال برگرده.امیدوارم زهرا خانوم و بقیه دوستان استقلالی از نظر من در مورد مهدی رحمتی ناراحت نشده باشند

توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۹۰ روز قبل

این خبر بالا رو واسه دوستانی گذاشتم که عاشق مهدی رحمتی هستند وامیدوارند روزی به استقلال برگرده.امیدوارم زهرا خانوم و بقیه دوستان استقلالی از نظر من در مورد مهدی رحمتی ناراحت نشده باشند

نه آقا علیرضا چرا نارحت بشیم...ااتفاقا من یکی که خوشحال شدم هم بخاطر اینکه سید این حرفو زده و هم بخاطر اینکه شما این خبرو گذاشتید....واقعا ممنون من که از گذاشتن این خبر اونم توسط شما خـــــــــــیلی خوشحال شدم....بازم ممنون دوست متعصب اس اسی

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۵۹۰ روز قبل

هدف همه ما هواداران قدرت و اقتدار تیم محبوب مان استقلال است .هر بازیکنی که به استقلال عشق بورزد و برایش زحمت بکشد ما هم دوستش داریم .اگه اومد و برای استقلال مفید بود خوشحال میشیم .ممنون از خبری که زحمت کشیدی و گذاشتی دوست آبی

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۵۹۰ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

[quote=ss_alireza]

نه آقا علیرضا چرا نارحت بشیم...ااتفاقا من یکی که خوشحال شدم هم بخاطر اینکه سید این حرفو زده و هم بخاطر اینکه شما این خبرو گذاشتید....واقعا ممنون من که از گذاشتن این خبر اونم توسط شما خـــــــــــیلی خوشحال شدم....بازم ممنون دوست متعصب اس اسی