آندوی با تعصب

آواتار لیلا جوکار
آندوی با تعصب
توسط   لیلا جوکار   ۳۵۹۰ روز قبل

بچه ها دیروز توی اخبار ورزشی خبر استقلالی موندن آندو تیموریان رو شنیدم.امیدوارم دیگه درست باشه. جا داره به همه ملی پوشان استقلال خسته نباشید بگم و ازشون بابت نشون دادن تعصبشون به تیم محبوبم تشکر کنم. مخصوصا آندو که این دومین باره که از پیشنهادهای خیره کننده قطریها به خاطر استقلال میگذره... به امید دیدن قهرمانی تیم محبوبم.....

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۵۹۰ روز قبل

آندرانیک تیموریان هافبک ملی‌پوش استقلال که در این مدت مشغول مذاکره با تیم های قطری بود صبح امروز به باشگاه استقلال رفت و پس از جلسه با افشارزاده و علی نظری جویباری قراردادش را به مدت یک سال دیگر با آبی پوشان تمدید کرد.

وی که طی چند روز گذشته مذاکراتی را با استقلالی‌ها انجام داده بود طبق گفته مسئولان استقلال به این باشگاه تخفیف داد و در این تیم ماندنی شد.

به این ترتیب بعد از حیدری‏، بیک‌زاده و صادقی تیموریان چهارمین ملی پوش استقلال است که فصل آینده در این تیم توپ خواهد زد.

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۹۰ روز قبل
نوشته شده توسط: shide HR

واقعا بــــــــــــــــــهترین خبر ممکن بود....آنـــــــــــــــــــــــــــدو دوست داریم....

آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۵۹۰ روز قبل

چه حس خوبیه وقتی آندو میگه تو ایران فقط به استقلال فکر میکنم

دمت گرم آندو...

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۹۰ روز قبل

واقعا دمت گرم آندو تیموریان .با این همه پیشنهاد تیم های دیگه باز هم اس اس و انتخاب کردی .خیلی مردی

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۵۹۰ روز قبل
نوشته شده توسط: امین حسینی

دمت گرم آندو...

چه اتیشی به راه میندازه وقتی میگه تو ایران فقط به استقلال فکر مبکنم ****

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۵۸۹ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا موسوی

واقعا دمت گرم آندو تیموریان .با این همه پیشنهاد تیم های دیگه باز هم اس اس و انتخاب کردی .خیلی مردی

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۵۸۹ روز قبل
نوشته شده توسط: امین حسینی

دمت گرم آندو...

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۸۹ روز قبل

باتوجه به اینکه هنوز یک پلی میکر خوب درحد تیم نداریم، وجود آندو وسط زمین میتونه به بازیکنا کمک کنه و بازیکنای جوون هم ازش کسب تجربه کنن.... درکل خوشحالم ولی خدا به دادمون برسه با حاشیه های آینده در مورد مبلغ قراداد بعضی بازیکنا مثل آندو و خسرو....

آواتار مرضیه باب غاری
توسط   مرضیه باب غاری   ۳۵۸۷ روز قبل
نوشته شده توسط: fariba nikzad

[quote=amin-e-esteghlali]

دمت گرم آندو...

[/quote]تو ایران فقط به استقلال فکر میکنم -خیلی دوستت دارم گلادیاتور