دربی

آواتار سید حسن طاهری
دربی
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۴۲ روز قبل
سلام. به نظر شما حالا که دربی هفته اخرخ حساسیتش چطوری میشه یا یه بازیه تشریفاتی میشه
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۴۱ روز قبل

به نظر من بازی جذابی میشه{حداقل از دربی های دوسال گذشته بهتر میشه}

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۵۴۱ روز قبل

وخوبیش اینه که ایشالله آخرفصل جام قهرمانی رو جلوی چشم لنگیا میبریم بالای سرمون!

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۴۱ روز قبل

ولی به نظر من قهرمانی استقلال تا قبل از دربی آخر فصل قطعی میشه. چون دربی آخر حساس میشه و رو  نتیجه و بازی تاثیر گذاره  وفکر نمیکنم امیر خان چنین ریسکی بکنه

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۴۱ روز قبل

ولی برعکس علی لابی خیالش راحته شماره کالت داور میگیره کالت به کالت میکنه مشکلی واسه دربی نداره

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۴۱ روز قبل

دربی، همینجوریشم کسل کننده بود حالا که دیگه افتاده هفته آخر که کلا.....!!!!! ولی بازم بستگی به امتیازهای گرفته دوتیم یا جایگاه تیم در جدول داره! ولی درهرحال هوادارا بیشتر برد دربی و میپسندن تا عنوان حاصله در لیگ!!!

آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۵۴۰ روز قبل

به نظر من بازی آخر نیم فصل جذاب میشه ولی فکر میکنم تا قبل بازی آخر فصل دو تیم جایگاهشون معلوم بشه و بازی آخر فصل کمتر جذابیت داشته باشه

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۵۳۹ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا موسوی

ولی برعکس علی لابی خیالش راحته شماره کالت داور میگیره کالت به کالت میکنه مشکلی واسه دربی نداره

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۳۹ روز قبل

همیشه از تنها بازی ای که بدم میومده دربی بوده.واقعا مسخرست.

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۵۳۸ روز قبل
بستگی به نتایجی داره که در طول فصل میگیرن امیدوارم استقلال نیازی به امتیاز گیری نداشته باشه تا بازی هم قشنگتره پیش بره وگرنه بازم باید شاهد یه بازی کسل کننده و تدافعی از هر دو تیم باشیم
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۵۳۸ روز قبل
نوشته شده توسط: افسانه طرقیان

بستگی به نتایجی داره که در طول فصل میگیرن امیدوارم استقلال نیازی به امتیاز گیری نداشته باشه تا بازی هم قشنگتره پیش بره وگرنه بازم باید شاهد یه بازی کسل کننده و تدافعی از هر دو تیم باشیم