نقل و انتقالات استقلال

آواتار سید حسن طاهری
نقل و انتقالات استقلال
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۹۰ روز قبل
به نظر شما مهمه کریم انصاری فرد بیاد استقلال و به جاش یه بازیکن از لیست خط بخوره؟ خرید های استقلال چطور ارزیابی می کنید
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۹۰ روز قبل

دوست عزیز ورودت رو به جمع آبی دلان تبریک میگم و امیدوارم لحظات خوبی رو با هم داشته باشیم و شاهد فعالیتت باشیم ولی یه درخواست دارم و اون اینکه از ایجاد تاپیک های مشابه و تکراری جلوگیری کنی.دوستان قبل از شما یک تاپیک در مورد نقل و انتقالات ایجاد کرده بودن که قرار شد مطالب رو اونجا قرار بدیم ولی حالا که تاپیکو ایجاد کردی نظرمو راجع بهش میگم تا خیلی از ما دلخور نشی.

من واقعا خلا بازیکنی چون کریم انصاریفرد رو در تیم حس میکنم.استقلال نیاز شدیدی به یک تمام کننده ( Finisher ) شش دانگ و تمام عیار داره و چه شخصی بهتر از کریم انصاریفرد.مهاجمی که با وجود سن 24 سالگی تونسته 2 بار آقای گل لیگ برتر بشه.مهاجمی که بهترین خصوصیتش گلزنیست و دقیقا چیزیست که استقلال بهش نیاز داره.به نظرم ارزش داره یکی مثل خرسند نیا یا حتی نوری تا نیم فصل از فهرست خارج بشن تا بتونیم کریم رو جذب کنیم.فقط یک نکته سیاه تو کارنامه ورزشیش وجود داره و اون اینکه قبلا برای پرسپولیس بازی کرده و شاید این چیزی نباشه که هواداران استقلال راحت باهاش کنار بیان ولی اینو ازمن داشته باشین که همونطوری که قاضی اومد و محبوب آبی ها شد کریم هم میتونه همین راهو در پیش بگیره.هر چند بعد از اومدن نیکبخت و نوری و اولادی هواداران از اینجور انتقالا که بین سرخابی ها صورت میگیره خیلی ناراحت میشن ولی اعتقاد دارم هواداران استقلال خیلی حرفه ای تر از این حرفا هستن.