سلام هواداران تیم آسمانی

آواتار زهرا همراه
سلام هواداران تیم آسمانی
توسط   زهرا همراه   ۳۵۸۹ روز قبل

سلام به شما هوادارن تیم آسمانی =****=======استقلال

من تازه واردم لطفا راهنماییم کنید و بهم بگید چطورمیتونم عکس چطور میتونم نظر بدم *راهنمایم کنید.سپاسگذارم

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۸۹ روز قبل

سلام هم تیمی عزیز

به سایت پرافتخارترین تیم باشگاهی تاریخ فوتبال ایران، استقلال کبیر خوش آمدی....

شما برای گذاشتن پست برای تاپیکهای دیگر عزیزان باید این گزینه     رو کلیک کنید و برای گذاشتن موضوع جدید هم   . فقط قبل از اینکه میخواین موضوع جدیدی بذارین، دقت کنین که دوست دیگه ای اون موضوع رو نذاشته باشه. وسعی کنین که موضوعات رو در قسمت مخصوص خودش قرار بدین!؟ مثلا موضوع دربی بخش مجزایی در تالار داره و موضوع مربیان هم همینطور وبقیه موضوعات که شما با مطالعه دقیق تالار به تمام قسمتها آشنا میشین ان شاء الله....

امیدوارم که بتونیم از حضور و نظرات خوب شما استفاده کنیم....

آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۵۸۹ روز قبل

دوست آبی خیلی خیلی خوش امدی .

دوست خوبم اقا میثم تاجی راهنمایی کامل کرده .من هم فقط یک نکته را توضیح میدم :برای گذاشتن عکس برای پروفایل ات باید روی منوی تنظیمات من کلیک کنید و بعد از ورود به پروفایل روی ویرایش پروفایل کلیک نمایید و سپس در قسمت سایر تنظیمات روی آواتار کلیک کنید و عکس خود  را انتخاب کنید .و سیس روی ذخیره کلیک نمایید .

دوست آبی اگر سوالی داشتی ما درخدمتیم.امیدواریم بتوانیم کمک ات کنیم .  

آواتار مرضیه باب غاری
توسط   مرضیه باب غاری   ۳۵۸۷ روز قبل

دوست استقلالی خوش امدی

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۵۸۷ روز قبل

دوست آبی AsemaneAbi@SSSS  خوش آمدین به جمع گرم و مهربون طرفدارای سر سخت استقلال.موفق باشین.

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۵۸۶ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

دوست آبی AsemaneAbi@SSSS  خوش آمدین به جمع گرم و مهربون طرفدارای سر سخت استقلال.موفق باشین.