راه آهن 1 - 2 استقلال***شروع طوفانی

آواتار امیر حسین اسلامی
راه آهن 1 - 2 استقلال***شروع طوفانی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۲۷ روز قبل

خدا رو شکر که لیگ رو با برد شروع کردیم.این برد خارج خانه خیلی برامون ارزش داشت.راه آهن موقعیت جدی و خطرناکنی به جز گلشون که دقیقه 3 زدند نداشتند به اون صورت.اما استقلال به غیر از 2 گلش 2 بار توسط آرش و کرار توپ رو به تیرک زدند و موقعیت هایی رو از روی شوت از راه دور توسط قاضی و کرار بوجود آوردند.با توجه به اینکه بازی اول بود میشه گفت تیم خیلی روان بازی کرد.خصوصا نیمه دوم.فخر الدینی و خسرو در جناح راست عالی بودن که واقعا وجودشون در کنار هم درادامه فصل برای هر تیمی ترسناک خواهد شد.هاشم از وقتی اومد جناح چپ رو راه انداخت.امید ابراهیمی وسط رو بسته بود و نمیزاشت توپی به سمت دروازه استقلال بیاد.کرار و آرش و قاضی هم نسبتا خوب بودند.شهباز زاده خیلی کم ، تاثیرش تو بازی معلوم بود.صادقی و حنیف هم حدودا 3 هفته دیگه میرسن و تا اون موقع باید خرسند نیا و مگوئیان رو تحمل کنیم.در مورد فروزان هم بگم حتی رحمتی هم اون توپ رو که برای گلزن راه آهن به صورت Cut Back ارسال شد رو گل میخورد.یعقوب کریمی و آندو هم خیلی فرصتی باری بازی کردن نداشتند که بشه درموردشون حرفی زد.

اما جدا از این بحث های فنی 2 نکته هست که خیلی مشهود و واضح و البته امیدوار کننده بود اولیش این بود که این تیم استقلال با استقلال فصل قبل یک فرق عمده داره و اون داشتن روح جنگندگی و پیروزی طلبی است.استقلال بعد از گلی که دریافت کرد تمام تلاششو کرد تا جبران کنه و با ارائه فوتبالی تهاجمی به خواسته اش رسید.اینکه تیمی باخت 1 -0 رو با برد 1-2 عوض کنه خیلی فرق داره با اینکه مثلا 2-0 ببره.من این روح جنگندگی و بازگشت به بازی و جنگیدن تا آخرین دقیقه رو دوست دارم.منو به یاد تیم قلعه نویی در فصل 88/87 انداخت.در اون فصل استقلال بعضی از بازیهاشو 1-0 یا 2-0 عقب می افتاد ولی نتیجه رو با برد عوض میکرد.دومین نکته اینکه استقلال بر خلاف پارسال تیمی تهاجمی به نظر میرسه.

بهترین بازیکن از نظر من فخرالدینی بود که با اینکه اولین بازیش بود ولی فوق العاده بازی کرد.

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۵۲۷ روز قبل

من بیشتر از برد از بازی خوب تیم خوشحالم

تیم برخلاف پارسال تنوع تاکتیکی داشت و روان بازی میکرد

دیگه از سانترهای بی هدف خبری نبود

جاسم کرار به نظرم بهترین بود نه به خاطر گلش به خاطر بازی موثرش. به توپ عالی ضربه میزد و پاس های معمولی و رو به عقب نمیداد میشه این فصل به تکنیکو حرکاتش دل بست

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۲۷ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی
از همه ی بچه ها ممنونم که تلاش خودشونو کردن و خدارو شکر مزدش رو هم گرفتن.... به همه ی استقلالی های عزیز تبریک میگم... نیمه دوم فوق العاده بودیم... خداییش خسرو و کرار بهترین بودن....من به کرار و امید ابراهیمی خیـــــــــلی امیدوارم....ایشالله قهرمانی لیگ مال ماست
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۲۷ روز قبل

منم اول تبریک میگم شروع خوبمونو.

دوم بقول حسن عزیز خوشحالم از بازی خوب بچه ها که تاکتیکی بازی میکردن.

منم نظرم روی کراره، بیشتر بخاطر دور بودن از حاشیه!!! که همین به بازی خوبش کمک میکنه و امیدوارم که این نوع بازی تداوم داشته باشه...

آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۵۲۷ روز قبل

من دیروز موقع بازی تو جاده بودم و از اینترنت نتیجه رو دنبال میکردم و این طور که خوندم استقلال خیلی خوب بازی کرده. به امید قهرمانی...

از شنیدن خبر درگذشت حسین معدنی خیلی ناراحت شدم.

جهت شادی روحش صلوات

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۲۷ روز قبل

استقلال دیروز عالی بود . منم با نظر دوستان موافقم که بردن بازی 1-0 باخته خیلی میتونه ارزشمند باشه اونم دراول فصل.چون نشون از روحیه بالای جنگندگی و پیروزی طلبی میده اگه یادتون باشه استقلال فصل قبل هر بار که عقب می افتاد به سختی میتونست بازی رو مساوی کنه ولی امسال امیر نشون داد که نه از نظر بازیکن بلکه از نظر روحی و روانی هم تیمو متحول کرده. میلاد فخرالدینی واقعا عالی بود  جاسم کرار هم که حرف نداشت

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۵۲۷ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا موسوی

استقلال دیروز عالی بود . منم با نظر دوستان موافقم که بردن بازی 1-0 باخته خیلی میتونه ارزشمند باشه اونم دراول فصل.چون نشون از روحیه بالای جنگندگی و پیروزی طلبی میده اگه یادتون باشه استقلال فصل قبل هر بار که عقب می افتاد به سختی میتونست بازی رو مساوی کنه ولی امسال امیر نشون داد که نه از نظر بازیکن بلکه از نظر روحی و روانی هم تیمو متحول کرده. میلاد فخرالدینی واقعا عالی بود  جاسم کرار هم که حرف نداشت

تبریک و به امید بردهای هفته های بعد

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۵۲۶ روز قبل

بازی بچه ها عالی بود اما میتونن بهترم باشن.خسرو و فخرالدینی عالی بودن.کرار هم خوب بود .خسته نباشن.

آواتار ali baghbanian
توسط   ali baghbanian   ۳۵۲۲ روز قبل

به امید قهرمانی!!!!!!!!!!!!!

آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۵۲۲ روز قبل
نوشته شده توسط: ali baghbanian

به امید قهرمانی!!!!!!!!!!!!!

آواتار محمد میلاد خراسانی
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۵۲۱ روز قبل

کلا تیم خوب بازی کرد ولی جاسم کرار بهتر از بقیه بود -استقلال زلزله واقعا زلزله  بود