مربی تیم ملی والیبال ایران درگذشت

آواتار امیر حسین اسلامی
مربی تیم ملی والیبال ایران درگذشت
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۷۱ روز قبل

مربی جوان و خوش اخلاق والیبال ایران دارفانی را وداع گفت.

حسین معدنی، سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران که به دلیل گرفتگی مجرای صفرا چند روزی در بیمارستان بستری بود، دار فانی را وداع گفت. کاپیتان سابق و خوش اخلاق تیم ملی والیبال ایران چندی پیش به دلیل گرفتگی مجرای صفرا دچار دل‌درد شد که بعد از مراجعه به بیمارستان، پزشکان متوجه شدند که توده‌ای راه مجرا را بسته و با قرار دادن یک لوله مجرا را باز کردند. از عوارض این عمل، التهاب پانکراس بود که حسین معدنی با این مشکل مواجه شد. این التهاب به ریه هم سرایت کرد و باعث اختلال کار ریه شد؛ به طوری که سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران فقط با دستگاه تنفسی قادر به تنفس بود، اما سرانجام و درحالی که پزشکان و نزدیکان وی از بهبود حال او خبر می دادند، در سن 41 سالگی درگذشت و در تاریخ جاودانه شد.

حسین معدنی متولد اردیبهشت 1352 و سرمربی سابق تیم ملی والیبال مردان ایران بود. او در سال‌های 1366 تا 1373 عضو تیم ملی والیبال ایران بود. حسین معدنی مدرک مهندسی شیمی داشت؛ او در رده ملی سرمربیگری تیم‌های ملی بزرگسالان، تیم ملی ب و نوجوانان را بر عهده داشت. معدنی ایران را به جمع تیم‌های حاضر در مسابقه‌های قهرمانی جهان ایتالیا رساند و پس از آن دستیار خولیو ولاسکو و اسلوبودان کواچ شد. وی مدتی هم سرمربی تیم والیبال دانشجویان ایران بود. معدنی سرمربیگری تیم‌های باشگاهی مانند داماش گیلان، پیکان، شهرداری تبریز و باریج اسانس کاشان را هم برعهده داشت.

درخشش در لیگ جهانی والیبال 2014 همراه با تیم ملی آخرین افتخار ورزشی وی در دوران حیاتش بود، هرچند که درگیری با این بیماری ناگهانی مجال همراهی تیم ایران در مرحله نهایی این رقابت ها را از وی سلب کرد.

واقعا خیلی انسان خوبی بود.موفقیت های والیبال رو تا حدود زیادی مدیونش بودیم و هستیم.روحش شاد

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۷۱ روز قبل
خدا رحمتش کنه واقعا شوکه شدم خیلی جوون بود خدا به خانواده محترمش صبر بده ...روحش شاد و یادش گرامی
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۷۰ روز قبل

خدا رحمتش کنه.. زحمت زیادی برای تیم ملی والیبال کشید....

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۷۰ روز قبل
خدا رحمتش کنه واقعا دنیای عجیبیه اصلا باورم نشد
آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۵۷۰ روز قبل

واقعا خیلی غیر قابل باوره

جهت شادی روحش صلوات

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۵۷۰ روز قبل

خدا رحمتشون کنه و برای خانوادشون آرزوی صبر دارم.

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۵۷۰ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

خدا رحمتش کنه واقعا شوکه شدم خیلی جوون بود خدا به خانواده محترمش صبر بده ...روحش شاد و یادش گرامی

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۵۷۰ روز قبل

روحش شاد و یادش گرامی

آواتار zahra nashenas
توسط   zahra nashenas   ۳۵۷۰ روز قبل
نوشته شده توسط: افسانه طرقیان
انالله وانا الیه راجعون.واقعا متاثرشدم. .
آواتار سعید آقامحمدی
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۵۶۹ روز قبل

من که کلا داغونم. حال هیچی رو ندارم

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۵۶۹ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

خدا رحمتشون کنه و برای خانوادشون آرزوی صبر دارم.

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۵۶۸ روز قبل

آواتار محمد همراه
توسط   محمد همراه   ۳۵۶۵ روز قبل

روحش شاد