دعوت......!!!!

آواتار میثم محمدی قراسویی
دعوت......!!!!
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۵۸ روز قبل

باعرض سلام خدمت همه دوستان استقلالی....

امیدوارم که هرجا هستین، خوب و خوش و خرم باشین...

مطمئنا دوستانی درتالار هستند که هم سطح سواد بالاتری از من دارند، وهم سطح فوتبالیشون بالاتره، که اگر بخوایم اسم ببریم، خودش یه تاپیک جدا میخواد، ولی فکر میکنم با شروع فصل جدید، یه سری قوانین رو باهم رعایت بکنیم خالی از لطف نباشه!!! البته من کوچیک همه دوستان و عزیزان استقلالی هستم....

لیگ سیزدهم با تمام فراز و نشیبش، البته بیشتر رو به نزولش، تموم شد و انصافا نتیجه ای بهتر از این نمیتونستیم بگیریم!؟ با وجود اونهمه مصدوم و محروم و اردوهای تیم ملی و هزار و یک جور مشکل!!! که بنظرمن برمیگشت به درایت مدیریت و کادرفنی والبته امیرخان....

بهرحال لیگ چهاردهم با خروجیها و ورودیهایی که شاید به مزاق بعضی از ما خوش نیومده باشه شروع شده و بیشتر از هرچیز به حمایت ما هوادارا  نیاز داره... حالا چه آقایونی که میتونن برن ورزشگاه، و چه خانمهایی که میتونن حداقل تو دنیاهای مجازی همه جوره به حمایت تیم محبوبشون بپردازن!!!!

حالا منظور من از این تاپیک، افزایش حضور گرم و فعال و بی حاشیه ی آبی دلان عزیز در تالاره.. خب بخاطر تعطیلی لیگ و جام جهانی، حضور خیلی از دوستان از جمله خودمن یه کم کمرنگتر شده بود و البته بودن دوستانی که انصافا خیلی پررنگ فعالیت میکردن و اینکار جای تقدیر و تشکر داره، حالامیخوایم مثل سال قبل که حدود ساعت 23 شب، وقتی به تالار میومدیم، بودند حداقل 4 یا 5 نفر از دوستان که این باعث افزایش رقابت و رفاقت بین دوستان میشد که امیدوارم امسال هم شاهدش باشیم.....

حالا بنظر نه تنها من ، بلکه خیلی از دوستان تالار، یه سری قوانین هست که اگر دوستان رعایت کنند، هم از ایجاد تاپیکهای اضافه جلوگیری میشه و هم نظم خوبی در تالار برقرار میشه که بیشتر طرف سخن من با دوستان تازه وارده که با قوانین سال گذشته آشنا بشن....(البته این بخاطر عدم حضور مدیر از طرف سایت توی تالاره متاسفانه)!!!!!

1-دوستان خواهشا قبل از ایجاد تاپیک، دقت کنین که کس دیگه ای اون تاپیک رو ایجاد نکرده باشه...

2-شاید زمانی باشه که دونفر باهم یه تاپیک مشابه رو ایجاد کرده باشن! دیگه قابل تصحیح نیست ولی دوستان دیگه سعی کنند فقط یک بار و فقط به یکی از تاپیکها جواب بدن تا بیشتر وقت عزیزان رو نگیرن!!!

3- قبل از گذاشتن تاپیک، حتما دقت کنین تا تاپیک رو درجای خودش بگذارین، مثلا مسابقات لیگ برتر، جای مخصوص داره، عملکرد مربیان، جای مخصوص داره و .......... که با مشاهده صفحات تالار خیلی راحت میتونین جای تاپیکهارو پیدا کنیم...

4-از بی احترامی کردن به همدیگر و ایجاد تشنج در تالار شدیدا خودداری کنین،!!! هرکسی حق داره نظرشخصی خودشو درمورد یک تاپیک یا پست بگه، پس خواهشا به نظر و عقیده دیگران احترام بگذاریم.... اگر هم مخالف نظر همدیگر هستیم، میتونیم خیلی محترمانه نظر همدیگرو نقد کنیم...

5- از اهانت کردن به تیمها ویا بازیکنان تیمهای دیگه، جدا خودداری کنیم!؟ متاسفانه سال گذشته تاپیکهایی بود که فقط بدنبال اهانت و کوچک شمردن اشخاص بود، دریغ از اینکه ما با این کارمون فقط خودمونو کوچیک میکنیم!!! و درضمن کاملا خلاف عرف و البته شرع ماست...

6- ازگذاشتن عکسهای زیاد که باعث کاهش سرعت اینترنت میشه، درصورت امکان خودداری کنیم...

7-از گذاشتن پست در تاپیکهایی که تاریخشون به سالهای قبل برمیگرده، خودداری کنیم..

8-اگر تاپیکی رو اشتباه گذاشتین، دیگه لازم نیست که درجای خودش یه تاپیک دیگه ایجاد کنیم! همونجا به تاپیک پاسخ داده میشه!!!!

9-از گذاشتن تاپیکهای بی محتوا خودداری کنیم، و از گذاشتن پست در اون تاپیکها که جدا.....!!!!

وخیلی مسائل دیگه که با گذشت زمان بیشتر به اونا پی میبریم!!! و دوستان قدیمی و حتی جدید، اگر مسائلی  بنظرتون میرسه که میتونه به بهبود تالار کمک کنه، حتما بفرمایین تا همگی استفاده کنیم...

والبته بازهم از همه دوستان عذرخواهی میکنم که من نمیتونم مثل شما قشنگ بنویسم...

بامید موفقیت روزافزون تیم محبوبمون استقلال کبیر.....

دوست همیشگیه شما Meisam Taj025

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۵۸ روز قبل
خیلی عالی و زیبا تمام مسائل را مطرح کردی امیدوارم با به کار بستن این موارد تالار گفتگویی در شان تیم استقلال داشته باشیم باز هم ممنون از نکته بینی شما
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۵۵۸ روز قبل

ممنون از تاپیک خوبتون عالی و به موقع بود

امیدوارم با به کار بستن این نکات تالار با کیفیت و جذابی داشته باشیم

فقط یه توضیح در مورد نکته 8   به نظر من به تاپیکی که سر جای خودش نیست پاسخی داده نشه بهتره چون هم بی نظمی به وجود نمیاد که خیلی آزار دهنده هست هم دوستی که سهوا اشتباه کرده متوجه میشه البته این فقط نظر من بود اگه به نظر دوستان اشتباه بود همون کار آقا میثم رو انجام میدیم

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۵۵۸ روز قبل

مثل همیشه کامل و پرمحتوا ..ممنون از آقا میثم .امیدوارم بعضی افراد که زیادی خودشونو صاحب فکر و کمال میدونن یه کم به بقیه هم احترام بزارن !!!هرچند که دیگه شاهد حضورشون توی تالار نیستیم!!!!!

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۵۸ روز قبل

فقط کاش میشد به فعالیت ، علاقه ، عشق ، شور و هیجانی که دوستان در این تاپیک دارن بها داده میشد و مسئولین یک فکری به حال وضع اینجا میکردن و یه سری به اینجا میزدن.

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۵۵۷ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

خیلی عالی و زیبا تمام مسائل را مطرح کردی امیدوارم با به کار بستن این موارد تالار گفتگویی در شان تیم استقلال داشته باشیم باز هم ممنون از نکته بینی شما[/

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۵۷ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

مثل همیشه کامل و پرمحتوا ..ممنون از آقا میثم .امیدوارم بعضی افراد که زیادی خودشونو صاحب فکر و کمال میدونن یه کم به بقیه هم احترام بزارن !!!هرچند که دیگه شاهد حضورشون توی تالار نیستیم!!!!!

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۵۷ روز قبل

ممنون ازهمه شما دوستان... نظر حسن عزیز هم خوبه ولی باید به اینکه تاپیک درجای اشتباه درج شده اشاره بشه تا دوست خوبمون که اشتباه گذاشته دیگه تکرار نکنه!!! پس شماره 8 رو اصلاح کنن دوستان... و به تاپیک پاسخ داده نشه!!!!

ضمنا دوستان، اگر نظری دارین بفرمایین تا همه استفاده کنن!!! بازم ممنون..

آواتار محمد همراه
توسط   محمد همراه   ۳۵۵۳ روز قبل

قبل از ورود به بخش ویژه خبرهای سایت را بخوانیم و همان خبرها رو در تالارها  نگذاریم * به عضو جدید همه خوش امد بگوییم .

تاپیکی که گذاشته میشود را با دقت بخوانیم و بعد نظر بدهیم .-احتمالا در سایت چند تا لنگی بی وجود حضور دارند./

یه اس اسی باید تاپیک و نظر یه لنگی رو بشناسه و فورا متوجه بشه مشترک و عضو مورد نظر لنگی ه 

این چند مورد رو با اجازه دوستان آبی بخصوص میثم تاجی عزیز به موارد فوق  اضافه کردم ./

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۵۲ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد همراه

قبل از ورود به بخش ویژه خبرهای سایت را بخوانیم و همان خبرها رو در تالارها  نگذاریم * به عضو جدید همه خوش امد بگوییم .

تاپیکی که گذاشته میشود را با دقت بخوانیم و بعد نظر بدهیم .-احتمالا در سایت چند تا لنگی بی وجود حضور دارند./

یه اس اسی باید تاپیک و نظر یه لنگی رو بشناسه و فورا متوجه بشه مشترک و عضو مورد نظر لنگی ه 

این چند مورد رو با اجازه دوستان آبی بخصوص میثم تاجی عزیز به موارد فوق  اضافه کردم ./

خواهش میکنم... خوشحال میشیم که از نظرات خوب همدیگه استفاده کنیم...

البته لنگی تو تالار نداریم!!!؟ شاید اختلاف سلیقه باشه، ولی اختلاف تیم ،،، نه!!!! این دوستان مدتهاست که باهم در نظرسنجیها و پست گذاشتنها مشارکت دارن.....

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۵۵۰ روز قبل
خیلی خوب و کامل بود .....دستتون درد نکنه همه این مطالب و جمع آوری کردن سخته ولی عمل به اون مهمتره که اگه دوستان زحمت بکشن و رعایت کنند.....
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۴۹ روز قبل
یک نکته هم که میشود از آن استفاده کرد این است که هر کس موجب بهم خوردن نظم و قانون مورد تائید اکثر اعضا شد و به دیگران بی احترامی و حرمت شکنی کرد دیگر اعضا پاسخی به نوشتارهای او ندهند اگر همه قبول کنند وسیله ای برای پالایش ادبی تالار میشود ممنون از همه
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۵۴۹ روز قبل

یک نکته هم که میشود از آن استفاده کرد این است که هر کس موجب بهم خوردن نظم و قانون مورد تائید اکثر اعضا شد و به دیگران بی احترامی و حرمت شکنی کرد دیگر اعضا پاسخی به نوشتارهای او ندهند اگر همه قبول کنند وسیله ای برای پالایش ادبی تالار میشود ممنون از همه
کاملا صحیحه و موافقم

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۴۹ روز قبل

عالیه... منم موافقم....

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۵۴۸ روز قبل

ایده ی خوبیه ؛ منم موافقم ...

آواتار محمد میلاد خراسانی
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۵۴۸ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

ممنون از تاپیک خوبتون عالی و به موقع بود

امیدوارم با به کار بستن این نکات تالار با کیفیت و جذابی داشته باشیم

فقط یه توضیح در مورد نکته 8   به نظر من به تاپیکی که سر جای خودش نیست پاسخی داده نشه بهتره چون هم بی نظمی به وجود نمیاد که خیلی آزار دهنده هست هم دوستی که سهوا اشتباه کرده متوجه میشه البته این فقط نظر من بود اگه به نظر دوستان اشتباه بود همون کار آقا میثم رو انجام میدیم

ok
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۵۳۸ روز قبل

سلااااااااااااااام بر همگی.من جدیدا عضو شدم.مرسی بابت توضیحات کامل همگیتون.

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۳۸ روز قبل
نوشته شده توسط: سمانه علیزاده

خانم blue.girl به سایت پرافتخارترین تیم باشگاهی تاریخ فوتبال ایران استقلال کبیر خوش آمدین... امیدواریم که بتونیم از نظرات خوب شما استفاده کنیم...

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۵۳۶ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

[quote=blue.girl]

خانم blue.girl به سایت پرافتخارترین تیم باشگاهی تاریخ فوتبال ایران استقلال کبیر خوش آمدین... امیدواریم که بتونیم از نظرات خوب شما استفاده کنیم...

متشکرم اقا میثم.منم همینطور.

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۴۹۶ روز قبل
این موضوع خیلی به درد تازه وارد های سایت میخوره
آواتار حسین امیری
توسط   حسین امیری   ۳۴۹۶ روز قبل
موافقم.
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد
آواتار ایناز4 فرجاد
توسط   ایناز4 فرجاد   ۳۴۹۶ روز قبل
سلام به همگی منم تازه عضو سایت شدم بابت راهنمایی ها ممنونم