قلعه نویی یا نکونام

آواتار امیر حسین اسلامی
قلعه نویی یا نکونام
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۷۰ روز قبل

خب همونطور که میدونید قراره این دو عزیز به زودی در دادگاه برای دفاع از حرفهایی که زدن توضیحاتی رو بدن.

به نظر شما کدوم محکوم و کدوم پیروز میشه؟

من میگم قلعه نویی احتمالا برنده میشه.

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۵۷۰ روز قبل
من امیدوارم حق وعدالت برنده باشه و هردو عزیزان برنده باشن یعنی حرفهایی که زدن فقط یه سوء تفاهم باشه که دیگران آتیششو زیاد کردن چون هردو از یک خانواده ان(استقلالی)
آواتار ali sajedy
توسط   ali sajedy   ۳۵۷۰ روز قبل

نکونام عشقه

آواتار zahra nashenas
توسط   zahra nashenas   ۳۵۷۰ روز قبل
نوشته شده توسط: ali sajedy
اقا امیر.
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۷۰ روز قبل
نوشته شده توسط: افسانه طرقیان
من امیدوارم حق وعدالت برنده باشه و هردو عزیزان برنده باشن یعنی حرفهایی که زدن فقط یه سوء تفاهم باشه که دیگران آتیششو زیاد کردن چون هردو از یک خانواده ان(استقلالی)
کــــــــــــــااااااااااااااااااااااااااااااملا موافـــــــــــــــــــــــــــــــــــقـــــــــــــــم
آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۵۶۹ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

[quote=afsaneh ss]من امیدوارم حق وعدالت برنده باشه و هردو عزیزان برنده باشن یعنی حرفهایی که زدن فقط یه سوء تفاهم باشه که دیگران آتیششو زیاد کردن چون هردو از یک خانواده ان(استقلالی)
کــــــــــــــااااااااااااااااااااااااااااااملا موافـــــــــــــــــــــــــــــــــــقـــــــــــــــم

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۶۹ روز قبل

دوستان عزیز استقلالی چرا اینقدر از نکونام و رحمتی و امثال اینا حمایت میکنین مگه همین ها نیستن الان تیم و مربی رو تو حاشیه بردن؟ هرکی از راه میرسه علیه مربی حرفی میزنه شما میاین کامنت میزارین که .... .بابا به خدا این رسمش نیست امیر قلعه نوعی کم افتخار آورده واسه استقلال؟ تنها مربی که استقلال رو تو لیگ برتر قهرمان کرده امیر بوده.مگه نه؟ تو این چند سال اخیربهترین نتیجه رو تو آسیا کی با استقلال به دست آورده؟ بهترین رنکینگ جهانی رو کی بدست آورده؟بابا افتخار کمیه؟    من نکونامو دوست داشتم ولی آیا امیر واسه استقلال بیشتر زحمت کشیده یا نکونام؟ خدایی این رسم هواداری نیست.دمتون گرم  

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۵۶۹ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا موسوی

دوستان عزیز استقلالی چرا اینقدر از نکونام و رحمتی و امثال اینا حمایت میکنین مگه همین ها نیستن الان تیم و مربی رو تو حاشیه بردن؟ تنها مربی که استقلال رو تو لیگ برتر قهرمان کرده امیر بوده.مگه نه؟ تو این چند سال اخیربهترین نتیجه رو تو آسیا کی با استقلال به دست آورده؟ بهترین رنکینگ جهانی رو کی بدست آورده؟بابا افتخار کمیه؟    من نکونامو دوست داشتم ولی آیا امیر واسه استقلال بیشتر زحمت کشیده یا نکونام؟