بازی استقلال و سپاهان

آواتار لیلا جوکار
بازی استقلال و سپاهان
توسط   لیلا جوکار   ۳۵۳۵ روز قبل

سلام دوستان نظرتون درباره باخت تیم به سپاهان و علتش رو بنویسید.خودم که به نظرم اس اس امشب زیاد سرحال نبود. مثل قبل دقدقه مون خط دفاعی و دروازبان بود.تعویضهای امیر به جز رمضانی مناسب نبودن.در کل سپاهان خیلی هماهنگ عمل کرد تقریبا مثل همیشه.

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۵۳۵ روز قبل

من موندم این خط دفاعی بود یا اتوبان تهران قم؟؟؟؟آخه این چ وضع دفاع کردنه؟؟؟؟فروزانم که هرچی توبازی قبل خوب بود تواین بازی خراب کرد.من نمیدونم چ شانس مسخره ای داریم ماکه باید همین اول کا ردوتا ازدفاعامون مصدوم شن

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۳۵ روز قبل
نوشته شده توسط: fariba nikzad
انقدری که از قضاوت فغانی ناراحت شدم از باخت اس اس ناراحت نشدم ... با اون پنالتی که به نفع سپاهان گرفت کلا وضعمونو بد کرد....خداییش سپاهانیا خیلی خوب بازی کردن ولی قضاوت داورم تو نتیجه تاثیر گذار بود....از نبود حنیف و امیر حسین هم ضربه دیدیم امیدوارم زود تر برگردن...نمی دوم امیر خان چرا قاضی رو تعویض نمی کرد....کلا تو تعویض کردن فک کنم مشکل داشته باشه و به قول لیلا خانم فقط تعویض رمضانی درست بود.... ولی اشکالی نداره به همه ی بچه ها خسته نباشید میگم ایشالله از بازیهای بعدی جبران میکنن
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۳۵ روز قبل

علت باخت استقلال داور نیست علتش دفاع افتضاح استقلاله. مگویان خیلی خیلی کند بازی میکنه. خرسند نیا هم که تو پست تخصصیش بازی نمیکنه.آندو هم که اصلال آماده نیست. استقلال وقتی عقب بود نباید بازی رو به از زمین به هوا و سانتر از جناحین می برد چون با وجود عقیلی و کرمی تو سپاهان سر زدن واسه مهاجم های استقلال عملا نا ممکن بود.استقلال باید با آوردن یعقوب کریمی و بیرون بردن قاضی رو زمین بازی میکرد و اینجوری موفق تر بود.ولی در کل دیگه باید این بازی رو فراموش کنیم.      بازی برگشت پرپرشون میکنیم

آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۵۳۵ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

انقدری که از قضاوت فغانی ناراحت شدم از باخت اس اس ناراحت نشدم ... با اون پنالتی که به نفع سپاهان گرفت کلا وضعمونو بد کرد....خداییش سپاهانیا خیلی خوب بازی کردن ولی قضاوت داورم تو نتیجه تاثیر گذار بود....از نبود حنیف و امیر حسین هم ضربه دیدیم امیدوارم زود تر برگردن...نمی دوم امیر خان چرا قاضی رو تعویض نمی کرد....کلا تو تعویض کردن فک کنم مشکل داشته باشه و به قول لیلا خانم فقط تعویض رمضانی درست بود.... ولی اشکالی نداره به همه ی بچه ها خسته نباشید میگم ایشالله از بازیهای بعدی جبران میکنن

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۵۳۴ روز قبل

استقلال خیلی بد بود بخصوص توی دفاع .البته سپاهانم خیلی خوب بود .ولی فغانیم خیلی تاثیرگذار بود اون پنالتی مسخرش باعث شد هم روحیه تیم ازدست بره هم سپاهانیا شارژ شدن.ایشاا... تو بازیای بعدی جبران میکنن.

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۳۴ روز قبل

من دلایل باخت رو به چند بخش تقسیم میکنم.

1 - زوج میانی خط دفاع استقلال :

یه ضرب المثل هست که میگه :یک بار جستی ملخک ، دوبار جستی ملخک ، آخر به دستی ملخک.حکایت زوج خط میانی استقلاله.خصوصا مگویان.شاید بعد از 2 برد اول عملکرد متوسط یا حتی بدشون زیاد به چشم نیومد و بیشتر استقلالیا از کسب نتیجه راضی بودن.میشه گفت مگویان واقعا فاجعه بود.البته تقصیر سرمربی نیست چرا که مجبور بود.

2 - تیم داوری

گل اول پنالتی نبود و گل دوم آفساید بود.

3 - تفاوت بودجه و هزینه و ساختار دو باشگاه

سپاهان همیشه بهترین های لیگ رو برای فصل بعدش میخره.شما به ترکیب اصلی و بازیکنان تعویضی دو تیم توجه کنید.سپاهان اونقدر بازیکن خوب و تاپ جذب کرده که بشه به جرات گفت معمولی ترین بازیکنشون حسین پاپی ای هست که خیلی تیمها آرزوی داشتن این بازیکن رو دارند.ولی استقلال پر است از بازیکنان معمولی مثل قاضی ، مگویان ، خرسند نیا ، نوری

4 - روز بد قاضی و تعویض های بد قلعه نویی ( به جز رمضانی )

--------------------------------------------

ولی در مورد فروزان که دوستان اشاره کردن باید بگم انصافا روی گل ها مقصر نبود.

حالا به حرف من رسیدین که گفته بودم با 3 هافبک دفاعی باید جلوی این سپاهان بازی کنیم؟

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۵۳۴ روز قبل

کاملا باهاتون موافقم

آواتار ali baghbanian
توسط   ali baghbanian   ۳۵۳۴ روز قبل

خط دفاع بد بود یعنی فاجعه بود.

داور هم ک جوگیر شده بود توپ خورد به دست خلعتبری برا اونا پنالتی گرفت.آفسایدم ک نگرفتن

ولی از همه بدتر سیستم بد بازی استقلاله . نمیدونم چرا امیر خان گیر داده به سانتر.به خدا دوران سانتر از جناحین گذشته الان همه ی تیم های موفق، دارن روی زمین بازی میکنن نمونش همین سپاهان که مارو برد

الان دیگه هر تیمی میدونه ک روش استقلال برا حمله چیه برا جلو گیری از این حمله فقط یه مدافع قد بلند نیازه.

به خدا بسه دیگه.امیر خان باید یه فکر دیگه ای بکنه

ما دو بازی اول رو بردیم خوبه ولی به اون تیما هم  توجه کنید:استقلال خوزستان-راه آهن

هنوز فولاد و تراکتور و نفت و... موندن!!!

واقعا امیرخان باید فکری بکنه