عملکرد فنی استقلال در 5 هغته اول

آواتار امین حسینی
عملکرد فنی استقلال در 5 هغته اول
توسط   امین حسینی   ۳۵۳۲ روز قبل

لطفا هر گزینه ای رو که انتخاب کردید درموردش توضیح بدین

یعنی دلیلی که میگین استقلال عالی،خوب،متوسط یا ضعیف بوده چیه؟

بازم اشاره کنم که عملکرد فنی مد نظرمه

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۵۳۲ روز قبل

امیر خان به خاطر قدرت رهبری و مدیریت بازیکنا یکی از موفق ترینهای لیگ بوده دانش فنی و جوون گرایی امسال هم خیلی توی نتایج خوب تیم محبوبم  موثر بوده.

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۳۲ روز قبل

با 4 تا بازی نمیشه از لحاظ فنی آنالیز کرد. طبق گفته خود قلعه نوعی هم از هفته 7-8 تیم مد نظرش شکل میگیره.ولی در کل امتیاز بازی های اول فصل خیلی مهمه که استقلال داره خوب امتیاز میگیره. ولی واقع بینانه اینه که هنوز بازی های سخت استقلال مونده. وامیدوارم روند امتیاز گیری استقلال ادامه داشته باشه

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۵۳۲ روز قبل

من به عالی رای دادم!؟ چون خیلی از ترکیب اصلی تیم عوض شدن وبا وجود بازیکنان جوان و کم تجربه والبته درکنار باتجربه ها خیلی زود تونستن به هماهنگی لازم برسن و ان شاء الله که این هماهنگی بیشتر و بهتر هم بشه....

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۵۳۲ روز قبل

ما  مهمان راه آهن و پیکان  تو تختی بودیم که هردو رو بردیم این دو تیم اصلا اماده و هماهنگ نبودند

استقلال خوزستان و سایپا رو هم تو آزادی بردیم

به سپاهان در اصفهان باختیم

در اینکه استقلال روان وشاداب بازی میکنه و نسبت به فصل قبل خیلی بهتر شده هیچ شکی نیست

ولی باید جلوی حریفای قوی تری مثل فولاد و تراکتور و نفت محک بخوره

عملکرد فنی  5 هفته میشه خوب ارزیابی کرد

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۳۲ روز قبل
خیلی دارن خوب کار میکنن البته هنوز تیم نقاط ضعف زیاد داره ولی روح برتری جویی تو تیم دیده میشه که همین باعث پیشرفت تیم خواهد شد فقط امیدوارم بازیکنای جوان مقرور و وارد حاشیه نشوند و بزرگترها هم همدلی تیم را حفظ کنند ولی در کل تیم نشانه های یک فوتبال خوب را دارد به امید قهرمانی
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۵۳۲ روز قبل

من خوب رو زدم چون استقلال با روزای اوجش هنوز فاصله داره ، با تیم یکدستی مثل سپاهان نتونستیم بازی خوبی رو به نمایش بذاریم البته تیمهای امیرخان همیشه تا هفته های 7 و8 این روند رو دارن ولی از همه مهمتر که توی این 5 هفته دیدیم ،  فعل خواستنه که در تیم موج می زنه و نشون دادن واسه بردن تمام تلاششون رو می کنند .داشتن  تیمی جنگنده و پر از جوون پر انگیزه  می تونه مارو به روزای خوب آینده امیدوار کنه .

به امید قهرمانی استقلال کبیر

آواتار افسانه طرقیان
توسط   افسانه طرقیان   ۳۵۳۲ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

خیلی دارن خوب کار میکنن البته هنوز تیم نقاط ضعف زیاد داره ولی روح برتری جویی تو تیم دیده میشه که همین باعث پیشرفت تیم خواهد شد فقط امیدوارم بازیکنای جوان مقرور و وارد حاشیه نشوند و بزرگترها هم همدلی تیم را حفظ کنند ولی در کل تیم نشانه های یک فوتبال خوب را دارد به امید قهرمانی

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۵۳۲ روز قبل

من به خوب رای دادم چون استقلال میتونه خییییلی بهتر از اینا بشه.تازه 5 بازی انجام شده که به جز سپاهان 4تای دیگه خیلی قدر نبودن.پس باید دید استقلال جلوی تیمای مدعی مثل فولاد تراکتور و حتی نفت  چطور بازی میکنه.

آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۵۳۲ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

من به عالی رای دادم!؟ چون خیلی از ترکیب اصلی تیم عوض شدن وبا وجود بازیکنان جوان و کم تجربه والبته درکنار باتجربه ها خیلی زود تونستن به هماهنگی لازم برسن و ان شاء الله که این هماهنگی بیشتر و بهتر هم بشه....

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۵۳۱ روز قبل
من به خوب دای دادم چون تقریبا نتایج خوبه ولی اون بازی که باید از یه تیمی مثل استقلال توقع داشت رو هنوز ندیدیم و خیلی فاصله دارن با اون روزهای اوجشون ولی به قول دوستان امیدواریم که از هفته های بعد که بازیها سختتر میشه شاهد بهبود وضعیت بشیم مخصوصا فنی
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۵۳۱ روز قبل

من به گزینه ی خوب رای دادم چون بعد از 5 هفته با 4 برد و 10 گل زده ( میانگین 2 گل در هر بازی ) در صدر جدول هستیم و با تیم دوم 2 امتیاز اختلاف داریم.ولی تیم فعلا از لحاظ دفاعی مشکل داره.دلیلشم که واضحه.غیبت حنیف و صادقی.اگر این 2 بازیکن هر چه زودتر برگردن بسیار امیدوارم برای نظر سنجی بعدی به گزینه ی عالی رای بدم.چرا که تیم در گلزنی مشکلی نداره و فعلا در همه ی بازیها گل زده و قویترین خط حمله رو داشته.ولی استقلال ثابت کرده هر وقت تیمش از دفاع مستحکم تری برخوردار بوده با ثبات تر بوده.فعلا با تیم پدیده که کلا 2 گل خورده و 3 بازی کلین شیت داشته دروازه بانشون فاصله داریم و باید کاری کنیم بهترین خط دفاع لیگ برای استقلال بشه.

آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۵۳۱ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

من به گزینه ی خوب رای دادم چون بعد از 5 هفته با 4 برد و 10 گل زده ( میانگین 2 گل در هر بازی ) در صدر جدول هستیم و با تیم دوم 2 امتیاز اختلاف داریم.ولی تیم فعلا از لحاظ دفاعی مشکل داره.دلیلشم که واضحه.غیبت حنیف و صادقی.اگر این 2 بازیکن هر چه زودتر برگردن بسیار امیدوارم برای نظر سنجی بعدی به گزینه ی عالی رای بدم.چرا که تیم در گلزنی مشکلی نداره و فعلا در همه ی بازیها گل زده و قویترین خط حمله رو داشته.ولی استقلال ثابت کرده هر وقت تیمش از دفاع مستحکم تری برخوردار بوده با ثبات تر بوده.فعلا با تیم پدیده که کلا 2 گل خورده و 3 بازی کلین شیت داشته دروازه بانشون فاصله داریم و باید کاری کنیم بهترین خط دفاع لیگ برای استقلال بشه.

آواتار مهلا صالحی
توسط   مهلا صالحی   ۳۵۱۷ روز قبل

درسته منم همین نظر رودارم

آواتار مهلا صالحی
توسط   مهلا صالحی   ۳۵۱۷ روز قبل

درسته منم همین نظر رودارم

آواتار ali baghbanian
توسط   ali baghbanian   ۳۵۱۳ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه غلامی

من خوب رو زدم چون استقلال با روزای اوجش هنوز فاصله داره ، با تیم یکدستی مثل سپاهان نتونستیم بازی خوبی رو به نمایش بذاریم البته تیمهای امیرخان همیشه تا هفته های 7 و8 این روند رو دارن ولی از همه مهمتر که توی این 5 هفته دیدیم ،  فعل خواستنه که در تیم موج می زنه و نشون دادن واسه بردن تمام تلاششون رو می کنند .داشتن  تیمی جنگنده و پر از جوون پر انگیزه  می تونه مارو به روزای خوب آینده امیدوار کنه .

به امید قهرمانی استقلال کبیر

دقیقا!!!