جدایی رحمتی

آواتار سید حسن طاهری
جدایی رحمتی
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۰۲ روز قبل
دلیل جدایی رحمتی از استقلال و نیومدن پیش امیر؟
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۰۲ روز قبل

دلیل جدایی: 1- خود را تافته جدا بافته دونستن  2-ترس از رقابت با یه دروازه بان هم سطح خود 3 -متوهم شدن به خاطر حمایت زیاد هوادارها و خود را اسطوره دونستن                       دلیل نیومدن پیش امیر: 1-فهم و شعور بالای رحمتی 2-قدردانی از زحمات امیر       دوستان اگه نامفهوم بود دونه دونه شو واستون توضیح بدم....

آواتار محمد همراه
توسط   محمد همراه   ۳۵۰۱ روز قبل

دلیل جدایی رحمتی از استقلال و نیومدن پیش امیر؟

زیاد مهم نیست  دوباره دربارش بحث کنیم .بیایید در مورد  5امتیاز لنگیا و بردهای شیرین استقلال نظر بدیم .بهتر نیستت

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۵۰۱ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا موسوی

دلیل جدایی: 1- خود را تافته جدا بافته دونستن  2-ترس از رقابت با یه دروازه بان هم سطح خود 3 -متوهم شدن به خاطر حمایت زیاد هوادارها و خود را اسطوره دونستن                       دلیل نیومدن پیش امیر: 1-فهم و شعور بالای رحمتی 2-قدردانی از زحمات امیر       دوستان اگه نامفهوم بود دونه دونه شو واستون توضیح بدم....

مخالفم.به نظر من بزرگترین اشتباه امسال امیرخان ازدست دادن مهدی رحمتیه.مطمئنا چون از رفتنش ناراحتید اینطوری میگید.یادمون نره فصل قبل خیلی از امتیازهارو مهدی رحمتی به تنهایی گرفته.در مورد نرفتنش پیش امیر خان هم اشتباهی نکرده.چه اجباری در این کار بوده؟شما نباید به فهم و شعور کسی که برای استقلال زحمت کشیده و حالا بنا بر دلایلی این تیمو ترک کرده توهین کنید.لطفا منطقی باشید.

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۵۰۱ روز قبل
نوشته شده توسط: سمانه علیزاده

[quote=ss_alireza]

مخالفم.به نظر من بزرگترین اشتباه امسال امیرخان ازدست دادن مهدی رحمتیه.مطمئنا چون از رفتنش ناراحتید اینطوری میگید.یادمون نره فصل قبل خیلی از امتیازهارو مهدی رحمتی به تنهایی گرفته.در مورد نرفتنش پیش امیر خان هم اشتباهی نکرده.چه اجباری در این کار بوده؟شما نباید به فهم و شعور کسی که برای استقلال زحمت کشیده و حالا بنا بر دلایلی این تیمو ترک کرده توهین کنید.لطفا منطقی باشید.

ولی یادتون نره که خیلی از امتیاز رو هم سر اشتباهات رحمتی خیلی راحت از دست دادیم . البته خوب همه ی بازیکنا اشتباهاتی دارن . ولی رحمتی خیلی مغرور شده بود . فکر میکرد اگه تو استقلال نباشه کلی مشکل برا تیم پیش میاد ولی این جوری نبود و حالا شرایط تیم خوبه و تا حالا مشکلی نداشتیم. من باss_alireza موافقم . در مورد نیومدنش پیش امیر خوان هم به نظرم کاملا کارش اشتباه بود . هر چی باشه امیر خان مربیش بوده حتی اگرم ازش ناراحت بود باید این کارو میکرد چون این طوری به خودش احترام گذاشته بود .

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۵۰۱ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد همراه

زیاد مهم نیست  دوباره دربارش بحث کنیم .بیایید در مورد  5امتیاز لنگیا و بردهای شیرین استقلال نظر بدیم .بهتر نیستت

دقیقا
آواتار shima HR
توسط   shima HR   ۳۵۰۱ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

[quote=CHOOOBLE4444]

دقیقا

موافقم الان یه دروازه بان داریم که بهتر از رحمتی نباشه بد ترم نیست.

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۰۱ روز قبل

دوستان بیاین راجب این قضیه دقیق تر شیم بخصوص دوست عزیز blue.girl مهدی بازی با ذوب اهن فصل قبل تو اصفهان که با ضربه سر حریف اون اشتباه فاحشو انجام داد.(نمیخوام  وارد جزییات بشم). بازی با ملوان تو انزلی. بازی با فولاد تو اهواز عالی بود ولی تو بازی آخر در مقابل تراکتور دیدین که از 3 گل رو دو گل مقصر بود. تو آسیا هم که بازی با الریان تو قطر همه دیدن چه اشتباهی تو خروج از دروازه داشت و توپ از دستش در رفت و باعث شکست استقلال و در نتیجه جدا شدن استقلال از جمع مدعیان صعود از گروه خودش.رحمتی اشتباهات زیادی داشت که الان حضور ذهن ندارم. اگه این اشتباهات رو دروازه بانی مثل فروزان انجام بده کسی بهش خرده نمیگیره  چون ادعایی نداره.ولی یکی مثل رحمتی که خودشو گرانترین بهترین برترین و شماره یک استقلال و تیم ملی میدونه واسه تمدید قراردادش هزار جور شرط و شروط میذاره با این اشتباهات دیگه چه حرفی واسه گفتن داره.

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۵۰۱ روز قبل

دوستان بیاین راجب این قضیه دقیق تر شیم بخصوص دوست عزیز blue.girl مهدی بازی با ذوب اهن فصل قبل تو اصفهان که با ضربه سر حریف اون اشتباه فاحشو انجام داد.(نمیخوام  وارد جزییات بشم). بازی با ملوان تو انزلی. بازی با فولاد تو اهواز عالی بود ولی تو بازی آخر در مقابل تراکتور دیدین که از 3 گل رو دو گل مقصر بود. تو آسیا هم که بازی با الریان تو قطر همه دیدن چه اشتباهی تو خروج از دروازه داشت و توپ از دستش در رفت و باعث شکست استقلال و در نتیجه جدا شدن استقلال از جمع مدعیان صعود از گروه خودش.رحمتی اشتباهات زیادی داشت که الان حضور ذهن ندارم. اگه این اشتباهات رو دروازه بانی مثل فروزان انجام بده کسی بهش خرده نمیگیره  چون ادعایی نداره.ولی یکی مثل رحمتی که خودشو گرانترین بهترین برترین و شماره یک استقلال و تیم ملی میدونه واسه تمدید قراردادش هزار جور شرط و شروط میذاره با این اشتباهات دیگه چه حرفی واسه گفتن داره.

دقیقا . من واقعا نمیدونم چه اصراری هس که از یه نفر که قبلا بازیکن استقلال بوده وبه خواست خودش تیمشو ول کرده رفته وعلیه سر مربیش حرف زده دفاع بشه.

نوشته شده توسط: shide HR
استقلال تهران بخش عمده ای از موفقیت های خود در سال های اخیر را مدیون عملکرد خوب مهدی رحمتی است. این دروازه بان فصل گذشته بالاترین میزان کلیت شیت را داشت و در نیم فصل دوم لیگ برتر نیز در مسابقات مختلف دروازه تیمش را بسته نگه داشت. نکته جالب در مورد رحمتی پنالتی هایی است که در بازی ها مهار کرده است. وی هر ۴ پنالتی اخیر علیه استقلال را مهار کرده که رکوردی خیره کننده محسوب می شود. ........ دور برگشت بازی با الجزیره(بازی 4ام) در حالی شروع شد که خوشبین ترین هوادارای استقلال هم امیدی به صعود تیم نداشتن، گلی که زده شد و بازی ای که یک هیچ، با واکنش های خوب رحمتی تموم شد و همه امیدوار شدن............... به گزارش "ورزش سه"، نکته جالب اینکه رحمتی طی 10 سال اخیر از زمانی که به استقلال آمد تا امروز هیچ گاه با هیچ تیمی، رتبه ای نازل در لیگ را به دست نیاورده بود. رحمتی در این مدت عضویت استقلال، مس و سپاهان را داشت. هر چند امکان دارد با پیکان تجربه کند.............. استقلال 1384 اول استقلال 1385 پنجم مس 1386 پنجم مس 1387 سوم سپاهان 1388 اول سپاهان 1389 اول استقلال 1390 سوم استقلال 1391 اول استقلال 1392 پنجم پیکان 1393 ؟...............بازیهای قبل اس اس با درواه بانی سید..............استقلال4-سایپا0....استقلال1-گهر0.....استقلال2-آلومینیوم0....استقلال0-ذوب آهن0.....استقلال5-ابومسلم0.....استقلال2-مس1.....استقلال0-ملوان0.....استقلال0-پرسپولیس0....استقلال3-پیکان0....استقلال1-راه آهن0....1000دقیقه و فقط یه گل خورده....... من فعلا در جواب شیده و آقای علیرضا سکوت میکنم و چیزی نمی گم ولی واسه هردوشون متـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاســـــــــــــــــــــــــــفم
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۰۱ روز قبل

مهدی رحمتی به هر دلیلی استقلال را ترک کرد البته این اوالین بار نبود شاید سید میتونست به یکی از اسطوره های استقلال تبدیل بشه چون پتانسیل فنی اونو داشت ولی یک اسطوره فقط شرایط فنی نمیخواهد باید از نظر اخلاقی و تصمیم گیری هم قوی باشد مثلا فرهاد در اوج درگیری با امیر در ایران فقط برای استقلال بازی کرد و خود را اینگونه محبوب هواداران کرد یا علی منصوریان که من ارادت ویژه ای بهش دارم و یک استقلالی ناب میدانمش ولی سید با تصمیمات اشتباه اول تیم ملی و جام جهانی را از دست داد بعد استقلال و هواداران میلیونی آن را ما اعتقاد به بی احترامی به سید را نداریم ولی دیگر نمیتواند آن شماره یک محبوب برای هوادارها باشد امروز سید یک بازیکن خوب با سابقه حضور در استقلال برای ما قابل احترام است ولی هیچگاه در فهرست اسطوره های ما جایی ندارد

نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

مهدی رحمتی به هر دلیلی استقلال را ترک کرد البته این اوالین بار نبود شاید سید میتونست به یکی از اسطوره های استقلال تبدیل بشه چون پتانسیل فنی اونو داشت ولی یک اسطوره فقط شرایط فنی نمیخواهد باید از نظر اخلاقی و تصمیم گیری هم قوی باشد مثلا فرهاد در اوج درگیری با امیر در ایران فقط برای استقلال بازی کرد و خود را اینگونه محبوب هواداران کرد یا علی منصوریان که من ارادت ویژه ای بهش دارم و یک استقلالی ناب میدانمش ولی سید با تصمیمات اشتباه اول تیم ملی و جام جهانی را از دست داد بعد استقلال و هواداران میلیونی آن را ما اعتقاد به بی احترامی به سید را نداریم ولی دیگر نمیتواند آن شماره یک محبوب برای هوادارها باشد امروز سید یک بازیکن خوب با سابقه حضور در استقلال برای ما قابل احترام است ولی هیچگاه در فهرست اسطوره های ما جایی ندارد

کسی از ما نگفته اسطورست ولی گفتیم که واسه بعضیامون بازیکن محبوبمونه و دوسش داریم و بهش احترام میذاریم چون برای تیممون زحمت کشید....خاطرات خوبی رو باهاش داشتیم و بخاطر یه تصمیم که خودش گرفته یا بعضیا نخواستنش رفته و ما نباید به خاطر اون تصمیم همه ی اون خاطرات خوبو بهم بزنیم و اونو منفور خودمون کنیم....ببخشید اگه یکم بی تعارف گفتم ولی واقعا از دست بعضیا خـــــــــــیلی ناراحت شدم که انـــــــــــــــــقدر زود فراموشکار شدن....واسشون متاسفم....هرکسی میخواد هر چیزی بگه ولی یکم منفصف باشه بد نیس که متاسفانه نه شیده خانم و نه آقای علیرضا نیستن....من نمیخواستم جوابشونو بدم ولی نظرشون مغرضانه بود و مجبور شدم
آواتار علیرضا موسوی

زهرا خانوم لطفا آمار نصفه نیمه ندین.همین الجزیره که شما میگی 2 سال قبل اومد تو تهران با 2 تا اشتباه صد در صد رحمتی بهش باختیم.یکی خروج از دروازه روی ضربه کرنر.یکی هم دقایق آخر.اون سالی که پرویز مظلومی مربی بود و تو آسیا از گروهمون صعود کردیم بازی با سپاهان تو اصفهان یادتون نیست.ضربه کرنر و خروج اشتبا رحمتی و گل اول که اون بازی رو 2-0 باختیم و حذف شدیم.اون دربی 2-0 برده رو که 3-2 باختیم  که دیگه بماند ... چیزی نگم بهتره. بابا به خدا وحید طالب لو هم کلین شیت داشته. وحید طالب لو هم استقلال رو یه تنه قهرمان کرده با پنالتی گرفتن هاش چرا یادتون رفته.به خدا طالب لو مثل رحمتی اینقدر ادعا نداره. تعصبش 100 برابر مهدی رحمتی هستش. یه بار علیه تیم یا سرمربی مصاحبه نکرده این چند سالی که از استقلال رفت. شیده خانوم و علی آقا ازتون ممنونم که مثل بعضی هوادار ها چشماتونو رو واقعیت نمی بندین.

زهرا خانوم لطفا آمار نصفه نیمه ندین.همین الجزیره که شما میگی 2 سال قبل اومد تو تهران با 2 تا اشتباه صد در صد رحمتی بهش باختیم.یکی خروج از دروازه روی ضربه کرنر.یکی هم دقایق آخر.اون سالی که پرویز مظلومی مربی بود و تو آسیا از گروهمون صعود کردیم بازی با سپاهان تو اصفهان یادتون نیست.ضربه کرنر و خروج اشتبا رحمتی و گل اول که اون بازی رو 2-0 باختیم و حذف شدیم.اون دربی 2-0 برده رو که 3-2 باختیم  که دیگه بماند ... چیزی نگم بهتره. بابا به خدا وحید طالب لو هم کلین شیت داشته. وحید طالب لو هم استقلال رو یه تنه قهرمان کرده با پنالتی گرفتن هاش چرا یادتون رفته.به خدا طالب لو مثل رحمتی اینقدر ادعا نداره. تعصبش 100 برابر مهدی رحمتی هستش. یه بار علیه تیم یا سرمربی مصاحبه نکرده این چند سالی که از استقلال رفت. شیده خانوم و علی آقا ازتون ممنونم که مثل بعضی هوادار ها چشماتونو رو واقعیت نمی بندین.

من که میدونم واس چی این حرفا رو میگی....حرف زدن با شما مث آب دادن به گل مصنوعیه انــــــــــــــــــــــــــقدر که بی فایده س.....چـــــــــــــــــــــــــشم من دیگه جوابتونو نمی دم چون طبق نظر خودتون حرف حرف خودتونه اصلا منطقتون همینه....در ضمن من قبلا گفتم که منصف باشیم ولی چون شما نیستین من دیگه چیزی نمی گم....با عـــــــــرض معذرت از همه ولی من دیگه جواب ایشون در رابطه با سیدو نمی دم چون نمیخوام باعث دلگیری و از این چیزا بشه.....در ضمن سید رفته و به اندازه ی کافیم در موردش حرف زدیم و هممون نظرمونو اونجا گفتیم و اگه الان بازم بخوایم در موردش بگیم مطمئن باشید که دنبال یه چیز دیگه هستیم و هدفمون یه چیز دیگه س.....در آخرم میگم شماها واسه رفتن مجیدی که اون نیم فصل رفت همین چیزا رو میگفتین که الان هیچکسی به خودش نمی گیره و از کاپیتان فرهاد حمایت میکنن ولی بدونین یه روزیم میشه سید برگرده و چیزی واسه گفتن باقی نمی مونه....لطفا ادامه ندید چون قبلا در موردش بحث کردیم
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۵۰۱ روز قبل

زهرای عزیز از گفتار دوستان زیاد دلگیر نشو همه ما مثل تو سیذ را دوست داریم ولی شاید ترک تیم برای همه کمی سخت باشد هیچ کسی هم قصد بی احترامی به سید را ندارد چون سید برای تیم زحمات زیادی کشیده ولی رفتنش برای هوادار کمی سنگین بود حالا به هر حال اون رفته و بازیکن استقلال نیست پس شاید بهتر باشه بجای بحث در مورد گذشته ها به امروز و آینده تیم فکر کنیم و از بازیکنهای جوانمون تو تیم حمایت کنیم تا به مرز خود باوری برسند به نظر من اگر همه دوستان بحث سید را تمام کنند برای آرامش تالار بهتره چون همگی به سید احترام میذارن و از زحماتش ممنون هستن

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۵۰۱ روز قبل

زهرای عزیز از گفتار دوستان زیاد دلگیر نشو همه ما مثل تو سیذ را دوست داریم ولی شاید ترک تیم برای همه کمی سخت باشد هیچ کسی هم قصد بی احترامی به سید را ندارد چون سید برای تیم زحمات زیادی کشیده ولی رفتنش برای هوادار کمی سنگین بود حالا به هر حال اون رفته و بازیکن استقلال نیست پس شاید بهتر باشه بجای بحث در مورد گذشته ها به امروز و آینده تیم فکر کنیم و از بازیکنهای جوانمون تو تیم حمایت کنیم تا به مرز خود باوری برسند به نظر من اگر همه دوستان بحث سید را تمام کنند برای آرامش تالار بهتره چون همگی به سید احترام میذارن و از زحماتش ممنون هستن

دقیقاً بجا و سنجیده فرمودین .ممنون

آواتار علیرضا موسوی

زهرا خانوم شما که میگی میدونی خوب بگومن واسه چی این حرفا رو میزنم؟حتما میخوای بگی من  جیره خوره امیر قلعه نوعی هستم یا لیدر استقلال یا مثلا از باشگاه پول گرفتم تا این حرف هارو اینجا بزنم.من منتظر جواب کسی نبودم که به کامنتم جواب بده.نظر خودمو میگم من قبلا هم گفتم هزار بار دیگه هم میگم مهدی رحمتی رو استقلال و امیر قلعه نوعی بزرگش کرده.مهدی رحمتی یه دروازه بان معمولیه مثل محمد محمدی که تو استقلال بازی میکرد.مهدی رحمتی مقصر ناکامی فصل قبل استقلاله چه تو لیگ چه آسیا. مهدی رحمتی هیچی نیست هیچی                          با تشکر

دقــــــــــــــــیــــــــــــــقـــــــــــا.....بخدا نظر منو گفتین و منم تمایلی ندارم تا این بحثو ادامه بدم و جواب آقای علیرضا رو نمیدم.....ممنون واقعا به جا بود
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۰۰ روز قبل

گذر زمان نشون میده چه کسی از انتخابش پشیمون میشه ژنرال بزرگ فوتبال ایران یا دروازه بان رویایی شما....   خخخخخ  

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۵۰۰ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

استقلال تهران بخش عمده ای از موفقیت های خود در سال های اخیر را مدیون عملکرد خوب مهدی رحمتی است. این دروازه بان فصل گذشته بالاترین میزان کلیت شیت را داشت و در نیم فصل دوم لیگ برتر نیز در مسابقات مختلف دروازه تیمش را بسته نگه داشت. نکته جالب در مورد رحمتی پنالتی هایی است که در بازی ها مهار کرده است. وی هر ۴ پنالتی اخیر علیه استقلال را مهار کرده که رکوردی خیره کننده محسوب می شود. ........ دور برگشت بازی با الجزیره(بازی 4ام) در حالی شروع شد که خوشبین ترین هوادارای استقلال هم امیدی به صعود تیم نداشتن، گلی که زده شد و بازی ای که یک هیچ، با واکنش های خوب رحمتی تموم شد و همه امیدوار شدن............... به گزارش "ورزش سه"، نکته جالب اینکه رحمتی طی 10 سال اخیر از زمانی که به استقلال آمد تا امروز هیچ گاه با هیچ تیمی، رتبه ای نازل در لیگ را به دست نیاورده بود. رحمتی در این مدت عضویت استقلال، مس و سپاهان را داشت. هر چند امکان دارد با پیکان تجربه کند.............. استقلال 1384 اول استقلال 1385 پنجم مس 1386 پنجم مس 1387 سوم سپاهان 1388 اول سپاهان 1389 اول استقلال 1390 سوم استقلال 1391 اول استقلال 1392 پنجم پیکان 1393 ؟...............بازیهای قبل اس اس با درواه بانی سید..............استقلال4-سایپا0....استقلال1-گهر0.....استقلال2-آلومینیوم0....استقلال0-ذوب آهن0.....استقلال5-ابومسلم0.....استقلال2-مس1.....استقلال0-ملوان0.....استقلال0-پرسپولیس0....استقلال3-پیکان0....استقلال1-راه آهن0....1000دقیقه و فقط یه گل خورده....... من فعلا در جواب شیده و آقای علیرضا سکوت میکنم و چیزی نمی گم ولی واسه هردوشون متـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاســـــــــــــــــــــــــــفم

نظر منم همینه.اون یه زمانی تو این تیم بازی کرده و از حق نگذریم عالی بوده.لطفا از روی احساس نظر ندید.

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۵۰۰ روز قبل

من نمیگم مهدی رحمتی اشتباهی نداشته هر دروازه بانی مسلمااشتباهاتی داره.ولی اگر منصفانه قضاوت کنیم خیلی از بازیها یه تنه امتیاز گرفته.اینو که قبول دارید؟من میگم ایشون یه زمانی تو تیم بازی کرده حالا هم رفته.چراشم اصلا مهم نیس.نباید به ایشون توهین کرد.

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۵۰۰ روز قبل

آره یه تنه امتیاز گرفته.ولی فقط تعداد محدودی بازی بوده که خوب بوده.اگه لازم باشه یه آلبومی از اشتباهات فاحشی که تو استقلال مرتکب شده رو مینویسم براتون.اون به بهترین مربی تاریخ باشگاه استقلال توهین میکنه بی احترامی میکنه کسی اینجا حرف نمیزنه.اونوقت به ما میگین احساسی و خودتون منطقی هستین

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۴۹۹ روز قبل

من به خواسته دوستان نمیخواستم نظر بدم تا موضوع تموم شه

در مورد رحتمی هم نظرامو دادم فقط خلاصه مطلب اینکه از نوع جدایی رحمتی دلخورم ولی به خاطر حضورش در تیم و به پاس زحماتش باید بهش احترام بذاریم

علیرضای عزیز اگه شما یه آلبوم از اشتباهاتش بذارید من دو تا آلبوم از سیوا وکلین شیتاش میذارم

خواهش میکنم در مورد این موضوع دیگه با هم بحث نکنید

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۹۹ روز قبل

دوست من اگه بحث کلین شیته وحید طالب لو هم کلین شیت داشته. نیلسون هم تو لیگ برتر کلین شیت داشته پس همچین شق القمر نکرده رحمتی.این از این.من گفتم یه فصل رحمتی به استقلال کمک کرد نه بیشتر.فصل قبل هم به تنهایی استقلال رو از لیگ آسیا و کسب سهمیه آسیا خذف کرد که اگه خونده باشی با تفکیک بازی هارو توضیح دادم تو کامنت های قبلیم. حالا شما اگه از سیو هاش موردی داری بذار .تا من هم از سوتی هاش بذارم

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۴۹۹ روز قبل

نه بحث کلین شیت نیست بحث عملکرد خوب و موثر واقع شدن برای تیم بود

هدف من حمایت از رحمتی نیست چون با تصمیم های اشتباهش همه هوادارا ناراحت کرد

شما که سوتی های فصل پیشو نوشتی

من برعکس شما مایل نیستم این موضوع کش پیدا کنه و گرنه تو همون فصل قبل خیلی بازی هارو با سیواش برامون درآوردکه البته جز وظایفش بوده

حرف من واضحه برای تیم زحمت کشیده به جای توهین و تمسخر بهش احترام بذاریم اگه این سخته حداقل دیگه به این مطالب ادامه ندید

ممنون از شما دوست عزیز

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۹۸ روز قبل

پس کسی که با تصمیمش هوادارا رو ناراحت کرده نباید عکسش رو تو این سایت بذارن.عکسشو نذارن منم دیگه کاری ندارم باهاش.من با کسی بحث و جدل ندارم.مرسی از شما

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۴۹۸ روز قبل

ببین دوست عزیز رحمتی به خاطر بازیاش در تیم محبوب یه سری از هوادارای تیم شده و فکر نکنم این ایرادی داشته باشه

رحمتی یه سری از هواداراشو ناراحت کرده ولی فکر نکنم بازیکن منفور شما شده باشه

حالا اگه همین هوادارایی که دوسش دارن عکسی هم ازش گذاشته باشن بازم ایرادی نداره چرا که اینجا سایت استقلاله و همه آزادن عکس بازیکنای محبوبشونو بذارن

من از شما هوادار فهیم سایت خواهش میکنم دیگه این موضوعو دنبال نکنید تا هم سایت از بحث و جدل بی فایده دور باشه هم موجب رنجش خاطر هوادارای دیگه نشیم

آواتار علیرضا موسوی

ببین دوست عزیز حرفت کاملا درست.ولی این حرف شما جانب داریه.چرا. چون مهدی رحمتی منفور من شده قبلا هم گفتم.همین طور که شما گفتین اینجا سایته استقلاله و همه میتونن آزادانه هم عکس بذارن هم کامنت بذارن.درست؟همین هواداری که دوستش داره عکس میذاره خوب مشکلی نیست.من هوادار هم کامنت میذارم نباید مشکلی باشه.حالا چه به نفع رحمتی چه علیه رحمتی.درست؟اگه کامنت من موجب رنجش عده ای تو سایت میشه قبول دارم ولی آیا گذاشتن عکس رحمتی موجب رنجش من و عدهای دیگه نمیشه؟

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۴۹۸ روز قبل

اینجا سایت استقلاله و عکس بازیکنانی ک حتی یه روز واسه تیم زحمت کشیدن اگه گذاشته بشه ایرادی نداره ؟آقای علیرضا شما زیاد یه مساله رو کش میدین اصلا نیازی به این همه بحث نیست.میتونید عکس رحمتی یا هر بازیکن دیگه رو نگاه نکنید هر کس دوست داره بیاد تایپیک عکسهای تیم رو ببینه واین حق همه هست....با تشکر

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۹۸ روز قبل

امیر قلعه نوئی یا ژنرال ما آبیها یک تکه کلام خوبی داره که برای همه ما استقلالیها و طرفدارانش باید الگو باشه امیر بارها گفته بازیکنی که حتی یک روز هم در استقلال بوده و برای این تیم زحمت کشیده باید مورد احترام باشگاه وهواداران باشد این صحبت را امیر برای اکثر بازیکنها یا کادر مربی گری و مدیریت تیم بارها گفته و حرف منطقی و بدون ایرادیست حالا شاید بعضی هوادارها از رحمتی کمی دلگیر باشن اون هم به خاطر علا قه ای که به سید داشتن تحمل رفتن سید را ندارند ولی ایرادات فنی به دروازه با نی که خود امیر بارها او را بهترین دروازه بان آسیا گفته بود بی انصافیست و در نهایت بی احترامی به ژنرال آبیهاست چون نغز حرف اوست انتقاد هم باید عادلانه انجام شود همانگونه که خود استقلال وامیر زخم خورده همین انتقادهای نا عادلانس

آواتار علیرضا موسوی

009898 شما هم میتونید کامنت هایی که من راجب رحمتی میذارم رو نخونید.فقط نظرم رو میدم و شما هم زیاد راجب این قضیه حساس شدین.احترام باید متقابل باشه....

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۴۹۷ روز قبل

من میخوام نخونم اما شما همه جا از رحمتی بد میگید و آدم باید هیچ تایپیکی رو نخونه با این اوصاف....!!!!! بهتر نیست یه خورده تغییر روش بدین هیچ کس قد شما واکنش نشون نمیده در صورتی که همه 100% استقلالی متعصب هستن......آدم با این همه بحث بیخودی خسته میشه بخدا و کیفیت سایت پایین میاد.چیزای مهمتری هست که دربارش نظر بدیم....با تشکر

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۹۷ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار

من میخوام نخونم اما شما همه جا از رحمتی بد میگید و آدم باید هیچ تایپیکی رو نخونه با این اوصاف....!!!!! بهتر نیست یه خورده تغییر روش بدین هیچ کس قد شما واکنش نشون نمیده در صورتی که همه 100% استقلالی متعصب هستن......آدم با این همه بحث بیخودی خسته میشه بخدا و کیفیت سایت پایین میاد.چیزای مهمتری هست که دربارش نظر بدیم....با تشکر

واقعا همه نظرشونو دادن در موردسید عده ای هنوز بهش علاقمندند بعضی دلگیر و شاید دو الی سه نفر نظر آقا علیرضا را دارند هیچ کسی هم فکر نمیکنم عقیدش عوض بشه پس خیلی بهتره از داشته های تیممون صحبت کنیم وبه آینده تیم امیدوار سید هم در در دنیای حرفه ای فوتبال پیکان را انتخاب کرده و باید به انتخاب افراد احترام گذاشت

آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۳۴۹۷ روز قبل
این یه اتفاق طبیعی تویه دنیای حرفه ای فوتباله. یکی مثل توتی تا الانش تو رم مونده یکی دل پیرو اسطوره یووه بود که رفت استرالیا. خوب رحمتی هم مثل همه رفت یه تیمه دیگه. حق انتخاب داره مثل همه فوتیالیست ها شاید دلیلی داشته واسه این کارش. کیه که بدش بیاد تو استقلال بازی کنه اخه؟ نباید به سید خورده گرفت چ.ن طبیعت فوتبال حرفه ای این رو میگه. مگه لواندوفسکی نرفت بایرن اما دورتموندی ها اون و تشویق کردن خیلی طبیعی.
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۹۷ روز قبل

کل کامنت هایی که تو تاپیک میذارن که ماله  من نیست یکیش ماله منه میتونی  اونو نخونی.کیفیت سایت با نظرات من میاد پایین ولی با عکسهایی که شما و بقیه خانوم ها  از پرسپولیسی ها میذارید کیفیت سایت هر روز میره بالاتر نه؟ من دنیال سهم خواهی تو این سایت نیستم و خودمو تافته جدا بافته نمیدونم.حتی من تو اون تاپیکی که دوست خوبمون esteghlal boy راجب مهدی رحمتی درست کرد (رحمتی با خودش چی فکر کرد ) نظری ندادم چون نمیخواستم یه وقت اعضا فکر کنن من دنبال فرصت میگردم تا به رحمتی توهین کنم رو این حساب حرفی نزدم اونجا. خانوم هایی که علیه من یا کسی دیگه اینجا به صورت خود جوش جبهه میگیرید بد نیست  به خودتون هم یه تلنگری بزنید. مرسی از همه دوستان

توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۴۹۷ روز قبل
نوشته شده توسط: سید حسن طاهری
این یه اتفاق طبیعی تویه دنیای حرفه ای فوتباله. یکی مثل توتی تا الانش تو رم مونده یکی دل پیرو اسطوره یووه بود که رفت استرالیا. خوب رحمتی هم مثل همه رفت یه تیمه دیگه. حق انتخاب داره مثل همه فوتیالیست ها شاید دلیلی داشته واسه این کارش. کیه که بدش بیاد تو استقلال بازی کنه اخه؟ نباید به سید خورده گرفت چ.ن طبیعت فوتبال حرفه ای این رو میگه. مگه لواندوفسکی نرفت بایرن اما دورتموندی ها اون و تشویق کردن خیلی طبیعی.
کـــــــــــــــــــــــــــــامــــــــــــــــــــلا موافــــــــــــــــــــــقـــــــــــــــــــم.....
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۹۶ روز قبل

بحث من رفتن رحمتی نیست. از صمیم قلب خوشحالم که رفت بحث من نحوه رفتن و کارهای قبل و بعد رفتنشه ...     بی خیال  ادامه ندم بهتره