تقدیم به همه اسطوره های استقلال .برای شادی دل هواداران .لطفا"محکم وشمرده وحماسی بخوانیدونظردهی

آواتار علی گودرزی
تقدیم به همه اسطوره های استقلال .برای شادی دل هواداران .لطفا"محکم وشمرده وحماسی بخوانیدونظردهی
توسط   علی گودرزی   ۳۳۷۷ روز قبل
تواستقلال داریم اسطوره هایی                دروازه بان عقاب آسیایی                   دفاعمون چوکوه استواره              مهاجمان جملگی سرطلایی                                           خط میانی بسته اندکمررا                         بازی کنندهمه تیکی تاکایی              باافتخارپیرهن آبی پوشند             نمی زنندهیچ وقت سازجدایی                                      سرتمرین همه چوشیرغران                     گذشته اندزپول وبی وفایی                بی قهروحاشیه به خدمت تیم       توهیچ تیمی نبین چنین صفایی                                     دنبال نام ونقشه های شخصی                نکرده اندبه تیم خودجفایی                دریادلان اسطوره های آبی            زهرگرداب تیم رومیدن رهایی                                        تویی که برده ای دل هوادار                     همیشه تاابدتو قلب مایی  .                                                                                                                                                     باسلام . دوستان توانم درحدی نیست که بتوانم حق مطلب رااداکنم .ذره ای ازدریای بیکران هواداران آبی دل هستم که تلاش کردم  برای شادی دل شما .این یکی رو محکم وشمرده بخونید .حماسه ای .
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۳۷۷ روز قبل
​خیلی ممنون از انرژی و عشق و وقتی که صرف کردین.واقعا زیبا و جذاب بود.
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۳۷۵ روز قبل
لایک . قشنگ بود .
آواتار علی گودرزی
توسط   علی گودرزی   ۳۳۶۰ روز قبل

آواتار علی گودرزی
توسط   علی گودرزی   ۳۳۰۰ روز قبل

آواتار مهلا صالحی
توسط   مهلا صالحی   ۳۲۹۷ روز قبل
عالی بزن لایکو به افتخار هر چی استقلالی
هل دان دان هله یدانه یدانه
فقط استقلال قهرمانه قهرمانه
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۹۰ روز قبل
علی آقا همه اینهایی که گفتی و سرودی واقعا با واقعیت همخوانی داره . البته سروده شما بسار عالی و گیرا بود . ولی بنظر شما با اینهمه تعریف و تمجید . چرا جام حذفی را از دست دادیم . چرا قهرمانی را از دست دادیم . چرا باید برای سهمیه دست و پا بزنیم و با اما و اگرها رو برو بشیم .  
آواتار حسن همراه
توسط   حسن همراه   ۳۲۷۵ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی
​خیلی ممنون از انرژی و عشق و وقتی که صرف کردین.واقعا زیبا و جذاب بود.
افرین
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۲۱۳ روز قبل

عاااااااالی بود..مرررررسی

آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۱۳ روز قبل
با خوندن این شعر یکبار دیگه به استقلالی بودنم خودم ​واقعا افتخار کردم .
آواتار مهلا صالحی
توسط   مهلا صالحی   ۳۰۴۴ روز قبل
لاااااااااااااااااااااااااااااااااایک دارییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

آواتار محمد باقر زال نژاد
توسط   محمد باقر زال نژاد   ۲۹۹۴ روز قبل
سلام. شعر خوبی بود. اما آیا با این شعر و اشعار دیگر هوادار به ورزشگاه میرود یا نه؟ چرا استقلالی که چند ساله واسه قهرمانی میجنگه و همش رتبش اول تا سوم لیگه ، هوادارش نتونه بره به ورزشگاه تا از تیم محبوبش طرفداری کنه؟ نه واقعا چرا؟ آیا این حق هوادر استقلالِ؟ آیا ما کم از تیم لنگ داریم؟ تیم لنگی که تمام نیرو و توانشم بزاره تا رتبه چهارم بیشتر نمیرسه؟ آیا ما به خودمون میگیم طرفدار؟ چرا باید ورزشگاه دست یک سری افراد خاص باشه ؟ منظورم اینه که چرا لیدرها از ورود بعضی از طرفداران استقلال جلوگیری میکنن؟
از ورود طرفدارای ناصر خان!!!؟؟؟ از ورود طرفدارای مجیدی!!!!؟؟؟؟؟ از ورود طرفدارای قلعه نوئی!!!!؟؟؟؟ و... اصلا سوال من اینه چرا باید طرفدارای استقلال چندگانه بشه؟؟؟ چرا هدف مشخصی مثل استقلال کبیر رو رها کرده و به سمت طرفداری اشخاصی رفتیم که توی همین استقلال به نام و شهرت و محبوبیت رسیدند؟؟؟؟ چرا هیچوقت یکدل و یکصدا نشدیم تا تیم محبوب استقلال رو با جون و دل حمایت کنیم و تو بازیها تنهاش نذاریم؟؟؟
من یک استقلالی ام. من وقتی بدنیا اومدم بجای اینکه توی گوشم اذان بخونن فقط گفتن (( استقلال کبیر )) . زمانی من از بازی تیم محبوبم لذت میبردم چون ورزشگاه رو همیشه پر میدیدم. حظور تماشاچی تو بازیها خیلی به تیم کمک میکنه. اما الآن رغبتی واسه دیدن بازیهای تیمم ندارم چون میدونم ورزشگاه همیشه خالیه... و این خیلی ناراحت کنندست.
ما همه هدفمون یک چیزه. اونم استقلال. اونم تاج کبیر. اونم قهرمانی تو آسیاست.
من خودمو کوچیکترین عضو این کانون میدونم. اما از ته دل از همه شما هواداران عزیز استقلال بزرگ نه اشخاص .... میخوام تمام تلاشتون رو واسه پر کردن ورزشگاه بکنین تا هم تیممون با حظور شما عزیزان قوت بگیره و هم چیزی از تیم لنگ کمتر نداشته باشیم.
این خواسته اول و آخر من از شما هواداران عزیز بود.
حتی از مسئولین باشگاه خواهش میکنم تا اقدامات لازم جهت پر کردن ورزشگاه هنگامک بازیهای استقلال را فراهم نمایند.

با تشکر
                                                                                                                                                               دوستدار و هوادار واقعی استقلال

آواتار علی گودرزی
توسط   علی گودرزی   ۲۹۱۸ روز قبل

آواتار دنیا اریانسب
توسط   دنیا اریانسب   ۲۹۱۷ روز قبل
ایول ایول ایول ..........................دمت گرم بابا عاشقتم .....................خب استقلالیا همشون همین جورین باحال  بامرام اهل شعر ..............................................................................میخوام دنیانباشه اگه استقلال نباشهدوستت دارم ای تمام عشق من استقلال باش تا باشم تا نفس بکشم ای تمام هستی من ای تمام سهم من از این دنیای لعنتی