خواهش از هوادارای استقلال

خواهش از هوادارای استقلال
By   پوریا فتحی   4455 Day ago

سلام  به تمام استقلالی های عزیز

من به خاطر خودمون متاسفم که وقتی یک سری ها که دوست ندارن استقلال پیشرفت کنه و با شعارای بی خودشون سر بازی اسیایی با ازبکستان سید مهدی ما رو که لنگش تو ایران که هیچی تو اسیا هم پیدا نمیشه ازرده میکنن هیچی نمیگیم وسر جا مون ساکت میشینیم. این رسم رفاقت نیست که فقط بگیم ما عاشق استقلالیم ولی وقتی به عمل میرسیم باشگاه رو تنها بذاریم .

کاری به زحمت بچه های دیگه و کادر فنی ندارم ولی به خدا همین سید مهدی بود که ما رو تو جام حذفی قهرمان کرد

ما نباید بذاریم که حتی فکر مدیر عاملمون به سمت برگشت امیر قلعه نوعی به استقلال بره

تو رو خدا با اومدنتون به استادیوم و تشویق سید مهدی و باشگاه و پرویز مظلومی نذارین امیر قلعه نوعی بر گرده تا همه بچه ها توی باشگاه بمونن

به امید قهرمانی استقلال در لیگ واسیا

ممنون از هر چی استقلالیه باغیرته

By   فاطمه اکبری   4454 Day ago

سلام به دوستای گلم

من هم با نظر این دوستمون موافقم تیم ما از اول فصل حاشیه کم نداشته و اکثرا از جانب امیر قلعه نویی بوده مطمئن باشید توی ایران از مهدی رحمتی مطمئن تر پیدا نمیکنید پس خواهشا اونایی که میرن استادیوم تشویقش کنن و نذارن ناراحت بشه وحاشیه ای برای تیم درست بشه و فراموش نکنیم اگه ما توی جام حذفی قهرمان شدیم 50%این جام متعلق به مهدی رحمتیه

By   کاویار جعفرپور   4453 Day ago

به نظر من مقصر اصلی پرویز مظلومیه چینش غلط تعویضای غلط که انجام میده و خودش ترسو تیم رو هم ترسو بار اورده امسال اس اس نتایجی که گرفت به خاطر بازیکنان بزرگی بود که با درایت اول فصل مدیر دلسوز با گرفتن اونا و دور کردن خیلی از حاشیه ها توسط  سرپرست متعصب منصور خان بود مشکل فشردگی بازیها و بی بر نامگی نیس این شرایط واسه همه تیما مشترک بوده بهترین چینش اس اس و بهترین بازی و بهترین نتیجه مقابل لنگیا تو رفت لیگ بود که خودم با زحمت به استادیوم رفتم ولی اخرش کیف کردم چون بازیکنان خوبی داشت ولی حالا به هر نحوی از دستشون داد قلعه نویی به خاطر این موفقه که به بازیکن رو نمیده قدرت داره مثل مظلومی نیس نتیجشم همین بود 9 امتیاز اختلاف صدر جدولو از دس بدی تو برگشت دربی تو 10 دقیقه 3 گل بخوری تو اسیا تو روز عید شرمنده میلیونها هوادار بشی تو ازادی نتونی تیم ضعیف نسف رو ببری انشاالله تو ادامه موفق بشه سال دیگه با بازیکنان خوب و مدیریت  حاجی و مربیگری قلعه نویی که از نظر اخلاقی صفر ولی از نظر فنی عالی بتونه موفق بشه تاج ابر قدرت قهرمان با ارزوی سلامتی واسه هوادارات و قهرمانیات

By   اسماعیل شریفی   4451 Day ago

من هم با این موضوع موافقم هواداران باید حمایت کنند

By   kurosh aghaghasem   4438 Day ago
باید حمایت کنیم
By   فرهاد قدیری   4437 Day ago

دوستان عزیز توی این شرایط و زندگی سخت که اکثر ماها با اون درگیریم تنها دلخوشی ما همین استقلاله. ما که اعصابمونو از سر راه نیاوردیم. یه بازی دو بازی سه بازی ... تحمل هم حدی داره. من مخالف توهین به هر بازیکنی هستم اما وجدانا"  5یا 6 بازیکن الان توی استقلال هستند که حاضرم شرط ببندم اگه از استقلال برن فقظ تیم های دسته دو خواهانشونه.این ماییم که تحملشون میکنیم.

By   farzad haghighi   4430 Day ago

alan behtarin kar hemayate be shakhse khassi kari nadashte bashim fagat hemayat az time mahbubemun ESTEGHLAL

By   leila farahmand   4429 Day ago
esteghlal esteghla esteghlal mikhaimet hame joreh
By   محسن ترکزاده   4429 Day ago
از همه میخوام که فعلا حمایت کنن و کاری به شخص نداشته باشن تا بر بام ایران زمین تکیه بزنیم
By   ساجده اسدی   4429 Day ago

1-باید از سید مهدی حمایت بشه چون تو استقلاله حداقل تا آخر فصل و ما باید بهش اعتماد کنیم و نذاریم شایعات اذیتش کنه

2-من موافقم آقای قلعه نوعی اخلاق خوبی نداره اما مخالفم اینم که تکنیک خوبی داره به نظر من هیچ اشتباهی بزرگتر از برگشتن امیر قلعه نوعی نیست

3-خیلی از بازیکنا واسه تجربه کسب کردن اومدن استقلال اما این دلیل نمیشه که اگه برن فقط تیمای دسته دو بخوانشون هر بازیکنی روز خوب و روز بد داره شاید خیلی از بازیکنای ما روز بدشون بیشتر از روزای خوبشون بوده باشه اما تو همون معدود روزای خوبشون هم گل کاشتن و دستشون درد نکنه

4-چه جور استقلالی هستین که تا وقتی تیم 2 سال متوالی دربی رو واگذار نمیکنه قربون صدقه ی سرمربی میرین اما با یه باخت پشتشو خیلی راحت خالی میکنین؟؟؟؟پرویز مظلومی ترسو نیست بلکه ما توقعمون بالاست و هنوز نفهمیدیم فوتبال یعنی برد و باخت و تساوی هیچ تیمی نمیتونه تو تمام بازیاش ببره!

5-اون موقع که استقلال با نسف قرشی مساوی کرد نسف قرشی تیم چهارم آسیا بود به پای استقلال نمیرسید قبوله اما یه لحظه خودتونو بذارید جای اون بازیکنا سال تحویل کنار خونوادتون نبودین 12 ساعت بعد از سال تحویل بازی داشتین 4 روز قبل 120 دقیقه به خاطر جام حذفی دویدین حالا خدا وکیلی میبردین؟؟؟

6-روزی که به الجزیره باختیم چند تا توپمون خورد به تیرک؟؟؟؟دروازه بانی که تو 2 تا بازی 6 تا گل خورده بود چند تا از شوتای ما رو گرفت؟؟؟؟

7-به خدا بازیکنا از باخت خوشحال نمیشن اونا هم اندازه ی ما شایدم بیشتر ناراحت میشن.تو رو خدا یکم انصاف داشته باشید!!!!!

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.