نکته مهم تورو خدا بخونیذش و نظر بدبد

نکته مهم تورو خدا بخونیذش و نظر بدبد
By   سید حسن طاهری   3539 Day ago
سلام به دوستان عزیز. لطفا اکه امکان داره بیشتر نتایج و شرکت کنید . هر دو ماه نتایج جمع میزنم و به نفر اول 25000 تومن نفر دوم 20000 و نفر سوم 15000 جایزه میدیم. قبوله؟ کی میاد کمک من تو جمع زدن؟
By   محمد میلاد خراسانی   3539 Day ago

پسر استقلالی یعنی چی ؟؟؟؟؟مگه پولت زیادی کرده داداش ؟؟؟؟؟از لحاظ شرعی هم درست نیستت این کار ؟؟؟؟؟شما اگه زحمت بکشی و پایان هر ماه در همون تاپیک جمع امتیاز هر نفر رو اعلام کنی ازت ممنون میشیم  داداش گلم ؟؟؟؟؟؟االبته این نظر من هست دوستان اگه دوست دارن خودشون میدونن

زنده باد استقلال قهرمان

By   علیرضا جوادیان   3539 Day ago

با نظر آقا میلاد کاملا موافقم اینجا همه با عشق فعالیت میکنن همه برای موفقیت تیمشان بی قرارند اینجا احتیاجی به جوائز برای جلب مخاطب نداره اگر تاپیکی با ارزش ودارای مغز باشد مطمئنن همه از آن استقبال میکنن پس اگر تاپیکی کم مخاطب داشت حتما یا تاپیک مورد پسند عموم نیست یا شخص نویسنده توانایی برقراری ارتباط صحیح با دیگران را نیا موخته که خود این مهم از مهارتهای مهم در زندگیست

By   سید حسن طاهری   3539 Day ago
من از حایزه گطاشتن جلب مخاطب نیست قابل توجه بعضی ها فقط حس افزایش رقابت دوستانه و انگیزس برادر من. فاز و جو منفی نده.
By   shide HR   3539 Day ago

اقای محترم اینجا یه سایت فرهنگیه . فکر نمیکنم جای مناسبی برای مسابقه گذاشتن باشه .

By   shima HR   3536 Day ago
Written by: shide HR

اقای محترم اینجا یه سایت فرهنگیه . فکر نمیکنم جای مناسبی برای مسابقه گذاشتن باشه .

البته هدفشون گذاشتن مسابقه نیست.شاید می خواد همه ی دوستان تو نظر سنجی شرکت کنن.ولی همین که اعلام کنن کافیه.

By   امیر حسین اسلامی   3536 Day ago

در اینکه نیت دوست ما خیر بوده شکی نیست.به نظرم اومده خواسته با این کارش هیجان و حس رقابت و مشارکت رو بین اعضا ایجاد کنه و جایزشم اصلا بعد مادی مدنظرش نبوده.بیشتر جنبه معنوی کار برای مهم بوده.من اینکه این کار شما از روی عشق به استقلال و اعضای سایت بوده رو درک میکنم و خوشحالم که دوستان فعالیتشون بیشتر میشه.

ولی به نظر من اینجور حرکت ها و کارها رو اینجا خیلی بهش اهمیت نمیدن.من قبل از شما مشابه اینجور کار ها رو خواستم باب کنم ولی با استقبالی مواجه نشدم.مثل میتینگ اعضا یا رفتن آقایان سایت با هم به استادیوم یا ایجاد ارتباط هایی بین اعضای سایت و باشگاه و ...

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.