esteghlal boy 2014

esteghlal boy 2014
By   سید حسن طاهری   3537 Day ago
لطفا بخونیدش اگه دوس داشتید کامنت بزارید ببینید دوستان عزیز سر یه رشته ای رو گرفتید و بدون نگاه کردن به پشت سرتون همینجور میکشیدش و میبریدش. عزیزانه من به علی (اقای) شما نه به کسی دیگه بی احترامی نکردم. سو تفاهمامون با علی اقای شما حل شده طبق اون پی ام هایی که به همدیگه دادیم در جریان نیستید دیگه حداقل دربارش نظر ندید لطفا. حجمه علیه من راه نندازید. بده ادم کینه ای و لجباز باشه. از خواهران تو تالار هم میخوام انقذ تیکه نندازن به جایی نمیرسن و دست از کدورت بردارند.من اگه حرفی زدم قصئ و قرضی نداشتم. ببخشید اگه به کسی بر خورده. بشید مثل سابق. من تو مدیریت این تالار به علی اگه کاندید شه رای میدم چون سرم شلوغه تو شرکتم. یه تایپیکم بود که قرار بود مثل برنامه 90 تو حدس نتایج لیگ شرکت کنیذ و امتیاز ها رو اخر سر جمع کنیم برید شرکت کنید تویه تایپیکیه که zahrassخانوم گزاشتن. با تشکر و پوزش مجدد از دوستان خواهران برادران این تالار. نا استقلالی هستیم دوستان یک استقلالی تویه دلش کینه و کدورت نباید داشته باشه.

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.